Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κανένα καλό θέμα για να φύγει η ασπριλα στο συρτάρι με τις εφαρμογές έχουμε ρε παιδιά. Θέλω παντού μαύρο αν γίνεται.

 

 

Nikos Oneplus 5t

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Πάρε το S8+ και πουλα το αργότερα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σωστός, έτσι! ✌

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Κανένα καλό θέμα για να φύγει η ασπριλα στο συρτάρι με τις εφαρμογές έχουμε ρε παιδιά. Θέλω παντού μαύρο αν γίνεται.

 

 

Nikos Oneplus 5t

 

Ρυθμισεις/οθόνη σκούρο θέμα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα και εγώ. Με δωρεάν αποστολή το 128/8 και κάποια αξεσουάρ. Εντυπωσιασμένος μέχρι στιγμής. Το πήρα για να αντικαταστήσω το S8 που δεν μου έκατσε καλά λόγω rom, fingerprint και γυάλινης πλάτης.

Μια ερώτηση, όσοι το δουλεύουν με cosomte. Πως σας γράφει το δίκτυο στην notification bar? Εμένα C-OTE. Μου έκανε εντύπωση.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα πως το παραγγελνουμε με priority ή standard?

Στην οθονη εχει περασμενη την εργοστασιακη ζελατινα ή οχι?

Link to comment
Share on other sites

Τελικα πως το παραγγελνουμε με priority ή standard?

Στην οθονη εχει περασμενη την εργοστασιακη ζελατινα ή οχι?

Όπως θες εσύ το παραγγέλνεις. Αν έχεις 10 έξτρα ευρώ, δωστα για πιο γρήγορη παραλαβή.

 

Όλα τα OnePlus έχουν φορεμένη εργοστασιακή ζελατίνα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα πως το παραγγελνουμε με priority ή standard?

Στην οθονη εχει περασμενη την εργοστασιακη ζελατινα ή οχι?

1)Δύσκολο να σου πει κανείς σίγουρα . εμένα με priority έκανε 2 ήμερες σε άλλους δεν έχει έρθει ακόμα,αλλά δεν παράγγειλα τίποτα έχτρα.

2)Ζελατίνα ναι ,θήκη σιλικόνης ναι.

Link to comment
Share on other sites

https://flic.kr/s/aHsm8qRRjz

Για πειτε μου αν φαινονται οι φωτογραφιες ρε παιδια.

Ειναι ενα vs που εκανα σημερα με το Note 8

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έδωσα το s8 plus και περιμένω το 5T ,μόλις παραλάβω και το δουλέψω λίγο θα γράψω εντυπώσεις .Ο λόγος που προχώρησα σε αυτήν την κίνηση είναι κυρίως ότι είμαι λάτρης του stock android και ειδικά όταν βρίσκεται μέσα σε μια όμορφη συσκευή ( κατά τα δικά μου γούστα πάντα ) με καλή τιμή και από την στιγμή που τα google pixels είναι πανάκριβα η αμέσως επόμενη πρόταση είναι το oneplus .

Θα δούμε οταν παραλάβω ,πάντως ειμαι αρκετά αισιόδοξος απο αυτά που διαβαζω και βλέπω στο youtube .

 

Ενα review μόλις παιξεις μπαλιτσα με την συσκευή! Δυσκολα πάντως αποχωριζεσαι το 8+ αλλα οκ να μην βγούμε off topic

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://flic.kr/s/aHsm8qRRjz

Για πειτε μου αν φαινονται οι φωτογραφιες ρε παιδια.

Ειναι ενα vs που εκανα σημερα με το Note 8

 

Ναι φαινονται φιλε μου, δεν παρατηρώ τοσο μεγαλες διαφορες εγω αλλα νομιζω πως προτιμώ τις πρωτες που θεωρω οτι ειναι απο note 8

Link to comment
Share on other sites

Τελικα τα πληκτρα πλοηγησης στην οθονη, μπορουν να αφαιρεθουν απο τις ρυθμισεις η οχι?

Βεβαια δεν υπαρχει και αλλος τροπος να κινηθεις στο μενου του κινητου (εκτος αν κανει τιποτα κολπα ο fingerprint:p), αλλα ρωταω γιατι απλα το εχω απορια.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

παρατηρησε καποιος αυτο το προβλημα που αναφερουν ?

https://forum.xda-developers.com/oneplus-5t/how-to/defective-screen-t3709280

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Πάρε το S8+ και πουλα το αργότερα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Γιατί να το πουλήσω? Εαν πάρω ένα, θα το κρατήσω. :)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να το πουλήσω? Εαν πάρω ένα, θα το κρατήσω. :)
Γιατί τα OnePlus είναι καλυτερα;)

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Τι καλά να το είχες ήδη παραλάβει..είμαι σε τρελό δίλημμα μεταξύ galaxy s8+ με op5t, γιατί μόνο για σήμερα το s8+ κοστίζει 560 ευρώ στο mediamarkt γερμανίας, άρα έχω να αποφασίσω ανάμεσα σε αυτά τα δύο κινητά με την ίδια τιμή :lol::lol:

 

Το θέμα είναι ποιο θέλεις εσύ και όχι ποιο σου προτείνουμε εμείς ,κάποια πράγματα που για σένα μπορει να είναι σημαντικά (π.χ wireless charger /γυαλί πίσω / brand name ) για κάποιον άλλον μπορει να μην είναι .

Δες τι πραγματικά θέλεις και μετά αποφάσισε ποιο θα αγοράσεις .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

https://flic.kr/s/aHsm8qRRjz

Για πειτε μου αν φαινονται οι φωτογραφιες ρε παιδια.

Ειναι ενα vs που εκανα σημερα με το Note 8

 

Μια χαρούλα, τελικά με το πολυσυζητημένο OIS υπάρχει τόσο θέμα γενικά ή είναι φάση μία στις εκατό και σε πολύ low light καταστάσεις;

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ποιο θέλεις εσύ και όχι ποιο σου προτείνουμε εμείς ,κάποια πράγματα που για σένα μπορει να είναι σημαντικά (π.χ wireless charger /γυαλί πίσω / brand name ) για κάποιον άλλον μπορει να μην είναι .

Δες τι πραγματικά θέλεις και μετά αποφάσισε ποιο θα αγοράσεις .

 

Εννοείται πως προτιμώ oneplus. Έχω το one με oxygen και παει σφαίρα μετά από τρία χρόνια. Απλώς με το 5 και 5T περίμενα καλύτερη κάμερα. Είναι το μόνο που με σταματάει από το να το παραγγείλω και είμαι σε δίλειμμα με το s8+ λόγω της κάμερας και ίσως και της οθόνης. Τέσπα, έχουμε βγει offtopic :D

Link to comment
Share on other sites

η σελιδα τους για παραγγελεια πια ειναι?? μηπως αυτη https://oneplus.net/gr/5t ??

 

Ναι, πατάς στο buy now https://oneplus.net/gr/oneplus-5t

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

https://flic.kr/s/aHsm8qRRjz

Για πειτε μου αν φαινονται οι φωτογραφιες ρε παιδια.

Ειναι ενα vs που εκανα σημερα με το Note 8

Φίλε μου φαίνονται και φαίνονται πολύ καλές..σε ευχαριστούμε..αν έχεις χρόνο ανέβασε και άλλες σε πιο δύσκολες συνθήκες φωτισμού..

 

Sent from my LG-D802

Link to comment
Share on other sites

Τα link παιδιά που βάζετε για την έκπτωση στα αξεσουρ, ισχύουν μόνο για έναν αγοραστή;

Όποιος προλάβει δηλαδή;

Πως λειτουργούν;

Η έκπτωση τελικά είναι 20€ ή 20% στο ποσό των αξεσουάρ;

Link to comment
Share on other sites

Τα link παιδιά που βάζετε για την έκπτωση στα αξεσουρ, ισχύουν μόνο για έναν αγοραστή;

Όποιος προλάβει δηλαδή;

Πως λειτουργούν;

Η έκπτωση τελικά είναι 20€ ή 20% στο ποσό των αξεσουάρ;

 

Όχι δεν είναι για έναν. Όσοι περισσότεροι το χρησιμοποιήσουν τόσο καλύτερα για αυτόν που το δίνει. Πρέπει να πάρεις τηλέφωνο και η έκπτωση θα γίνει στα αξεσουάρ που θα προσθέσεις. 20€ στα αξεσουάρ.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Τα link παιδιά που βάζετε για την έκπτωση στα αξεσουρ, ισχύουν μόνο για έναν αγοραστή;

Όποιος προλάβει δηλαδή;

Πως λειτουργούν;

Η έκπτωση τελικά είναι 20€ ή 20% στο ποσό των αξεσουάρ;

 

Είναι 20 ευρώ μείον από οποιαδήποτε αξεσουάρ (όχι bundle). Ακόμη κι αν βάλεις τρία αξεσουάρ π.χ. μεμονωμένα, αφαιρούν απ'ό,τι είδα 10 ευρώ από το ένα 5 από το άλλο και 5 από το τρίτο κάπως έτσι. 20 ευρώ συνολικά δλδ ανά κουπόνι.

 

Με την ευκαιρία ευχαριστώ τα παιδιά που τα έδωσαν γτ έβαλα κι εγώ ένα (δε θυμάμαι ποιου φίλου τώρα οπότε το λέω γενικά ούτως ή άλλως). Έκανα προ ολίγου την παραγγελία μαζί με θηκούλα και protector, ήρθα κι εγώ στην παρέα σας της 1+, ελπίζω να πάνε όλα καλά.:D

 

edit: Ορίστε και το δικό μου λινκ για τα 20 ευρώ off.

https://oneplus.net/gr/invite#EDRO0NSAPCKAMIK

Edited by Leon_CP3

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε εντυπώσεις ρε παίδες. Γιατί παρόλο που έχω s8 και είμαι σούπερ ευχαριστημένος περνάει από το

μυαλό μου να το πουλήσω και να έρθω στην παρέα σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι για έναν. Όσοι περισσότεροι το χρησιμοποιήσουν τόσο καλύτερα για αυτόν που το δίνει. Πρέπει να πάρεις τηλέφωνο και η έκπτωση θα γίνει στα αξεσουάρ που θα προσθέσεις. 20€ στα αξεσουάρ.

 

Είναι 20 ευρώ μείον από οποιαδήποτε αξεσουάρ (όχι bundle). Ακόμη κι αν βάλεις τρία αξεσουάρ π.χ. μεμονωμένα, αφαιρούν απ'ό,τι είδα 10 ευρώ από το ένα 5 από το άλλο και 5 από το τρίτο κάπως έτσι. 20 ευρώ συνολικά δλδ ανά κουπόνι.

 

Με την ευκαιρία ευχαριστώ τα παιδιά που τα έδωσαν γτ έβαλα κι εγώ ένα (δε θυμάμαι ποιου φίλου τώρα οπότε το λέω γενικά ούτως ή άλλως). Έκανα προ ολίγου την παραγγελία μαζί με θηκούλα και protector, ήρθα κι εγώ στην παρέα σας της 1+, ελπίζω να πάνε όλα καλά.:D

 

edit: Ορίστε και το δικό μου λινκ για τα 20 ευρώ off.

https://oneplus.net/gr/invite#EDRO0NSAPCKAMIK

Ευχαριστώ παιδιά! Δηλαδή αν πάρω ένα κινητό και αξεσουάρ αξίας 50€ (559+50=609) θα πληρώσω 589€;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...