Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παράγγειλα και εγώ 128/8 αλλά μου γράφει estimated delivery 27 του μήνα ,ισως επειδή ειμαι σε νησί .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Και εγω εδωσα την παραγγελια . Και για να ειμαι ειλικρινης δεν καταλαβα πως εγιναν οι εκπτωσεις. Εδωσα συνολο 580 ευρω και πηρα το τηλεφωνο 559, το bundle με τη sandstone και το γυαλι , απο 43.90 πηγε 7,87 και το καλωδιο Type-C OTG που απο 9,95 πηγε 3,98. Εβαλα το κουπονι για τα εικοσι ευρω και μαλλον τα αφαιρεσε στο συνολο των αξεσουαρ. Συν τα 10 ευρω των μεταφορικων. Μια χαρα. Λεει παραδοση Παρασκευη στις 24/11 αλλα το κοβω χλωμο. Σαββατο (στη γιορτη μου) μαλλον θα παω να το παρω εγω απο το courier. Ευχαριστω ολους οσους με βοηθησαν με τις πολλες αποριες μου!!!!
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Βάρεσα κι εγώ παραγγελιά. Να δούμε πότε θα φτάσει... Ελπίζω να κάναμε καλή αγορά γιατί δεν είναι και λίγο να σκας τόσα λεφτά μπραφ.

 

Κουπονακι: https://oneplus.net/invite#EMJVUNSK1QOWPXY

Edited by iPap
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

το buy the oneplus 5T today, get 50% off early bird bundle Πότε θα είναι διαθέσιμο; δεν υποτίθεται τώρα με την αγορά. γράφει coming soon

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το buy the oneplus 5T today, get 50% off early bird bundle Πότε θα είναι διαθέσιμο; δεν υποτίθεται τώρα με την αγορά. γράφει coming soon

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

 

Μολις επιλεξεις το τηλεφωνο το βγαζει.

 

Και αυτο ειναι το δικο μου κουπονι

https://oneplus.net/invite#EDFTUNSK1RDY1T1

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Έφυγε και μένα η παραγγελία.... 27/11 μου βγάζει...

 

Είχα την ελπίδα να το έχω μέχρι παρασακευή :p

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα αν και επαρχία (Τρίπολη) για Παρασκευή 24 μου λέει!!!0d4adc7377279f6bbb0ead002a59e7ba.jpg

 

Nikos Note 8

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

μόλις έγινε το 6αρι ships within 4 days και το 8αρι ships within 7 days. λογικά θα βγει out of stock απόψε..

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, συμβουλη μετα απο μπολικες αγορες oneplus. Μη δινετε σημασια στα estimated delivery (και shipping). Ειναι τελειως ενδεικτικα.

Απο την εμπειρια μου οι περισσοτεροι - με express shipment- θα παραλαβουν νωριτερα (Πεμπτη οι Αθηναιοι πχ) και γενικα το estimated delivery σπανια εξαντλειται.

Βεβαια, παντα να ξερετε ενα 10% παραλαμβανει και αργοτερα, αλλα ειναι η μειοψηφια ;)

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Και έλεγα πως μπορεί να έβαλε μυαλό η εταιρεία και θα έχει μπόλικα αποθέματα..

Με το καλό να παραλάβετε! Θα περιμένουμε εντυπώσεις..

Link to comment
Share on other sites

μόλις έγινε το 6αρι ships within 4 days και το 8αρι ships within 7 days. λογικά θα βγει out of stock απόψε..

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

 

Δικη μου προβλεψη out of stock δε θα δουμε για 1-2 μερες... Απλα θα ανεβουν οι χρονοι του backorder.

Link to comment
Share on other sites

Και έλεγα πως μπορεί να έβαλε μυαλό η εταιρεία και θα έχει μπόλικα αποθέματα..

Με το καλό να παραλάβετε! Θα περιμένουμε εντυπώσεις..

Ολόκληρη lg τα θαλασσωσε με το v30 παγκοσμίως...τουλαχιστον η 1+ το προσπαθεί και φαίνεται μια χαρά τα πάει αναλόγως την μεγάλη ζήτηση.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο, επειδή είμαι άσχετος με oneplus σαν εγγύηση τι χρησιμοποιείτε ?

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο, επειδή είμαι άσχετος με oneplus σαν εγγύηση τι χρησιμοποιείτε ?

 

Απο οτι εχω διαβασει εδω εχεις δυο χρονια απο την εταιρεια και αν χρειαστεις service το στελνεις με δικα τους εξοδα Πολωνια.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...