Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα πάντως με κέρδισε από την πρώτη στιγμή. Χωρίς κάτι φοβερό ικανοποιεί τις ανάγκες μου, αλλά πέρα από αυτή η εμπειρία χρήσης που μου άφησε το OnePlus 3 ήταν πολύ ανώτερη από όλα τα smartphones που είχα μέχρι σήμερα. Ο μόνος λόγος που θα το πουλήσω για να πάω στο 5t είναι η περιέργεια για το καινούριο. Αξίζει πολλά μπράβο αυτή η εταιρεία, μέχρι σήμερα τουλάχιστον.
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Παίδες όσοι κάνετε αγορά νέας συσκευής 20€ κουπόνι για δωρεάν αξεσουάρ

https://oneplus.net/gr/invite#5SK9DN6YOWSP0HP

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι αύριο δεν πρόκειται να να δούμε το μοντέλο με τα 8 γιγα παιδιά.

Έχετε υπόψη σας πότε θα το δούμε σε κατάσταση για παραγγελία?

Εγώ θα το περιμένω βέβαια, αλλά έλεγα μήπως έβγαινε μέχρι το τέλος Νοεμβρίου να το τσιμπαγα.

Θα δούμε.

 

Nikos Note 8

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι αύριο δεν πρόκειται να να δούμε το μοντέλο με τα 8 γιγα παιδιά.

Έχετε υπόψη σας πότε θα το δούμε σε κατάσταση για παραγγελία?

Εγώ θα το περιμένω βέβαια, αλλά έλεγα μήπως έβγαινε μέχρι το τέλος Νοεμβρίου να το τσιμπαγα.

Θα δούμε.

 

Nikos Note 8

 

Μια χαρα θα υπαρχει το 8αρι Νικολα, τι εννοεις ποτε θα το δουμε σε κατασταση για παραγγελια? 16:01 και ισως καποιοι που θα επιλεξουν εξπρες να το εχουν Πεμπτη - Παρασκευη ;) Εγω, οπως και τα προηγουμενα oneplus, θα το παραγγειλω day 1...

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα θα υπαρχει το 8αρι Νικολα, τι εννοεις ποτε θα το δουμε σε κατασταση για παραγγελια? 16:01 και ισως καποιοι που θα επιλεξουν εξπρες να το εχουν Πεμπτη - Παρασκευη ;) Εγω, οπως και τα προηγουμενα oneplus, θα το παραγγειλω day 1...
Βάγγο δηλ αύριο το μεσημέρι θα έχουμε την δυνατότητα να το παραγειλουμε? Έχω την εντύπωση ότι αύριο θα βγάλουν την έκδοση με τα 6 γιγα και πιο μετά τα 8.

Μακάρι. Είμαι με το δάχτυλο στην σκανδάλη.

Χαχαχχαχχα

 

Nikos Note 8

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Βάγγο δηλ αύριο το μεσημέρι θα έχουμε την δυνατότητα να το παραγειλουμε? Έχω την εντύπωση ότι αύριο θα βγάλουν την έκδοση με τα 6 γιγα και πιο μετά τα 8.

Μακάρι. Είμαι με το δάχτυλο στην σκανδάλη.

Χαχαχχαχχα

 

Nikos Note 8

Ναι φυσικα Νικολα. Μαυρελι 8αρι αυριο απογευμα αγορα ;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι φυσικα Νικολα. Μαυρελι 8αρι αυριο απογευμα αγορα ;)
Άντε να δούμε.

Βαρης αυτός ο μήνας Βαγγέλη.

Έχω κάνει προπαραγγελια το u11plus, περιμένω να βγει στο Amazon το Ματε 10 για να το τσιμπήσω,και αύριο πρώτα ο Θεός αυτό εδώ(one plus 5t)

 

Nikos Note 8

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε.

Βαρης αυτός ο μήνας Βαγγέλη.

Έχω κάνει προπαραγγελια το u11plus, περιμένω να βγει στο Amazon το Ματε 10 για να το τσιμπήσω,και αύριο πρώτα ο Θεός αυτό εδώ(one plus 5t)

 

Nikos Note 8

Χαχαχα, ερχονται τα Χριστουγεννα και ριχνουν στην αγορα ο,τι μπορουν οι εταιριες για να παρουν καλα μεριδια.

Συσκευαρες κι οι 3 Νικολα, το ενα καλυτερο απο το αλλο ;)

Link to comment
Share on other sites

Βλέποντας και διαβάζοντας 4 reviews η κάμερα παραμένει εντελώς μέτρια ενώ η μπροστινή κάμερα είναι απλά χαλια μαύρα. Κρίμα γιατί ήμουν πολύ κοντά στο να το αγοράσω αύριο.
NOKIA 3310 - NOKIA 3330 - NOKIA 6600 - NOKIA 6630 - SE P990i - Imate jasjar - NOKIA N95 - Sony Ericsson W800 - HTC Touch Pro - LG Secret - NOKIA N70 - HTC HD2 - Samsung Galaxy ACE - HTC ONE X - iPhone 5 - LG G2 - NOKIA Lumia 1520 - Moto X - iPhone 6 - Note 5 - iPhone 6S - S7 Edge
Link to comment
Share on other sites

Βλέποντας και διαβάζοντας 4 reviews η κάμερα παραμένει εντελώς μέτρια ενώ η μπροστινή κάμερα είναι απλά χαλια μαύρα. Κρίμα γιατί ήμουν πολύ κοντά στο να το αγοράσω αύριο.
Έχεις links από τα reviews ;
Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

"Oneplus 5T vs Pixel 2 XL vs S8 vs iPhone 8 Battery life Drain Test!"

 

Περίπου 10% χειρότερη μπαταρία το 5T από το 5

Edited by koufos
NOKIA 3310 - NOKIA 3330 - NOKIA 6600 - NOKIA 6630 - SE P990i - Imate jasjar - NOKIA N95 - Sony Ericsson W800 - HTC Touch Pro - LG Secret - NOKIA N70 - HTC HD2 - Samsung Galaxy ACE - HTC ONE X - iPhone 5 - LG G2 - NOKIA Lumia 1520 - Moto X - iPhone 6 - Note 5 - iPhone 6S - S7 Edge
Link to comment
Share on other sites

"Oneplus 5T vs Pixel 2 XL vs S8 vs iPhone 8 Battery life Drain Test!"

 

Περίπου 10% χειρότερη μπαταρία το 5T από το 5

Άρχοντας το 5αρι;)

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

OnePlus 5T Durability Test! Scratch and Bend tested

---------------------------

20€ off on accessories, για όσους ψωνίσουν αύριο

https://oneplus.net/gr/invite#VVWJNSFDH7AS05

Edited by asot

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Λεω να το πάρω κι εγώ...

 

Να ρωτήσω αν ξέρει κανείς, έχω 2ο καλώδιο dash charge original. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για dash charge στην μέγιστη ταχύτητα ή θα θέλει νέο καλώδιο;;;

 

Ναι μπορείς να το χρησιμοποιήσεις, εγώ χρησιμοποιώ καλώδιο από OnePlus3 για το OnePlus 5 μου με τα ίδια αποτελέσματα.

Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

Η διαφορα σε low light OP5T και OP5.

op5t_sample1.jpg

Από το πιο κάτω review

NOKIA 3310 - NOKIA 3330 - NOKIA 6600 - NOKIA 6630 - SE P990i - Imate jasjar - NOKIA N95 - Sony Ericsson W800 - HTC Touch Pro - LG Secret - NOKIA N70 - HTC HD2 - Samsung Galaxy ACE - HTC ONE X - iPhone 5 - LG G2 - NOKIA Lumia 1520 - Moto X - iPhone 6 - Note 5 - iPhone 6S - S7 Edge
Link to comment
Share on other sites

αναρωτιέμαι εάν λόγο black friday θα έχουν κάποια προσφορά

 

Γράφουν έκπτωση στα αξεσουάρ. Για τη συσκευή χλωμό το κόβω

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Μήπως το Mate 10 (το κανονικό) είναι καλύτερο ?

 

Για εμένα ναι είναι καλύτερο, αλλά και 250ευρω πιο ακριβό

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Από προσωπική εμπειρία που έχω το OnePlus 3t και είχα το honor7 η Τεράστια διαφορά σε ότι έχει να κάνει με το sar, οπότε γενικά να το τσεκάρετε
Link to comment
Share on other sites

Βλέποντας και διαβάζοντας 4 reviews η κάμερα παραμένει εντελώς μέτρια ενώ η μπροστινή κάμερα είναι απλά χαλια μαύρα. Κρίμα γιατί ήμουν πολύ κοντά στο να το αγοράσω αύριο.
Το ίδιο ακριβώς συμπέρασμα βγάζω και εγώ. Επίσης δε μου αρέσει που δν έχει οπτικό ζουμ πλέον. Με το πεντάρι έχω βγάλει φοβερές φώτο με το ζουμ σε πάμπολλες περιστάσεις που χωρίς ήταν πολύ πιο απλές

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όπως φαίνεται είναι το γρηγορότερο smartphone στην αγορά...

 

 

Συγκριτικό με το διπλάσιας τιμής iphone x...από κανάλι προσκείμενο στην Apple...

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι τα σχόλια που έχουν αναφέρει για την κάμερα στο ίντερνετ είναι λίγο απογοητευτικά..διάβαζα πριν από λίγο το αναλυτικό review του gsmarena και του phonearena..νομιζω ότι κανείς δεν έχει καταλάβει πως/ποτέ ενεργοποιηται η δεύτερη κάμερα και οι περισσότεροι προτιμούν το set up με τις 2 κάμερες του oneplus 5. Βέβαια καλό είναι να αναμένουμε τις απόψεις και των παιδιών που θα παραλάβουν..

 

Sent from my LG-D802

Link to comment
Share on other sites

αγορά γίνεται μόνο μέσω PayPal ; κατευθείαν Visa δέχεται;

επίσης εχει δωρεάν μεταφορικά σε ότι κι άν πάρεις ανεξαρτήτως ποσού; δηλαδή σε περίπτωση που ενδιαφερόμαστε για κάποιο αξεσουάρ καλύτερα να περιμένουμε την Παρασκευή που θα έχει προσφορές στα αξεσουάρ ή θα πληρώσουμε μεταφορικά άρα καλύτερα όλα μαζί σε μια παραγγελία;

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...