Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ ενθουσιαστηκα. Αν είχα το 5 δεν θα έκανα κίνηση, αλλά τώρα που θέλω να αλλάξω τηλέφωνο θα το παραγγείλω. Και αφού έμεινε ίδια τιμή ακόμα καλύτερα.

Το voucher των 20€ που δίνατε με το 5, ξέρετε αν ισχύει τώρα;. Αν ισχύει θα πάρω και το τζαμακι. Έχει μέσα η συσκευασία και μια διαφανή θήκη οπότε είμαι κομπλέ.

Ανυπομονώ.....

Edited by flandra
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Άμεση αγορά για 3+ χρόνια κινητό. Αν δεν κυνηγάς ois και αδιαβροχοποιηση. Αν δεν μπορείς πας Samsung και κυριλέ

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άμεση αγορά για 3+ χρόνια κινητό. Αν δεν κυνηγάς ois και αδιαβροχοποιηση. Αν δεν μπορείς πας Samsung και κυριλέ

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν πάω Samsung. Έχω LG αλλά μου έχει λείψει το φλασάρισμα. Για εμένα έχει ακριβώς ότι θέλω.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω..αν έχει κάποιος 5αρι ούτε καν υπάρχει λόγος για αλλαγή εκτός και αν θες 18:9. Κατά τα άλλα και εγώ που ψάχνομαι για συσκευή μέχρι τα Χριστούγεννα νομίζω ότι είναι η πρώτη μου επιλογή.

 

Εννοείται περιμένουμε σχόλια από τους πρώτους κατόχους και περιμένω να δω και δείγματα από τις κάμερες σε YouTube και reviewers

 

Sent from my LG-D802

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω..αν έχει κάποιος 5αρι ούτε καν υπάρχει λόγος για αλλαγή εκτός και αν θες 18:9. Κατά τα άλλα και εγώ που ψάχνομαι για συσκευή μέχρι τα Χριστούγεννα νομίζω ότι είναι η πρώτη μου επιλογή.

 

Εννοείται περιμένουμε σχόλια από τους πρώτους κατόχους και περιμένω να δω και δείγματα από τις κάμερες σε YouTube και reviewers

 

Sent from my LG-D802

 

Εγώ που έχω μείνει χωρίς συσκευή εδώ και καιρό και ψιλοκαίγομαι, την κάνω την αγορά και γίνομαι εγώ ένας από αυτούς τους πρώτους ή κάνω κι άλλη υπομονή; Ιδού η απορία... :lol: με 1+ δεν είχα σχέση ποτέ, αλλά έχω ψηθεί άσχημα βλέποντας κάποια πράγματα από το 5, κι ενώ πάντα απέφευγα τα day one, τώρα με τρώει το χέρι μου, αφού και η τιμή δεν πέφτει αργότερα απ'όσο γνωρίζω στο συγκεκριμένο για να περιμένω προσφορές κλπ...

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Το voucher των 20€ που δίνατε με το 5, ξέρετε αν ισχύει τώρα;. Αν ισχύει θα πάρω και το τζαμακι. Έχει μέσα η συσκευασία και μια διαφανή θήκη οπότε είμαι κομπλέ.

Ανυπομονώ.....

 

Ισχύει. Αφήνω το δικό μου εδώ για όποιον/όποια θέλει να το χρησιμοποιήσει.

 

https://oneplus.net/gr/invite#EEWHTNA71BV1HHN

Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω μείνει χωρίς συσκευή εδώ και καιρό και ψιλοκαίγομαι, την κάνω την αγορά και γίνομαι εγώ ένας από αυτούς τους πρώτους ή κάνω κι άλλη υπομονή; Ιδού η απορία... :lol: με 1+ δεν είχα σχέση ποτέ, αλλά έχω ψηθεί άσχημα βλέποντας κάποια πράγματα από το 5, κι ενώ πάντα απέφευγα τα day one, τώρα με τρώει το χέρι μου, αφού και η τιμή δεν πέφτει αργότερα απ'όσο γνωρίζω στο συγκεκριμένο για να περιμένω προσφορές κλπ...
Εκτός και αν το πάρεις κάποια στιγμή από Κίνα μεριά με όποιο ρίσκο..εκεί κάποια στιγμή θα υπάρχει φθηνότερα..

 

Sent from my LG-D802

Link to comment
Share on other sites

Είναι μια καλή ερώτηση αυτή.

Ήμουν και γω στην ίδια φάση μτ το 5ρι.

Θέλει σίγουρα καλό ζύγισμα της κατάστασης.

Μια και η oneplus έχει ένα θεματακι με τις αποθήκες της στην Ευρώπη και ξεμένει ευκολα από συσκευές. Εγώ πηρα στην αρχή της 2ης φουρνιάς

 

Ελπίζω να βγει το ίδιο πετυχημένο και απροβληματιστο όπως και το 5.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εσείς που έχετε one plus. Το σέρβις της τι λέει?

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εσείς που έχετε one plus. Το σέρβις της τι λέει?

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δες εδώ. https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=445307

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ. https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=445307

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εντυπωσιακό.. Μάλιστα σε ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εάν αγοράσεις τη συσκευή δεν πληρώνεις μεταφορικά.

Είτε κανείς αγορές πάνω από ένα ποσό ( δε το θυμάμαι ακριβώς , νομίζω πάνω από 70 € )

Πάλι δε πληρώνεις.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση σε όσους έδωσαν παραγγελία πρώτη μέρα στο 5 ή στο 3. Σε πόσες μέρες περίπου παραλάβατε; Θα αλλάξω τόπο διαμονής και πρέπει να δω που θα το στείλουν.
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση σε όσους έδωσαν παραγγελία πρώτη μέρα στο 5 ή στο 3. Σε πόσες μέρες περίπου παραλάβατε; Θα αλλάξω τόπο διαμονής και πρέπει να δω που θα το στείλουν.

 

Σε 1-3 μέρες(3 μέρες άμα είσαι επαρχία)

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση σε όσους έδωσαν παραγγελία πρώτη μέρα στο 5 ή στο 3. Σε πόσες μέρες περίπου παραλάβατε; Θα αλλάξω τόπο διαμονής και πρέπει να δω που θα το στείλουν.

 

Εγώ που είχα επιλέξει το απλό free shipping και όχι το express, μου ήρθε σε 6 ή 7 ημέρες στη Θεσσαλονίκη.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει μια χαρά. Και δεκαήμερο να είναι μια χαρά, προλαβαίνω. Να υποθεσω δωρεάν είναι η απλή αποστολή;
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

εγώ που είχα παραγγείλει με express ship (+10euro) μου ήρθε σε ακριβώς 2 μέρες

 

Μάλλον για εκεί με βλέπω γιατί είμαι σε νησί, πλοίο δεν έχει κάθε μέρα οπότε αν επιλέξω απλή αποστολή θα αργήσει πολύ. Ευχαριστώ για τις πληροφορίες παιδιά....

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην εμφανίζει το φαινόμενο jelly effect που υπήρχε στο 5

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην εμφανίζει το φαινόμενο jelly effect που υπήρχε στο 5

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε ένα από τα video reviews που ανέβηκαν τώρα, είπαν ότι δεν το βλέπουν.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...