Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γιατί τέτοια μανία με το αδιάβροχο? θεωρώ ότι είναι ότι πιο άχρηστο υπάρχει. Από περιέργεια ρωτάω.

 

Δεν βλέπω να λέει κανείς για dual sim active που είναι σαφώς πιο χρήσιμο.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

 

 

Γιατί όταν σκας 500+ θες να έχει και μια επιπλέον προστασία.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

πάντως θα προτιμούσα αλλα πράγματα και όχι αδιάβροχο αλλά γούστα είναι αυτά.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

γιατί τέτοια μανία με το αδιάβροχο? θεωρώ ότι είναι ότι πιο άχρηστο υπάρχει. Από περιέργεια ρωτάω.

 

Δεν βλέπω να λέει κανείς για dual sim active που είναι σαφώς πιο χρήσιμο.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Το dual sim active από πότε έγινε πιο χρήσιμο γενικά για όλους; προσωπικά δε με ενδιαφέρει καν το dual sim πόσο μάλλον το dual sim active.

Το κάθετι είναι είναι αναγκαίο για διαφορετικό target group.

Link to comment
Share on other sites

γιατί τέτοια μανία με το αδιάβροχο? θεωρώ ότι είναι ότι πιο άχρηστο υπάρχει. Από περιέργεια ρωτάω.

 

Δεν βλέπω να λέει κανείς για dual sim active που είναι σαφώς πιο χρήσιμο.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Για εμένα είναι πολύ σημαντικό να είναι αδιάβροχη η συσκευή μου,μιας και κάνω εξωτερική δουλειά σε όλες τις συνθήκες...Πέρυσι είχε πολλές βροχες,και ειμουνα έξω,όπως και όταν χιόνισε πάλι ειμουναν έξω,και έβαλα τις μετρήσεις κατευθείαν στην συσκευή,μιας και ήταν αδύνατο να τις περάσω σε χαρτί....Και από την στιγμή που θα δώσω ένα ποσό 500+ τουλάχιστον και ψυχολογικά είσαι κάπως καλυμμένος,αν για κάποιον λόγο πέσει νερό πάνω στο τηλέφωνο...Δεν θα το βάλω ποτέ σε πισίνα,θάλασσα,κλπ κλπ,αλλά όταν κάνεις δουλειά σε όλες τις συνθήκες,τότε θες να ανταποκριθεί και η συσκευή...Πέρυσι το S7,τα κατάφερε θαυμάσια....Καθόλου άχρηστη η αδιαβροχοποιηση,ιδίως όταν έχεις και δύο μικρά παιδιά,που ανά πάσα στιγμή μπορεί να ρίξουν νερό εκεί που έχεις την συσκευή....Εσύ μπορεί να το έχεις σε γυάλα,αλλά για μένα η συσκευή είναι και εργαλείο δουλειάς.....Και συμφωνώ για το dual sim active,αλλά για να το εγκαταλείψει ακόμα και η Huawei στα Mate,κάτι τρέχει....Μάλλον μέ τα καινούργια δίκτυα και τις ταχύτητες που θα πιάνουν μάλλον λόγο Sar δεν θα μπορούσαν να πιάσουν τα όρια....Εγώ αυτός πιστεύω είναι ο λόγος....

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που το dual sim δεν είναι active και με αναγκάζει να έχω 2 συσκευές τότε είναι εντελώς άχρηστο. Για μένα που έχω 2 κάρτες είναι μαστ γιατί αν μιλάω στην μια σιμ και με καλέσουν στην άλλη δείχνει ότι το έχω κλειστό και δεν έρχεται μήνυμα, λόγο roaming μάλλον, με αποτέλεσμα να χάνω πολύ σημαντικές κλήσεις.

 

Η αδιαβροχοποιηση είναι για ψυχολογικούς λόγους και μόνο. Για να φτάσει το νερό στην πλακέτα πρέπει να το βαφτίσεις καλά όχι απλά να πέσει λίγο νερό.

 

Και με το g3 και με το 1+3 έκανα αγροτικές δουλειές με το κινητό στην τσέπη.

 

 

Ο κάθε ένας από μας έχει διαφορετικές ανάγκες για αυτό υπάρχουν τόσα κινητα. Θεωρώ ότι αν βάλει ip68 θα ανεβάσει και το κόστος άλλα 100 Ευρώ στο νερό οπότε καλύτερα να μην την βάλει, θα ζήσω και χωρίς.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Έχει πολύ ενδιαφέρον να ρίξετε μια ματιά στα λεγόμενα του Carl Pei συνιδρυτή της 1+,γύρω από μια συσκευή που θα καλύπτει ΙΡ68,ασύρματη φόρτιση,και τιμή γύρω στα 800 δολάρια....Το κακό είναι ότι είμαι με το κινητό και δεν μπορώ να βάλω το άρθρο....Η συζήτηση έγινε στα πλαίσια της καμπάνιας Ask Me Anything,και δέχτηκε ερωτήσεις από κατόχους των συσκευών....Με λίγα λόγια,αν βγάλει συσκευή με αυτά τα χαρακτηριστικά,κάπου εκεί θα τιμολογηθεί...Και ακόμα είπε.οτι δεν θα βγάλει ποτέ τάμπλετ η 1+ μιας και δεν θεωρεί ότι είναι επικερδής επιχείρηση,..

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η OnePlus δεν θα φτιάξει ποτέ ταμπλέτα, αλλά μπορεί να εξετάσει το ενδεχόμενο, να αναπτύξει μια πραγματικά premium συσκευή, με τιμή 800 δολαρίων ή περισσότερο, σύμφωνα με τον Carl Pei, συνιδρυτή του κινεζικού κατασκευαστή.

 

 

 

Ο Pei συμμετείχε σε μια καμπάνια «Ask Me Anything» (AMA) στον ιστότοπο Reddit σε μια προσπάθεια να επικοινωνήσει άμεσα με τους καταναλωτές και να απαντήσει σε μερικές από τις ερωτήσεις τους, σχετικά με το OnePlus 5 που κυκλοφόρησε πρόσφατα, όσο και για τα γενικά σχέδια της εταιρείας για το μέλλον. Μεταξύ άλλων, ο συνιδρυτής της OnePlus αποκάλυψε ότι είναι εξαιρετικά απίθανο να διαθέσουν ποτέ πόρους για την ανάπτυξη μιας ταμπλέτας Android, την οποία χαρακτηρίστηκε ως «όχι σπουδαία κατηγορία», υποδηλώνοντας πως τα tablet δεν είναι επικερδή επιχείρηση, τουλάχιστον σε σχέση με αυτή των κινητών τηλεφώνων.

 

Ο Pei δεν απέκλεισε τη δυνατότητα της OnePlus να διεισδύσει στην αγορά των κινητών υψηλής κατηγορίας χωρίς συμβιβασμούς. Το πρόσωπο στο οποίο απευθυνόταν συγκεκριμένα ρώτησε για τις πιθανότητες μιας συσκευής που να κατασκευαστεί απο τη OnePlus με οθόνη QHD, σχεδιασμό χωρίς bezel, ασύρματη φόρτιση και ανθεκτικότητα στη σκόνη και το νερό σύμφωνα με το πρότυπο IP68. Ενώ ήταν ασαφής στις λεπτομέρειες, ο Pei είπε ότι μια τέτοια συσκευή θα μπορούσε να συμβεί όταν η OnePlus μεγαλώσει και θα έχει μια «ισχυρότερη ομάδα». Πρόσθεσε ότι η εταιρεία μπορεί να προχωρήσει με αυτή την ιδέα αν πιστέψει ότι μπορεί να παραδώσει ένα τηλέφωνο που πραγματικά αξίζει την τιμή του, ακριβώς όπως πράττει με το OnePlus 5.

 

Η τιμολόγηση του OnePlus 5 είναι ένα σχετικά αμφιλεγόμενο ζήτημα, καθώς η εταιρία επέλεξε υψηλότερη τιμή σε σχέση με τη σειρά OnePlus 3T. Ο Διευθύνων Σύμβουλος Pete Lau ισχυρίζεται πως η απόφαση αυτή προκλήθηκε από την αύξηση του κόστους κατασκευής και δεν οδηγεί σε υψηλότερα ποσοστά κέρδους. Το OnePlus 5 ξεκινάει στα 479 δολάρια στις Ηνωμένες Πολιτείες και 499 ευρώ στην Ευρώπη, με το πιο premium μοντέλο για 539 δολάρια και 559 ευρώ, ανάλογα με την αγορά. Η τελευταία ναυαρχίδα της OnePlus τέθηκε επίσημα σε πώληση σήμερα. Είναι το ταχύτερο σε πωλήσεις προϊόν της εταιρείας, με βάση τα στοιχεία προ-παραγγελίας.

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κατάφερα και το έκανα αντιγραφή....

Link to comment
Share on other sites

Σας θυμίζω ότι το Samsung A3 2017 έχει ip68 και κάνει γύρω στα 200€, άρα όλα είναι θέμα πολιτικής της εταιρίας, θεωρει πχ πιο δελεαστικό να βάλει 8GB.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω αρχίσει και χαζεύω και αξεσουάρ για να δώσω την παραγγελία μαζί με το τηλέφωνο, το παρακάτω καλώδιο άξιζε τα χρήματα του ή θα κάνω τη δουλειά μου και με ένα αρκετά φθηνότερο;

https://oneplus.net/gr/oneplus-type

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

 

Δεν έμεινε κάτι να περιμένουμε για τις 16 του μήνα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με τον Pei δηλαδη, και αν υποθεσουμε οτι το 5Τ θα κοστιζει περιπου 550 ευρω starting price, η αδιαβροχοποιηση και η ασυρματη φορτιση κοστιζουν αλλα 250. Αν βαλεις και OIS να υποθεσω θα παει καμια 850αρα με την λογικη του.

 

Υποτιθεται οτι η 1+ ξεκινησε ως μια ποιοτικη λυση η οποια θα ειναι φθηνοτερη απο τον ανταγωνισμο, τον οποιο τοσα χρονια τον κραζουμε επειδη εχει φτασει τις τιμες στον Θεο. Αν πουλανε στην ιδια τιμη με Google-Samsung κτλ γιατι να παω σε αυτους?! Παω σε Google που εχω πρωτος τις αναβαθμισεις και τα καινουργια features, για 3 χρονια εγγυημενα.

Edited by ardi21
Link to comment
Share on other sites

 

Mα καλά δεν μπορούσαν τουλάχιστον να βάλουν stereo front facing speakers αφού χάσαμε που χάσαμε από μπροστά τον fingerprint sensor.

Link to comment
Share on other sites

Αν πουλανε στην ιδια τιμη με Google-Samsung κτλ γιατι να παω σε αυτους?! Παω σε Google που εχω πρωτος τις αναβαθμισεις και τα καινουργια features, για 3 χρονια εγγυημενα.

 

Το Google Pixel 2 XL νομιζω οτι πάει στα 900€+, δεν τίθεται θέμα σύγκρισης (τιμής)

Επίσης, τα Samsung (S8, S8 Plus, Note 8) ειναι πιο ακριβά...

Αν θέλετε να συγκρίνετε τιμές (^^^) από Skroutz, τότε συγκρίνετε με τιμες OnePlus από Gearbest, Banggood, Tomtop, κλπ.

Το σωστό είναι η τιμή oneplus.net να συγκρίνεται με επίσημη τιμή πώλησης αντιπροσωπείας.-

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν βρίσκω κάποιο λόγο εκτός από την Edge to edge οθόνη κάποιος ο οποίος είναι κάτοχος του 5 να πάει στο 5t

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν βρίσκω κάποιο λόγο εκτός από την Edge to edge οθόνη κάποιος ο οποίος είναι κάτοχος του 5 να πάει στο 5t

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εδώ έχουμε το 3 και δεν βλέπουμε κανένα λόγο να πάμε στο 5...Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος.
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε να συγκρίνετε τιμές (^^^) από Skroutz, τότε συγκρίνετε με τιμες OnePlus από Gearbest, Banggood, Tomtop, κλπ.

Το σωστό είναι η τιμή oneplus.net να συγκρίνεται με επίσημη τιμή πώλησης αντιπροσωπείας.-

 

Α δηλαδή είναι σωστό να συγκρίνουμε τιμές κίνας χωρίς να υπολογίζουμε το τελωνείο, την καθυστέρηση, το ότι δε θα χει ευρωπαικό φορτιστή με το s8 του skroutz το οποίο το χεις άμεσα χωρίς τελωνείο και είναι ευρωπαικό μοντέλο ε;

Η σωστή σύγκριση είναι με το ποιά τιμή βρίσκεις άμεσα και χωρίς φόβο για περαιτέρω κόστος το s8 και με τι τιμή άμεσα και χωρίς φόβο για περαιτέρω κόστος το oneplus απ'τα καταστήματα.

Όσο για το ότι οι τιμές μόνο του skroutz είναι χαμηλές, ας βάλουμε και το amazon στη μέση που είναι παγκόσμιο κι όχι μόνο στην Ελλάδα όπως το skroutz, πάλι στα ίδια λεφτά βγαίνουν.

 

Το Google Pixel 2 XL νομιζω οτι πάει στα 900€+, δεν τίθεται θέμα σύγκρισης (τιμής)

 

Όσο γι'αυτό, δε τίθεται τώρα θέμα σύγκρισης τιμής μιας και στο one+ λείπουν πράγματα που χει το pixel

Όπως μας είπε ο CEO αν είχαν τα ίδια ακριβώς, θα πλήρωνες και το one+ στα ίδια χρήματα.

Link to comment
Share on other sites

Το Google Pixel 2 XL νομιζω οτι πάει στα 900€+, δεν τίθεται θέμα σύγκρισης (τιμής)

Επίσης, τα Samsung (S8, S8 Plus, Note 8) ειναι πιο ακριβά...

Αν θέλετε να συγκρίνετε τιμές (^^^) από Skroutz, τότε συγκρίνετε με τιμες OnePlus από Gearbest, Banggood, Tomtop, κλπ.

Το σωστό είναι η τιμή oneplus.net να συγκρίνεται με επίσημη τιμή πώλησης αντιπροσωπείας.-

 

Η δεν καταλαβες η δεν τα ειπα σωστα...

 

Ο κυριος pei ειπε οτι ενα κινητο με αδιαβροχοποιηση, ασυρματη φορτιση θα παει 800 ευρω. Aν βαλεις και καμερα επιπεδου pixel/S8 υποθετω οτι πλησιαζουμε τα 900 συμφωνα με την λογικη του. Τοσο κανει περιπου το Pixel 2 XL η το S8+ οταν πρωτο βγηκε.

 

Συγκρινω τιμες απο το επισημο site της 1+, του google play και επισημες τιμες αντιπροσωπειας Samsung.

 

Και επειδη καποιος μπορει να πει -και εχει δικιο- οτι δεν συγκρινεται η σβελταδα του 1+ με ενα S8 π.χ γι'αυτο εθεσα ως παραδειγμα απο την αρχη το Pixel το οποιο το παιρνεις με 40-50 ευρω παραπανω. Οποτε εχεις την καλυτερη καμερα που κυκλοφορει, το γρηγοροτερο κινητο που κυκλοφορει και πρωτος αναβαθμισεις software και χαρακτηριστικων εγγυημενα για 3 χρονια.

Edited by ardi21
Link to comment
Share on other sites

Και επειδη καποιος μπορει να πει -και εχει δικιο- οτι δεν συγκρινεται η σβελταδα του 1+ με ενα S8 π.χ γι'αυτο εθεσα ως παραδειγμα απο την αρχη το Pixel το οποιο το παιρνεις με 40-50 ευρω παραπανω. Οποτε εχεις την καλυτερη καμερα που κυκλοφορει, το γρηγοροτερο κινητο που κυκλοφορει και πρωτος αναβαθμισεις software και χαρακτηριστικων εγγυημενα για 3 χρονια.

Παλι δεν καταλαβαίνω....

Στο Skroutz, το Pixel XL 128 (που συγκρίνεται με το OP 5 8/128, μιας και ειναι 5.5" αμφότερα) εχει 1000€...

Πως λοιπόν η σύγκριση με το ΟP5 των 570€?

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Παλι δεν καταλαβαίνω....

Στο Skroutz, το Pixel XL 128 (που συγκρίνεται με το OP 5 8/128, μιας και ειναι 5.5" αμφότερα) εχει 1000€...

Πως λοιπόν η σύγκριση με το ΟP5 των 570€?

 

Μα η σύγκριση δεν γίνεται με το 1+5,αλλά με μια συσκευή της 1+ που θα πρόσφερει ότι και ο ανταγωνισμός αλλά θα κοστίζει 800+...Μην μένεις στο 5/5Τ,αλλά σε συσκευή με αδιαβροχοποιηση και ασύρματη φόρτιση,που την κοστολογούν στα 800....

Link to comment
Share on other sites

Μα η σύγκριση δεν γίνεται με το 1+5,αλλά με μια συσκευή της 1+ που θα πρόσφερει ότι και ο ανταγωνισμός αλλά θα κοστίζει 800+...Μην μένεις στο 5/5Τ,αλλά σε συσκευή με αδιαβροχοποιηση και ασύρματη φόρτιση,που την κοστολογούν στα 800....

 

Όταν παρουσιάσουν τέτοια συσκευή και την κοστολογησουν 800+ τότε να γίνει σύγκριση

Link to comment
Share on other sites

Όταν παρουσιάσουν τέτοια συσκευή και την κοστολογησουν 800+ τότε να γίνει σύγκριση

 

Πρωτα απ ολα κουβεντα κανουμε,και σχολιαζουμε οσα ειπε ο συνιδρητης της....Αν εσυ πιστευεις οτι μια τετοια συσκευη απο την γκαμα της 1+ ειναι στα σεναρια της φαντασιας,εγω πιστευω οτι σε ενα χρονο τουλαχιστον θα ειναι πραγματικοτητα...Δεν αναφερει καποιος σαν τον Pei τετοια παραδειγματα,χωρις να εχουνε κανει εστω ενα προτοτυπο...Ριχνει αδεια,για ναπιασει γεματα.....Δεν μπορω να καταλαβω γιατι μερικοι θιγεστε,οταν α αφερουμε οτιδηποτε αρνητικο για αυτη την εταιρεια....Ισως νομιζετε οτι ειναι μεγαλυτερη απο οτι στ αληθεια ειναι....Ο καιρος που θα εχει συσκευη,τιμολογικα κκντα στο Pixel,S series,Note κλπ,ειναι κοντα.....Με την μονη διαφορα,οτι η τιμη της απο το επισημο site δεν θα πεφτει,ενω στον ανταγωνισμο αυτο γινετε.....Μπορεις να μου πεις,ποσα 3/3Τ εχει πουλησει;;;;Ποσα 5;;;;Γιατι ποτε δεν βγαζει πωλησεις;;;;Η θα ξεχασω τις αστειες δικαιολογιες για το 3Τ(αυτο εχω,μην νομισεις οτι ειμαι κανενας hater,καθε αλλο).....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ελληνικα καταλαβαινετε, ναι η οχι? Ο ιδιος ο Pei ειπε οτι μια συσκευη με ασυρματη φορτιση και αδιαβροχοποιηση θα ανεβασει το κοστος στα 800. Αν βαλεις και μια εξαιρετικη καμερα υποθετω θα παει στα 900 με την λογικη του. Αυτην την -υποθετικη συσκευη- συγκρινουμε και τα λογια του Pei, οχι το 1+5.

 

Ημαρτον. Mην σας θιξουμε την εταιρεια λες και εχετε μετοχες.

 

Κατα τ'αλλα τι αναβαθμιση εχει το Τ απο το απλο? Την καμερα και την οθονη?

Edited by ardi21
Link to comment
Share on other sites

Πρωτα απ ολα κουβεντα κανουμε,και σχολιαζουμε οσα ειπε ο συνιδρητης της....Αν εσυ πιστευεις οτι μια τετοια συσκευη απο την γκαμα της 1+ ειναι στα σεναρια της φαντασιας,εγω πιστευω οτι σε ενα χρονο τουλαχιστον θα ειναι πραγματικοτητα...Δεν αναφερει καποιος σαν τον Pei τετοια παραδειγματα,χωρις να εχουνε κανει εστω ενα προτοτυπο...Ριχνει αδεια,για ναπιασει γεματα.....Δεν μπορω να καταλαβω γιατι μερικοι θιγεστε,οταν α αφερουμε οτιδηποτε αρνητικο για αυτη την εταιρεια....Ισως νομιζετε οτι ειναι μεγαλυτερη απο οτι στ αληθεια ειναι....Ο καιρος που θα εχει συσκευη,τιμολογικα κκντα στο Pixel,S series,Note κλπ,ειναι κοντα.....Με την μονη διαφορα,οτι η τιμη της απο το επισημο site δεν θα πεφτει,ενω στον ανταγωνισμο αυτο γινετε.....Μπορεις να μου πεις,ποσα 3/3Τ εχει πουλησει;;;;Ποσα 5;;;;Γιατι ποτε δεν βγαζει πωλησεις;;;;Η θα ξεχασω τις αστειες δικαιολογιες για το 3Τ(αυτο εχω,μην νομισεις οτι ειμαι κανενας hater,καθε αλλο).....

 

Όταν τη βγάλει αυτή τη συσκευή οι υπόλοιπες ναυαρχίδες θα είναι πάνω από 1000 ευρώ, ήδη είναι αρκετές από αυτές, το ιδανικό θα ήταν οι μικρές εταιρείες να τράβαγαν τις τιμές προς τα κάτω των μεγάλων αλλά συμβαίνει το ακριβώς αντίθετο, οι μεγάλες να τραβάνε τις τιμές προς τα πάνω, οπότε όταν το pixel 2 xl κοστίζει 1000 ευρώ τα 600 του 5t και παλι είναι μια καλή τιμή για αυτά που προσφέρει

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρε παιδια ελληνικα καταλαβαινετε, ναι η οχι? Ο ιδιος ο Pei ειπε οτι μια συσκευη με ασυρματη φορτιση και αδιαβροχοποιηση θα ανεβασει το κοστος στα 800. Αν βαλεις και μια εξαιρετικη καμερα υποθετω θα παει στα 900 με την λογικη του. Αυτην την -υποθετικη συσκευη- συγκρινουμε και τα λογια του Pei, οχι το 1+5.

 

Ημαρτον. Mην σας θιξουμε την εταιρεια λες και εχετε μετοχες.

 

Οπότε συγκρίνεις μια υποθετική συσκευή με κάποιες υπάρχουσες συσκευές, γιατί δεν συγκρίνεις μια υποθετική συσκευή με άλλες υποθετικές συσκευές όπως το pixel 3, Galaxy s9,..... και τις αντίστοιχες τιμές τους? Μάλιστα έχεις δεδομένο ότι όταν αυτή η υποθετική συσκευή της OnePlus βγει και κοστίζει 800 ευρώ οι τιμές των υπολοίπων θα είναι και αυτές στα 800 ευρώ επειδή κάθε χρόνο πχ μένουν ίδιες με των προηγούμενων ετών

Edited by leo06
Link to comment
Share on other sites

οι περισσότεροι θέλουν note 8 με τιμή 1+1

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...