Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά δεν κλειδώνει η οθόνη, ούτε πιν, ούτε μοτίβο, τι κανω

 

Γινε λιγο πιο συγκεκριμενος.

Βασικα πηγαινε Ρυθμισεις->Ασφαλεια και απορρητο->Κλειδωμα οθονης και κωδικοι προσβασης->Ρυθμισεις κλειδωματος ασφαλειας->Κλειδωνει αυτοματα->Αμεσα

Ακομα μεσα στο μενου εκει ενεργοποιησε "Το κουμπι λειτουργιας κλειδωνει αμεσα τη συσκευη"

 

καλησπερα σε ολους τους φιλους. Ηθελα να ρωτησω καποια εφαρμογη ηχογραφησης κλησεων (για να μπορουμε να καταγραφουμε και τις εισερχομενες) εχετε δοκιμασει με επιτυχια ?? ευχαριστω παιδια.

 

Δεν εχω δοκιμασει αλλα πληροφοριακα στο Android P η Google θα τα κανει ολα Block και μονο με Root θα μπορεις να κανεις εγγραφη κλησεων

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους τους φιλους. Ηθελα να ρωτησω καποια εφαρμογη ηχογραφησης κλησεων (για να μπορουμε να καταγραφουμε και τις εισερχομενες) εχετε δοκιμασει με επιτυχια ?? ευχαριστω παιδια.
Acr δουλεύει άψογα.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Acr δουλεύει άψογα.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ευχαριστω πολυ αδερφε μου. να σαι καλα

Link to comment
Share on other sites

Αν στο κλείνει το τηλέφωνο σαν ενεργοβόρα εφαρμογή κάνε το εξής :

 

Ρυθμίσεις-Εφαρμογές και ειδοποιήσεις-Εφαρμογές-Ρυθμίσεις(κάτω)-Ειδική πρόσβαση-Παράβλεψη βελτιστοποιήσεων. Ναι είναι κομματάκι δύσκολο να το βρεις

 

Εγω έκανα το εξής: Ρυθμίσεις >Εφαρμογές>Εφαρμογές>Acr ή όποια άλλη>Μπαταρία>Εκκίνηση Εφαρμογών> Μη αυτόματη διαχείριση

ευχαριστω πολυ αδερφε μου. να σαι καλα

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Ακόμη και αν επιλέξουμε την επιλογή σκουρότετων χρωμάτων διεπαφής, που τα γυρίζει όλα σε σκούρο background, το Android Messages θα παραμείνει λευκό;

Άσχημο αυτό.

 

https://www.androidcentral.com/android-messages-gets-new-material-theme-ui-and-dark-mode-update

Δεν χρειαζεται να ανησυχεις γιατι αν διαβασεις στο link εβαλαν επιλογη σκουρο θεματος

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Κανένα καλό power bank έχει κανείς να προτείνει?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Huawei-AP08Q-10000mAh

Ένα από τα καλύτερα έχει και USB C.

Huawei Power Bank AP-007 13000mAh αυτό δεν είναι καλό? Το λέω καθαρά από θέμα mah.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Huawei Power Bank AP-007 13000mAh αυτό δεν είναι καλό? Το λέω καθαρά από θέμα mah.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν είναι για αλλά κινιτα ναι για huawei με ταχεία φόρτιση δεν κάνει το κλειδώνει 0.75 φόρτιση
Link to comment
Share on other sites

To ap09s είναι super charge...

 

Έχουμε κανένα νέο για την 148; Περιμένω καρτερικά το ΟΤΑ έτσι για την νομιμότητα

 

Sent from my Mate 10 pro

Mate 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

To ap09s είναι super charge...

 

Έχουμε κανένα νέο για την 148; Περιμένω καρτερικά το ΟΤΑ έτσι για την νομιμότητα

 

Sent from my Mate 10 pro

 

Απο βδομαδα λογικα θα αρχισει η διανομη της ΟΤΑ στην ευρωπη. Σε εμας (Ελλαδα) περμενε την να αρχισει περιπου 25-28 του μηνος.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν βρήκα κάτι.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ την έχω πάρει εδώ & 4 μέρες & έχω Ελληνική συσκευή, με πάροχο Wind & Cosmote δεύτερη Sim.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να υποθέσω μέσω ΟΤΑ και όχι μέσω firmware finder

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ειχε αναφερθει πως οταν το κινητο ειναι απενεργοποιημενο κανει αργη φορτιση και σημερα ειπα να το δοκιμασω να δω. Στισ 13:10 το απενεργοποιησα με 36% μπαταρια και το εβαλα να φορτισει. Στιις 13:38 ειχε φτασει στο 81% και αυτο δειχνει οτι η υπερταχεια φορτιση δουλευει και οταν ειναι απενεργοποιημενο. Δεν ξερω μηπως σε παλιαοτερα firmware δεν δουλευε αλλα στην 145 που το δοκιμασα δουλευει.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, τελικά βρήκε κανείς κανένα τζαμακι εκτός από τα full screen που να μην αφήνει κενό στα περιθώρια? Όλα όσα έχω βρει αφήνουν κενό. Μήπως της nillkin θ έχω καλύτερα αποτελέσματα? Με nano glass έχει δοκιμάσει κανείς?
Link to comment
Share on other sites

και με το nillkin που ειχα παλιοτερα αφηνει κενα κι αυτο.. Αλλα η εφαρμογη και η ποιοτητα ειναι υπεροχη
Link to comment
Share on other sites

Acr δουλεύει άψογα.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Να προσθέσω κι εγώ το boldbeast που το χρησιμοποιώ καιρό τώρα και είναι άψογο.

Link to comment
Share on other sites

και με το nillkin που ειχα παλιοτερα αφηνει κενα κι αυτο.. Αλλα η εφαρμογη και η ποιοτητα ειναι υπεροχη

Απλά τα full screen είναι λίγο απαίσια. Πολύ χοντρά και βγαίνουν εύκολα από κάποιες θήκες.

Link to comment
Share on other sites

Για σας θέλω να κάνω κάποιες ερώτησης σχετικα μέτο mate10 pro. Aλλα θέλω να μου το επιβεβαιώσετε και εσείς. Ενας φίλος θέλει να κάνει μετάβαση από το s7 edge στο mate 10 pro. Αλλα δεν ξέρεις σίγουρα αν αξίζει. Tον νοιαζει μονο η κάμερα. Αλλα εγώ προσωπικά θέλω το κινητό να έχει όλο το πακέτο. Και θέλω και οθόνη oled. Γιατί άμα εχει κάμερα και οθόνη ips τι να το κανεις. Εσείς τι λέτε? Eγώ του ειπα σε οθόνη θα είναι στα ίδια επίπεδα με s7 edge και ίσος να χάσει Και λίγο αλλα σίγουρα θα είναι μικρό το χάσιμο. Σε μπαταρία στα ίδια και λογικά λιγο καλύτερα. Πιστεύω κατα 80% μπορεί να βγάζει μια ώρα extra οθόνη με το mate. Σε camera τωρα που ειναι το ζητούμενο. Eχει κάποιος από εσάς edge και mate 10 pro? εγώ είχα edge και mate 10 pro. Και η φωτογραφίες ήταν καλύτερες με καλύτερη λεπτομέρεια και λιγότερο κόκκο. Σίγουρα δεν θα είναι χαοτική διαφορα αλλα θα έχει. Αλλα θέλω και την δικη σας γνώμη που ξέρω θα είναι αντικειμενική και σωστη. Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, τελικά βρήκε κανείς κανένα τζαμακι εκτός από τα full screen που να μην αφήνει κενό στα περιθώρια? Όλα όσα έχω βρει αφήνουν κενό. Μήπως της nillkin θ έχω καλύτερα αποτελέσματα? Με nano glass έχει δοκιμάσει κανείς?
To nillkin H+ pro που έχω εγώ αυτή τη στιγμή, είναι εξαιρετικό γυαλί (0.2mm) αλλά αφήνει κενά και αυτό.

Δεν ξέρω αν θα βρεις εύκολα αυτό που ψαχνεις.

Κοίτα για κανένα σετ, αν υπάρχει. Γυαλί δηλαδή και θήκη της ίδιας εταιρίας, μήπως και υπάρχει καλύτερη εφαρμογή και συνεργασία μεταξύ των δύο.

 

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω μέσω ΟΤΑ και όχι μέσω firmware finder
Ναι μέσω Ota

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα διλημμα

Ισως να μην ειναι το σωστο section αλλα ειμαι αναμεσα στο mate 10 pro και στο s8 plus

Τι πιστευετε?

Για την ακριβεια θα το παρω για δωρο

Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...