Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οσο εμεις περιμενουμε την 8.1 αυτοι ετοιμαζουν την 9

https://www.gizchina.com/2018/08/08/four-huawei-devices-starts-internal-android-9-pie-beta-testing/

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Οσο εμεις περιμενουμε την 8.1 αυτοι ετοιμαζουν την 9

https://www.gizchina.com/2018/08/08/four-huawei-devices-starts-internal-android-9-pie-beta-testing/

Πολύ καλά νέα!! Για να δούμε.

Την καλημέρα μου σε όλους!

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

έχετε να προτείνετε κάποια κάλη θήκη τύπου wallet? Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έβαλα μια κάρτα Vodafone στην συσκευή & μου βγάζει συνέχεια ένα σφάλμα στο Huawei rcs ότι αποτυγχάνει να συνδεθεί το rcs έχει αντιμετωπίσει κανείς κάτι αντίστοιχο? Πως το βγάζω? f84fe1de1037d8b1458e6265d0b976ef.jpg

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έβαλα μια κάρτα Vodafone στην συσκευή & μου βγάζει συνέχεια ένα σφάλμα στο Huawei rcs ότι αποτυγχάνει να συνδεθεί το rcs έχει αντιμετωπίσει κανείς κάτι αντίστοιχο? Πως το βγάζω?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δοκιμασε να απενεργοιησεις το message+ απο τις ρυθμισεις μηνυματων, αλλιως μπορει να μην ειναι ενεγοποιημενα στην καρτα που εβαλες.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να απενεργοιησεις το message+ απο τις ρυθμισεις μηνυματων, αλλιως μπορει να μην ειναι ενεγοποιημενα στην καρτα που εβαλες.
Πέρασα αυτό https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.messaging & σταμάτησε να μου το βγάζει

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο καιρό όταν στέλνω email μου βγάζει ένα παράθυρο και με ρωτάει εάν θέλω να αποθηκεύσω το όνομα χρήστη στη Google. Αυτά με τη stock εφαρμογή email της συσκευής. Ξέρει κάποιος κάτι;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο καιρό όταν στέλνω email μου βγάζει ένα παράθυρο και με ρωτάει εάν θέλω να αποθηκεύσω το όνομα χρήστη στη Google. Αυτά με τη stock εφαρμογή email της συσκευής. Ξέρει κάποιος κάτι;

 

Κι εμένα το βγάζει. Πατάω αποθήκευση επαφής αλλά δε γίνεται κάτι. Απλά φεύγει το παράθυρο διαλόγου.

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο καιρό όταν στέλνω email μου βγάζει ένα παράθυρο και με ρωτάει εάν θέλω να αποθηκεύσω το όνομα χρήστη στη Google. Αυτά με τη stock εφαρμογή email της συσκευής. Ξέρει κάποιος κάτι;

 

Εμενα με την stock email μου εβγαζε καθε μερα να κανω login και να κανω accept στον λογαριασμο Google το Huawei Email app, μετα απο 3 μερες το εκανα disable και απο τοτε εχω το gmail χωρις καθολου προβληματα.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με την stock email μου εβγαζε καθε μερα να κανω login και να κανω accept στον λογαριασμο Google το Huawei Email app, μετα απο 3 μερες το εκανα disable και απο τοτε εχω το gmail χωρις καθολου προβληματα.

Με το Gmail όταν λαμβάνω ειδοποίηση από το myphone.gr το υπερκείμενο του συνδέσμου (link), για σύνδεση στο θέμα του forum, είναι ανενεργό δηλ. δεν μπορώ να κάνω tap πάνω σ'αυτό. Έχω otenet (pop3)

Ξέρει κάποιος πως λύνεται; :happy:

Edited by eleco
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

έχετε να προτείνετε κάποια κάλη θήκη τύπου wallet? Ευχαριστώ!

 

https://www.tech-in.gr/aksesouar/i-i-isi-i-isi-i-i-i-i-i/huawei-original-smart-view-flip-case-deep-blue-huawei-mate-10-pro.html

Μόλις παρέλαβα τη συγκεκριμένη και μου αρέσει πάρα πολύ. Καταρχήν είναι της Huawei κατά δεύτερον με το που ανοίγεις τη θήκη , εάν έχεις βάλει ξεκλείδωμα με το face unlock κατευθείαν ανοίγει με το που σε βλέπει. Είναι λίγο ακριβή αλλά κατά τη γνώμη μου είναι πολύ καλή.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με την stock email μου εβγαζε καθε μερα να κανω login και να κανω accept στον λογαριασμο Google το Huawei Email app, μετα απο 3 μερες το εκανα disable και απο τοτε εχω το gmail χωρις καθολου προβληματα.
Μου το βγάζει και μένα αυτό, αραιά και που και απλά αδιαφορώ. Το κάνω σβου και συνεχίζω κανονικά. Σαν να μην συμβαίνει τίποτα.

Τα email συνεχίζουν να έρχονται κανονικά, χωρίς κανένα πρόβλημα. Απλά πετάει αυτή τη βλακεία, στο άσχετο!

 

Sent from my Huawei Mate 10 Pro.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Μου το βγάζει και μένα αυτό, αραιά και που και απλά αδιαφορώ. Το κάνω σβου και συνεχίζω κανονικά. Σαν να μην συμβαίνει τίποτα.

Τα email συνεχίζουν να έρχονται κανονικά, χωρίς κανένα πρόβλημα. Απλά πετάει αυτή τη βλακεία, στο άσχετο!

 

Sent from my Huawei Mate 10 Pro.

 

Εμενα απλα με ενοχλει και γυρισα σε Gmail που ερχονται τα email του gmail αμεσως

πραγματικα αν δεν το εκανε αυτο το stock email θα το ειχα γιατι ειναι και μαυρο αλλα ...

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Ναι, εγώ πάλι δεν μπορώ την ασπρίλα.

Στο στομάχι μου κάθονταν από την πρώτη στιγμή που το έβαλε η Google.

 

 

Sent from my Huawei Mate 10 Pro.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει περιπτωση να βαλει καποιος εταιρικο html signature στην μειλ εφαρμογη του mate 10? Γιατι στο iOS ακομα και στo gmail app εφοσον ειχες σε καποιο ακαουντ συνδεμενο στο gmail με html υπογραφη εμφανιζονταν κανονικα.ακομα και στο mail app του ios την ειχα αλλα στο mate 10 δεν εχω καταφερει να δω πως θα την βαλω και πρεπει να την εχω λογω της δουλειας.Καθε βοηθεια καλοδεχουμενη.
Link to comment
Share on other sites

B149 στο FF. Με το security patch του Αυγούστου.

Για να δούμε.

Β150 βλέπω να δίνουν τελικά, κατά Σεπτέμβριο πλευρά.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε μου. Έχει θέση για κάρτες όμως; Εμένα αυτό με βολεύει στις θήκες wallet. Να μην κουβαλάω πορτοφόλι.

 

https://www.tech-in.gr/aksesouar/i-i-isi-i-isi-i-i-i-i-i/huawei-original-smart-view-flip-case-deep-blue-huawei-mate-10-pro.html

Μόλις παρέλαβα τη συγκεκριμένη και μου αρέσει πάρα πολύ. Καταρχήν είναι της Huawei κατά δεύτερον με το που ανοίγεις τη θήκη , εάν έχεις βάλει ξεκλείδωμα με το face unlock κατευθείαν ανοίγει με το που σε βλέπει. Είναι λίγο ακριβή αλλά κατά τη γνώμη μου είναι πολύ καλή.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε μου. Έχει θέση για κάρτες όμως; Εμένα αυτό με βολεύει στις θήκες wallet. Να μην κουβαλάω πορτοφόλι.

 

 

Και για τους λάτρες του YouTube

https://devicereport.youtube.com/

Edited by PapaDarxon

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

B149 στο FF. Με το security patch του Αυγούστου.

Για να δούμε.

Β150 βλέπω να δίνουν τελικά, κατά Σεπτέμβριο πλευρά.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Αλλά το μισό μέγεθος... Νομίζω ότι το GPU turbo είναι στην 148

 

Sent from my Mate 10 pro

Mate 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

Πήγες στους λογαριασμούς να κάνεις δημιουργία λογαριασμού να δεις τι επιλογές σου βγάζει.

Παιδια υπαρχει περιπτωση να βαλει καποιος εταιρικο html signature στην μειλ εφαρμογη του mate 10? Γιατι στο iOS ακομα και στo gmail app εφοσον ειχες σε καποιο ακαουντ συνδεμενο στο gmail με html υπογραφη εμφανιζονταν κανονικα.ακομα και στο mail app του ios την ειχα αλλα στο mate 10 δεν εχω καταφερει να δω πως θα την βαλω και πρεπει να την εχω λογω της δουλειας.Καθε βοηθεια καλοδεχουμενη.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Πήγες στους λογαριασμούς να κάνεις δημιουργία λογαριασμού να δεις τι επιλογές σου βγάζει.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εννοειται οτι εχω τα εταιρικα μειλ περασμενα στο κινητο αλλα η επιλογη δεν δινει να περαστει html υπογραφη.Ακομα και c/p να κανεις την περναει σαν απλο text.Στο iOS με ενα απλο c/p tou html signature παιρνουσε και εμφανιζοτανε κανονικα στο mail app.Ξενερωσα γιατι και κανα 2 εφαρμογες που δοκιμασα δεν υποστηριζαν.Πρωτη φορα στο android με το mate 10 αλλα μηλο λεω και κλαιω...

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται οτι εχω τα εταιρικα μειλ περασμενα στο κινητο αλλα η επιλογη δεν δινει να περαστει html υπογραφη.Ακομα και c/p να κανεις την περναει σαν απλο text.Στο iOS με ενα απλο c/p tou html signature παιρνουσε και εμφανιζοτανε κανονικα στο mail app.Ξενερωσα γιατι και κανα 2 εφαρμογες που δοκιμασα δεν υποστηριζαν.Πρωτη φορα στο android με το mate 10 αλλα μηλο λεω και κλαιω...

 

Μπορείς να βάλεις την υπογραφή σου όπως ακριβώς την περιγράφεις. Αύριο θα σου πω με ποιόν τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

Αλλά το μισό μέγεθος... Νομίζω ότι το GPU turbo είναι στην 148

 

Sent from my Mate 10 pro

Τι εννοείς, μισό μέγεθος?

2,894 είναι το full Ota. Κανονικό.

Και εννοείται ότι συμπεριλαμβανομένων των gpu turbo, night mode κλπ.

 

Sent from my Huawei Mate 10 Pro.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς, μισό μέγεθος?

2,894 είναι το full Ota. Κανονικό.

Και εννοείται ότι συμπεριλαμβανομένων των gpu turbo, night mode κλπ.

 

Sent from my Huawei Mate 10 Pro.

Το ερώτημα είναι εάν μπορούμε να κάνουμε εγκατάσταση

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...