Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι το αφήνεις το βράδυ με 80% και το πρωί έχεις 60%.Καμερα δεν ξέρω αλλά μετά από πολλά κινητά που άλλαξα την καλύτερη μπαταρία την είχα με Huawei mate 9 και τώρα 10pro και σε δοκιμή διαφορά xiaomi. Όλα τα άλλα και με την προσωπική μου χρήση είχαν άθλια μπαταρία. Με αυτό φορτίζω στο αμάξι για 30 λεπτά κάθε πρωί έως 80% και ξανά σε 24ωρες. Με ότι άλλο είχα ολονύχτια φόρτιση το πρωί 100% και 18:00 το απόγευμα 15%.

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

οκ σε μπαταρια μπορει να κερδιζει το mate.

Στην καμερα ηθελα να δωσω εμφαση οπου αδιαφιλονικητος νικητης ειναι το s9

Link to comment
Share on other sites

μην ασχολείσαι φίλε μου απλα για να κατακρίνει την συσκευή μας γράφει
Το έχει πάρει εργολαβία.

Γυρνάει στα νήματα και όπου βλέπει Huawei παίρνει το φτυάρι!

Παλιότερα τα είχε με το s7. Τώρα του έκατσε στραβά το Ρ20 (και όχι μόνο).

Αφήστε τον, γραφικός είναι.

 

Sent from my Huawei Mate 10 Pro.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

οκ σε μπαταρια μπορει να κερδιζει το mate.

Στην καμερα ηθελα να δωσω εμφαση οπου αδιαφιλονικητος νικητης ειναι το s9

Εσένα δεν πρέπει να σε διαβάζουν είσαι επικίνδυνος συνέχεια λάθος πληροφορίες και είναι λογικό χωρίς την εμπειρία χρήσης καμίας από τις 2 συσκευές μπορεί ακόμα και να γράψεις vs

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εσένα δεν πρέπει να σε διαβάζουν είσαι επικίνδυνος συνέχεια λάθος πληροφορίες και είναι λογικό χωρίς την εμπειρία χρήσης καμίας από τις 2 συσκευές μπορεί ακόμα και να γράψεις vs

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ειναι κριμα ενας ανθρωπος που πραγματικα εχει γνωσεις φωτογραφιας και εχει παραθεσει απιστευτες φωτος να κατακρινει συνεχεια το mate 10 pro, p20 pro ....και ωραια το θεσαμε το θεμα 1,2,3 φορες....εγω θα ειχα κουραστει να γραφω προσωπικα θαβοντας ενα μοντελο...Κανενα κινητο δεν ειναι τελειο....στην τελικη υποκειμενικο τι καλυπτει το καθενα. Δε βρισκω λογο να αναλωνομαστε στο ιδιο μα ιδιο θεμα.....

Edited by alexclone
Link to comment
Share on other sites

ειναι κριμα ενας ανθρωπος που πραγματικα εχει γνωσεις φωτογραφιας και εχει παραθεσει απιστευτες φωτος να κατακρινει συνεχεια το mate 10 pro, p20 pro ....και ωραια το θεσαμε το θεμα 1,2,3 φορες....εγω θα ειχα κουραστει να γραφω προσωπικα θαβοντας ενα μοντελο...Κανενα κινητο δεν ειναι τελειο....στην τελικη υποκειμενικο τι καλυπτει το καθενα. Δε βρισκω λογο να αναλωνομαστε στο ιδιο μα ιδιο θεμα.....
Γνώσεις μπορεί να έχει (και έχει, τον παραδεχτεί αρκετές φορές σ' αυτά που ανεβάζει), χαρακτήρα δεν έχει.

Είναι σαν τα παιδάκια, που ότι δεν τους αρέσει είναι κακό.

Η 8χρονη κόρη μου, όταν δεν της αρέσει ενα παιχνίδι, έτσι λέει! "Είναι για τα σκουπίδια!"

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Γνώσεις μπορεί να έχει (και έχει, τον παραδεχτεί αρκετές φορές σ' αυτά που ανεβάζει), χαρακτήρα δεν έχει.

Είναι σαν τα παιδάκια, που ότι δεν τους αρέσει είναι κακό.

Η 8χρονη κόρη μου, όταν δεν της αρέσει ενα παιχνίδι, έτσι λέει! "Είναι για τα σκουπίδια!"

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

 

πολυ σωστα φιλε μου, εγω δεν καταλαβαινω ολο αυτο το μισος με την huawei....να κριτικαρει καθε ποστ και εδω και στην σελιδα φωτογραφιων....δηλαδη ειναι κατορθωμα να τρολλαρουμε συνεχεια κατι ?? μα κατανταει σαν τα δελτια ειδησεων και τα μεσα μαζικης ''εξημερωσης''.

Link to comment
Share on other sites

Γνώσεις μπορεί να έχει (και έχει, τον παραδεχτεί αρκετές φορές σ' αυτά που ανεβάζει), χαρακτήρα δεν έχει.

Είναι σαν τα παιδάκια, που ότι δεν τους αρέσει είναι κακό.

Η 8χρονη κόρη μου, όταν δεν της αρέσει ενα παιχνίδι, έτσι λέει! "Είναι για τα σκουπίδια!"

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Τα είπες όλα με την τελευταία σου πρόταση.

Εύγε φίλε μου.

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Αν μπεις στην εφαρμογή "Συλλογή" του κινητού και επιλέξεις εμφάνιση Άλμπουμ,είναι ο τελευταίος κάτω κάτω φάκελος που εμφανίζεται ως "Διαγράφηκε πρόσφατα".

 

Ευχαριστώ για την απάντηση. Εκεί όμως εχει μόνο φωτο και video. Υπάρχει και για αρχεία κειμένου?

Link to comment
Share on other sites

την πτηση την εχω για να μη με ενοχλουν.Αρα λοιπον καταληγουμε οτι κατι παιζει στο δικό μου
Δεν νομίζω ότι παίζει κάτι. Γέμισε το κινητό σου, βάλε το στο αθόρυβο, άφησε το, δες το πρωί το υπόλοιπο σου & αν έχεις κατανάλωση δες τι σου κατανάλωσε την μπαταρία. Σκέψου ότι εγώ δεν κλείνω ούτε το wifi το βράδυ.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάδο απορριμμάτων το κινητό? Γιατί όταν διαγραφεί αρχείο λέει ότι πάει σε φάκελο και θα διαγραφεί οριστικά σε 30 μέρες. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει? Γιατί διέγραψα σημαντικό μου αρχείο. Ευχαριστώ.

 

https://www.easeus.com/android-data-recovery-software/free-android-data-recovery.html

Δοκιμασε αυτο

Edited by PapaDarxon

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά διάβασα ότι το καινούργιο honor note 10 εκτός από gpu turbo θα έχει και cpu turbo για μεγαλύτερες ταχύτητες. Το cpu turbo ενδέχεται να το πάρει το p20 pro η το mate 10 με update ξέρει κανένας κάτι?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά διάβασα ότι το καινούργιο honor note 10 εκτός από gpu turbo θα έχει και cpu turbo για μεγαλύτερες ταχύτητες. Το cpu turbo ενδέχεται να το πάρει το p20 pro η το mate 10 με update ξέρει κανένας κάτι?
Αν είναι και αδιάβροχο θα το πάρω σίγουρα. Τέτοια μπαταρία με τέτοια διαχείριση θα είναι κορυφή.

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι και αδιάβροχο θα το πάρω σίγουρα. Τέτοια μπαταρία με τέτοια διαχείριση θα είναι κορυφή.

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η αλήθεια είναι ότι με έβαλε σε σκέψεις.

Μοιάζει καλύτερο από το Mate...

 

Mate 10 Pro & Tapatalk pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά διάβασα ότι το καινούργιο honor note 10 εκτός από gpu turbo θα έχει και cpu turbo για μεγαλύτερες ταχύτητες. Το cpu turbo ενδέχεται να το πάρει το p20 pro η το mate 10 με update ξέρει κανένας κάτι?

 

Αν ισχυει οτι το CPU TURBO ειναι απλα ενα Overclocking δεν το πολυβλεπω γιατι τα mate 10 και P20 και γενικα ο 970 ζεστενεται ευκολα και αρχιζει το throttle. Το note 10 εχει νεο συστημα ψηξης και γιαυτο θα αντεχει. Βεβαια μπορει να το βαλουν και στα αλλα μοντελα δεν ειναι κατι αλλα δεν θα προσφερει πολλα. λογο θερμοκρασιας.

 

Α και για οσους κραζουν το EMUI

https://www.gizmochina.com/2018/07/30/top-10-ui-with-best-performance-released-by-master-lu-benchmark-oneplus-wins/

Edited by PapaDarxon

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Αν ισχυει οτι το CPU TURBO ειναι απλα ενα Overclocking δεν το πολυβλεπω γιατι τα mate 10 και P20 και γενικα ο 970 ζεστενεται ευκολα και αρχιζει το throttle. Το note 10 εχει νεο συστημα ψηξης και γιαυτο θα αντεχει. Βεβαια μπορει να το βαλουν και στα αλλα μοντελα δεν ειναι κατι αλλα δεν θα προσφερει πολλα. λογο θερμοκρασιας.

 

Α και για οσους κραζουν το EMUI

https://www.gizmochina.com/2018/07/30/top-10-ui-with-best-performance-released-by-master-lu-benchmark-oneplus-wins/

Διάβασε όμως και τα σχόλια από κάτω,το emui είναι γρήγορο και χωρίς lag, γνώμη μου όμως λόγο πολλών ρυθμίσεων και άσχημου για μένα interface χρειάζεται ριζική αλλαγή

 

Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω πως βγήκε πιο πάνω από το miui, ειδικά στο xda σε κάθε νήμα συσκευής με custom rom για συσκευές υπάρχουν και miui port,για emui port δεν έχω αντιληφθεί ποτέ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by vag74
Link to comment
Share on other sites

Διάβασε όμως και τα σχόλια από κάτω,το emui είναι γρήγορο και χωρίς lag, γνώμη μου όμως λόγο πολλών ρυθμίσεων και άσχημου για μένα interface χρειάζεται ριζική αλλαγή

 

Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω πως βγήκε πιο πάνω από το miui, ειδικά στο xda σε κάθε νήμα συσκευής με custom rom για συσκευές υπάρχουν και miui port,για emui port δεν έχω αντιληφθεί ποτέ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το EMUI οπως και ο 970 κατασκευαζεται/αναπτυσεται απο την ιδια εταιρεια και γι'αυτο μπορουν να γινουν παραμετροποιησεις σε πολυ βαθος με αποτελεσμα το firmware με το hardware και το software να εχουν πολυ καλη επικοινωνια. Το ιδιο γινεται και στα Apple οπως το ιδιο γινεται και στους SSD της Samsung.

Το θεμα τωρα αν το EMUI ειναι ασχημο UI ειναι θεμα γουστου καθαρα.

EMUI port δεν θα δεις γιατι οπως ειπα και πριν το EMUI ειναι optimised για KIRINS. Στο mate 10 οι custom roms με stock/AOSP πανε λιγο πιο γρηγορα λογο το οτι ειναι "γυμνες" αλλα καταναλωνουν πολυ περισσοτερη μπαταρια και φυσικα λογο του επειδη δεν υποστηριζεται το NPU η φωτογραφια ειναι αθλια.

Ακομα πολλα features που εχει τωρα το EMUI θα υπαρχουν εργοστασιακα στο Android P.

Γενικα το EMUI αν σκεφτεις ποσα πολλα features εχει ενσωματωμενα και το ποσο καλα τρεχει ειναι πολυ καλα optimised. Το μεγαλο κακο που εχει ειναι οτι εχει forced ενα minimum animation delay και αυτο φενεται αν απενεργοποιησεις τα animations παλι θα εχεις ενα μικρο delay και το optimal ειναι το 0.5

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Το EMUI οπως και ο 970 κατασκευαζεται/αναπτυσεται απο την ιδια εταιρεια και γι'αυτο μπορουν να γινουν παραμετροποιησεις σε πολυ βαθος με αποτελεσμα το firmware με το hardware και το software να εχουν πολυ καλη επικοινωνια. Το ιδιο γινεται και στα Apple οπως το ιδιο γινεται και στους SSD της Samsung.

Το θεμα τωρα αν το EMUI ειναι ασχημο UI ειναι θεμα γουστου καθαρα.

EMUI port δεν θα δεις γιατι οπως ειπα και πριν το EMUI ειναι optimised για KIRINS. Στο mate 10 οι custom roms με stock/AOSP πανε λιγο πιο γρηγορα λογο το οτι ειναι "γυμνες" αλλα καταναλωνουν πολυ περισσοτερη μπαταρια και φυσικα λογο του επειδη δεν υποστηριζεται το NPU η φωτογραφια ειναι αθλια.

Ακομα πολλα features που εχει τωρα το EMUI θα υπαρχουν εργοστασιακα στο Android P.

Γενικα το EMUI αν σκεφτεις ποσα πολλα features εχει ενσωματωμενα και το ποσο καλα τρεχει ειναι πολυ καλα optimised. Το μεγαλο κακο που εχει ειναι οτι εχει forced ενα minimum animation delay και αυτο φενεται αν απενεργοποιησεις τα animations παλι θα εχεις ενα μικρο delay και το optimal ειναι το 0.5

Δηλαδή θέλεις να μου πεις ότι πρίν τον Kirin δεν υπήρχε emui;η ότι τότε υπήρχαν custom με emui; απλά θα ξαναγράψω όσο και αν γίνομαι δυσάρεστος όπως και όταν είχα στη κατοχή της συσκευή 3 φορές το emui είναι το μοναδικό μειονέκτημα της

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το emui είναι κακό; Η huawei έχει το ηθικό πλεονέκτημα (μόδα) πλέον να έχει πολύ μεγάλο κομμάτι του Hardware δικό της. σε συσκευές με Snapdragon πως θα τρέξει ένα skin το οποίο Έχει φτιαχτεί για Kirin? Και ποιος θα κάτσει να το παραμετροποιήσει στην τελική; Από την άλλη βλέπεις πολλά Miui ports λόγω της κοινής πλατφόρμας...

 

Sent from my Mate 10 pro

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δες και σαν παράδειγμα την Sammy που ουσιαστικά το skin της σέρνεται γιατί παίζει σε 2 διαφορετικές πλατφόρμες οπότε προκειμένου να έχουνε κοινο user experience γίνονται σίγουρα συμβιβασμοί

 

Sent from my Mate 10 pro

Mate 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή θέλεις να μου πεις ότι πρίν τον Kirin δεν υπήρχε emui;η ότι τότε υπήρχαν custom με emui; απλά θα ξαναγράψω όσο και αν γίνομαι δυσάρεστος όπως και όταν είχα στη κατοχή της συσκευή 3 φορές το emui είναι το μοναδικό μειονέκτημα της

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το θεμα ειναι οτι δεν λες για ποιον λογο το θεωρεις μειον, μαλλον οχι ειπες οτι δεν σου αρεσει σχεδιαστικα. ΟΚ πολυ σοβαρος λογος αλλα τι να περιμενεις οταν μου κανεις συγκριση αυτονομιας αναμεσα στο Redmi 5 και το Mate 10 pro. 2 κινητα με 4000 μπαταρια αλλα το ενα με 8 Α53 και το αλλο με 4 Α73 και 4 Α53. Συγκρινε εσυ σε αυτονομια ενα 1000cc με 60 λιτρα ντεποζιτο αυτοκινητο με ενα 2000cc και 60λιτρα ντεποζιτο. Στο test αν ειδες εχει το EMUI 8 το οποιο ειναι καθαρα στημενο για τους KIRINS, το τι γινοταν πιο πριν δεν εχει σημασια γιατι συγκρινουν UI του 2018. Και κατι τελευταιο αφου το EMUI δεν σου αρεσει γιατι πηρες το MATE 10 pro 3 φορες; Δεν εγινε καμια αλλαγη στο EMUI απο την κυκλοφορια του παντα το EMUI 8 ειχε.

Δυσαρεστος δεν γινεσαι απλα HATERS GONNA HATE

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που προέρχομαι από την LG με το V10 για δύο ολόκληρα χρόνια πήγα σε skin της Huawei με ενα p10 Lite Και ειλικρινά με εντυπωσίασε τώρα με το Mate 10 pro με εντυπωσιάζει ακόμη περισσότερο. Και πω κάτι απλό για την καθημερινότητα μου γιατί είναι και τηλέφωνο εργασίας... ΓΙΑΤΙ οι κολοσσοί δεν βγάζουν έναν Dialer με ελληνικό T9 search? Όσο και αν ακούγεται περίεργο για μένα είναι από τα σημαντικότερα που αγάπησα στο EMUI .. από εκεί και πέρα περί ορεξεως κολοκυθόπιτα

 

Sent from my Mate 10 pro

Edited by PoLiThS
Mate 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι δεν λες για ποιον λογο το θεωρεις μειον, μαλλον οχι ειπες οτι δεν σου αρεσει σχεδιαστικα. ΟΚ πολυ σοβαρος λογος αλλα τι να περιμενεις οταν μου κανεις συγκριση αυτονομιας αναμεσα στο Redmi 5 και το Mate 10 pro. 2 κινητα με 4000 μπαταρια αλλα το ενα με 8 Α53 και το αλλο με 4 Α73 και 4 Α53. Συγκρινε εσυ σε αυτονομια ενα 1000cc με 60 λιτρα ντεποζιτο αυτοκινητο με ενα 2000cc και 60λιτρα ντεποζιτο. Στο test αν ειδες εχει το EMUI 8 το οποιο ειναι καθαρα στημενο για τους KIRINS, το τι γινοταν πιο πριν δεν εχει σημασια γιατι συγκρινουν UI του 2018. Και κατι τελευταιο αφου το EMUI δεν σου αρεσει γιατι πηρες το MATE 10 pro 3 φορες; Δεν εγινε καμια αλλαγη στο EMUI απο την κυκλοφορια του παντα το EMUI 8 ειχε.

Δυσαρεστος δεν γινεσαι απλα HATERS GONNA HATE

Δυστυχώς δεν με έχεις παρακολουθήσει καθόλου,τι τελειώνω εδώ δεν κατάλαβες ότι είχα την συσκευή 3 φορές και η σύγκριση μου έχει γίνει τότε πριν μήνες με τις προηγούμενες συσκευές μου s8 plus,note 8,op5t εκτός και αν θεωρείς και εκείνες 1000cc, αλλά τι να κάνουμε δυστυχώς στην Ελλάδα η συσκευή που έχουμε στη κατοχή μας είναι τέλεια

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μπορεί κάποιος κάτοχος να ενημερώσει αν υποστηρίζει dual LTE? Δηλαδή να υποστηρίζει συνδεσιμότητα 4g και στις 2 κάρτες SIM ταυτόχρονα.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Ναι υποστηριζει και εχει και ρυθμιση ενεργοποιησης/απενεργοποιησης αυτης.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω κανείς λάθος είχα το s8 plus και 3 φορές το mate 10 pro κατηγορηματικά το s8 plus ήταν καλύτερο στο stand by και η απόδοση της μπαταρίας δεν ήταν μακριά,s9 plus δεν είχα αλλά δεν νομίζω να είναι χειρότερο στη μπαταρία από το s8 plus,για το mate 9 απλά επειδή το είχα πέρσι τέτοια εποχή στις διακοπές απλά απογοητευτικά ας πούμε τώρα που έχω redmi note 5 ότι η αυτονομία μου με 4g τέρμα φωτεινότητα και WiFi share είναι διπλάσια από το mate,για μένα πρέπει η Huawei να διορθώσει το software, έχει κάνει άλματα στη κάμερα και στη ποιότητα κατασκευής που είναι κρίμα με ένα άθλιο πραγματικά software να μην πλησιάσει την κορυφή που τις ανοίκει λόγο hardware

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εσυ πραγματικα πας να μας τρελανεις εδω αναφερεσαι για την αυτονομια αναμεσα σε S8+,Mate 10 Pro, Redmi 5 και μαλιστα αναφερεις οτι το Redmi 5 ειχε διπλασια αυτονομια που στην πραγματικοτητα εχει λιγο καλυτερη αυτονομια και αυτο ειναι λογικο λογο χαμηλωτερου επεξεργαστη.

 

Δεν σου ειπα οτι το EMUI ειναι τελειο αλλα εσυ ρε ανθρωπε ειπες οτι θελει χτησιμο απο την αρχη.

Και στην τελικη Αν δεν παινέψεις το σπίτι σου, θα πέσει να σε πλακώσει και μην ξεχνας οτι εισαι σε θεμα για Huawei συσκευες.

 

Διάβασε όμως και τα σχόλια από κάτω,το emui είναι γρήγορο και χωρίς lag, γνώμη μου όμως λόγο πολλών ρυθμίσεων και άσχημου για μένα interface χρειάζεται ριζική αλλαγή

 

Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω πως βγήκε πιο πάνω από το miui, ειδικά στο xda σε κάθε νήμα συσκευής με custom rom για συσκευές υπάρχουν και miui port,για emui port δεν έχω αντιληφθεί ποτέ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και μιας που παρακολουθεις XDA και modding εκει που ολοι οι αλλοι περνανε mods και apks εμεις οι EMUI τα εχουμε builtin

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λύστε μου μια απορία. Στην εφαρμογή των κλήσεων στα αριστερά της εφαρμογής έχει δύο σύμβολα. Το ένα είναι του βίντεο και το άλλο είναι το Call +. Προχθές που με πήρε φίλος μου και είχε το Samsung Galaxy S6 μου άναψε και το Call Plus και το βίντεο .Κάναμε δοκιμή και πάτησα το βίντεο και είχαμε βιντεοκλήση κανονικά. δοκίμασα με άλλον φίλο μου που έχει το ίδιο ακριβώς κινητό Samsung Galaxy S6 που υποστηρίζει βιντεοκλήση αλλά τίποτα. Τελικά πότε μπορούμε να κάνουμε βιντεοκλήση με το κινητό από την εφαρμογή των κλήσεων;; Και το Call+ πώς λειτουργεί ρε παιδιά δεν το έχω βρει ακόμα (δεν έχω προσπαθήσει δηλαδή). Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις. Έχω δύο SIM στο κινητό μία της Vodafone και μία της Wind.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...