Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπεριζω παίδες μήπως μπορείτε να μου πείτε πως μπορώ να απενεργοποιησω το face unlock; ευχαριστώ......
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε η 197 από 161 για την 9.

 

Μια απο τα ιδια.

Για να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μήπως γνωρίζει κανείς γιατί όταν έχω ρυθμίσει τη φωτογραφία στη μέγιστη ανάλυση (20mp) οι φωτογραφίες δεν βγαίνουν πάνω από 3mp?

Ευχαριστώ

 

Εχετε κάποια απάντηση?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεριζω παίδες μήπως μπορείτε να μου πείτε πως μπορώ να απενεργοποιησω το face unlock; ευχαριστώ......

 

Ασφαλεια, απορρητο/αναγνωριση προσωπου/διαγραφη προσωπου

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

Έσκασε η 197 από 161.Vodafone τέλος του 2017 αγορά από public . 157/ pie 9 161/197.εκτός από ένα πορτοφόλι στις εφαρμογές και το security ,υπάρχει κάτι άλλο που δεν είδα;
Link to comment
Share on other sites

Έσκασε η 197 από 161.Vodafone τέλος του 2017 αγορά από public . 157/ pie 9 161/197.εκτός από ένα πορτοφόλι στις εφαρμογές και το security ,υπάρχει κάτι άλλο που δεν είδα;

 

Ποιο πορτοφόλι;Αυτό δε λειτουργεί στη χώρα μας... Θα φάει σουτ

Edited by rapsodos1979_
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι μας πάνε όλους στην 197. Κρίμα!

Είχα την ελπίδα ότι θα έβγαζαν κάποια αναβάθμιση πάνω από την 197, μαζεύοντας όλα αυτά τα bug, δίνοντας μια "καθαρή" έκδοση.

Επομένως, κάθομαι στ' αυγά μου (157) και βλέπουμε.

Να δούμε τι θα βγάλουν στην συνέχεια.

 

Sent from my M5 MediaPad, using Tapatalk Pro.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι μας πάνε όλους στην 197. Κρίμα!

Είχα την ελπίδα ότι θα έβγαζαν κάποια αναβάθμιση πάνω από την 197, μαζεύοντας όλα αυτά τα bug, δίνοντας μια "καθαρή" έκδοση.

Επομένως, κάθομαι στ' αυγά μου (157) και βλέπουμε.

Να δούμε τι θα βγάλουν στην συνέχεια.

 

Sent from my M5 MediaPad, using Tapatalk Pro.

 

Η 210 μόνο για Google patches Φεβρουαρίου λέει αλλά λογικά θα έχει bug fixes.

Ενημερωτικά στο firmware Finder τα updates της 9 θα τα βρείτε ως Bla-lgrp2-ovs κι όχι ως bla-l29-C432. Προειδοποίηση: γίνεται χαμός.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα την ενημέρωση 197 απο το ff μέσα στο κινητό αλλά μάταια δεν μπορώ να κάνω αναβάθμιση....α...μωρη χιαομι ξεκλείδωμα και έκανες ότι γουσταρες....
Link to comment
Share on other sites

Με την 9, έχω θέμα με το gps. Σε εσωτερικούς χώρους που πριν ήμουν κομπλέ, τώρα δεν. Έχω ενεργοποιήσει τη σάρωση wifi, αλλά τίποτα. Οι χειρονομίες επίσης, έχουν αρκετά bugs πιστεύω ακόμα, οπότε πάλι στα 3 πλήκτρα γιατί μου έβγαζε την πίστη κάθε φορά που πατούσα το κενό γράφοντας κ με πετούσε αρχική....
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά είσαι στην 197, έτσι?

 

 

Sent from my Huawei Mate 10 Pro, using Tapatalk Pro.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Όσοι είστε με τον kiwi browser ανοίξτε την σελίδα chrome://flags και βρείτε την ρύθμιση force color profile και επιλέξτε SCRGG linear (Hdr where available).

Καλη απόλαυση.

Edited by PapaDarxon

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μπορεί κάποιος φίλος να βγάλει μια φώτο σε πλήρη ανάλυση (20mp)

και να μου πει πόσα mb είναι? Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Όσοι είστε με τον kiwi browser ανοίξτε την σελίδα chrome://flags και βρείτε την ρύθμιση force color profile και επιλέξτε SCRGG linear (Hdr where available).

Καλη απόλαυση.

 

Το οποίο κάνει τι;

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τώρα πραγματικά είναι σοβαροί οι τύποι με τις αναβαθμίσεις...δλδ ποτε θα δώσουν σε μας με την 158;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μπορεί κάποιος φίλος να βγάλει μια φώτο σε πλήρη ανάλυση (20mp)

και να μου πει πόσα mb είναι? Ευχαριστώ

Φίλε μου μόλις έβγαλα μια φωτογραφία με 20mp και μου έγραψε 4.18MB.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, δοκιμάστε με αλλαγή κάρτας (με άλλο πάροχο εννοώ)!

Με Vodafone CU είστε?? Βρείτε κάποιον που έχει συμβόλαιο.

 

Από τον Δεκέμβριο έχω αυτή την θεωρία (έχω το μονόκαρτο BLA-L09 8.0.158 (C432)), ότι με αλλαγή κάρτας θα δούμε φως εμείς με την 158 και σήμερα δεν άντεξα και βρήκα κάποιον που έχει συμβόλαιο (wind)! Εγώ έχω Vodafone CU και το πρώτο που έκανα εκεί, είναι να ψάξω άλλη μια φορά με όλους τους τρόπους με την δική μου κάρτα αλλά τίποτα. Βγάζω την κάρτα μου (χωρίς να κλείσω το κινητό), βάζω την κάρτα της Wind , με βγάζει στο πιν του ανθρώπου, το βάζω και πάω κατευθείαν στο μενού για έλεγχο αναβαθμίσεων. ΕΙΧΕ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ Η 197 χωρίς καν να ψάξω. 3.86 GB!

Την ξεκινάω κατευθείαν, πατάω παύση, βάζω πίσω την δική μου σιμ και συνεχίζεται κανονικά η αναβάθμιση / τώρα που γράφω δηλαδή την κάνω. Παιδιά, ΜΗΝ περιμένετε άδικα και βρείτε και σεις κάποιον με συμβόλαιο ή τέλος πάντων με άλλη κάρτα.

Θα σας πω εντυπώσεις για την 9 σε λίγες μέρες!

http://oi65.tinypic.com/2i9gifc.jpg

Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου μόλις έβγαλα μια φωτογραφία με 20mp και μου έγραψε 4.18MB.

Σ' ευχαριστώ. Είχα την εντύπωση πως θα ήταν τόσα mb όσα και η ανάλυση που το ρυθμίζουμε και νόμιζα πως είχε πρόβλημα. Και πάλι ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά είσαι στην 197, έτσι?

 

 

Sent from my Huawei Mate 10 Pro, using Tapatalk Pro.

 

Λογικά για εμένα λες, οπότε απαντάω πως ναι. κ με την 157 κ με 158, στα ίδια σημεία έπιανα gps (με ανοιχτή τη χρήση wifi, αλλιώς ούτε τότε, γιατί μιλάω για ημιυπόγειο). τώρα με την 197, δεν.. ακόμα κ σε πιο εύκολα σημεία που εξακολουθούν να είναι εσωτερικά..

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Τάσο, εγώ το δοκίμασα μόλις με το δικό μου (τώρα έβαλα την 197 ΟΤΑ, χωρίς επαναφορά) και όλα δουλεύουν αστραπιαία όπως πριν, κλειδώνει άμεσα δορυφόρο μέσα στο σπίτι! Μπες στις ρυθμίσεις, πήγαινε στις εφαρμογές, βρες αυτή που χρησιμοποιείς (πχ MAPS.ME), μπες στις άδειες και κοίτα αν είναι ενεργοποιημένη η τοποθεσία!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...