Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα, το arc, πως το κάνετε να κάνει εγγραφή όταν χρησιμοποιείται Bluetooth;

Γνωρίζει κανείς;

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, το arc, πως το κάνετε να κάνει εγγραφή όταν χρησιμοποιείται Bluetooth;

Γνωρίζει κανείς;

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

 

Αν έχεις περάσει την 9αρα δεν γίνεται δυστυχώς. Εγώ τουλάχιστον δεν έχω βρει τρόπο να το κάνω να λειτουργεί.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όποιος έχει όρεξη κάντε κανένα τσεκ για την οθόνη σας...

Εδώ και πολλούς μήνες είχα παρατηρήσει σε χαμηλό φωτισμό κατά προτίμηση τέρμα χαμηλά και σε σκοτεινό δωμάτιο προφανώς να πρασινίζει-αλλοιώνει το χρώμα προς το πράσινο (σαν το Mate 20), εμένα ήταν από πάνω προς τα κάτω και περίπου το 60% της οθόνης, το πήγα για αλλαγή σε 2 ωρες μου άλλαξαν οθόνη μπαταρία και πίσω καπάκι και ακόμα και με νέα οθόνη το είχε πάλι.. Αλλά σε άλλο σημείο πλέον από αριστερά προς δεξιά. Γιααα κάντε τσεκ, βάλτε το μενού σε dark mode επείσης.. Απο βδομάδα θα ξανά πάω για αλλαγή γιατί δεν είχαν ανταλλακτικο τώρα.

Θα βοηθήσει πάρα πολύ και η παρακάτω εφαρμογή.. 9606cc649759c135c484bf2325fbcaa1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα με μια ερωτηση!

Αυτα τα ρημαδια τα βουνα που βγαινουν στην οθονη κλησης στην 9ρα παιζει καπως να αλλαζουν??

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όποιος έχει όρεξη κάντε κανένα τσεκ για την οθόνη σας...

Εδώ και πολλούς μήνες είχα παρατηρήσει σε χαμηλό φωτισμό κατά προτίμηση τέρμα χαμηλά και σε σκοτεινό δωμάτιο προφανώς να πρασινίζει-αλλοιώνει το χρώμα προς το πράσινο (σαν το Mate 20), εμένα ήταν από πάνω προς τα κάτω και περίπου το 60% της οθόνης, το πήγα για αλλαγή σε 2 ωρες μου άλλαξαν οθόνη μπαταρία και πίσω καπάκι και ακόμα και με νέα οθόνη το είχε πάλι.. Αλλά σε άλλο σημείο πλέον από αριστερά προς δεξιά. Γιααα κάντε τσεκ, βάλτε το μενού σε dark mode επείσης.. Απο βδομάδα θα ξανά πάω για αλλαγή γιατί δεν είχαν ανταλλακτικο τώρα!

 

Πρώτα απ' όλα ποιος ο λόγος να έχεις τέτοια οθονάρα και να την δουλεύεις τέρμα χαμηλό φωτισμό?

Θα σου πρότεινα να μην δίνεις σημασία σε αυτό, μιας και η τεχνολογία των οθονών αυτών έχουν αυτά τα θέματα στους χρωματισμούς. Εφόσον στην κανονική λειτουργία του δεν σε ενοχλεί κάτι τότε ΔΕΝ υπάρχει κανένας λόγος να ψάχνεσαι με προγράμματα και χαμηλούς φωτισμούς. Από περιέργεια το έκανα και γω το τεστ και όντως ψιλοπρασινίζει κάπως στο μισό της οθόνης. ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ θυμάμαι και στην amoled της samsung που εκεί το έβλεπα και με τέρμα την φωτεινότητα , το ίδιο και στης Sony μερικά μοντέλα (και τάμπλετ) και κτλ κτλ.

Εντωμεταξύ μόνο με το πρόγραμμα αυτό το βλέπω αυτό, αν βάλω μαύρο φόντο ή μαύρη φώτο, τότε όσο χαμηλά και αν βάλω τον φωτισμό ..... την βλέπω τέλεια και ομοιόμορφη μαυρίλα. :p Μήπως το πρόγραμμα είναι φόλα και δείχνει ότι να ναι?

Απόλαυσε την κινητάρα σουκαι άσε τις αλλαγές οθονών μιας και μετά η αδιαβροχοποίηση δεν είναι ΠΟΤΕ το ίδια καλή με την εργοστασιακή. (όσο και αν στο service σου λένε το αντίθετο)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όποιος έχει όρεξη κάντε κανένα τσεκ για την οθόνη σας...

Εδώ και πολλούς μήνες είχα παρατηρήσει σε χαμηλό φωτισμό κατά προτίμηση τέρμα χαμηλά και σε σκοτεινό δωμάτιο προφανώς να πρασινίζει-αλλοιώνει το χρώμα προς το πράσινο (σαν το Mate 20), εμένα ήταν από πάνω προς τα κάτω και περίπου το 60% της οθόνης, το πήγα για αλλαγή σε 2 ωρες μου άλλαξαν οθόνη μπαταρία και πίσω καπάκι και ακόμα και με νέα οθόνη το είχε πάλι.. Αλλά σε άλλο σημείο πλέον από αριστερά προς δεξιά. Γιααα κάντε τσεκ, βάλτε το μενού σε dark mode επείσης.. Απο βδομάδα θα ξανά πάω για αλλαγή γιατί δεν είχαν ανταλλακτικο τώρα.

Θα βοηθήσει πάρα πολύ και η παρακάτω εφαρμογή..

Ολες οι OLED οθονες σε πολυ χαμηλο φωτισμο το γκρι το πρασινιζουν. Οσο περναει ο χρονος γινεται πιο εντονο.

 

Καλησπερα με μια ερωτηση!

Αυτα τα ρημαδια τα βουνα που βγαινουν στην οθονη κλησης στην 9ρα παιζει καπως να αλλαζουν??

Δεν βγαινουν και η μονη λυση ειναι να βαλεις φωτογραφια σε ολες σου τις επαφες

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.πριν απο κανα μήνα έκανα την αναβαθμιση στην 9 με την μεθοδο της αλλαγης dns server.

Πήγα πριν να αγορασω ενα θέμα απο το store και μου βγάζει το εξής μηνημα,

http://i63.tinypic.com/k04lds.jpg

Επισης πηγα να ξανακατεβάσω θέμα που ειχα ήδη αγορασμένο απο την 8 και μου βγάζει τοίδιο μηνημα.

Εγινε καμια μ..α?

Αν πάω στην επιλογη για προγραμματιστες,το κουμπι Oem ξεκλέιδωμα δεν ανοιγει ουτε κλείνει.ξέρετε ακριβως τι έχει συμβει?Μπορεί καποιος που έβαλε με αυτον τον τρόπο την 9,να κανει οτι αγοράζει ενα θέμα ωστε να μου πεί τι μηνημα του βγάζει?ευχαριστω προκαταβολικά!

Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόβλημα με το WiFi, κάνει reboot το κινητό.

Πριν από δύο βδομάδες χάλασε η γρήγορη φόρτιση, δεν αναγνώριζε το κινητό το pc και δε δούλευαν τα ακουστικά. (ήμουν με την 9)

Το στέλνω service και γυρνάει μετά απο δύο εβδομάδες με ένδειξη εργασιών, αλλαγή πλακέτας.

Περασμενο rom 8.

Το δουλεύω 2 εβδομάδες (έγινε αναβάθμιση σε 9 αυτόματα) και την Δευτέρα αρχίζει τα reboot το κινητό. Μη τα πολυλογώ, διαπίστωσα πως με WiFi και blu crashaρει. Έκανα 2 φορές factory reset soft reset ΚΑΙ μάλιστα χωρίς να περάσω τίποτα πάλι τα ίδια. Το WiFi κλείνει μόνο του, παρουσιάζει αδυναμία στη σύνδεση και κάνει reboot το κινητό.

Κάνω downgrade στην 8, και το κηνιτο στρώνει.

Τη νύχτα κάνει μόνο του upgrade στην 9 και το μεσημέρι και μετά αν έχω WiFi ανοιχτό chrashαρει, όχι όμως με το blu προς το παρών.

Ερώτημα #1 Hard ή soft το πρόβλημα;

#2 πως γίνεται disable το autoupdate χωρίς root και bootloader ξεκλείδωτο;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.πριν απο κανα μήνα έκανα την αναβαθμιση στην 9 με την μεθοδο της αλλαγης dns server.

Πήγα πριν να αγορασω ενα θέμα απο το store και μου βγάζει το εξής μηνημα,

http://i63.tinypic.com/k04lds.jpg

Επισης πηγα να ξανακατεβάσω θέμα που ειχα ήδη αγορασμένο απο την 8 και μου βγάζει τοίδιο μηνημα.

Εγινε καμια μ..α?

Αν πάω στην επιλογη για προγραμματιστες,το κουμπι Oem ξεκλέιδωμα δεν ανοιγει ουτε κλείνει.ξέρετε ακριβως τι έχει συμβει?Μπορεί καποιος που έβαλε με αυτον τον τρόπο την 9,να κανει οτι αγοράζει ενα θέμα ωστε να μου πεί τι μηνημα του βγάζει?ευχαριστω προκαταβολικά!

 

Στην 161 δεν μπορεις ουτε να ξεκλειδωσεις ουτε να κλειδωσεις τον bootloader απο τα developer tools. Μαλλον τον ειχες ξεκλειδωσει πριν την αναβαθμιση κι ετσι παρεμεινε ξεκλειδωτος. Μπορεις να τον ξανακλειδωσεις μεσω εντολων adb/fastboot.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Στην 161 δεν μπορεις ουτε να ξεκλειδωσεις ουτε να κλειδωσεις τον bootloader απο τα developer tools. Μαλλον τον ειχες ξεκλειδωσει πριν την αναβαθμιση κι ετσι παρεμεινε ξεκλειδωτος. Μπορεις να τον ξανακλειδωσεις μεσω εντολων adb/fastboot.

 

Mα πριν δεν τον ειχα ξεκλειδώσει ποτέ.δεν ειχα πειράξει τον διακόπτη.Ασε που για να ξεκλειδωσεις δεν θες αδεια απο huawei?

Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

πως γίνεται disable το autoupdate χωρίς root και bootloader ξεκλείδωτο;

Στην προηγουμενη σελιδα αναφερεται.

τρεχεις μεω ADB την εντολη [pm disable-user --user 0 com.huawei.hwouc]

 

Mα πριν δεν τον ειχα ξεκλειδώσει ποτέ.δεν ειχα πειράξει τον διακόπτη.Ασε που για να ξεκλειδωσεις δεν θες αδεια απο huawei?

Μπορεις να κανεις ενα rollback στην 8 οπου λογικα θα κλειδωσει και απο εκει να κανεις παλι αναβαθμιση στην 9, αλλιως μεσω adb.

https://www.theandroidsoul.com/relock-bootloader-fastboot-android/

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα απ' όλα ποιος ο λόγος να έχεις τέτοια οθονάρα και να την δουλεύεις τέρμα χαμηλό φωτισμό?

Θα σου πρότεινα να μην δίνεις σημασία σε αυτό, μιας και η τεχνολογία των οθονών αυτών έχουν αυτά τα θέματα στους χρωματισμούς. Εφόσον στην κανονική λειτουργία του δεν σε ενοχλεί κάτι τότε ΔΕΝ υπάρχει κανένας λόγος να ψάχνεσαι με προγράμματα και χαμηλούς φωτισμούς. Από περιέργεια το έκανα και γω το τεστ και όντως ψιλοπρασινίζει κάπως στο μισό της οθόνης. ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ θυμάμαι και στην amoled της samsung που εκεί το έβλεπα και με τέρμα την φωτεινότητα , το ίδιο και στης Sony μερικά μοντέλα (και τάμπλετ) και κτλ κτλ.

Εντωμεταξύ μόνο με το πρόγραμμα αυτό το βλέπω αυτό, αν βάλω μαύρο φόντο ή μαύρη φώτο, τότε όσο χαμηλά και αν βάλω τον φωτισμό ..... την βλέπω τέλεια και ομοιόμορφη μαυρίλα. :p Μήπως το πρόγραμμα είναι φόλα και δείχνει ότι να ναι?

Απόλαυσε την κινητάρα σουκαι άσε τις αλλαγές οθονών μιας και μετά η αδιαβροχοποίηση δεν είναι ΠΟΤΕ το ίδια καλή με την εργοστασιακή. (όσο και αν στο service σου λένε το αντίθετο)

Παιδιά... Μην λέτε ότι να ναι είχα και άλλα κινητά με amoled και όχι δεν το κανουν όλες, επίσης φιλική συμβουλή χαμηλώστε λίγο φωτεινότητα στο στοταδι γιατί θα στραβωθειτε να ένας λόγος να έχεις χαμηλή φωτεινότητα ... Δλδ κανένας σας δεν δεν βλέπει στην οθοναρα πχ νετφλιξ ε; το βράδυ ξέρω γω.. Η εφαρμογή σε κάνει να το δεις γιατί σε αυτο ακριβώς το χρώμα φαίνεται και όχι στο τέρμα μαύρο καθότι στο τέρμα μαύρο οι αμολεντ έχουν σβηστά τα πιξελς.

Δεν με πειράζει και πολύ μην το φτιαξετε απλά είπα να σας ενημερώσω λιγάκι αφήστε τα έτσι εσείς αφού πιστεύετε ότι είναι οκ.. Αλλά δεν ειναι...

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

OK εμείς είμαστε χαζοί αλλά κάνε μια αναζήτηση στο Google "amoled green tint" και θα δεις ότι όλες ακόμα και της Samsung το κάνουν. Είναι η τεχνολογία έτσι όπως και ότι η επειδή είναι pwm έχουν flickering. Τώρα εσύ αν θες να το πας και να του αλλάξουν 5 οθόνες μέχρι να πετύχεις αυτήν που δεν το έχει τόσο έντονο ΟΚ.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Kokobello, στο έγραψα καθαρά, αν σ' ενοχλεί η πρασινίλα (ή ότι άλλος χρωματισμός) στην κανονική χρήση που κάνεις (είτε είναι βίντεο ή ότι άλλο), τότε καλά έκανες και το πήγες στο σερβις. ΑΝ όμως την άλλαξες επειδή έβαλες το πρόγραμμα και κλείστηκες στο υπόγειο για να βρεις από μόνος σου μια ατέλεια (ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ οι amoled ότι και να λες), τότε έσφαλες! (προσωπική γνώμη φυσικά, όπως και όλα αυτά που συζητάμε εδώ). Το ότι σου είπα εγώ ή οποιοσδήποτε εδώ στο φόρουμ κάτι, δεν σημαίνει πως εμείς έχουμε δίκιο. Μπορεί να είναι όπως τα λες και όλες οι οθόνες της Huawei να είναι για τον ..........
Link to comment
Share on other sites

Και επειδή η κακή εφαρμογή είναι φόλα και δείχνει ότι θέλει εσένα θα σου άρεσε αυτό έτσι; αυτή είναι η δεύτερη οθόνη η πρώτη το είχε σε άλλο σημείο αυτό από πάνω μέχρι κάτω... Αφήστε τα έτσι παιδιά δεν τρέχει τίποτα.. 5dc8523a62d061a655016702807367af.jpg2227f9eb92878960b6a1701a2fa627ff.jpg7c3d12917c3c34d4d33e54d10a0adc0e.jpg

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και επειδή η κακή εφαρμογή είναι φόλα και δείχνει ότι θέλει εσένα θα σου άρεσε αυτό έτσι; αυτή είναι η δεύτερη οθόνη η πρώτη το είχε σε άλλο σημείο αυτό από πάνω μέχρι κάτω... Αφήστε τα έτσι παιδιά δεν τρέχει τίποτα..

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καταρχήν δεν ξέρεις πως είναι του καθενός, κατά δεύτερον ζήτησες μια άποψη και σου την είπαμε. Αν τώρα η άποψη μας δεν σου άρεσε μπορείς κάλλιστα να την αγνοήσεις χωρίς πολλά λόγια.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Kokobello, στο έγραψα καθαρά, αν σ' ενοχλεί η πρασινίλα (ή ότι άλλος χρωματισμός) στην κανονική χρήση που κάνεις (είτε είναι βίντεο ή ότι άλλο), τότε καλά έκανες και το πήγες στο σερβις. ΑΝ όμως την άλλαξες επειδή έβαλες το πρόγραμμα και κλείστηκες στο υπόγειο για να βρεις από μόνος σου μια ατέλεια (ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ οι amoled ότι και να λες), τότε έσφαλες! (προσωπική γνώμη φυσικά, όπως και όλα αυτά που συζητάμε εδώ). Το ότι σου είπα εγώ ή οποιοσδήποτε εδώ στο φόρουμ κάτι, δεν σημαίνει πως εμείς έχουμε δίκιο. Μπορεί να είναι όπως τα λες και όλες οι οθόνες της Huawei να είναι για τον ..........
Φίλε μου ξαναδιάβασε αυτά που γράφεις να δεις το ύφος σου. Τεσπα δεν με απασχολεί ιδιαίτερα ότι θέλει κάνει ο κάθε ένας και ναι τώρα που ξεκίνησα θα κανω 15 αλλαγές οθόνης γιατί ναι το χρησιμοποιώ σε σκοτάδι με διάφορους τρόπους και ενοχλεί ειδικά αν το δεις μια το βλέπεις πάντα.. Είχα αλλά δύο κινητά αμολεντ και σόρι.. Δεν το είχαν την ίδια χρήση κάνω όσα χρόνια έχω κινητά στις ίδιες συνθήκες.

Η εφαρμογή έχει ακριβώς το φόντο που το κάνει αισθητό... Όλως είπαμε οι αμολεντ στο μαύρο φόντο έχουν σβηστά τα πιξελ οπότε δεν βλέπεις κάτι σε από χρωματισμό..

Βάλτε το τέρμα φωτισμό στο σκοτάδι και χωρίς το dark mode και σε λίγα χρόνια έχει αλλαγή ματιών.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια.. Το gps δεν κλειδώνει δορυφόρους τι έχει γίνει? Με σημα τηλ κλειδώνει. Πως μπορώ να ενεργοποιήσω την λειτουργία για προγραμματιστες
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν δεν ξέρεις πως είναι του καθενός, κατά δεύτερον ζήτησες μια άποψη και σου την είπαμε. Αν τώρα η άποψη μας δεν σου άρεσε μπορείς κάλλιστα να την αγνοήσεις χωρίς πολλά λόγια.
Δεν ζήτησα άποψη, σας ενημέρωσα.Να ελέγξετε αν θέλετε πως είναι τα δικά σας, Εγώ και νομίζω όλοι θα θα καταλάβετε ότι υπάρχει πρόβλημα αν θες ασχολήσου στο δικό σου αν όχι όλα μια χαρά δεν χρειάζεται πολλα λόγια γεγονός.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες από την αρχή να έβαζες τις φώτο ρε συ, γιατί με την περιγραφή δεν μπορεί να καταλάβει ο άλλος. Και γω έχω dark θέμα από την αρχή που το πήρα, αλλά αυτό το χάλι σε καμιά περίπτωση, σε οποιαδήποτε φωτεινότητα. Βασικά δεν ήξερα πως παίζει το παρόμοιο ζήτημα στις οθόνες μας με αυτές του mate 20, ούτε καν νομίζω έχει αναφερθεί στο συγκεκριμένο τόπικ του κινητού μας.

Μάλλον έπεσες στην περίπτωση, τι να πω, γι' αυτό και στην άλλαξαν, αλλιώς θα σου έλεγαν ότι είναι φυσιολογικό!

Έτσι ήταν δηλαδή από την πρώτη στιγμή που το αγόρασες ή απλά το πρόσεξες μετά το σούσουρο του άλλου mate.

Η πλάκα είναι πως δε νομίζω κανείς να είχε ασχοληθεί εδώ με αυτό και τώρα που θα δοκιμάσουν το πρόγραμμα θ' αρχίσουν οι ουρές στο σέρβις για αλλαγές οθόνης. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες από την αρχή να έβαζες τις φώτο ρε συ, γιατί με την περιγραφή δεν μπορεί να καταλάβει ο άλλος. Και γω έχω dark θέμα από την αρχή που το πήρα, αλλά αυτό το χάλι σε καμιά περίπτωση, σε οποιαδήποτε φωτεινότητα. Βασικά δεν ήξερα πως παίζει το παρόμοιο ζήτημα στις οθόνες μας με αυτές του mate 20, ούτε καν νομίζω έχει αναφερθεί στο συγκεκριμένο τόπικ του κινητού μας.

 

Μάλλον έπεσες στην περίπτωση, τι να πω, γι' αυτό και στην άλλαξαν, αλλιώς θα σου έλεγαν ότι είναι φυσιολογικό!

 

Έτσι ήταν δηλαδή από την πρώτη στιγμή που το αγόρασες ή απλά το πρόσεξες μετά το σούσουρο του άλλου mate.

 

Η πλάκα είναι πως δε νομίζω κανείς να είχε ασχοληθεί εδώ με αυτό και τώρα που θα δοκιμάσουν το πρόγραμμα θ' αρχίσουν οι ουρές στο σέρβις για αλλαγές οθόνης. :lol:

Νομίζω βρε συ φίλος ότι ήταν κατανοητά οκ αυτό εννοώ λοιπόν και η εφαρμογή ναι κανει πιο αισθητό το πρόβλημα ώστε να το καταλάβεις. Δεν θυμάμαι πότε αλλά σίγουρα το έχω δει 6μηνο και βάλε. Απλά το άφηνα γιατί εν το μεταξύ ξέρω ότι μαζί με την οποία επισκευή αλλάζουν και μπαταρία και ήθελα φρι αλλαγή κακό είναι; τώρα όμως την άλλαξα και βλέπω το θέμα αυτό πάλι σε άλλο σημείο χειρότερο με καινούργια οθόνη. Οι φώτο ει αι με την οθόνη που αλαχθηκε προ 2 ημερών.. Και η παλιά το είχε..

Δεν σας είπα κάτι κακό παιδιά ούτε το κινητό λέω δεν ειναι τοπ αλλά αυτό εξ αι θέμα θέλετε ασχοληθείτε δεν θέλετε όλα καλα

Edited by XP130TD
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι έγινε αντιληπτό. Και με τις φωτογραφίες ακόμη περισσότερο.

Το ότι έχουν το συγκεκριμένο "θέμα" οι αμολεντ και αυτό είναι γνωστό και δεδομένο. Άλλες περισσότερο, άλλες λιγότερο. Στο δικό μου για παράδειγμα, όσο και να προσπάθησα δεν είδα κάτι. Με τα δικά μου μάτια πάντα, αλλά αυτά έχω και αυτά δουλεύω.

Επίσης δεδομένο είναι ότι βλέπουμε κατά καιρούς κάποιους "περαστικούς" από το νήμα, που έρχονται ρίχνουν την τρολιά τους και εξαφανίζονται.

Γι'αυτό αυτό υπάρχει και η καχυποψία από πολλά παιδιά εδώ.

Έχουμε διατηρήσει ένα ήρεμο, παρεήστικο κλήμα στο νήμα και καλό θα είναι να το διατηρήσουμε.

Μην το κάνουμε σαν του mate 20, προς θεού!

 

 

Sent from my M5 MediaPad, using Tapatalk Pro.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι έγινε αντιληπτό. Και με τις φωτογραφίες ακόμη περισσότερο.

Το ότι έχουν το συγκεκριμένο "θέμα" οι αμολεντ και αυτό είναι γνωστό και δεδομένο. Άλλες περισσότερο, άλλες λιγότερο. Στο δικό μου για παράδειγμα, όσο και να προσπάθησα δεν είδα κάτι. Με τα δικά μου μάτια πάντα, αλλά αυτά έχω και αυτά δουλεύω.

Επίσης δεδομένο είναι ότι βλέπουμε κατά καιρούς κάποιους "περαστικούς" από το νήμα, που έρχονται ρίχνουν την τρολιά τους και εξαφανίζονται.

Γι'αυτό αυτό υπάρχει και η καχυποψία από πολλά παιδιά εδώ.

Έχουμε διατηρήσει ένα ήρεμο, παρεήστικο κλήμα στο νήμα και καλό θα είναι να το διατηρήσουμε.

Μην το κάνουμε σαν του mate 20, προς θεού!

 

 

Sent from my M5 MediaPad, using Tapatalk Pro.

Πολύ σωστά τα λες φίλε μου και χαιρομαι που γίνομαι κατανοητός όπως επείσης χαίρομαι που λες ότι η δικιά σου και άλλων η οθόνη είναι οκ που σημαίνει ότι θα γι ει κ η δικιά μου οκ αργά ή γρήγορα.. Η πρώτη η εργοστασιακή είχε πρόβλημα αλλά όχι τόσο πολύ και σε άλλο σημείο αυτή τώρα εγινε χειροτερη και παρότι έχω διαβάσει κάθε σελίδα του συγκεκριμένου νήματος με ευχαρίστηση και βοήθεια έγραψα κ εγώ τώρα απαλ προς ενημέρωση να ελέγξει κάποιος αν θέλει το δικό του.

Αμολεντ τώρα οκ τ ξέρουμε κάποια θεματα άλλα όχι αυτά παιδιά αυτό το συγκεκριμένο θέμα από ότι φαίνεται είναι στο Mate 20 και υπάρχει και εδώ είχα και εγώ αλλά 2 κινητά με αμολεντ, κάψιμο μου έβγαλαν εννοείτε με στατικά πράγματα στην οθόνη, ε όχι αυτό το πράγμα δεν το είδα ποτέ και όχι ούτε σε s7 edge που κοίταξα πριν λίγο και με την εφαρμογή αυτή ούτε με το MI8 που έβγαλα τις παραπάνω φωτο οπότε ας μην λέμε ότι όλες το κάνουν,όλα όσα τσέκαρα δειχναν άψογα τα χρώματα χωρίς θεματα δεν αναγκάζω κανέναν να τσεκάρει ούτε άποψη ζηταω ούτε το κινητό βγάζω μουφα αντιθέτως είμαι υπέρ ικανοποιημένος και με όλα αυτά που έχουν πει όλοι εδώ.

Το κακό κλίμα όμως συγνώμη δεν το αρχησα εγώ το τρόλ μέλος από το 2004 και ας μην έχω κάνει ποστ..

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by kokobello
Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστά τα λες φίλε μου και χαιρομαι που γίνομαι κατανοητός όπως επείσης χαίρομαι που λες ότι η δικιά σου και άλλων η οθόνη είναι οκ που σημαίνει ότι θα γι ει κ η δικιά μου οκ αργά ή γρήγορα.. Η πρώτη η εργοστασιακή είχε πρόβλημα αλλά όχι τόσο πολύ και σε άλλο σημείο αυτή τώρα εγινε χειροτερη και παρότι έχω διαβάσει κάθε σελίδα του συγκεκριμένου νήματος με ευχαρίστηση και βοήθεια έγραψα κ εγώ τώρα απαλ προς ενημέρωση να ελέγξει κάποιος αν θέλει το δικό του.

Αμολεντ τώρα οκ τ ξέρουμε κάποια θεματα άλλα όχι αυτά παιδιά αυτό το συγκεκριμένο θέμα από ότι φαίνεται είναι στο Mate 20 και υπάρχει και εδώ είχα και εγώ αλλά 2 κινητά με αμολεντ, κάψιμο μου έβγαλαν εννοείτε με στατικά πράγματα στην οθόνη, ε όχι αυτό το πράγμα δεν το είδα ποτέ και όχι ούτε σε s7 edge που κοίταξα πριν λίγο και με την εφαρμογή αυτή ούτε με το MI8 που έβγαλα τις παραπάνω φωτο οπότε ας μην λέμε ότι όλες το κάνουν,όλα όσα τσέκαρα δειχναν άψογα τα χρώματα χωρίς θεματα δεν αναγκάζω κανέναν να τσεκάρει ούτε άποψη ζηταω ούτε το κινητό βγάζω μουφα αντιθέτως είμαι υπέρ ικανοποιημένος και με όλα αυτά που έχουν πει όλοι εδώ.

Το κακό κλίμα όμως συγνώμη δεν το αρχησα εγώ το τρόλ μέλος από το 2004 και ας μην έχω κάνει ποστ..

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Επειδη κουρασες https://www.s7fanclub.com/fix-galaxy-s7-edge-pink-green-tint-amoled-screen.html το s7 που δεν εχει προβλημα

το s5 https://forums.androidcentral.com/samsung-galaxy-s5/477657-why-does-my-galaxy-s5-have-yellowish-green-tint-when-dim.html

s8 https://forums.androidcentral.com/samsung-galaxy-s8-and-s8-plus/808294-pink-tint-terror.html

 

Καποιες εταιριες διορθωνουν το προβλημα αυξανοντας την ελαχιστη φωτεινοτητα. Πηγαινε και αλλαξε 10 οθονες και στο τελος θα εισαι με ενα κινητο που το εχουν περασει 10 τεχνικοι. Το καο κλιμα εσυ το αρχισες γιατι ενω σου απαντησαν εσυ γυρισες και τους ειπες οτι λενε οτι να'ναι κοινως οτι λενε αρλουμπες.

Edited by XP130TD

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...