Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


President
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

H TIM AKOMA DEN TA AUKSISE?????????

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν παρουμε το θεμα στα σοβαρα και να μποικοταρουμε Vodafone και Cosmote προς το παρον ,τοτε η παρασταση θα συνεχιζεται και εμεις απλα θα ειμαστε οι θεατες.

Φτωχες εταιρειες .Με ανακουφιζει απλα το γεγονος οτι χρησιμοποιουν και αρκετους Ελληνες υπαλληλους.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

H TIM AKOMA DEN TA AUKSISE?????????

 

Και η ΤΙΜ, αλλα δεν ξερω σε ποια εφημεριδα της ανωκατω κωλοπετινιτσας το ανακοινωσε η πονηρη... :mad:

 

(Δειτε λιγο τον τιμοκαταλογο του νεου ΤΙΜ240 και θα δειτε...)

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Oχι,η ΤΙΜ ακόμα δεν ανακοίνωσε κάτι ανάλογο και προσωπική μου ευχή θα ήταν ΝΑ ΜΗΝ το κάνει.Εστω για μια φορά να κάνει την διαφορά.Δυστυχώς η..κακή εμπειρία του παρελθόντος όσον αφορά τις αυξήσεις έχει δείξει ότι τελευταία μεν,αλλά το κανει και αυτή δε....Θα τους δένουν οι συμφωνίες τους... :mad:

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Στα τιμολογια του ΤΙΜ240 http://www.tim.com.gr/02_01_01.cfm?PageID=1079

το εχει βαλει ως 0,09€ ομως...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Κάτι μου λέει όμως πώς το κάνουν επίτηδες και να ρίξουν τις τιμές των mms για να ασχολούμαστε περισσότερο με εκείνα και να τα οικονομάνε και καλύτερα!!Μια υπόθεση κάνω το μέλλον θα δείξει!!!

Εδώ δεν μας βάζουν την πληροφορία κυψέλης που το έχουν πάρα πολλές εταιρίες στον κόσμο και για μένα μια πολύ ωραία υπηρεσία εδώ χαλκιδική τέλος δεύτερου πόδιου είχα συνδεθεί με την turkcell και έλεγε ιyi ... και μετά που έκανα την μετάφραση έλεγε ευτυχισμένο μπαιραμι!!Αρε Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν νομιζω πως εχει καμια σχεση με τις τιμες των mms...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Πάντα για "νέους" συνδρομητές! Μα δεν καταλαβαίνουν ότι δεν έχουν αύξηση αλλά απλά "ανακυκλώνονται" καρτοκινητά; Ας το έδιναν με ένα "πάγιο" όπως κάνει η ΤΙΜ στις προσφορές της ! Δεν παίρνω νέο νο όσο καλή και αν είναι η προσφορά. Άσε που έχουμε και πόντους από το pmania όσοι τα έχουμε δηλωμένα και δε συμφέρουν οι αλλαγές !

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Μας έχουν βρει κορόιδα αγαπητοί συνάδελφοι και αντί να μειώνουν τις τιμές τις αυξάνουν! Ας περιορίσουμε λίγο την ομιλία και τα μηνύματα να δείτε πώς θα τρέχουν!

Αλλά ο ελληνάρας είναι καλοπερασάκιας και δεν θα μειώσει τίποτα! Έπρεπε να το έκαναν αυτό στην Αγγλία, θα βλέπατε κράξιμο και "εμπ'αργκο" που θα έτρωγαν!

Να προσπαθούμε να μαντέψουμε τις επόμενες αυξήσεις, για να περάσουμε την ώρα μας;

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Πάντα για "νέους" συνδρομητές! Μα δεν καταλαβαίνουν ότι δεν έχουν αύξηση αλλά απλά "ανακυκλώνονται" καρτοκινητά; Ας το έδιναν με ένα "πάγιο" όπως κάνει η ΤΙΜ στις προσφορές της ! Δεν παίρνω νέο νο όσο καλή και αν είναι η προσφορά. Άσε που έχουμε και πόντους από το pmania όσοι τα έχουμε δηλωμένα και δε συμφέρουν οι αλλαγές !

 

Εγώ που συμπλήρωσα 300 πόντους για να διαπιστώσω ότι το μόνο δώρο είναι 14 Ευρώ σε χρόνο ομιλίας, τι έγινε το hands-free γ@μ% το κέρατό μου!!! :angry:

 

:kill:Pointmania :rocket:

________:hunter:

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά (εγώ προσωπικά δεν έχω συμβόλαιο) να εύχεστε να μην έρθει μέρα που τα συμβόλαια θα είναι ακριβότερα και στην ομιλία... μέρα που τη βλέπω ολοταχώς να έρχεται...

αν γίνει κάτι τέτοιο (που δεν αμφιβάλλω) τότε θα καταντήσουμε να υπάρχουν εταιρίες με πελάτες καρτοκινητών μόνο!!

Εγώ έχω δει στην πράξη ανταγωνιστικές χρεώσεις από την καρτοκινητή. Γι'αυτό είχα το a la carte 1+1=3 (στις 2 κάρτες -> δώρο μια τρίτη)

Και τώρα με νέες ενεργοποιήσεις a la carte (40% έκπτωση στις χρεώσεις ομιλίας) στην ουσία συμφέρει αν μιλάς κάτι λιγότερο από 2 ώρες.

 

teleiwse sms mono apo tin q oute apo cu den stelnw giati mou tin edosan twra... kleftes....!

euxomai toulaxiston na ta diavazei kanenas apo tin voda ola afta ta mpinelikia kai na katalavoun ti m@l@kies kanoun.-

Αν στέλνεις πολλά SMS συμφέρει παν'απ'όλα η CU SMS Card σε σύγκριση με τα άλλα πακέτα του ανταγωνισμού.

 

 

Πάντως και οι συνδρομητές με συμβόλαιο μην έχουν παράπονο... καινούριο κινητό δίνουν, και επιδότηση κάθε χρόνο. Στην καρτοκινητή πρέπει να κανονίσεις μόνος σου να βρεις συσκευή.

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω δει στην πράξη ανταγωνιστικές χρεώσεις από την καρτοκινητή. Γι'αυτό είχα το a la carte 1+1=3 (στις 2 κάρτες -> δώρο μια τρίτη)

Και τώρα με νέες ενεργοποιήσεις a la carte (40% έκπτωση στις χρεώσεις ομιλίας) στην ουσία συμφέρει αν μιλάς κάτι λιγότερο από 2 ώρες.

 

 

Αν στέλνεις πολλά SMS συμφέρει παν'απ'όλα η CU SMS Card σε σύγκριση με τα άλλα πακέτα του ανταγωνισμού.

 

 

Πάντως και οι συνδρομητές με συμβόλαιο μην έχουν παράπονο... καινούριο κινητό δίνουν, και επιδότηση κάθε χρόνο. Στην καρτοκινητή πρέπει να κανονίσεις μόνος σου να βρεις συσκευή.

 

 

den stelnw allo sms apo voda egw :mad:

Link to comment
Share on other sites

den stelnw allo sms apo voda egw ksenaw mpoikotaz :mad:

Mη λέτε χαζομάρες, δε γίνονται αυτά τα πράγματα. ΔΕ θα στείλεις τώρα, θα στείλεις σε 5 ώρες μα χρειαστεί. Μόνοο μέσω καταγγελιών στο INKA μπορεί να γίνει κάτι και στην EETT

Link to comment
Share on other sites

Meta apo 3 xronia sindromitis me symvolaio kai logariasmous kata POLY pano apo to sinithismeno logo sms perisotero kai ligotero vodafone live, mallon tha metafero ton arithmo mou stin q na telionei h ypothesi giati poli thn eide kai h Voda kai oi ypoloipes. Aei $ixt1r!! :X
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που συμπλήρωσα 300 πόντους για να διαπιστώσω ότι το μόνο δώρο είναι 14 Ευρώ σε χρόνο ομιλίας, τι έγινε το hands-free γ@μ% το κέρατό μου!!! :angry:

 

:kill:Pointmania :rocket:

________:hunter:

 

Λογικά ένα voda handsfree θα έχει αυτό το κόστος περίπου.

Πάντως είναι γελοία τα δώρα! Αν είχες συμβόλαιο και έκανες 300 ευρώ λογαριασμό το χρόνο, θα σου επιδοτούσαν 80-100 ευρώ. Εδώ σου δίνουν 14 (παλιά δεν ήταν 15;;) !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

h 3g karta modile ksekinaei sta 45kbps k shma gsm kai ftanei sta 384kbps me shma 3g an uparxei ekei pou.ksekinaei apo 70e h aplh k paei 180 me 3g shma bale k ti katebazeis 200e tha paei.den sumferei to mono kalo einai oti einai asurmath tipote allo
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για διαβάστε εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=854482#post854482 για να μην τα ξαναγράφω και μου πείτε ότι επαναλλαμβάνομαι.
logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Πάντα για "νέους" συνδρομητές! Μα δεν καταλαβαίνουν ότι δεν έχουν αύξηση αλλά απλά "ανακυκλώνονται" καρτοκινητά; Ας το έδιναν με ένα "πάγιο" όπως κάνει η ΤΙΜ στις προσφορές της ! Δεν παίρνω νέο νο όσο καλή και αν είναι η προσφορά. Άσε που έχουμε και πόντους από το pmania όσοι τα έχουμε δηλωμένα και δε συμφέρουν οι αλλαγές !

Κάποιος είπε πως η προσφορά της CosmOTE ισχύει όχι μόνο για νέες ενεργοποιήσεις αλλά και για φορητότητα. Ισχύει και στο a la carte αυτό; Δηλαδή νούμερα που θα έρθουν με φορητότητα μέχρι 15/5 επωφελούνται της προσφοράς;

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Λογικά ένα voda handsfree θα έχει αυτό το κόστος περίπου.

Πάντως είναι γελοία τα δώρα! Αν είχες συμβόλαιο και έκανες 300 ευρώ λογαριασμό το χρόνο, θα σου επιδοτούσαν 80-100 ευρώ. Εδώ σου δίνουν 14 (παλιά δεν ήταν 15;;) !!!

Πάντα 14 Ευρώ ήταν αλλά είχες εναλλακτική να διαλέξεις ένα hands-free. Και το καλλύτερο: μια φανέλα της Εθνικής Ελλάδος (όπου είναι χορηγός η Vodafone) αλλά τώρα άκουσα τα δώρα στην κατηγορία των 300 πόντων και δεν έχει τίποτα άλλο εκτός από τα 14Ε σε χρόνο ομιλίας. Στο site δεν γράφει τίποτα...

Ξέρει κανείς αν καταργήθηκε το δώρο με κωδικό #12

Σόρυ για το off-topic αλλά μην ανοίξουμε ολόκληρο topic για τα δώρα του Pointmania!

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλως ήρθες στην παρέα μας!!

Από όσο ξέρω το k500 δεν πρέπει να υπάρχει στην Vodafone. Υπάρχουν όμως σίγουρα το f500i, το k700 και το s700i. Και φυσικά διατείθενται όλα με σύνδεση.

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

mia erotisoula mias kai milame edo gia foritotita.. an paro ena noumero apo tin tim kai to fero sitn voda (i to antitheto ) otan me kaloune tha akoune kapio minima ? i kateuthian san na exo parei to noumero apo tin voda

BaCkOs AE (R) No Rights Reserved

Electrical Engineer T.E.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Vodafone γενικά
  • The title was changed to wrong
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...