Jump to content

LG V30


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Στο γερμανικό t-dimension έχει το cloud silver και το lavender violet στα 530€...

Πολύ δελεαστική τιμή, αν και χωρίς εγγύηση στην Ευρώπη... Εάν πάει κάτω από 500άρα κατά το Πάσχα ίσως το τσιμπήσω!!! :D

Edited by NickTSPre
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στο γερμανικό t-dimension έχει το cloud silver και το lavender violet στα 530€...

Πολύ δελεαστική τιμή, αν και χωρίς εγγύηση στην Ευρώπη... Εάν πάει κάτω από 500άρα κατά το Πάσχα ίσως το τσιμπήσω!!! :D

Ακόμα "ψηλά" το βλέπω.. 02b9db784012d44a6f8b0c88cefd73c0.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ, για να ενεργοποιηθεί η έξτρα ένταση στο quad dac πρέπει τα ακουστικά να είναι πάνω από 50 Ω. Το αναγνωρίζει αυτόματα. Υπάρχουν τρικ για να το "ξεγελάσεις" βέβαια. Πχ με αυτά που έχει μέσα δεν ενεργοποιείται η έξτρα ένταση, παρά μόνο τα διάφορα προφίλ ήχου.
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση...

Το plus καλύπτεται απο ευρωπαϊκή εγγύηση ή δεν προοριζεται για Ευρώπη?

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Κάποια θεματα με ανομοιομορφια στο μαύρο εχετε ελεγξει αν υπάρχουν??

Δείτε λιγο το βίντεο εδω....

 

Δεν έχει κανένα απολύτως θέμα..Ούτε σε μαύρο ούτε σε Γκρι..που έλεγαν κάποιοι...Βασικά από όλα αυτά που το προσάπτουν τα διάφορα SITE που κρίνουν με καθαρά προσωπικό συμφέρον η προτίμηση.. δεν επιβεβαιώθηκε κανένα στα χέρια μου.

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

Στο best price να ξέρετε έχει πάει στα 603 ευρώ...έπεσε πολύ σήμερα.το πρωί ήταν 640..

Φιλε το πατησα το κουμπι,καλη ειναι νομιζω η τιμη για Ελλαδα.Τωρα το μαγαζι δεν το ξερω εχει ψωνισει κανεις απο αυτο ή μενει κανενας εκει κοντα το ξερει?

Edited by Fredometrios
Link to comment
Share on other sites

Φιλε το πατησα το κουμπι,καλη ειναι νομιζω η τιμη για Ελλαδα.Τωρα το μαγαζι δεν το ξερω εχει ψωνισει κανεις απο αυτο ή μενει κανενας εκει κοντα το ξερει?

Πότε πρόλαβες ρε?πριν μισή ώρα το έγραψα...χαχαχα.δεν το ξέρω το μαγαζί καθόλου.ας πει κάποιος

Link to comment
Share on other sites

Πότε πρόλαβες ρε?πριν μισή ώρα το έγραψα...χαχαχα.δεν το ξέρω το μαγαζί καθόλου.ας πει κάποιος

 

Εχω αυτες τις μερες θελω να παρω κινητο οποτε και χαζευω και μεταχειρισμενα s8+ Και oneplus 5T και που κυμαινονταν η τιμη στο στο v30 αλλα κοιταγα μονο skroutz και amazon για το V30.

Ε στα 600 τουλαχιστον για Ελλαδα νομιζω ειναι καλη η τιμη αν και λογικα τοσο θα φτασει οταν ανακοινωθουν τα s9 κλπ.

Ελπιζω να εκανα την σωστη επιλογη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εν τω μεταξύ, για να ενεργοποιηθεί η έξτρα ένταση στο quad dac πρέπει τα ακουστικά να είναι πάνω από 50 Ω. Το αναγνωρίζει αυτόματα. Υπάρχουν τρικ για να το "ξεγελάσεις" βέβαια. Πχ με αυτά που έχει μέσα δεν ενεργοποιείται η έξτρα ένταση, παρά μόνο τα διάφορα προφίλ ήχου.

 

Φιλε μου ξερασε τα ολα.:lol:Μιας και περασαν λιγες ακομη μερες και χαλαρες λογω ημερων οι εντυπωσεις σου ειναι ακομη θετικες?

Edited by Fredometrios
Link to comment
Share on other sites

Το κατάστημα στο bestprice, 14 αξιολογήσεις έχει συνολικά.

Το κινητό δεν το έχω, διάβασα στο νήμα, για το amazon.de,, έχει εγγύηση;;;;;;

και για το eglobalcentral.eu, όπου νομίζω έχει το plus, οπότε προφανώς δεν έχει εγγύηση,,, νομίζω δίνει το κατάστημα έναν χρόνο.

Δεν μπορώ να το αγοράσω, από amazon.de, είναι 650€, είναι πολλά λεφτά,, αλλά Θα έχει εγγύηση, θα ισχύει στην Ελλάδα;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Στο best price να ξέρετε έχει πάει στα 603 ευρώ...έπεσε πολύ σήμερα.το πρωί ήταν 640..

 

Να προσέχετε τις τιμές που αναφέρονται στα skroutz/bestprice μπορει να είναι χωρις το ΦΠΑ

Τιμή Τιμολογίου (άρθρου 39Α): 604,03€

Τιμή στο κατάστημα: 749,00€

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

 

Φιλε μου ξερασε τα ολα.:lol:Μιας και περασαν λιγες ακομη μερες και χαλαρες λογω ημερων οι εντυπωσεις σου ειναι ακομη θετικες?

 

Μεγειές μεγειές..

Ναι πολύ καλές εντυπώσεις. Οθονάρα, πολύ καλή μπαταρία. Όλα κομπλέ μέχρι στιγμής.

Link to comment
Share on other sites

Μεγειές μεγειές..

Ναι πολύ καλές εντυπώσεις. Οθονάρα, πολύ καλή μπαταρία. Όλα κομπλέ μέχρι στιγμής.

 

με το λευκο χρωμα ολα καλα ? Κατι γραφει ενας φιλος πιο πανω....

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι παίζει με το συγκεκριμένο κατάστημα ,παίρνω τηλέφωνο απο το πρωί και ειναι σαν να είναι νεκρό χτυπάει και κλείνει.
Link to comment
Share on other sites

με το λευκο χρωμα ολα καλα ? Κατι γραφει ενας φιλος πιο πανω....
Εγώ το γράφω φίλε μου. Ντάξει είναι θέμα συνήθειας. Δεν είναι και πεντακάθαρο, αλλά όχι και σε βαθμό που να θεωρείται και πρόβλημα.. Ίσως στο δικό μου να εμφανίζεται και σε άλλα όχι τόσο. Το θέμα που θεωρητικά είχε αναφερθεί, ήταν της ανομοιομορφίας σε σκούρο φόντο και χαμηλή φωτεινότητα, κάτι το οποίο δεν ισχύει στο δικό μου.
Link to comment
Share on other sites

Να προσέχετε τις τιμές που αναφέρονται στα skroutz/bestprice μπορει να είναι χωρις το ΦΠΑ

Τιμή Τιμολογίου (άρθρου 39Α): 604,03€

Τιμή στο κατάστημα: 749,00€

Τιμή Web όμως λέει 603
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Από το amazon.de, έχει εγγύηση στην Ελλάδα;;;;

Αν το ξέρει κάποιος, να μου απαντήσει.

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B075GTJYSV/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1519160020&sr=8-1&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=lg+v30&dpPl=1&dpID=31Tf9-B5XPL&ref=plSrch

Link to comment
Share on other sites

Από το amazon.de, έχει εγγύηση στην Ελλάδα;;;;

Αν το ξέρει κάποιος, να μου απαντήσει.

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B075GTJYSV/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1519160020&sr=8-1&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=lg+v30&dpPl=1&dpID=31Tf9-B5XPL&ref=plSrch

 

Ναι φιλε ολα τα EU μοντελα εχουν κανονικα εγγυηση.Αυτο ειδικα αφου ειναι και Prime εχεις και απο το Αμαζον.

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε ολα τα EU μοντελα εχουν κανονικα εγγυηση.Αυτο ειδικα αφου ειναι και Prime εχεις και απο το Αμαζον.
Εμένα πάντως τώρα που το είδα απ το prime λέει ότι δεν στέλνει Ελλάδα! Είναι δυνατόν;
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά, το πρωί το κοίταγα, και έκανα και εικονική αγορά, ,, να δω τι θα πλήρωνα,, 654€,, δεν την ολοκλήρωσα, δεν είχα τα χρήματα.

Τώρα γράφει ότι δεν στέλνει Ελλάδα.

Κάποια εναλλακτική;;; πχ eglobalcentral.eu, έχει το plus, αλλά από εγγύηση, νομίζω είναι από το κατάστημα, Όχι από την εταιρεία lg.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG V30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...