Jump to content

LG V30


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για να καταλάβουμε... Μας λες οτι φαίνεται φως αναμεσα απο το πλαισιο?

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν εχει ασπρο φοντο απο πισω και ειναι στο τερμα η φωτεινοτητα φενεται μια ασπρη γραμμα στην ακρη απο την αριστερη πλευρα πιο εντονα.Διαβαζω οτι ειναι η αντανακλαση απο το τζαμι και οτι το εχουν ολα τα v30 αλλα και πολλα s8 Και Note 8?που ξερω.Συνηθεια ειναι αλλα εμενα τωρα το ματι πεφτει σε αυτη την γραμμη

25667101307_3e95d67d55.jpgWP_20180228_17_13_05_Raw by kkk1881, on Flickr

Edited by Fredometrios
Link to comment
Share on other sites

Ναι τωρα το βλέπω....τσαμπα σκας, να τη χαρείς τη συσκευή.

 

Σε ευχαριστω φιλε μου ειναι πανεμορφη η ατιμη .απλα με προβληματισε αυτο το σαν bleeding που φενεται.

Ακομη το σκευφτομαι για doa βεβαια :p

Link to comment
Share on other sites

Εσείς όλοι παιδιά από που το πήρατε και σε τι τιμή; Έχετε όλοι το δικαρτο;

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω φιλε μου ειναι πανεμορφη η ατιμη .απλα με προβληματισε αυτο το σαν bleeding που φενεται.

Ακομη το σκευφτομαι για doa βεβαια :p

Μόνο που δεν είναι bleeding αυτό αλλά αντανάκλαση από το εξωτερικό τζάμι στο σημείο που κάνει κούρμπα και απο συγκεκριμένη γωνία. Κάτι εντελώς φυσιολογικό από την στιγμή που το τζάμι κάνει αυτό το ''σβήσιμο'' στο πλάι. Μπορεί να στο κάνει ακόμα και με σβηστό το κινητό, δεν είναι θέμα της οθόνης όπως έγραψα και πιο πάνω:)

Link to comment
Share on other sites

Μόνο που δεν είναι bleeding αυτό αλλά αντανάκλαση από το εξωτερικό τζάμι στο σημείο που κάνει κούρμπα και απο συγκεκριμένη γωνία. Κάτι εντελώς φυσιολογικό από την στιγμή που το τζάμι κάνει αυτό το ''σβήσιμο'' στο πλάι. Μπορεί να στο κάνει ακόμα και με σβηστό το κινητό, δεν είναι θέμα της οθόνης όπως έγραψα και πιο πάνω:)

 

Ναι ρε συ κατάλαβα τι λες,αλλα να σου πω την αλήθεια το δικό μου είναι ξεκάθαρα από το φως της οθόνης δεν παίζει να φανεί κάτι όταν είναι κλειστή.Το καταλαβαίνεις κιόλας που αν έχεις εα πολύχρωμο φόντο πχ μια σελίδα στο ιντερνετ και κανεις σκρολ απ και νταουν στην σελίδα βλέπεις αυτή την γραμη που αλλάζει χρώματα ανάλογα την οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Μυρίζομαι κι άλλη συνάντηση με το μέλος FJ_12 για τσεκαρίσματα συσκευών... Χαχαχα
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ κατάλαβα τι λες,αλλα να σου πω την αλήθεια το δικό μου είναι ξεκάθαρα από το φως της οθόνης δεν παίζει να φανεί κάτι όταν είναι κλειστή.Το καταλαβαίνεις κιόλας που αν έχεις εα πολύχρωμο φόντο πχ μια σελίδα στο ιντερνετ και κανεις σκρολ απ και νταουν στην σελίδα βλέπεις αυτή την γραμη που αλλάζει χρώματα ανάλογα την οθόνη.

Αυτό που λες το βλέπω και εγώ. Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί το θεωρείς πρόβλημα. Είναι φυσιολογικό να συμβαίνει και συμβαίνει δεξιά αριστερά που κάνει την καμπυλότητα το τζάμι. Τζάμι είναι και είναι και διάφανο. Δεν θα μπορούσε να μην φαίνεται το φως της οθόνης και τα χρώματα από την στιγμή που κάνει την καμπυλότητα και δεν τελειώνει επίπεδα όπως στο πάνω και το κάτω μέρος... Εσύ έχεις πρόβλημα με αυτό και όταν το κοιτάζεις κανονικά κάθετα;

Link to comment
Share on other sites

Μυρίζομαι κι άλλη συνάντηση με το μέλος FJ_12 για τσεκαρίσματα συσκευών... Χαχαχα

 

Χαχαχαχαχαχα..γραφείο παραπόνων θα ανοίξει ο άνθρωπος...

Link to comment
Share on other sites

Μυρίζομαι κι άλλη συνάντηση με το μέλος FJ_12 για τσεκαρίσματα συσκευών... Χαχαχα

 

Χαχαχαχαχαχα..γραφείο παραπόνων θα ανοίξει ο άνθρωπος...

Εγώ αυτό που βλέπω είναι ότι όσοι επιλέγουν το V30 είναι πολύ ψαχτήρια γενικότερα και κοιτάνε τα πάντα αλλιώς δεν θα έπαιρναν V30:p:p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που βλέπω είναι ότι όσοι επιλέγουν το V30 είναι πολύ ψαχτήρια γενικότερα και κοιτάνε τα πάντα αλλιώς δεν θα έπαιρναν V30:p:p

 

Αύριο μάλλον θα το έχω και εγώ αν κλείσω τη συμφωνία σήμερα. Σίγουρα είναι πλήρες και μόνο 2-3 λεπτομέρειες είναι που θέλω να δω διαφορές από άλλα

Σίγουρα είναι τα πιο ωραία κινητά του 2017 μαζί με g6

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αύριο μάλλον θα το έχω και εγώ αν κλείσω τη συμφωνία σήμερα. Σίγουρα είναι πλήρες και μόνο 2-3 λεπτομέρειες είναι που θέλω να δω διαφορές από άλλα

Σίγουρα είναι τα πιο ωραία κινητά του 2017 μαζί με g6

Άντε να μεγαλώνει λιγάκι η παρέα και να έχουμε και εντυπώσεις και απόψεις και ιδέες και λύσεις περισσότερες.

Πρέπει να είναι η ναυαρχίδα με τους λιγότερους ιδιοκτήτες μέχρι στιγμής. Για πολλούς και διάφορους λόγους...

Είναι και πανέμορφο και πολύ καλές οι αναλογίες του και το πως κάθεται στο χέρι μιλώντας για 6''

Link to comment
Share on other sites

Άντε να μεγαλώνει λιγάκι η παρέα και να έχουμε και εντυπώσεις και απόψεις και ιδέες και λύσεις περισσότερες.

Πρέπει να είναι η ναυαρχίδα με τους λιγότερους ιδιοκτήτες μέχρι στιγμής. Για πολλούς και διάφορους λόγους...

Είναι και πανέμορφο και πολύ καλές οι αναλογίες του και το πως κάθεται στο χέρι μιλώντας για 6''

 

ετσι! Θεωρω, εχοντας περασει απο G6 Οτι ξερω τι να περιμενω. Ενα βελτιωμενο σε ταχυτητα G6 και ισως σε καμερα. Οποτε για καμερα κραταω μικρο καλαθι (εννοω οτι ισως να μην ειναι η καλυτερη της αγορας, οχι οτι δεν ειναι καλη, παντα μιλαω σε συγκριση με το καλυτερο) αλλα με wide που ειναι απολαυση και σε μεγεθος-καρτα μνημης-ακουστικα-αδιαβροχοποιηση που ειναι ολα κομπλε και υπαρχουν.

Απο αυτονομια τι βλεπετε?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδια και απο εμένα.. Εχω το κινητό καμια βδομάδα και μπορώ να πω οτι ειμαι αρκετά ευχαριστημένος.. Εκανα ανταλλαγήμε s8 plus.

Επιτέλους έφυγα απο την edge οθόνη που για εμενα ειναι εντελώς αχρείαστο.. Αυτο που μου εκανε πάντως πολυ ευχάριστη εντύπωση ειναι η μπαταρια του.. Ακριβώς με την ίδια χρήση με πριν ειναι ενα 20% καλύτερη. Και το μονο αρκετά χειρότερο όμως ειναι η μπροστινή κάμερα. Πολυ πρόχειρη δουλεια νομίζω πως εχουν κανει.. Κατα τα αλλα όλα σούπερ.. Εδω να ειμαστε. Και να τα λεμε..

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυξάνεται η κινητικότητα στο νήμα κι από κατόχους! Αυτό είναι που μετράει ✌
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς το mmplanet, το έχει στα 705€.

Πώς αγοράζει κάποιος κινητό, χωρίς να πληρώσει ΦΠΑ;

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς το mmplanet, το έχει στα 705€.

Πώς αγοράζει κάποιος κινητό, χωρίς να πληρώσει ΦΠΑ;

 

Χρησιμοποιώντας επαγγελματικό αφμ( εταιρείας ή ελεύθερου επαγγελματία). Βρίσκεις ένα γνωστό σου, σου δίνει τα στοιχεία εταιρείας του και γλυτώνεις το φπα.

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς το mmplanet, το έχει στα 705€.

Πώς αγοράζει κάποιος κινητό, χωρίς να πληρώσει ΦΠΑ;

 

Είναι αρκετά τα χρήματα, ακόμη και με επαγγελματικό ΑΦΜ.

Περισσότερο ειρωνικό ήταν το μήνυμά μου προς το κατάστημα. Είναι μονόδρομος το amazon για την αγορά ευρωπαϊκού μοντέλου.

Link to comment
Share on other sites

Είναι αρκετά τα χρήματα, ακόμη και με επαγγελματικό ΑΦΜ.

Περισσότερο ειρωνικό ήταν το μήνυμά μου προς το κατάστημα. Είναι μονόδρομος το amazon για την αγορά ευρωπαϊκού μοντέλου.

 

569 χωρίς ΦΠΑ είναι 453...πιο φθηνό από αμαζον...

Link to comment
Share on other sites

569 είναι χωρίς ΦΠΑ.

 

Οντως.καλα τι απατεωνες ειναι αυτοι?δεν εχω δει συχνα να δειχνουν τιμη χωρις φπα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οντως.καλα τι απατεωνες ειναι αυτοι?δεν εχω δει συχνα να δειχνουν τιμη χωρις φπα..

 

βεβαια ολοι αυτο κανουν.δεν το ειχα παρατηρησει..ετσι ηταν παντα?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG V30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...