Jump to content

LG V30


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάτω από 500 θα αργήσει πάρα πολύ να πέσει, εκτιμώ. Ίσως όταν βγει νέο μοντέλο. Τέλος του έτους δηλαδή και αν.

Εγώ πιστεύω ότι καλοκαίρι θα είναι κάτω από 500 σε αυτά τα μαγαζιά που τώρα είναι κάτω από 600

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάτω από 500 θα αργήσει πάρα πολύ να πέσει, εκτιμώ. Ίσως όταν βγει νέο μοντέλο. Τέλος του έτους δηλαδή και αν. Τώρα άντε κάνα 50ευρω να γλυτώσεις.

 

Με DHL το έστειλε ο κινέζος. Μια χαρά.

 

Παιδια να ρωτήσω και εγώ κάτι μιας και εγώ ενδιαφέρομαι.Επειδη όσες φορές Έχω κάνει αγορά από αμαζον ήταν από το prime,τώρα η απόδειξη που είναι από τον σελλερ τον τάδε κινέζο θα έχει κάποια σχέση με το αμαζον;;θα αναφερεται καπου πανω στην αποδειξη το αμαζον;;και αν χτυπα ξύλο θέλει το κινητο DOA μπορώ να το στείλω στο αμαζον de η στον κινέζο;Θέλω να πω έχουμε καμια πισινή. Από το αμαζον;Γιατι όσες φορές το είχα χρειαστεί σαν prime ήταν σπαθι.

Dhamher_00
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι καλοκαίρι θα είναι κάτω από 500 σε αυτά τα μαγαζιά που τώρα είναι κάτω από 600

 

Δεν αποκλειεται.δε θα περιμενω μεχρι το καλοκαιρι παντως.σε βαθος ενος μηνα θα το χτυπησω.ελπιζω να το εχει και κανεις αλλος οπως το παω εγω για καμια 3ετια αλλιως με βλεπω να μιλαω μονος μου εδω μεσα..χαχαχαχα:lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν αποκλειεται.δε θα περιμενω μεχρι το καλοκαιρι παντως.σε βαθος ενος μηνα θα το χτυπησω.ελπιζω να το εχει και κανεις αλλος οπως το παω εγω για καμια 3ετια αλλιως με βλεπω να μιλαω μονος μου εδω μεσα..χαχαχαχα:lol:

Χαχαχα, εγώ 2 χρόνια τουλάχιστον στο υπόσχομαι πάντως εδώ θα είμαι μετά βλέπουμε :lol:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα, εγώ 2 χρόνια τουλάχιστον στο υπόσχομαι πάντως εδώ θα είμαι μετά βλέπουμε :lol:

 

Κατι ειναι και αυτο...θα κλαιμε μονοι μας!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατι ειναι και αυτο...θα κλαιμε μονοι μας!!!!!!

Άντε να μαζευτούμε μερικοί γιατί προς το παρόν έχει πέσει πολύ βάρος πάνω μου!:D

Link to comment
Share on other sites

Άντε να μαζευτούμε μερικοί γιατί προς το παρόν έχει πέσει πολύ βάρος πάνω μου!:D

 

Θα μαζευτουν κ αλλοι.περιμενουν εντυπωσεις και ετοιμαζονται σαν εμενα...χαχα

Link to comment
Share on other sites

Θα μαζευτουν κ αλλοι.περιμενουν εντυπωσεις και ετοιμαζονται σαν εμενα...χαχα

Οι εντυπώσεις είναι πάρα πολύ καλές, η τιμές έχουν πέσει και συνεχίζουν να πέφτουν, όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites

Οι εντυπώσεις είναι πάρα πολύ καλές, η τιμές έχουν πέσει και συνεχίζουν να πέφτουν, όλα καλά!

 

Ναι.ειναι θεμα χρονου να μαζευτουν κ αλλοι

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτήσω και εγώ κάτι μιας και εγώ ενδιαφέρομαι.Επειδη όσες φορές Έχω κάνει αγορά από αμαζον ήταν από το prime,τώρα η απόδειξη που είναι από τον σελλερ τον τάδε κινέζο θα έχει κάποια σχέση με το αμαζον;;θα αναφερεται καπου πανω στην αποδειξη το αμαζον;;και αν χτυπα ξύλο θέλει το κινητο DOA μπορώ να το στείλω στο αμαζον de η στον κινέζο;Θέλω να πω έχουμε καμια πισινή. Από το αμαζον;Γιατι όσες φορές το είχα χρειαστεί σαν prime ήταν σπαθι.
Απόδειξη έρχεται κανονικά από Amazon. Τώρα αν έχεις θέμα πάει ανάλογα με τον πωλητή και όχι το Amazon νομίζω. Δεν ξέρω σίγουρα. Πρώτη φορά παίρνω από μεταπωλητή Amazon. Αυτός νομίζω αναφέρει 15 μέρες DOA αν θυμάμαι καλά.
Link to comment
Share on other sites

Απόδειξη αγοράς αν ειναι από τριτο πωλητή η αγορα,ειναι του πωλητή χωρίς καμία αναφορά στο amazon.

Αν δεν σταλει μαζι με το πακετο επικοινωνειται με amazon και αυτο φροντίζει να μιλησει με πωλητη και στειλει(σε μορφη pdf στο email του αγοραστή με το γράφτηκε στο amazon)

 

Σε περίπτωση service μιλάτε με amazon και αυτο προωθεί το μήνυμα στον πωλητη και απανταει η πωλητης για την διαδικασία επιστροφής.

 

Το amazon αναλαμβάνει μονο το ρολο του διαμεσολαβητη επικοινωνίας μεταξυ πωλητη και αγοραστή και τίποτα άλλο.

 

Μονο οταν σαν πωλητης ειναι το ιδιο το amazon τοτε αναλαμβάνει τα πάντα.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κάποια θεματα με ανομοιομορφια στο μαύρο εχετε ελεγξει αν υπάρχουν??

Δείτε λιγο το βίντεο εδω....

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Κάποια θεματα με ανομοιομορφια στο μαύρο εχετε ελεγξει αν υπάρχουν??

Δείτε λιγο το βίντεο εδω....

To τσέκαρα εγώ, είναι απόλυτα ομοιόμορφο σε όλες τις αποχρώσεις. Αυτό που θυμάμαι επειδή το παρακολουθούσα απο την αρχή αυτό το κινητό είναι ότι σε κάποιες πρώτες συσκευές κυρίως στην Αμερική είχαν υπάρξει τέτοια θέματα και είχε γίνει και συζήτηση στα site που το παρουσίαζαν αρχικά τον Σεπτέμβριο. Δεν νομίζω ότι υφίσταται το θέμα πλέον αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Αν βρει κανένας πρόσφατο unboxing απο Ευρώπη και το εμφανίζει με πρόβλημα στην οθόνη να το ποστάρει εδώ να ξέρουμε

Link to comment
Share on other sites

Απόδειξη αγοράς αν ειναι από τριτο πωλητή η αγορα,ειναι του πωλητή χωρίς καμία αναφορά στο amazon.

Αν δεν σταλει μαζι με το πακετο επικοινωνειται με amazon και αυτο φροντίζει να μιλησει με πωλητη και στειλει(σε μορφη pdf στο email του αγοραστή με το γράφτηκε στο amazon)

 

Σε περίπτωση service μιλάτε με amazon και αυτο προωθεί το μήνυμα στον πωλητη και απανταει η πωλητης για την διαδικασία επιστροφής.

 

Το amazon αναλαμβάνει μονο το ρολο του διαμεσολαβητη επικοινωνίας μεταξυ πωλητη και αγοραστή και τίποτα άλλο.

 

Μονο οταν σαν πωλητης ειναι το ιδιο το amazon τοτε αναλαμβάνει τα πάντα.

Φιλε μου επειδη φενεται οτι το γνωριζεις το θεμα,αν και εχει ανεφερθει αρκετες φορες εγγυηση θα εχουμε κανονικα απο την procordia εδω ετσι? Aν ειναι το ευρωπαικο μοντελο και οχι το plus.

Dhamher_00
Link to comment
Share on other sites

Ξεπούλησε ο κινέζος στο amazon.de. Ανέβηκε πάλι η τιμή απ'ότι βλέπω.

 

Τον κινεζο μου μεσα..την πατησαμε..αντε να δουμε τωρα ποτε θα ξανακανει βουτια..

Link to comment
Share on other sites

Και το επόμενο διαθέσιμο που στέλνει Ελλάδα τώρα σε amazon.de είναι στα 740 με μεταφορικά.

Ακόμα και το ίδιο το Amazon από 700 το πήγε 725.

Link to comment
Share on other sites

Χεσε μέσα δηλαδή...FJ_12 μάλλον θα μείνεις μόνος σου λίγο παραπάνω απ όσο υπολογίζαμε..χαχαχα

Χαχαχα, τι φίλοι είστε εσείς; Ούτε 30 δεν θα μαζευτούμε με V30?

Link to comment
Share on other sites

Το παλεύουμε αλλά δε σηκώνει το κλίμα!!Εγώ το έχω δηλώσει πάντως.αν δε με προδώσει ξαφνικά το g3 θα έρθω...Είμαι πιστός
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου επειδη φενεται οτι το γνωριζεις το θεμα,αν και εχει ανεφερθει αρκετες φορες εγγυηση θα εχουμε κανονικα απο την procordia εδω ετσι? Aν ειναι το ευρωπαικο μοντελο και οχι το plus.

 

Δεν γνωρίζω τι γίνεται πλεον.

Εχω LG να παρω απο flex 2 προ 3 ετων.

Ενδιάμεσα πολλά άλλαξαν.

 

Καλυτερα επικοινωνία με procordia και σε email καλύτερα ωστε να συγκρατήσεις συνομιλία για καθε ενδεχόμενο.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG V30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...