Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και σε εμένα το εμφανίζει κατά την αναπαραγωγή αλλά και στην παύση.

Δες την έκδοση της εφαρμογής που έχεις, εγώ έχω αυτήν https://www.flickr.com/gp/157643333@N02/n18317

Link to comment
Share on other sites

Και ομως δεν εχει τετοια επιλογή!

 

Στάλθηκε από το Note8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πάνε στην κάμερα και Κάνε ένα swipe αριστερά εκεί που έχει τα mods της κάμερας. Δες αν έχεις κατεβάσει το animated gif .

 

Samsung Note 8

Link to comment
Share on other sites

Πάνε στην κάμερα και Κάνε ένα swipe αριστερά εκεί που έχει τα mods της κάμερας. Δες αν έχεις κατεβάσει το animated gif .

 

Samsung Note 8

Ευχαριστώ φίλε μου

 

Στάλθηκε από το Note8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου καλα ειναι να μην λες ψεματα γιατι μπορει να παρασυρθει κανενα παιδι απο τις ******** που πετας και να την πατησει,δεν πληρωσες ασφαλιστρο δεν παιρνεις αποζημιωση ,ΝΟΜΟΣ

 

----- προσθήκη μηνύματος 34 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

http://www.xirogiannopoulos.gr/

η αλαγη οθονης στο νοτε ειναι πανω απο 270 ε

 

Λοιπον εγω εβαα θηκη+ζελατινα αλλα αμα ειναι να καλυπτει ζημιες, κλοπες, ληστειες, φωτιες, λεω να δωσω και τα 22 για ενα χρονο

 

Η ασφαλιση ισχυει απο την ημερομηνια που το δηλωνεις εντος του πρωτου μηνα, η απο τη ημερομηνια αγορας? ΠΧ αν το κλεισω προς το τελους του μηνα θ ισχυσει απο τοτε η απο οταν το αγορασα

 

Ανφορικα με ζελατινα, πηρα tempered spigen. Την εβαλε προσεκτικα το καταστημα, αλλα οπως ειναι αναμενομενο μπηκαν 1-2 σκονιτσες και με ξενερωσαν + για λιγο ελαχιστα πανω τρωει ενα χιλιοστο, και μου κοβει ελαχιστα απο τη status bar Και φαινεται σαν analog crop στην οθονη..

 

Αν θελετε ανεβαζω φωτο να δειτε τι λεω

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγω εβαα θηκη+ζελατινα αλλα αμα ειναι να καλυπτει ζημιες, κλοπες, ληστειες, φωτιες, λεω να δωσω και τα 22 για ενα χρονο

 

Η ασφαλιση ισχυει απο την ημερομηνια που το δηλωνεις εντος του πρωτου μηνα, η απο τη ημερομηνια αγορας? ΠΧ αν το κλεισω προς το τελους του μηνα θ ισχυσει απο τοτε η απο οταν το αγορασα

 

Ανφορικα με ζελατινα, πηρα tempered spigen. Την εβαλε προσεκτικα το καταστημα, αλλα οπως ειναι αναμενομενο μπηκαν 1-2 σκονιτσες και με ξενερωσαν + για λιγο ελαχιστα πανω τρωει ενα χιλιοστο, και μου κοβει ελαχιστα απο τη status bar Και φαινεται σαν analog crop στην οθονη..

 

Αν θελετε ανεβαζω φωτο να δειτε τι λεω

 

H ασφάλεια ξεκινά από την ημ/νία που το δήλωσες, όχι από αυτήν της αγοράς.

Link to comment
Share on other sites

Λόγω της αναμονής για το Χ το οποίο ακόμη και σήμερα δε το έχω βρει στην έκδοση που θέλω μάλλον για φέτος θα μείνω με το Note...Το βολεύτηκα μη το ματιάσω είναι εξαιρετικό και μετά από 4 χρόνια επιστρέφω στο android απ την Apple.

 

Το μόνο αρνητικό η μπαταρία που επειδή όμως φορτίζει γρήγορα δεν με πολύ ενοχλεί.

 

Μια ερώτηση.Ποιο προγραμμα έχετε για να σας βγάζει αναλυτικά ποια προγράμματα καταναλώνουν μπαταρία;Το Gsam που χρησιμοποιούσα παλιά βλέπω θέλει εξουσιοδότηση root για να δεις αναλυτικά...Έχετε κάποιο άλλο υπόψη;

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Λόγω της αναμονής για το Χ το οποίο ακόμη και σήμερα δε το έχω βρει στην έκδοση που θέλω μάλλον για φέτος θα μείνω με το Note...Το βολεύτηκα μη το ματιάσω είναι εξαιρετικό και μετά από 4 χρόνια επιστρέφω στο android απ την Apple.

 

Το μόνο αρνητικό η μπαταρία που επειδή όμως φορτίζει γρήγορα δεν με πολύ ενοχλεί.

 

Μια ερώτηση.Ποιο προγραμμα έχετε για να σας βγάζει αναλυτικά ποια προγράμματα καταναλώνουν μπαταρία;Το Gsam που χρησιμοποιούσα παλιά βλέπω θέλει εξουσιοδότηση root για να δεις αναλυτικά...Έχετε κάποιο άλλο υπόψη;

 

Ευχαριστω

 

εχει στατιστικα απο μονο του, απο ρυθμισεις, μπαταρια,μπαταρια παλι και χρηση μπαταριας. Για μενα αυτο ειναι το πιο αξιοπιστο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

εχει στατιστικα απο μονο του, απο ρυθμισεις, μπαταρια,μπαταρια παλι και χρηση μπαταριας. Για μενα αυτο ειναι το πιο αξιοπιστο.
Ναι το εχω δει αλλα νομιζω δε βγαζει απ την τελευταια φορτιση.Πχ χθες εκαψα καπου 60% λογω χρησης του google maps και οταν πηγα να δω δε το ανεφερε καν...
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη δεν πας στο x επιδει δεν το βρήκες... Και μένεις με το note Που τελειώνει η μπαταρία του γρήγορα....;; χαχαχ και στο Χ γιατί πας ;;;που θα τελειώνει ακόμα ποιο γρήγορα....;; και φορτίζει ακόμα ποιο αργά....
Link to comment
Share on other sites

Ναι το εχω δει αλλα νομιζω δε βγαζει απ την τελευταια φορτιση.Πχ χθες εκαψα καπου 60% λογω χρησης του google maps και οταν πηγα να δω δε το ανεφερε καν...

 

μετραει μετα απο πληρη φορτιστη. κανονικα στο 100% μηδενιζει στατιστικα, δες το παλι.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη δεν πας στο x επιδει δεν το βρήκες... Και μένεις με το note Που τελειώνει η μπαταρία του γρήγορα....;; χαχαχ και στο Χ γιατί πας ;;;που θα τελειώνει ακόμα ποιο γρήγορα....;; και φορτίζει ακόμα ποιο αργά....
Παοκ??Παμε να το πω αλλη μια...Μεχρι να ερθει το Χ εδω και καιρο χρησιμοποιω το Note και τελικα το συνηθισα και το προτιμω απ το iphone...Τι δεν καταλαβαινεις?Ενημρωτικα παντως οχι οτι παιζει κανα ρολο η μπαταρια στο Χ μια χαρα ειναι στα αλλα εχει προβλημα...Επισης με τον ταχυφορτιστη μια χαρα φορτιζει γρηγορα...Για αλλους λογους προτιμω το Note...Να σαι καλα!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με αυτό εάν κατάλαβα καλά Μπορείς να Έχεις δύο SIM και να δουλεύουν και οι δύο ταυτόχρονα!?f7409472c8a34e9b6a1bc5e9a08d6e20.jpg

 

Στάλθηκε από το Note8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε η αναβάθμιση ουφ.μου την έκανε δώρο η Sammy για την γιορτή μου.χιχι
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εκανα.ποτε δεν κανω

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Hρθε και στο δικο μου, αγορασμενο απο amazon.it.

Δεν εκανα reset.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εκανα.ποτε δεν κανω

 

Hρθε και στο δικο μου, αγορασμενο απο amazon.it.

Δεν εκανα reset.

 

Όταν έρθει το oraio με το καλό τότε επιβάλλεται να κανετε παιδιά.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Θα κάνετε καμμιά επαναφορά;

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

Δεν εχω κανενα κουραγιο πλεον να στηνω απο την αρχη, ασε που δεν ειναι και κανενα major update. Security package και ισως τιποτα μικροβελτιωσεις. Ενα wipe cache για μενα, μονο... ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 55 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όταν έρθει το oraio με το καλό τότε επιβάλλεται να κανετε παιδιά.

 

Ναι εκει αλλαζουν baseband, kernel κλπ. Εκει δε τη γλυτωνουμε :) Αρκει να ερθει πριν πουλησουμε το note και ολα τα αλλα βρισκονται... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις περασα κι εγώ το update κάνοντας μόνο wipe cache partition. Για να δούμε τι θα δούμε. Ελπίζω να μην έχει αρνητική επίπτωση στην αυτονομία

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

497,74mb ήρθε σε εμένα. Cosmote, Ελληνικό.
Σε εμένα ήταν 500+ αγορασμένο από Κωτσοβολο.

 

Sent from my Galaxy Note 8

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

500+ ηταν και το update σε μενα...

Ενα wipe cache εκανα μονο.

 

Hard reset μονο σε major updates, π.χ. Android Oreo.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

576MB το update σε εμένα (από ιταλικό amazon).

Όσοι το πήρατε από amazon, έχετε καταφέρει να ενεργοποιήσετε τα 100GB για 2 χρόνια του OneDrive της MS? Εμένα μου βγάζει errors (μάλλον λόγω ενεργοποιήσης στην Ελλάδα??)

Link to comment
Share on other sites

μετά την αναβάθμιση έχω πρόβλημα με τον συγχρονισμό επαφών. έχει κανείς άλλος κάποιο θέμα? σκέφτομαι για ρεσετ...και η φάση είναι ότι το έστησα την Δευτέρα....
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...