Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακριβως αυτο. Επειδη στεγνωσαμε για να τα δωσουμε, μετα πρεπει να δωσουμε αλλα 22, και μετα 10 ακομα (εγω ηδη εδωσα και ενα 40αρι για θηκη και μεβρανη) στο τελος θα δωσουμε και το νεφρο. Ας μη το παιρνες ρε φιλε θα μου πεις

 

φιλε μου αν εν ετει 2018 που η αβεβαιοτητα σε αυτη τη χωρα ειναι κανονας, εχεις τετοια λογικη, πραγματικα λυπαμαι..και το λεω για το δικο σου καλο.

Δυστυχως λογω του οτι ειναι απροσωπο το φορουμ, παρασυρομαστε..προσωπικα δε θα εδινα φραγκο για καλο κινητο αν δεν ηταν απο το περισευμα του περισσευματος...

Ειτε τα αλλαζεις συχνα, ειτε μια στα 4 χρονια, ειναι κριμα για τετοια πραγματα να στεγνωνεις. Ποσο μαλλον οταν με 200-300 ευρω κινητο κανεις μια χαρα τη δουλεια σου, για να σου μεινουν λεφτα για υπολοιπες αναγκες.

 

Ειμαι επαγγελματιας, και οταν μου χρωστανε, και μου ερχονται με iphones Κτλ στο γραφειο, διαολιζομαι....κατα τα αλλα, κακο δικο σας ειναι. Καθαρα φιλικα το λεω προς ολους οσους θελουν να τα σκανε, παιδες, μην παρασυρομαστε επειδη καποιοι εδω ειτε με τον ενα τροπο ειτε με τον αλλο εχουν ακριβα τηλ..

 

Αλλος εδω μπορει να εχει GTR και να το εχει πληρωσει 2 φορες απο το τουμπανιασμα, αυτο δε σημαινει οτι θα παω να το παρω και εγω επειδη εχω 150.000 στην ακρη.:p

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα να ρωτήσω έτυχε και μπήκα στο ebay και είχαν σε πώληση με αρκετές καλές βαθμολογίες σε πολύ καλές τιμές το Note 8. Τι ισχύει με αυτές τις συσκευές; θα δουλεύουν οκ εδώ φαντάζομαι. Ξέρω ότι δεν θα ισχύει η εγγύηση. Είναι μεγάλο ρίσκο η αξίζει να πάρεις από έναν καλό χρήστη η όπως τον λένε με ένα 600 αρι ας πούμε;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να σας ευχαριστήσω όλους ξανά για τις απαντήσεις σας.

Αν μιλάμε για 5-10% στην μπαταρία είμαστε οκ. Απλά γράφτηκε και 20% οπότε εκεί γίνονται σκούρα τα πράγματα.

Ευχαριστώ και πάλι για την συμαντικη βοήθεια

 

Τι εγινε τελικά ρε Μοντόγια; Το αντάλλαξες; Εγώ το παρήγγειλα από Wind στη δουλειά θα το χω αρχές Γενάρη. Νοτε 8 και θα αναπολώ τις παλιές καλές μέρες, βάζοντας Edge και Microsoft Launcher! :rolleyes:

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αν εν ετει 2018 που η αβεβαιοτητα σε αυτη τη χωρα ειναι κανονας, εχεις τετοια λογικη, πραγματικα λυπαμαι..και το λεω για το δικο σου καλο.

Δυστυχως λογω του οτι ειναι απροσωπο το φορουμ, παρασυρομαστε..προσωπικα δε θα εδινα φραγκο για καλο κινητο αν δεν ηταν απο το περισευμα του περισσευματος...

Ειτε τα αλλαζεις συχνα, ειτε μια στα 4 χρονια, ειναι κριμα για τετοια πραγματα να στεγνωνεις. Ποσο μαλλον οταν με 200-300 ευρω κινητο κανεις μια χαρα τη δουλεια σου, για να σου μεινουν λεφτα για υπολοιπες αναγκες.

 

Ειμαι επαγγελματιας, και οταν μου χρωστανε, και μου ερχονται με iphones Κτλ στο γραφειο, διαολιζομαι....κατα τα αλλα, κακο δικο σας ειναι. Καθαρα φιλικα το λεω προς ολους οσους θελουν να τα σκανε, παιδες, μην παρασυρομαστε επειδη καποιοι εδω ειτε με τον ενα τροπο ειτε με τον αλλο εχουν ακριβα τηλ..

 

Αλλος εδω μπορει να εχει GTR και να το εχει πληρωσει 2 φορες απο το τουμπανιασμα, αυτο δε σημαινει οτι θα παω να το παρω και εγω επειδη εχω 150.000 στην ακρη.:p

 

Ρε συ μηπως ειμαι ενας απο αυτους που σου χρωσταω? Που εισαι να σκασω με τη νοταρα την 8 να σου τα επιστρεψω. Συμφωνω ξεκαθαρα με τα οσα λες κατα ταλλα

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Αλλος εδω μπορει να εχει GTR και να το εχει πληρωσει 2 φορες απο το τουμπανιασμα, αυτο δε σημαινει οτι θα παω να το παρω και εγω επειδη εχω 150.000 στην ακρη.:p

:grin::grin::grin:

 

@tresor jim: αν παρεις απο ebay θα κοιταξεις να πληρωσεις μονο μεσω paypal και φροντισε να τον ρωτησεις αν η συσκευης ειναι ευρωπαϊκη.

Κατα τα αλλα δεν εχεις θεμα.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε τελικά ρε Μοντόγια; Το αντάλλαξες; Εγώ το παρήγγειλα από Wind στη δουλειά θα το χω αρχές Γενάρη. Νοτε 8 και θα αναπολώ τις παλιές καλές μέρες, βάζοντας Edge και Microsoft Launcher! :rolleyes:

 

Μολις πουλησα το s8+ και βασικα ψαχνω για μεταχειρισμενο. Θα αγοραζα κανουριο αλλα ποσα τιμολογια κινητων να παρω μεσα στη χρονια?? :lol:

Αν πουλαει καποιος.......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μολις πουλησα το s8+ και βασικα ψαχνω για μεταχειρισμενο. Θα αγοραζα κανουριο αλλα ποσα τιμολογια κινητων να παρω μεσα στη χρονια?? :lol:

Αν πουλαει καποιος.......

Κόλλησες το μικρόβιο χαχ samsungitida

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κόλλησες το μικρόβιο χαχ samsungitida

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πες το ψεματα....:lol:

Αν και δεν πολυσυμπαθω την Sammy, μου δινει αυτα που θελω. Τελεια οθονη, απο τις κορυφαιες καμερες, καλο service, τιμη μεταπωλησης.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μολις πουλησα το s8+ και βασικα ψαχνω για μεταχειρισμενο. Θα αγοραζα κανουριο αλλα ποσα τιμολογια κινητων να παρω μεσα στη χρονια?? :lol:

Αν πουλαει καποιος.......

Αμα δεν θες τιμολόγιο στειλε που τα θελω εγω

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Μολις πουλησα το s8+ και βασικα ψαχνω για μεταχειρισμενο. Θα αγοραζα κανουριο αλλα ποσα τιμολογια κινητων να παρω μεσα στη χρονια?? :lol:

Αν πουλαει καποιος.......

 

έχεις π.μ.

Link to comment
Share on other sites

Πες το ψεματα....:lol:

Αν και δεν πολυσυμπαθω την Sammy, μου δινει αυτα που θελω. Τελεια οθονη, απο τις κορυφαιες καμερες, καλο service, τιμη μεταπωλησης.

Στα έλεγα από παλιά. Είναι οι καλύτερες συσκευάς all around! Κάθε φορά έβρισκα δικαιολογίες για να φύγω αλλά στο τέλος πάλι γυρνούσα.

Link to comment
Share on other sites

Στα έλεγα από παλιά. Είναι οι καλύτερες συσκευάς all around! Κάθε φορά έβρισκα δικαιολογίες για να φύγω αλλά στο τέλος πάλι γυρνούσα.

 

Δεν διαφωνω/διαφωνουσα με αυτα. Αλλωστε ειναι νουμερο 1 στις πωλησεις. Απλα εγω ειχα/εχω αλλες προτιμησεις που δυστυχως τελειωσαν. Επισης ειχα τα περισσοτερα (τελεια καμερα και οθονη) με πολυ λιγοτερα χρηματα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνω/διαφωνουσα με αυτα. Αλλωστε ειναι νουμερο 1 στις πωλησεις. Απλα εγω ειχα/εχω αλλες προτιμησεις που δυστυχως τελειωσαν. Επισης ειχα τα περισσοτερα (τελεια καμερα και οθονη) με πολυ λιγοτερα χρηματα.

 

Τέλεια κάμερα και οθόνη με πολύ λιγότερα χρήματα?

 

θα ήθελα να μάθω ποια συσκευή είναι αυτή :ninja:

Link to comment
Share on other sites

το public Δράμας έχει σε έκπτωση το note 8 μέχρι και το Σάββατο στα 799

 

Dual ή single?

 

----- προσθήκη μηνύματος 74 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τέλεια κάμερα και οθόνη με πολύ λιγότερα χρήματα?

 

θα ήθελα να μάθω ποια συσκευή είναι αυτή :ninja:

 

Lumia 950.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Έχει λάβει κανείς το τελευταίο update που περιλαμβάνει και το security patch του Δεκεμβρίου να μας πει εντυπώσεις.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Έχει λάβει κανείς το τελευταίο update που περιλαμβάνει και το security patch του Δεκεμβρίου να μας πει εντυπώσεις.

 

Αυτό που εγώ έχω δει είναι καλύτερη διαχείριση της μπαταρίας. ☺

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που εγώ έχω δει είναι καλύτερη διαχείριση της μπαταρίας. ☺

Δεν μας λες και ποια έκδοση έχεις και ποιας εθνικότητας.... Ευχαριστω.

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ίσως χαζή ερώτηση αλλά γιατί μου το είπαν στο κατάστημα, το note8 το δικαρτο μπορεί να διαβάσει sd card;; δηλαδή αντί για 2 sim να βάλεις 1 sim και μια sdcard;;
Link to comment
Share on other sites

το public Δράμας έχει σε έκπτωση το note 8 μέχρι και το Σάββατο στα 799

Μόνο της Δράμας; πως γίνεται αυτό; γιατί όλα τα άλλα το έχουν 1029.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...