Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, αυτό εννοούσα. Το ρίσκο για τις sim είναι μικρό αλλά πιθανή ζημιά στο sim tray είναι πονοκέφαλος. Το ξεχνάμε.

 

Κοίτα αν το έχεις ξανά κάνει είναι παιχνίδι... Εγώ το είχα κάνει και στο Mate 9 και ακριβώς το ίδιο είχα βάλει και στο s7 edge αλλά και στο NOTE 7 που μέχρι τότε μου ήταν απαραίτητη η χρήση 2 σιμ.... Τώρα με το Note 8 έχω μια σιμ και μια SD card 128g

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν έχω μέσα δύο SIM σε όποια από τις δύο και να με πάρουν θα καλέσει στο τηλέφωνο?

 

Στάλθηκε από το Note8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν έχω μέσα δύο SIM σε όποια από τις δύο και να με πάρουν θα καλέσει στο τηλέφωνο?

 

Στάλθηκε από το Note8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εννοείται φίλε μου... Και οι 2 σιμ είναι σε λειτουργία stand by ταυτόχρονα... Απλά αν πάρεις ή σε πάρουν τηλέφωνο στην μια σιμ και μιλάς μόνο τότε απενεργοποιητε η άλλη... Με το που κλήσεις το τηλεφώνημα τότε ακαριαία βρίσκονται πάλι και οι δύο σιμ σε κατάσταση αναμονής

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό εννοούσα. Το ρίσκο για τις sim είναι μικρό αλλά πιθανή ζημιά στο sim tray είναι πονοκέφαλος. Το ξεχνάμε.

 

νομιζω οτι η λυση που σου εδειξα ειναι η πιο ανωδυνη αφου και εφοσον χρησιμοποιεις θηκη

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι η λυση που σου εδειξα ειναι η πιο ανωδυνη αφου και εφοσον χρησιμοποιεις θηκη

 

Καλημέρα.

Υπάρχει Ελλάδα?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Υπάρχει Ελλάδα?

 

στην ελλαδα ουτε καστανα δεν βρισκεις πια :D:D:D,το βρηκα στην γερμανια με 20 ευρουλακια εισαι κουκλος χωρις να φοβασαι μην χαλασεις το σλοτ σου,την καρτα τηλεφωνου και ακομα χειροτερα την sd καρτα που αν ειναι μεγαλη και γρηγορη ειναι ακριβη ασε το αγχος ,δες εδω,http://www.simore.com/de/verlangerung-sim-karte-adapter-dualsim-hybrid-slot-smartphones-tablets-x-extender.html

Link to comment
Share on other sites

Μιας και αναφερθηκε εδω μεσα wifi direct ψαχνω καποιες πληροφοριες. ΚΑταρχας σε μια δοκιμη που εκανα να σπρωξω απο νοτε 8 σε νοτε 3, καλα μπορω να πω οτι πηγε και γρηγορα. Αλλα αποθηκευτηκαν στο downloads της αλλης συσκευης ενω ηθελα να με ρωτησα, και μου βγαλει και warning οτι δεν στελνει πανω απο 500 αρχεια τη φορα. Αυτους τους περιορισμους πως τους ξεπερνω.

 

Επισης μπορω ετσι να στειλω σε υπολογιστη αρχεια απο το κινητο και πιο συγκεκριμενα σε Linux? Θελω οταν γεμιζει η καρτα να σπρωχνω δεδομενα σε δικτυακο δισκο

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα από public Δράμας!!!!!!!

Όλα άψογα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 43 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

στην ελλαδα ουτε καστανα δεν βρισκεις πια :D:D:D,το βρηκα στην γερμανια με 20 ευρουλακια εισαι κουκλος χωρις να φοβασαι μην χαλασεις το σλοτ σου,την καρτα τηλεφωνου και ακομα χειροτερα την sd καρτα που αν ειναι μεγαλη και γρηγορη ειναι ακριβη ασε το αγχος ,δες εδω,http://www.simore.com/de/verlangerung-sim-karte-adapter-dualsim-hybrid-slot-smartphones-tablets-x-extender.html

 

Ευχαριστώ φίλε μου

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα από public Δράμας!!!!!!!

Όλα άψογα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 43 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ευχαριστώ φίλε μου

 

Καλημέρα, μόλις το παρήγγειλα και γω σε χρυσό, λογικά αύριο θα μου έρθει, είναι ελληνικό τελικα;;

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρόλαβα να το δω. Είμαι στη δουλειά και το άφησα να κάνει τις ενημερώσεις. Άλλωστε χωρίς θήκη δεν το βγάζω από το κουτί......

Αν κάποιος πουλάει θήκες που δεν χρειάζεται ή και κάποιο τζαμάκι ας μου στείλει πμ.

Ευχαριστώ

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα από public Δράμας!!!!!!!

Όλα άψογα.

 

Το παρήγγειλες απευθείας με τηλέφωνο στο Public της Δράμας ή στο γενικό τηλέφωνο παραγγελιών που έχει το site?

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλες απευθείας με τηλέφωνο στο Public της Δράμας ή στο γενικό τηλέφωνο παραγγελιών που έχει το site?

 

Δράμας.

Τηλ 2521038638. Επιλογή 1 και μετά 2

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρόλαβα να το δω. Είμαι στη δουλειά και το άφησα να κάνει τις ενημερώσεις. Άλλωστε χωρίς θήκη δεν το βγάζω από το κουτί......

Αν κάποιος πουλάει θήκες που δεν χρειάζεται ή και κάποιο τζαμάκι ας μου στείλει πμ.

Ευχαριστώ

 

Με γεια το κινητό!

Link to comment
Share on other sites

και κατι νεο....

 

βγήκε η beta έκδοση 8.0 για Αμερικη

 

 

Νομιζω για την ωρα μακρια απο Android 8... Καλυτερα 7.1.1 (ή 7.1.2).

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

στην ελλαδα ουτε καστανα δεν βρισκεις πια :D:D:D,το βρηκα στην γερμανια με 20 ευρουλακια εισαι κουκλος χωρις να φοβασαι μην χαλασεις το σλοτ σου,την καρτα τηλεφωνου και ακομα χειροτερα την sd καρτα που αν ειναι μεγαλη και γρηγορη ειναι ακριβη ασε το αγχος ,δες εδω,http://www.simore.com/de/verlangerung-sim-karte-adapter-dualsim-hybrid-slot-smartphones-tablets-x-extender.html

 

αυτό φίλε πρέπει να επιλέγεις ενεργή σιμ ή είναι dual active?

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω για την ωρα μακρια απο Android 8... Καλυτερα 7.1.1 (ή 7.1.2).
Μέχρι να την βγάλει επίσημα-κατα Φλεβάρη το βλέπω-θα έχει στρώσει τα πάντα...

Η λογική της beta έκδοση αυτή είναι άλλωστε....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Αρα τα βίντεο που ειχες βαλει, ηταν ψαγμένα και οχι τυχαία. Προϊόν πληρης παραπληροφορησης.

Είμαι μυστικός πράκτορας της ομάδας παραγωγής του Note 8. Με έκαψες!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε 20 μέρες θα το έχω και ακόμα θήκη ν αποφασίσω ψάχνω.. Edited by Jamesc
- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Αστα αυτα και όταν βρεις θήκη Πες και μένα.....

 

Πήρα την spigen και white dome για screen protector!

 

, για αυτονομία εχω να πω ενα πράγμα εχω το s7 edge και στην μέρα που τελειώνει εχω ενα 30% υπόλοιπο σε μπαταρία οπότε ξέρετε τι κανω;;; το φορτιζω!! γιατί την επόμενη μερα στης 12 το μεσημέρι δεν ξέρω που θα βρω πριζα η power bank να το φορτίσω και θα με κρεμάσει.. Οπότε μολις παραγγειλα το νοτελι 8 ενα εξαιρετικο κινητό από οθόνη κάμερα και μπλα μπλα και αυτονομία τέλεια!! Αυτο ειναι αληθινή ζωή τα υπόλοιπα είναι να περνάμε την ώρα μας.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα την spigen και white dome για screen protector!

 

, για αυτονομία εχω να πω ενα πράγμα εχω το s7 edge και στην μέρα που τελειώνει εχω ενα 30% υπόλοιπο σε μπαταρία οπότε ξέρετε τι κανω;;; το φορτιζω!! γιατί την επόμενη μερα στης 12 το μεσημέρι δεν ξέρω που θα βρω πριζα η power bank να το φορτίσω και θα με κρεμάσει.. Οπότε μολις παραγγειλα το νοτελι 8 ενα εξαιρετικο κινητό από οθόνη κάμερα και μπλα μπλα και αυτονομία τέλεια!! Αυτο ειναι αληθινή ζωή τα υπόλοιπα είναι να περνάμε την ώρα μας.

 

Το ζητούμενο είναι να μας βγάζει μέχρι να πάμε στο κρεβάτι

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το ζητούμενο είναι να μας βγάζει μέχρι να πάμε στο κρεβάτι

 

Μεγάλη κουβέντα! Αμα παμε και μπουζούκια την μαμισαμε μέχρι να παμε κρεβάτι χαχαχχαχα! Λογικά θα βγάζει δεν νομίζω θα δούμε σε καμία εβδομάδα! Τελικά είναι ελληνικό;; τα αυτοκόλλητα απο εξω ηταν στα ελληνικά;;

Link to comment
Share on other sites

Μου θυμίζετε πού βρίσκω τη ρύθμιση για να σετάρω δεύτερο λογαριασμό viber;

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...