Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πριν απο 45 λεπτα περιπου εχει βγει νεο firmware για branded Cosmote.

Για τσεκαρετε οι ιδιοκτητες γιατι σε EUR δεν εχει κυκλοφορησει ακομα.

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

οχι, απευθειας. Αρκει να εχεις BT ποντικι και πληκτρολογιο...

Λενε πολυ, πρωτη φορα τα ειχα δουλεψει στο tab S οπου ειχα παρει σετακι τα αυθεντικα, αλλα δεν μπορουσα να υποκαταστησω τον υπολογιστη και ετσι το εδωσα καθως ηταν σαν ενα 2ο κινητο, μεγαλο. Τωρα ομως το να κανεις το κινητο σου μινι λαπτοπ για χρηση πχ σε διακοπες πολυημερες ή για μια δουλεια λεει. Εγω επειδη συνδεομαι στο pc του γραφειου με teamviewer, το ποντικι ηταν μεγαλο πλεονεκτημα. Οχι οτι δεν συνδεονται αλλα κινητα, ομως με την ανετη οθονη του νοτε και με τις ταχυτητες και ανεση που δουλευει, το κατευχαριστηθηκα.

 

Στα υπολοιπα κινητα & ταμπλετς εχει πραγματικη χρησιμοτητα το ποντικι. Στα νοτε, λογω s pen, το θεωρω περιττο, ειναι σαν να εχεις 2 ποντικια.

Γνωμη μου βεβαια, αφου εσενα σε βολευει, μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μεγάλη, τεράστια προσοχή μάλλον στο πλαίσιο του κινητού καθώς μπορεί να φυγει το χρώμα για πλάκα... προχθές το βράδυ που γύρισα κουρασμένος απ τη δουλειά προσπάθησα να βάλω το μεταλλικό pin στην υποδοχή της σιμ κι αυτό γλίστρησε με αποτέλεσμα να φύγεί ολόκληρο κομμάτι χρώματος συν μια γρατζουνιά... ειλικρινά δεν έβαλα καθόλου δύναμη, όπως θα το έκανε ο κάθε άνθρωπος φυσιολογικά... μου κόπηκαν τα πόδια... προσπάθησα να το απαλύνω λίγο με μια λίμα και είναι οκ μπορώ να πω αλλά από χθες το κοιτάω συνέχεια κι επειδή είμαι ψυχοτικός με αυτά, δε μπορώ τρελαίνομαι.. με τα πολλά αποφάσισα να το σκοτώσω 700€ και θα πάρω άλλο γιατί πραγματικά το σκέφτομαι και το βλέπω δύο μέρες και τρέμω. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει πμ, τη Τετάρτη που μας πέρασε το παρέλαβα, ούτε να το στήσω δε πρόλαβα...Πέρα από το σημάδι που φαίνεται στις φώτο είναι απείραχτο μιας και είναι ολοκαίνουριο...2461f94b2b4f457c72d9849dc5e4772e.jpg71c7d9bcf6d4c6d4e5d386409eaeda81.jpg

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στα υπολοιπα κινητα & ταμπλετς εχει πραγματικη χρησιμοτητα το ποντικι. Στα νοτε, λογω s pen, το θεωρω περιττο, ειναι σαν να εχεις 2 ποντικια.

Γνωμη μου βεβαια, αφου εσενα σε βολευει, μια χαρα.

 

Σωστός. Απλά το ποντίκι το έχω και σε pc και με ένα κουμπί το γυρνάω σε κινητό. Έχει τη φάση του. Επίσης το pen μαζί με ένα mini bt keyboard είναι ωραίο σύνολο

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

οχι, απευθειας. Αρκει να εχεις BT ποντικι και πληκτρολογιο...

Λενε πολυ, πρωτη φορα τα ειχα δουλεψει στο tab S οπου ειχα παρει σετακι τα αυθεντικα, αλλα δεν μπορουσα να υποκαταστησω τον υπολογιστη και ετσι το εδωσα καθως ηταν σαν ενα 2ο κινητο, μεγαλο. Τωρα ομως το να κανεις το κινητο σου μινι λαπτοπ για χρηση πχ σε διακοπες πολυημερες ή για μια δουλεια λεει. Εγω επειδη συνδεομαι στο pc του γραφειου με teamviewer, το ποντικι ηταν μεγαλο πλεονεκτημα. Οχι οτι δεν συνδεονται αλλα κινητα, ομως με την ανετη οθονη του νοτε και με τις ταχυτητες και ανεση που δουλευει, το κατευχαριστηθηκα.

Ωραίος

10 χαρ

Link to comment
Share on other sites

Το update που έχει έρθει στις branded συσκευές της Cosmote το εγκατέστησα, δεν είναι τίποτα άλλο παρά ένα security update της Google...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά είναι τόσο ευπαθής συσκευή; Χρόνια τώρα είμαι σε Nexus και έχουν βγει ανθεκτικά. Είμαι προσεκτικός με τάσεις σαν αυτές του φίλου παραπάνω αλλά αν είναι τόσο ευπαθή θέλει δεύτερη σκέψη. Το λέω γιατί έχω μπει σε διαδικασία τις τελευταίες ημέρες και μάλλον θα κάνω την μετάβαση.

 

Συνοπτικά σαν κατασκευή είναι ποιοτική; Αισθητικα είναι εξαιρετική όπως φαίνεται. Δεν είχα ποτέ samsung, δεν έχω καμία εμπειρία χρήσης. Τι γνωρίζετε;

 

Ευχαριστώ

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μεγάλη, τεράστια προσοχή μάλλον στο πλαίσιο του κινητού καθώς μπορεί να φυγει το χρώμα για πλάκα... προχθές το βράδυ που γύρισα κουρασμένος απ τη δουλειά προσπάθησα να βάλω το μεταλλικό pin στην υποδοχή της σιμ κι αυτό γλίστρησε με αποτέλεσμα να φύγεί ολόκληρο κομμάτι χρώματος συν μια γρατζουνιά... ειλικρινά δεν έβαλα καθόλου δύναμη, όπως θα το έκανε ο κάθε άνθρωπος φυσιολογικά... μου κόπηκαν τα πόδια... προσπάθησα να το απαλύνω λίγο με μια λίμα και είναι οκ μπορώ να πω αλλά από χθες το κοιτάω συνέχεια κι επειδή είμαι ψυχοτικός με αυτά, δε μπορώ τρελαίνομαι.. με τα πολλά αποφάσισα να το σκοτώσω 700€ και θα πάρω άλλο γιατί πραγματικά το σκέφτομαι και το βλέπω δύο μέρες και τρέμω. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει πμ, τη Τετάρτη που μας πέρασε το παρέλαβα, ούτε να το στήσω δε πρόλαβα...Πέρα από το σημάδι που φαίνεται στις φώτο είναι απείραχτο μιας και είναι ολοκαίνουριο...2461f94b2b4f457c72d9849dc5e4772e.jpg71c7d9bcf6d4c6d4e5d386409eaeda81.jpg

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

αυτη ειναι η διαφορα στα bezels απο τα s7 edge που ηταν αλουμινιο και δεν παθαιναν τπτ..ουτε ξεθωριασμα!απο τa s8 και μετα ειναι μεταλλο και βαμμενο απο πανω με αποτελεσμα λιγο αμα το πιεσεις με καποιο αντικειμενο θα υποστει φθορες!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

αυτη ειναι η διαφορα στα bezels απο τα s7 edge που ηταν αλουμινιο και δεν παθαιναν τπτ..ουτε ξεθωριασμα!απο τa s8 και μετα ειναι μεταλλο και βαμμενο απο πανω με αποτελεσμα λιγο αμα το πιεσεις με καποιο αντικειμενο θα υποστει φθορες!

 

Κι αυτό αλουμίνιο είναι μόνο το χρώμα έφυγε κι από κάτω φαίνεται το αλουμίνιο που γυαλίζει. Δεν έχει μεγάλη διαφορά από το υπόλοιπο σώμα απλά αν είσαι τελειομανείς ακόμα και η αυτή η μικρή διχρωμία σε πειράζει, πόσο μάλλον τώρα που ούτε να το στήσω δε πρόλαβα...

Link to comment
Share on other sites

οχι, απευθειας. Αρκει να εχεις BT ποντικι και πληκτρολογιο...

Λενε πολυ, πρωτη φορα τα ειχα δουλεψει στο tab S οπου ειχα παρει σετακι τα αυθεντικα, αλλα δεν μπορουσα να υποκαταστησω τον υπολογιστη και ετσι το εδωσα καθως ηταν σαν ενα 2ο κινητο, μεγαλο. Τωρα ομως το να κανεις το κινητο σου μινι λαπτοπ για χρηση πχ σε διακοπες πολυημερες ή για μια δουλεια λεει. Εγω επειδη συνδεομαι στο pc του γραφειου με teamviewer, το ποντικι ηταν μεγαλο πλεονεκτημα. Οχι οτι δεν συνδεονται αλλα κινητα, ομως με την ανετη οθονη του νοτε και με τις ταχυτητες και ανεση που δουλευει, το κατευχαριστηθηκα.

Εγώ δεν κατάλαβα για τι είδους σύνδεση μιλάς. Σύνδεση τύπου dex, δηλαδή να έχεις τις λειτουργίες του κινητού στον Η/Υ ή κάτι άλλο;

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν κατάλαβα για τι είδους σύνδεση μιλάς. Σύνδεση τύπου dex, δηλαδή να έχεις τις λειτουργίες του κινητού στον Η/Υ ή κάτι άλλο;

 

να χειριζεσαι το κινητο με ποντικι και πληκτρολογιο, απλα.

το εχεις διπλα σου, ειτε στο γραφειο σου ειτε στις διακοπες σου οπου εισαι και με ενα ΒΤ ποντικι/πληκτρολογιο το δουλευεις απο αυτα. Δεν μιλαω για dex και υπολογιστη.

Απλα βολευει να γραψεις emails, Να χειριστεις teamviewer, να γραφεις σε εφαρμογες κτλ.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

να χειριζεσαι το κινητο με ποντικι και πληκτρολογιο, απλα.

το εχεις διπλα σου, ειτε στο γραφειο σου ειτε στις διακοπες σου οπου εισαι και με ενα ΒΤ ποντικι/πληκτρολογιο το δουλευεις απο αυτα. Δεν μιλαω για dex και υπολογιστη.

Απλα βολευει να γραψεις emails, Να χειριστεις teamviewer, να γραφεις σε εφαρμογες κτλ.

Αχά, ενδιαφέρον! Ποιο πρόγραμμα είναι αυτό;

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Αχά, ενδιαφέρον! Ποιο πρόγραμμα είναι αυτό;

 

μαλλον κανενα,απλα συνδεεσε με bt και γραφεις με πληκτρολογιο η μετακινεισαι με το πονιτκι

Link to comment
Share on other sites

μαλλον κανενα,απλα συνδεεσε με bt και γραφεις με πληκτρολογιο η μετακινεισαι με το πονιτκι

Πολύ καλό!! Ευχαριστώ!

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

μαλλον κανενα,απλα συνδεεσε με bt και γραφεις με πληκτρολογιο η μετακινεισαι με το πονιτκι

 

Ακριβώς αυτό.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Κατά την άποψη σας ποια είναι η καλύτερη επιλογή μεταξύ του απλού και του dual SIM Note 8;

 

Τα οφέλη του dual SIM είναι προφανή, υπαρχουν όμως κάποια αρνητικά;

 

Επίσης αν το αγοράσω (είτε το απλό είτε το dual) από skroutz υπάρχει κάτι που πρεπει να προσέξω πχ branded κινητά κτλ;

Link to comment
Share on other sites

Κατά την άποψη σας ποια είναι η καλύτερη επιλογή μεταξύ του απλού και του dual SIM Note 8;

 

Τα οφέλη του dual SIM είναι προφανή, υπαρχουν όμως κάποια αρνητικά;

 

Επίσης αν το αγοράσω (είτε το απλό είτε το dual) από skroutz υπάρχει κάτι που πρεπει να προσέξω πχ branded κινητά κτλ;

Διαφορά στην μπαταρία απ'όσο ξέρω δεν έχουν. Τα branded συνήθως είναι από εταιρίες κινητής αλλά Χωρίς κάποιο logo στην συσκευή. Από Σκρουτζ αν το αγοράσεις θα γράφει ο κάθε πωλητής εφόσον είναι σωστός, αν είναι branded ή όχι. Δεν ξέρω αν ισχύει πλέον αλλά τα branded παλαιότερα έπαιρναν πιο αργά τα update μιας και έπρεπε να πάει το firmware στον πάροχο και μετά στον καταναλωτή. Για καλό και για κακο πάνε σε unbranded να είσαι 100% σίγουρος!

 

Samsung Note 8

Link to comment
Share on other sites

Κι αυτό αλουμίνιο είναι μόνο το χρώμα έφυγε κι από κάτω φαίνεται το αλουμίνιο που γυαλίζει. Δεν έχει μεγάλη διαφορά από το υπόλοιπο σώμα απλά αν είσαι τελειομανείς ακόμα και η αυτή η μικρή διχρωμία σε πειράζει, πόσο μάλλον τώρα που ούτε να το στήσω δε πρόλαβα...

 

Εγώ θα σου πρότεινα να του βάλεις μια πολύ λεπτή θήκη που θα την καλύψει έτσι κι αλλιώς την υποδοχή, γιατί αν και τις απεχθάνομαι γενικά, στο συγκεκριμένο θεωρώ ότι επιβάλλεται καθώς, στα δικά μου χέρια τουλάχιστον, γλυστράει αρκετά και επίσης την κάμερα που είναι στο ίδιο επίπεδο με το σώμα του κινητού, αν και ωραία αισθητικά, την φοβάμαι για γρατζουνιές. Άσε που βοηθάει πολύ η θήκη στο να πηγαίνει το δάχτυλο πιο έυκολα στον αισθητήρα αποτυπωμάτων. Βέβαια γούστα είναι αυτά...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Εχω ενα προβλημα με το gmail.

To ειχα αναφερει και παλαιοτερα αλλα βλεπω οτι συνεχιζει.

Συγκεκριμενα, τα mail χτυπανε με μεγαλη καθυστερηση ή και καθολου.

Παιζει κατι με την ιδια την εφαρμογη? Ή φταιει καποια ρυθμιση εξοικονομισης ενεργειας του τηλεφωνου? Παρολο που τα εχω κλεισει ολα και εχω απεγκαταστησει και ξαναπερασει την εφαρμογη εξακολουθει και γινεται αυτο.

Καμια ιδεα?

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι, εγώ. Τι θέλεις να μάθεις;

 

Εντυπώσεις γιά το χρώμα.

Πώς κολλάει το μαύρο με το μπλε? είναι όμορφο?

σε σχέση με το χρυσό και το μαύρο ειναι ομορφότερο?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Εχω ενα προβλημα με το gmail.

To ειχα αναφερει και παλαιοτερα αλλα βλεπω οτι συνεχιζει.

Συγκεκριμενα, τα mail χτυπανε με μεγαλη καθυστερηση ή και καθολου.

Παιζει κατι με την ιδια την εφαρμογη? Ή φταιει καποια ρυθμιση εξοικονομισης ενεργειας του τηλεφωνου? Παρολο που τα εχω κλεισει ολα και εχω απεγκαταστησει και ξαναπερασει την εφαρμογη εξακολουθει και γινεται αυτο.

Καμια ιδεα?

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έχεις δοκιμάσει το στοκ mail app να δεις αν στο κάνει και εκεί?

Εγώ τουλάχιστον που χρησιμοποιώ αυτό λειτουργεί άψογα μαζί με άλλους 4 λογαριασμούς και το gmail έχει και push notifications δηλαδή με το που έρχεται το mail σε ενημερώνει ακαριαία...

Αν για δικούς σου λόγους θες να δουλέψεις αποκλειστικά το gmail τότε τσέκαρε:

Ότι έχεις δώσει όλες τις άδειες και έχεις ενεργοποίηση όλες τις ειδοποιήσεις της εφαρμογής

Ότι στο μενού της μπαταρίας έχεις βάλει (αν μπαίνει, νομίζω ότι δεν μπαίνει) το Gmail να μην παρακολουθειτε δηλαδή υπάρχει στο μενού "εφαρμογές χωρίς παρακολούθηση"

Ότι στο μενού της μπαταρίας και ενώ έχεις πατήσει "χρήση μπαταρίας" πατάς πάνω δεξιά τις 3 τελίτσες και επιλέγεις "βελτιστοποιηση χρήσης μπαταρίας" το Gmail αν υπάρχει στην λίστα (βάλε να δεις όλες τις εφαρμογές) θα πρέπει να είναι απενεργοποιημενω δηλαδή να μην έχει βελτιστοποιηση μπαταρίας...

Αν δεν δουλέψει τίποτα από όλα αυτά τότε δοκίμασε να αφήσεις την εφαρμογή ανοιχτή στις πρόσφατες εφαρμογές και δοκίμασε...

Αν και πάλι δεν λειτουργεί τότε πας service τους δείχνεις ζωντανά τι συμβαίνει και απαιτείς την διόρθωση του προβλήματος

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω. Τα εχω κανει ολα αυτα.

Το μονο που ανοιξα ηταν τα δικαιωματα της εφαρμογης να διαβαζει τον αποθηκευτικο χωρο (που το ειχα κλειστο).

Βλεπουμε...

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω. Τα εχω κανει ολα αυτα.

Το μονο που ανοιξα ηταν τα δικαιωματα της εφαρμογης να διαβαζει τον αποθηκευτικο χωρο (που το ειχα κλειστο).

Βλεπουμε...

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τι να πω ρε φίλε με πηγές πολύ πίσω στην Huawei και στα Mate 8 & 9 και μόλις πριν λίγη ώρα έγραφα στο thread του Mate 10 γιαυτό το θέμα....

Εγώ σαν τελευταία δοκιμή θα έφτιαχνα έναν νέο λογαριασμό Gmail και θα δοκίμαζα και με αυτόν μπας και παίζει κανένα θέμα με τον λογαριασμό σου... Εύχομαι να βρεις άκρη...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...