Jump to content

Ενημέρωση για κάλυψη και βελτιώσεις / προβλήματα δικτύου


kinitoneidimonas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

15 ώρες πριν, georgemv said:

Τώρα δε σου αρέσει αυτό που θα σου πω, αλλά έκανες επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων στη συσκευή;
Ο λόγος είναι ότι τα Samsung στο πρώτο boot μετά από factory reset διαβάζουν ποια κάρτα SIM υπάρχει στο πρώτο SIM slot και φορτώνουν το αντίστοιχο προφίλ στο modem. Μετά δεν έχει σημασία αν αλλάξεις κάρτα, θα κρατήσουν τις ρυθμίσεις του modem μέχρι το επόμενο factory reset...
Αν έχεις την πολυτέλεια χρόνου, βάλε την SIM της Cosmote στην πρώτη θέση και κάνε ολικό factory reset. Αν έχεις EUX firmware (που λογικά αυτό έχεις) θα φορτώσει το προφίλ της Cosmote η συσκευή. Δύσκολο το S23 να μην παίζει τέλεια, είναι συσκευή αναφοράς για benchmarks.

Ευχαριστω Γιωργο...και γω τελικα εκει νομιζω οτι πρεπει να υπαρχει προβλημα.

Το τηλεφωνο σερνεται...μοιαζει σαν μπουκωμενο ( λογικο το βρισκω με τοσο ψηλα ping)

Θα το κανω σημερα το βραδυ και θα ποσταρω...δε ξερω αν περασω αλλη ρομ ( δεν εχει η cosmote για  s23 ομως εχει για το fold 3 της γυναικας μου...ελπιζω να μην το brickαρω και με κυνηγαει...)

Edited by johnnybegood
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

12 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

αμα κανει ρεσετ τα δικτυα?

Νομίζω πως όχι γιατί δεν αλλάζει το CSC έτσι

5 ώρες πριν, johnnybegood said:

Ευχαριστω Γιωργο...και γω τελικα εκει νομιζω οτι πρεπει να υπαρχει προβλημα.

Το τηλεφωνο σερνεται...μοιαζει σαν μπουκωμενο ( λογικο το βρισκω με τοσο ψηλα ping)

Θα το κανω σημερα το βραδυ και θα ποσταρω...δε ξερω αν περασω αλλη ρομ ( δεν εχει η cosmote για  s23 ομως εχει για το fold 3 της γυναικας μου...ελπιζω να μην το brickαρω και με κυνηγαει...)

για το S23 θες απλά την EUX, για το fold3 βάλε την COS (https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-z-fold-3/firmware/SM-F926B/COS/#SM-F926B)

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, georgemv said:

για το S23 θες απλά την EUX, για το fold3 βάλε την COS (https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-z-fold-3/firmware/SM-F926B/COS/#SM-F926B)

πριν περασω την ρομ πρεπει να αφαιρεσω την σιμ ή οχι (ειναι ηδη στο σλοτ 1)?

 

Edited by johnnybegood
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, johnnybegood said:

πριν περασω την ρομ πρεπει να αφαιρεσω την σιμ ή οχι (ειναι ηδη στο σλοτ 1)?

 

Θα την άφηνα μέσα εγώ. Καλύτερα να κάνεις factory reset πριν το φλασάρισμα, φλασάρεις, και κάνεις ένα επιπλέον factory reset από το μενού.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, georgemv said:

Θα την άφηνα μέσα εγώ. Καλύτερα να κάνεις factory reset πριν το φλασάρισμα, φλασάρεις, και κάνεις ένα επιπλέον factory reset από το μενού.

μπορω να περασω καποια αλλη ρομ συμβατη με Ελλαδα για το S23?

(εχω την EUX φλασαρα αλλα εξακολουθει να εμφανιζει ακομα το VGR...)

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, johnnybegood said:

μπορω να περασω καποια αλλη ρομ συμβατη με Ελλαδα για το S23?

(εχω την EUX φλασαρα αλλα εξακολουθει να εμφανιζει ακομα το VGR...)

αν το εμφανίζει στο τέλος είναι το sales code, το αγνοείς

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, georgemv said:

αν το εμφανίζει στο τέλος είναι το sales code, το αγνοείς

Ωραίος Γιώργο. 

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..Λοιπον Μιχαλη και Γιωργο ακολουθησα τις συμβουλες σας με τα εξης αποτελεσματα:
Πρωτη μετρηση σπιτι χθες βραδυ μετα την επαναγκατασταση ρομ , reset , επανατοποθετηση σιμ κλπ.
Εξαιρετικες μετρησεις , με πολυ καλα στατιστικα.

Δευτερη μετρηση πριν απο λιγο παλι στο σπιτι....
Εχω την αισθηση οτι δεν αλλαξε κατι και τα προβληματα (?) παραμενουν.
Μπορω να ξερω αν οντως οι ρυθμισεις του modem εχουν αλλαξει σε προφιλ κοσμοτε?
Αλλη μια απορια που εχω ειναι οταν προαπαθω με 5g να ανοιξω την αρχικη σελιδα της κοσμοτε αργει χαρακτηριστικα ενω οταν την ανοιγω με το wifi του σπιτιου μου ανοιγει σχεδον ακαριαια και μου κανει εντυπωση γιατι τα χαρακτηριστικα του 5g ειναι εκεινη την ωρα ειναι αριστα (300 down, 100 up , περιπου 20 ping) ενω το wifi ειναι 1000/100 με μονο καλυτερο χρακτηριστικο το ping (γυρω στο 8).
Oι αποδεκτες τιμες του ping  σε μια συνδεση 4g ή 5g ποσο πρεπει να ειναι?
Νομιζω τελικα οτι το προβλημα δεν ειναι του τηλεφωνου αλλα τοπου και χρονου της Κοσμοτε (αλλοτε εξαιρετικα και αλλοτε φτωχα στο ιδιο μερος αναλογα με την ωρα) και πρεπει να το συνηθισω.
Και παλι συγγνωμη αν σας κουρασα αλλα ειμαι πολυ προβληματισμενος και ομολογω οτι δεν ηξερα οτι αλλαζοντας παροχο θα πρεπει να κανεις τοσες ενεργειες στο τηλεφωνο  (hard reset κλπ) ωστε να δουλεψει οπως πρεπει και να μην εχεις προβληματα με τις ρυθμισεις δικτυου...

 

viber_image_2024-03-22_15-35-19-576.jpg

viber_image_2024-03-22_15-35-19-582.jpg

viber_image_2024-03-22_15-43-56-218.jpg

viber_image_2024-03-22_15-44-01-224.jpg

10 λεπτα μετα την τελευταια μετρηση στο ιδιο σημειο.

Δικαιλογειται τετοια διαφορα?

Screenshot_20240322_160912_NetMonster.jpg

Screenshot_20240322_160902_Speedtest.jpg

Και μια με 4g.

Εξαιρετικη μετρηση!

Screenshot_20240322_162343_NetMonster.jpg

Screenshot_20240322_162335_Speedtest.jpg

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, johnnybegood said:

Καλησπερα..Λοιπον Μιχαλη και Γιωργο ακολουθησα τις συμβουλες σας με τα εξης αποτελεσματα:
Πρωτη μετρηση σπιτι χθες βραδυ μετα την επαναγκατασταση ρομ , reset , επανατοποθετηση σιμ κλπ.
Εξαιρετικες μετρησεις , με πολυ καλα στατιστικα.

Δευτερη μετρηση πριν απο λιγο παλι στο σπιτι....
Εχω την αισθηση οτι δεν αλλαξε κατι και τα προβληματα (?) παραμενουν.
Μπορω να ξερω αν οντως οι ρυθμισεις του modem εχουν αλλαξει σε προφιλ κοσμοτε?
Αλλη μια απορια που εχω ειναι οταν προαπαθω με 5g να ανοιξω την αρχικη σελιδα της κοσμοτε αργει χαρακτηριστικα ενω οταν την ανοιγω με το wifi του σπιτιου μου ανοιγει σχεδον ακαριαια και μου κανει εντυπωση γιατι τα χαρακτηριστικα του 5g ειναι εκεινη την ωρα ειναι αριστα (300 down, 100 up , περιπου 20 ping) ενω το wifi ειναι 1000/100 με μονο καλυτερο χρακτηριστικο το ping (γυρω στο 8).
Oι αποδεκτες τιμες του ping  σε μια συνδεση 4g ή 5g ποσο πρεπει να ειναι?
Νομιζω τελικα οτι το προβλημα δεν ειναι του τηλεφωνου αλλα τοπου και χρονου της Κοσμοτε (αλλοτε εξαιρετικα και αλλοτε φτωχα στο ιδιο μερος αναλογα με την ωρα) και πρεπει να το συνηθισω.
Και παλι συγγνωμη αν σας κουρασα αλλα ειμαι πολυ προβληματισμενος και ομολογω οτι δεν ηξερα οτι αλλαζοντας παροχο θα πρεπει να κανεις τοσες ενεργειες στο τηλεφωνο  (hard reset κλπ) ωστε να δουλεψει οπως πρεπει και να μην εχεις προβληματα με τις ρυθμισεις δικτυου...

 

viber_image_2024-03-22_15-35-19-576.jpg

viber_image_2024-03-22_15-35-19-582.jpg

viber_image_2024-03-22_15-43-56-218.jpg

viber_image_2024-03-22_15-44-01-224.jpg

10 λεπτα μετα την τελευταια μετρηση στο ιδιο σημειο.

Δικαιλογειται τετοια διαφορα?

Screenshot_20240322_160912_NetMonster.jpg

Screenshot_20240322_160902_Speedtest.jpg

Και μια με 4g.

Εξαιρετικη μετρηση!

Screenshot_20240322_162343_NetMonster.jpg

Screenshot_20240322_162335_Speedtest.jpg

Καλημέρα, έχεις παρατηρήσει ποιό server επιλέγει το speedtest την ώρα που κάνεις το test. Μήπως επιλέγει για κάποιο ανεξήγητο λόγο κάποιο "'άσχετο" server,πιθανόν και εκτός Ελλάδας και για αυτό είναι πολύ μεγάλο το ping και χαμηλές οι ταχύτητες;

Εάν την ώρα που σου δείχνει τόσο χαμηλές ταχήτητες και πολύ μεγάλο ping ανοίξεις στον browser το fast.com σου δείχνει τόσο χαμηλές ταχύτητες;

Edited by Hameleon
Link to comment
Share on other sites

Αλλαξα χθες το csc σε ILO...Εχω την αισθηση οτι τα πραγματα ειναι καλυτερα.

Ειμαι με ενα φιλο μου που εχει iphone και συνδεση cosmote και συγκρινω τις ταχυτητες και μενα αν οχι καλυτερες ειναι τουλαχιστον ισαξιες..Δε ξερω αν εχει να κανει σχεση με την αλλαγη csc ή απλως δεν υπηρχε προβλημα..

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, johnnybegood said:

Αλλαξα χθες το csc σε ILO...Εχω την αισθηση οτι τα πραγματα ειναι καλυτερα.

Παίζουν κανονικά volte και vowifi ;

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, paanos said:

Παίζουν κανονικά volte και vowifi ;

Tο volte ναι...το vowifi δεν ξερω ειμαι εκτος σπιτιου.

Στις ρυθμισεις εχει την επιλογη on off για το  volte και εχει στις επιλογες των δικτυων εχει προστεθει only 2g/2g-3g/only 3g...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, johnnybegood said:

Tο volte ναι...το vowifi δεν ξερω ειμαι εκτος σπιτιου.

Στις ρυθμισεις εχει την επιλογη on off για το  volte και εχει στις επιλογες των δικτυων εχει προστεθει only 2g/2g-3g/only 3g...

Ε άρα έπεσες σε πίτα cell? Στο 4G οι ταχύτητες πώς είναι; 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, johnnybegood said:

Εδω εισαι

 Cafe bonco  περιστερι

Screenshot_20240323_125008_NetMonster.jpg

Screenshot_20240323_125104_Speedtest.jpg

Οκ, φυσιολογικά πράματα για 3ca 4G φαίνεται και με κίνηση. Άρα κάτι παίζει με τα ca και τα license της Samsung που είχε αναφέρει ο @mixtri λογικά. Κρίμα, δεν το περίμενα για ναυαρχίδα να κάνει τέτοιες κουταμάρες η sammy. Για δούλεψε το λίγο με 4G να δούμε στο μεταξύ ταχύτητες σε διάφορα σημεία που θα πας. 

Link to comment
Share on other sites

On 22/3/2024 at 3:02 ΜΜ, johnnybegood said:

Καλησπερα..Λοιπον Μιχαλη και Γιωργο ακολουθησα τις συμβουλες σας με τα εξης αποτελεσματα:
Πρωτη μετρηση σπιτι χθες βραδυ μετα την επαναγκατασταση ρομ , reset , επανατοποθετηση σιμ κλπ.
Εξαιρετικες μετρησεις , με πολυ καλα στατιστικα.

Δευτερη μετρηση πριν απο λιγο παλι στο σπιτι....
Εχω την αισθηση οτι δεν αλλαξε κατι και τα προβληματα (?) παραμενουν.
Μπορω να ξερω αν οντως οι ρυθμισεις του modem εχουν αλλαξει σε προφιλ κοσμοτε?
Αλλη μια απορια που εχω ειναι οταν προαπαθω με 5g να ανοιξω την αρχικη σελιδα της κοσμοτε αργει χαρακτηριστικα ενω οταν την ανοιγω με το wifi του σπιτιου μου ανοιγει σχεδον ακαριαια και μου κανει εντυπωση γιατι τα χαρακτηριστικα του 5g ειναι εκεινη την ωρα ειναι αριστα (300 down, 100 up , περιπου 20 ping) ενω το wifi ειναι 1000/100 με μονο καλυτερο χρακτηριστικο το ping (γυρω στο 8).
Oι αποδεκτες τιμες του ping  σε μια συνδεση 4g ή 5g ποσο πρεπει να ειναι?
Νομιζω τελικα οτι το προβλημα δεν ειναι του τηλεφωνου αλλα τοπου και χρονου της Κοσμοτε (αλλοτε εξαιρετικα και αλλοτε φτωχα στο ιδιο μερος αναλογα με την ωρα) και πρεπει να το συνηθισω.
Και παλι συγγνωμη αν σας κουρασα αλλα ειμαι πολυ προβληματισμενος και ομολογω οτι δεν ηξερα οτι αλλαζοντας παροχο θα πρεπει να κανεις τοσες ενεργειες στο τηλεφωνο  (hard reset κλπ) ωστε να δουλεψει οπως πρεπει και να μην εχεις προβληματα με τις ρυθμισεις δικτυου...

 

viber_image_2024-03-22_15-35-19-576.jpg

viber_image_2024-03-22_15-35-19-582.jpg

viber_image_2024-03-22_15-43-56-218.jpg

viber_image_2024-03-22_15-44-01-224.jpg

10 λεπτα μετα την τελευταια μετρηση στο ιδιο σημειο.

Δικαιλογειται τετοια διαφορα?

Screenshot_20240322_160912_NetMonster.jpg

Screenshot_20240322_160902_Speedtest.jpg

Και μια με 4g.

Εξαιρετικη μετρηση!

Screenshot_20240322_162343_NetMonster.jpg

Screenshot_20240322_162335_Speedtest.jpg

H μια μέτρηση είναι με Pcell B3 και η άλλη με Β7. Δε ξέρω τι μπορεί να επηρεάζει τόσο πολύ αλλά κάτι παίζει με το uplink με Β3. Κάποια combos μπορεί να παίζουν χειρότερα από άλλα. Αν στο κάνει σε ώρες αιχμής παίζει να είσαι σε cell με bursty traffic eg traffic road, σταθμός ηλεκτρικού  κτλ. 

Edited by mixtri

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μία ερώτηση, δεν ξέρω καν αν την κάνω στο σωστό θέμα.. 

Πρόσφατα έκανα σε 2 γραμμές whats up μετατροπή σε cosmote family unlimited. 

Μία δική μου μια του αδερφού μου. 

Έχουμε κάρτες sim 10 ετών πάνω κάτω. 

Στείλαμε τα SMS μετά την μετατροπή για ενεργοποίηση 5g και volte wifi call κτλ. 

Εγώ έχω s24 ultra ο αδερφός μου galaxy a53. 

Μένουμε επαρχία με πολύ καλή κάλυψη 5g. 

Στο σπίτι τώρα, με 5g εγώ πιάνω πχ ταχύτητα 500 ο αδερφός μου 10. 

Δικαιολογείται τόσο μεγάλη διαφορά μόνο επειδή η μία συσκευή είναι καλύτερη από την άλλη? 

Να φταίει η κάρτα sim? 

Καταλαβαίνει λέει, χωρίς να κατέχει και πολλά πράγματα από κινητά κτλ, ότι από την στιγμή που κάναμε την αλλαγή σε συμβόλαιο "σέρνετε" το Internet. 

Σε επικοινωνία που είχα με την cosmote δεν βλέπουν λέει κάποιο πρόβλημα στην γραμμή. 

Πως να ψαχτώ? 

Ευχαριστώ. 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, kountoura said:

Παιδιά μία ερώτηση, δεν ξέρω καν αν την κάνω στο σωστό θέμα.. 

Πρόσφατα έκανα σε 2 γραμμές whats up μετατροπή σε cosmote family unlimited. 

Μία δική μου μια του αδερφού μου. 

Έχουμε κάρτες sim 10 ετών πάνω κάτω. 

Στείλαμε τα SMS μετά την μετατροπή για ενεργοποίηση 5g και volte wifi call κτλ. 

Εγώ έχω s24 ultra ο αδερφός μου galaxy a53. 

Μένουμε επαρχία με πολύ καλή κάλυψη 5g. 

Στο σπίτι τώρα, με 5g εγώ πιάνω πχ ταχύτητα 500 ο αδερφός μου 10. 

Δικαιολογείται τόσο μεγάλη διαφορά μόνο επειδή η μία συσκευή είναι καλύτερη από την άλλη? 

Να φταίει η κάρτα sim? 

Καταλαβαίνει λέει, χωρίς να κατέχει και πολλά πράγματα από κινητά κτλ, ότι από την στιγμή που κάναμε την αλλαγή σε συμβόλαιο "σέρνετε" το Internet. 

Σε επικοινωνία που είχα με την cosmote δεν βλέπουν λέει κάποιο πρόβλημα στην γραμμή. 

Πως να ψαχτώ? 

Ευχαριστώ. 

Καλό θα ήταν να κάνει μια αλλαγή στην κάρτα. Δεν δικαιολογείται αυτή η διαφορά 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, kountoura said:

Παιδιά μία ερώτηση, δεν ξέρω καν αν την κάνω στο σωστό θέμα.. 

Πρόσφατα έκανα σε 2 γραμμές whats up μετατροπή σε cosmote family unlimited. 

Μία δική μου μια του αδερφού μου. 

Έχουμε κάρτες sim 10 ετών πάνω κάτω. 

Στείλαμε τα SMS μετά την μετατροπή για ενεργοποίηση 5g και volte wifi call κτλ. 

Εγώ έχω s24 ultra ο αδερφός μου galaxy a53. 

Μένουμε επαρχία με πολύ καλή κάλυψη 5g. 

Στο σπίτι τώρα, με 5g εγώ πιάνω πχ ταχύτητα 500 ο αδερφός μου 10. 

Δικαιολογείται τόσο μεγάλη διαφορά μόνο επειδή η μία συσκευή είναι καλύτερη από την άλλη? 

Να φταίει η κάρτα sim? 

Καταλαβαίνει λέει, χωρίς να κατέχει και πολλά πράγματα από κινητά κτλ, ότι από την στιγμή που κάναμε την αλλαγή σε συμβόλαιο "σέρνετε" το Internet. 

Σε επικοινωνία που είχα με την cosmote δεν βλέπουν λέει κάποιο πρόβλημα στην γραμμή. 

Πως να ψαχτώ? 

Ευχαριστώ. 

Ανταλλάξτε μεταξύ σας τις κάρτες σιμ για να δείτε αν φταίει πραγματικά η σιμ. Αλλιώς δεν έχει νόημα να πάτε σε αντικατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

@kountoura 

Έκανε επανεκκίνηση στη συσκευή ο αδερφός σου; Από προσωπική εμπειρία δύσκολο να "φταίει" η SIM.

Edited by Serafeim1981

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Serafeim1981 said:

@kountoura 

Έκανε επανεκκίνηση στη συσκευή ο αδερφός σου; Από προσωπική εμπειρία δύσκολο να "φταίει" η SIM.

Έκανε ναι, και την πρώτη μέρα της αλλαγής και τις επόμενες μέρες που σερνόταν. 

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας. 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Όπως είπε ο Vibraphone, κάντε τράμπα τις sim και βλέπετε πώς θα πάει.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπερα, πηρα εχθές νέο αριθμό COSMOTE αλλά δεν συνδέεται με 4g/5g μου βγάζει μόνο Ε. Εστειλα και start στο 1333 αλλά μου λέει «ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ Η ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ INTERNET ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΣΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΣΟΥ» εχω iPhone 15 και οι ρυθμίσεις συσκευής φαίνονται σωστές. Είπα να περιμένω μηπως θέλει λίγο χρόνο λόγω νέας ενεργοποίησης γραμμής αλλά ακόμα τα ίδια… 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, nucleogenesis said:

Καλησπερα, πηρα εχθές νέο αριθμό COSMOTE αλλά δεν συνδέεται με 4g/5g μου βγάζει μόνο Ε. Εστειλα και start στο 1333 αλλά μου λέει «ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ Η ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ INTERNET ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΣΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΣΟΥ» εχω iPhone 15 και οι ρυθμίσεις συσκευής φαίνονται σωστές. Είπα να περιμένω μηπως θέλει λίγο χρόνο λόγω νέας ενεργοποίησης γραμμής αλλά ακόμα τα ίδια… 

Καλησπέρα. Για στείλε "5G" στο 1333 για να δεις τι θα κάνει, γιατί μάλλον έστειλες λάθος κωδικό. Σε ποια περιοχή είσαι; 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, johnny_htc said:

Καλησπέρα. Για στείλε "5G" στο 1333 για να δεις τι θα κάνει, γιατί μάλλον έστειλες λάθος κωδικό. Σε ποια περιοχή είσαι; 

Εστειλα και από αυτό. ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ COSMOTE 5G ΘΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΛΕΠΤΑ. ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΤΟ cosmote.gr/5G

Αθήνα, Βούλα

Edited by nucleogenesis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...