Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙΙ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θέλω να μου πείτε την γνώμη σας αφού μπορώ να το πάρω από γερμανό με 70€ το p9 lite.

Θέλω να ξέρω για φωτογραφίες πιο πολύ.

Η αν υπάρχει κάποιο άλλο αξιόλογο μέχρι 300€ από γερμανό αποκλειστικά.

Η αυτό ZTE Blade V770 αν ξέρετε πιο είναι καλύτερα.

Edited by tasose
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπερα

ενας φιλος ψαχνει απεγνωσμενα καποιο τηλεφωνο τυπου cat

 

εχει δει ruggear και μια αλλη φιρμα που μου διεφυγε

αλλα του φανηκαν πανακριβα

 

υπαρχει κανενα απο κινα μερια

καποιος που να χρησιμοποιει ωστε να του προτεινω?

 

ευχαριστω πολυ

κουκουρουκου
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν σε αυτα τα λεφτα πολυ καλες συσκευες που οποια και να επιλεξεις θα εισαι ικνοποιημενος...

HTC10,ισως ειναι λογο πιο ακριβο,S7,One Plus 3T,LG G5.

Για το τελευταιο ομως επειδη διαβαζω διαφορα καλο ειναι να κανεις και μια ερωτηση στο topic.

Το 3Τ εχει αναμονη μερικες βδομαδες.

Τωρα το S7 ειναι απο τις κορυφαιες συσκευες και εγω το εχω και ειμαι ευχαριστημενος.

Ο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα θελω να αγορασω ενα κινητο γιατι πουλησα το δικο μου και γενικα η χρηση που του κανω ειναι μουσικη mp3 , fb messenger viber κανα παιχνιδι και καμια ταινια . Αρα ψαχνω κατι πανω απο 4,7ιντσες . Γενικα δεν ειμαι ατομο που ασχολειται με ροοτ και τετοια αλλα θελω πολυ καλη καμερα μπρος πισω , καλη μπαταρια και γενικα να αντεξει να μην χρειαστει του χρονου πχ να παρω αλλο. Τωρα θα προτιμουσα να μην καταφυγω σε κινεζικο, λογω εγγυησης σαφως και επειδη δεν τα πολυεμπιστευομαι σαν κινητα. Το χρηματικο ποσο που μπορω να δωσω ειναι μεχρι 420 πανω κατω. Εχω ψαξει και εγω και ειμαι αναμεσα σε Nexus 6p ελαφρως μεταχειρισμενο στα 320(γλιτωνω λεφτα) και μετα το χαος. Θα ειχα παρει το oneplus 3t αλλα ξενερωσα που θελει 5 βδομαδες !!! Εσεις τι προτεινετε?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Σκέφτομαι να αγοράσω το alcatel one touch pop up και θα ήθελα τη γνώμη αυτών που έχουν αυτή ή άλλη συσκευή alcatel, για την ποιότητα, την αντοχή, τις βλάβες, τα κολλήματα, το σέρβις καθώς και οτιδήποτε άλλο νομίζετε ότι θα με βοηθήσει. Το κινητό θα αγοραστεί στα 139 ευρώ. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας. :worry::worry::worry::worry:
Link to comment
Share on other sites

Οπα τωρα ειδα στο σαιτ που μου ειπες και το http://www.vickmall.com/lenovo-lemon-x3-lite-k51c78-4g-phablet-android-5-1-5-5-inch-fhd-screen-mtk6753-octa-core-2gb-ram-16gb-rom-13-0mp-fingerprint-nfc-gps-otg.html

 

X3 lite.Τωρα ειμαι σε διλλημα!

Link to comment
Share on other sites

Λεβεντες ψαχνω κινητο πανω κατω εως 60 ευρω , με ενδιαφερει το 4G και να ειναι 5-5,5 ιντσες ,υπαρχει καποιο αξιολογο ;
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως μόλις πήρα το ulefone u007 pro. Για απλή χρήση είναι ότι πρέπει, έχεις ίσως την καλύτερη κάμερα στα χρήματά του. Είχα το απλό, πολύ ικανοποιημένος. Από εκεί και πέρα κοίτα τα leagoo m5, Blackview a8 max και ίσως κάποιο homtom.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

@ilias Ευχαριστώ για τις προτάσεις. Τελικά πήρα το ulefone u007 pro. Είχα το απλό και ήμουνα ικανοποιημένος, η κάμερα του πολύ καλή, οπότε είπα να πάω στα σίγουρα.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

up λιγο για βοηθεια γιατι εχω μπερδευτει...

1ον για το θεμα redmi note 3 pro γιατι στο geekbuying ειναι 30$ κατω αποτι στον vickmall?Ιδια κινητα δεν ειναι?

2ον μου ειπαν πως ισως εχω θεμα επειδη δεν εχει 800αρα?

 

 

 

Και τέλος να παρω το 3pro η το 4αρι pro που βγηκε τωρα?Και ποιος ο λογος να ειναι πιο φθηνο το 4αρι?>:O:O

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα.εχω το pop up εδω και ενα μηνα περιπου.τα τελευταια τρια χρονια εχω μονο Alcatel.εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος.ειδικα με το pop up.θεωρω οτι ειναι ισαξιο με αλλες προτασεις και με πολυ χαμηλοτερη τιμη.δεν ειμαι ειδικος αλλα αν θελεις κατι να ρωτησεις και μπορω να βοηθησω,πολυ ευχαριστως.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα.εχω το pop up εδω και ενα μηνα περιπου.τα τελευταια τρια χρονια εχω μονο Alcatel.εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος.ειδικα με το pop up.θεωρω οτι ειναι ισαξιο με αλλες προτασεις και με πολυ χαμηλοτερη τιμη.δεν ειμαι ειδικος αλλα αν θελεις κατι να ρωτησεις και μπορω να βοηθησω,πολυ ευχαριστως.

 

Σε θέματα μουσικής πως είναι η απόδοση στα ακουστικά; Όταν ακούς ράδιο ή mp3 πατώντας το πλήκτρο του hands free αλλάζει σταθμό ή τραγούδι ωστε να πάει στο επόμενο; Στα sms γράφει 160 χαρακτήρες με την διόρθωση κειμένου ενεργοποιημένη;

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Σε θέματα μουσικής πως είναι η απόδοση στα ακουστικά; Όταν ακούς ράδιο ή mp3 πατώντας το πλήκτρο του hands free αλλάζει σταθμό ή τραγούδι ωστε να πάει στο επόμενο; Στα sms γράφει 160 χαρακτήρες με την διόρθωση κειμένου ενεργοποιημένη;

Καλησπερα.ο ηχος ακουγεται πολυ καλα.και εχει και καποιες εξτρα ρυθμισουλες.ναι αλλαζει ο σταθμος η το τραγουδι με διπλο κλικ στο hands free.στα SMS με την διορθωση ενργοποιημενη εχεις μεχρι 160 χαρακτηρες.το μονο ετσι σοβαρο ειναι η μπαταρια του.με βαρια χρηση σιγουρα θα χρειαστεις φορτιση μεσα στην μερα.λεγοντας βαρια εγω το χρησιμοποιω για περιπου ενα δεκαωρο.ελυσα βεβαα το προβλημα με power bank.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Θα σου προτεινω το Samsung S6.

Το εχει ενας γνωστος μου, το εχω παρει στα χερια το κινητο φυσαει και δεν κολαει πουθενα.

Ειναι πορωμενος με το στοιχημα εχει αρκετες σελιδες live ανοιχτες αλλα το S6 δεν καταλαβαινει τιποτα.

Η οθονη ειναι παρα πολυ καλη οπως επισης και οι καμερες του.

Στο σκρουτζ εχει τωρα περιπου 360 ευρω

Link to comment
Share on other sites

5.5"

αν δε σε πειραζει που δεν εχει τη συχνοτητα 800mhz

παρε το redmi note 4 3/64 περιπου €170

αν θες την 800mhz τοτε παρε το redmi note 3 pro

αλλα ψαξε την εκδοση international (=kate) για 800mhz.

 

5"

αν θες οπωσδηποτε τη συχνοτητα 800mhz τοτε

παρε το redmi 3s 3/32 εκδοση international περιπου €130.

αν δε σε ενδιαφερει η 800mhz, το redmi 4 ειναι ισχυροτερο

αν και ελαφρως τσιμπημενη η τιμη του ακομα. περιπου €155.

 

το redmi 4a ειναι υποδεεστερο ολων των πιο πανω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως μόλις πήρα το ulefone u007 pro. Για απλή χρήση είναι ότι πρέπει, έχεις ίσως την καλύτερη κάμερα στα χρήματά του. Είχα το απλό, πολύ ικανοποιημένος. Από εκεί και πέρα κοίτα τα leagoo m5, Blackview a8 max και ίσως κάποιο homtom.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

 

Ok φιλε, θα τα ριξω μια ματια, σ ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ιδια συσκευη ειναι

παρτο απο gear

 

το 4 προ ποιο ειναι;;;

 

δεν θα έχω κανένα θέμα με την μπάντα έτσι?

 

αυτό εδώ είναι το 4ari

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-4-Pro-Helio-X20-3GB-64GB-Smartphone---Silver-372795.html

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

Από αυτά που αναφέρεις αλλά και γενικότερα σε αυτήν την τιμή νομίζω ότι το καλύτερο σε συνδυασμό με το χαμηλότερο sar είναι το Samsung
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...