Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙΙ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μπορώ να διαθέσω και 450, αλλά και με ένα P9 lite ή Motorola ή κάτι με 250 δε θα έλεγα όχι:p

 

Εάν, όμως, για να έχω κάμερα της προκοπής, πρέπει να πάω στα ακριβά, θα την κάνω τη θυσία!

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να διαθέσω και 450, αλλά και με ένα P9 lite ή Motorola ή κάτι με 250 δε θα έλεγα όχι:p

 

Εάν, όμως, για να έχω κάμερα της προκοπής, πρέπει να πάω στα ακριβά, θα την κάνω τη θυσία!

 

Σε αυτα τα λεφτα ξεκινας απο G5 που ειναι πολυ καλο σε καμερα,και φτανεις και στο S7,ακομα και στο edge αν το βρεις μεταχειρισνενο και σε τελια κατασταση...

Υπαρχει ακομα το Htc 10,κορυφαιο και αυτο,και το Moto X style πιο οικονομικο και εχω ακουσει πολλα καλα για την καμερα...

Το S7 το εχω,και μπορω να πω ειναι πολυ καλο σε ολα και εχει μια απο τις καλυτερες καμερες....

Link to comment
Share on other sites

Μετά από καιρό κατέληξα στο meizu pro 6 plus.Τελευταία στιγμή ξαναήρθε στο προσκήνιο το zte axon 7 .Ανάμεσα σε αυτά τα 2 ποιό θα προτείνατε?να τονίσω ότι ενδιαφέρομαι αποκλειστικά για αυτά τα 2 και για τίποτα διαφορετικό.Κάθε γνώμη ευπρόσδεκτη.
Link to comment
Share on other sites

3 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΑΛΚΑΤΕΛ εγω/συζ/κορη πολύ αξιοπιστα και ανθεκτικα. κανενα πρόβλημα. αλλαχτηκαν λογω παλαιωσης λειτουργικου και μνημης 512/1 . Τα κοριτσα πηγαν σε dg x5 pro και εγω σε windows
Link to comment
Share on other sites

Καλσπέρα ανάμεσασε αυτά τα τλ ποιο θα μου προτείνατε: LETV Le Max 2 X820 6GB+64GB 5.7inch 2K Screen Android 6.0 OS 4G LTE Smartphone Snapdragon 820 quad Core Touch ID Type-C Fast Charge

 

Xiaomi Mi5s MIUI 8 5.15 Inch Snapdragon 821 2.15GHz Quad Core 3GB RAM 64GB ROM 4G

 

Xiaomi Mi5 64GB Android 6.0 Smartphone 5.15-Inch 3GB RAM Snapdragon 820 Quad Core 2.15GHZ

 

 

Αν και είμαι fan thw xiaomi έχω κολλήσει προς τα χαρακτηριστικά του letv

Link to comment
Share on other sites

εχετε να μου προτεινετε ενα δυνατο rugged με πιστοποιηση ip68??

 

τι κοιταω πρωτα 1 την μεγαλη μπαταρια πανω απο 5000mah

2 την μεγαλη μνημη

3 τους επεξεργαστες πανω απο 6

αυτα και περιμενω τις προτασεις σας

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα κινητο το οποιο να το κρατησω πανω απο 2.5 χρονια κ να τα εχει ολα !!!!

Μόνο 1 κινητό τα έχει όλα. LG V10.

 

"V" for V10

"Greek LG V10 community" FB forum

Link to comment
Share on other sites

Oneplus 3t και htc 10

 

σε ενα απο αυτα θα πας!

δεν εχω δει το 10, ουτε το Τ(το απλο ομως ναι) και τα 2 ειναι σουπερ (για το 10 συμφωνα με αποψεις)

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάζοντας τα ξερά νούμερα και μόνο, το Μ5 είναι αυτό που πρέπει να πάρεις.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ενεργοποιησα και την λειτουργια εξοικονόμησης μπαταριας και τα πραγματα βελτιωθηκαν αρκετα.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Άστα, πλέον τα compact είναι 5,5"... Έχει πέσει το μάτι μου στο ZUK Z2 αλλά είναι κάποια μικροπράγματα που με ξενερώνουν λίγο, όπως το θέμα με τα κινέζικα ή το ότι η 4g band της wind δεν υποστηρίζεται. Το xiaomi redmi 4 prime φαίνεται ενδιαφέρον με λίγο ψάξιμο που έχω ρίξει το οποίο αν έρθει και Ελλάδα επίσημα όπως διαβάζω θα είναι ίσως το καλύτερο deal γιατί έχει το feature με το single hand mode αλλά είναι και λίγο πιο νορμάλ οι rom του ως προς τη γλώσσα/support. Αναμένω να έρθουν Ελλάδα, όπως φαίνεται να είναι σοβαρό το a3 2017 της sammy αν και δεν φημίζονται για καλό call quality τα συγκεκριμένα. Τέλος, έχει κανείς άποψη για το huawei nova? Φαίνεται ενδιαφέρουσα πρόταση

 

Το Lenovo ZUK Z2 Pro υποστηρίζει την 800αρα 4g band :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...