Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙΙ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι πολύ μαζεμένο το EDGE σε μέγεθος φίλε μου έχουν κάνει τρομερή δουλειά δεν καταλαβαίνεις ότι έχεις κινητό 5.5 ιντσών στο χέρι λόγω της κυρτοτητας του θα το συνηθίσεις σύντομα πιστεύω απλά στο κράτημα χωρίς θήκη δεν το συνιστώ

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά

Ήρθε η ώρα για αλλαγή κινητού.

Είμαι ανάμεσα στα παραπάνω και μετά σαν πιο οικονομική λύση στο p9.

Πρωτίστως με ενδιαφέρουν μπαταρία και κάμερα;

Τι να διαλέξω;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ :)

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου για τη βοήθεια, αλλά χρειάζομαι λίγο ακόμη...

 

Νομίζω πως τα κινητά που βρισκουμε ως τώρα δε θα βολέψουν για τον τρόπο χρήσης... Το Huawei είναι 5.2, οπότε ξεφεύγει, το A9 είναι 5, αλλά έχει μέγεθος σαν το Α9... Οπότε νομίζω πως πρέπει να πέσω σε μέγεθος...

Θυσιαζοντας το ραδιόφωνο, έχεις κάτι υπόψιν που να βολεύει μέχρι τις 5 ίντσες; (και μικρότερο να είναι, ακόμη καλύτερα, απλά μέχρι 5 ίντσες να φτάσει, όχι παραπάνω)

Link to comment
Share on other sites

Παρε το 17pro. Τα εχει ολα. Κατα τη γνωμη μου το καινουριο vfm. Εννοειται οτι το εχω στα χερια μου.
Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα .εχω καταληξει σε αυτο το κινητο αλλα δεν ξερω απο που να το παρω. επισης εχω μπερδευτει λιγο με τις ρομ.,

θελω οπωςδηποτε ελληνικα γιατι δεν ειναι για μενα το κινητο και δεν θελω να μπλεξω με ρομ και ροοτ κτλ.

καμια καλη προταση παιδια?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει κριτικη του κινητου στο σκρουτζ(vasilhs siap)Πηγαινε σε ενα κοτσοβολο η public να το χειριστης.Εγω εμεινα ικανοποιημενος εως τωρα.Τα 129 που ζηταει μην τα φοβασαι εχει επεξεργαστη snap αρκετα δυνατο 2 γιγα ραμ καλη καρτα γραφικων.
Link to comment
Share on other sites

Παρε το 17pro. Τα εχει ολα. Κατα τη γνωμη μου το καινουριο vfm. Εννοειται οτι το εχω στα χερια μου.

Ευχαριστώ το έχω ήδη παραγγείλει, έχω δει από κοντά doogee και homtom και δεν με απογοήτευσαν. Γι αυτό το διάλεξα.

 

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ στο ίδιο δίλημμα. Πράγματι το edge για 5.5 είναι πολύ μαζεμένο αλλά εμένα δεν μου χώραγε στην τσέπη ενώ το απλό χωραγε. Επειδή η edge οθόνη είναι θέμα γούστου και πρακτικότητας το μόνο θέμα είναι το 15% παραπάνω μπαταρια. ( 20% στα χαρτιά που λόγω παραπάνω μεγέθους edge στο πράξη είναι 15% ). Η διαφορά δεν είναι αμελητέα αλλά ούτε και μεγαλη. Μια πολύ καλή μπαταρια vs μιας πάρα πολύ καλης. Γνώμη μου : Πάρε οποίο σε βολεύει - σου αρεσει.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,ο πατερας μου ενδιαφερεται για καποια συσκευη,η οποια θα αποδιδει ικανοποιητικα στις βασικες λειτουργιες και παραλληλα θα ειναι ευχρηστη(ειχε ενα παλιο νοκια εως τωρα) με εμφαση στο gps,το ποσο της επιδοτησης ειναι γυρω στα 160 ευρω,επομενως η αγορα θα γινει απο τον γερμανο,εαν εχετε να προτεινετε καποιες αξιολογες συσκευες max 4.7 ιντσες,τα μοντελα της mls αξιζουν;

 

Ευχαριστω εκ των προτερων για τυχον απαντησεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, θα ηθελα να μου προτεινετε το καλυτερο κινητο μεχρι 300 ευρω με οσο το δυνατον καλυτερη καμερα και απαραιτητα να ειναι απο Ελλάδα

 

Στάλθηκε από το GT-I9060 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν θες Ελληνικά και να μην μπλέξεις με αλλαγές ρόμ, Ρουτ κλπ, τότε κοίτα κάποια άλλα η μάρκα και όχι xiaomi. Λογικά από εκεί που θα το πάρεις θα βάλουν δική τους ρόμ η οποία θα έχει Ελληνικά, αλλά συνήθως αυτές οι ρόμ έχουν πολλά προβλήματα.

Οπότε πες ποιο είναι το budget και τι χαρακτηριστικά θες να έχει το κινητό Για να σου κάνουν προτάσεις. Για μαγαζιά κοίτα απο vickmall, banggood, geekbuying και gearbest.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

@vagelis

τα ονομασαν redmi 3 (2/16), redmi 3 pro (3/32), redmi 3s (2/16), redmi 3s (3/32).

προφανως θες redmi 3s (3/32). δες αυτο το λινκ vickmall

 

@zananiro

πριν οχι πολυ καιρο, ισχυε αυτο που λες με τη γλωσσα, αλλα

το 3s πλεον διατιθεται με official global rom με ελληνικα, updates ota, play store.

δεν ετυχε να πεσει στα χερια μου καποιο με αυτη τη rom ακομα αλλα

το vickmall συνηθως ειναι ορθο στις πληροφοριες του περι rom

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.Καινουργιος στο myphone. Ημουν κατοχος Note4 και σε λιγο βγαινει επιδοτηση για καινουργιο κινητο και δεν ξερω τι να παρω. Η τιμη επιδοτησης θα ειναι κοντα στα 800€-900€. Τι προτεινετε huawei - Lg - note7 η iphone.?
OnePlus 5
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.Καινουργιος στο myphone. Ημουν κατοχος Note4 και σε λιγο βγαινει επιδοτηση για καινουργιο κινητο και δεν ξερω τι να παρω. Η τιμη επιδοτησης θα ειναι κοντα στα 800€-900€. Τι προτεινετε huauwei - Lg note7 η iphone?
OnePlus 5
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.Καινουργιος στο myphone. Ημουν κατοχος Note4 και σε λιγο βγαινει επιδοτηση για καινουργιο κινητο και δεν ξερω τι να παρω. Η τιμη επιδοτησης θα ειναι κοντα στα 800€. Τι προτεινετε huauwei - Lg η note7
OnePlus 5
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...