Jump to content

Φοιτητικό what's up


MIKU
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πρώτα θα το κάνεις whatsUP

Αμέσως μετά θα πας στο App και θα χτυπησεις εκεί που λέει γίνε από τώρα φοιτητικό.

Απο την στιγμή των παννελληνίων και μετά μπορεις να γίνεις φοιτητικό.

Link to comment
Share on other sites

Κανεις αίτηση για να γίνει απλο whatsup και στη συνέχεια όταν έχεις το πάσο/φοιτητική ταυτότητα, μπορείς να κανεις το whatsup σου φοιτητικό από το whatsup.gr, συμπληρώνοντας την φόρμα και ανεβάζοντας φωτογραφία του πάσου.
Link to comment
Share on other sites

Θέλει ημερομηνία γέννησης από 1/1/200 έως 31/12/2002 ........δε με πιάνει αυτό όπως καταλαβαίνεις.....:worry:

 

Είχα το ίδιο θέμα με την ημερομηνία γέννησης και μου ειχαν πει οτι δεν παιζει ρολο, οπότε εβαλα μια οτι να ναι. Ωστοσο , για σιγουρα, θα σου πρότεινα να επικοινωνήσεις με το chat απο το σαιτ της Cosmote. Αν τους περιγράψεις την κατασταση σου, θα σε κατατοπισουν.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα αίτηση σε κατάστημα, θα γίνει καρτοκινητο και όταν έχω την βεβαίωση η το πάσο θα γίνει Φοιτητικο. Ενδεχομένως να μπορεί να γίνει και με το email αποδοχής που έχω λάβει από τη σχολή ! Θα ξέρω από αύριο.

Ξέρει κανείς αν μπορώ να έχω και δεύτερο φοιτητικό της cosmote στο όνομα μου ?

Edited by mobile_34
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Υπάρχει περίπτωση να έχει να κάνει με το ότι για λίγες ώρες σήμερα το πρωί μπήκε φραγή κίνησης;

Μετά έκανα ανανέωση υπολοίπου, για λίγες ώρες να την πάτησα;

Link to comment
Share on other sites

Αν είχες φραγή στις 7:05 (ή εκείνη την ώρα που μπαίνουν συνήθως), τότε παίζει ρόλο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Έχω μπει στο Ανοιχτό Πανεπιστήμιο σε προπτυχιακές σπουδές μπορώ να μετατρέψω το καρτοκινητό μου σε φοιτητικό;
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς, βγάζεις τη φοιτητική ταυτότητα από το minedu και όταν την παραλάβεις από ένα κατάστημα vodafone (συνήθως εκεί πάνε), την βγάζεις φωτογραφία κι συμπληρώνεις τη φόρμα στο whatsup.gr.

Αν έχεις φίλο που έχει φοιτητικό (ή κάποιο μέλος εδω), μπορεί να σου στείλει λινκ για να κανεις από εκεί την αίτηση και να πάρετε και οι δυο δώρο 2GBχ3 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς, βγάζεις τη φοιτητική ταυτότητα από το minedu και όταν την παραλάβεις από ένα κατάστημα vodafone (συνήθως εκεί πάνε), την βγάζεις φωτογραφία κι συμπληρώνεις τη φόρμα στο whatsup.gr.

Αν έχεις φίλο που έχει φοιτητικό (ή κάποιο μέλος εδω), μπορεί να σου στείλει λινκ για να κανεις από εκεί την αίτηση και να πάρετε και οι δυο δώρο 2GBχ3 μήνες.

 

Σε ευχαριστώ πολύ! Μήπως ξέρεις περίπου πόσο καιρό κάνει να εκδοθεί το πάσο;

Link to comment
Share on other sites

Κανεις την αίτηση, σε 2-4 εργάσιμες παίρνουν επιβεβαίωση από τη γραμματεία και αν είναι όλα οκ, σε 5 εργάσιμες μετά την έγκριση σε ενημερώνουν (με sms και email) για να περάσεις από το σημείο παραλαβής που δήλωσες (συνήθως καταστήματα vodafone).
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
υπαρχει καμια ακρη να παρουμε κανα φοιτιτικο πακετο ?
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μέρες τρέχει αυτή η προσφορά... μέχρι 03.12.2020

 

Με 3€ παίρνεις 15GB για 10 ημέρες και στέλνεις 5GB σε κάποιο φίλο σου!

Με 9€ έχεις συνολικά 45GB για ένα μήνα... Για κάποιον που τον ενδιαφέρουν τα GB!

 

15-GBand5-GB.jpg

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μέρες τρέχει αυτή η προσφορά... μέχρι 03.12.2020

 

Με 3€ παίρνεις 15GB για 10 ημέρες και στέλνεις 5GB σε κάποιο φίλο σου!

Με 9€ έχεις συνολικά 45GB για ένα μήνα... Για κάποιον που τον ενδιαφέρουν τα GB!

 

15-GBand5-GB.jpg

 

Ναι αυτό ακριβώς, εγώ θα την ενεργοποιήσω όταν μου λήξουν τα του Σάμερ.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Αυτή τη στιγμή έχω σύνδεση στην κοσμοτε. Έβγαλα ένα φοιτητικό whats up στο όνομα του αδερφού μου. Υπάρχει περίπτωση να μπορώ να μεταφέρω το νούμερο της σύνδεσης της κοσμοτε στο whats up?
Link to comment
Share on other sites

Το καρτοκινητο είναι στο όνομα και το πάσο του αδερφού σου; Τότε θα πρέπει να αποσυνδεθεί το πάσο από αυτο το νούμερο. Στη συνέχεια, μετατρέπεις το συμβόλαιο σε καρτοκινητο και αφού γίνει η αλλαγή το μετατρέπεις σε φοιτητικό με το πάσο του αδερφού σου.

Δεν χρειάζεται να είναι στα ίδια στοιχεία ο αριθμός με τα στοιχεία του πάσου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...