Jump to content

[OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συγνώμη παιδιά αλλά σας έχει έρθει κάποιο μήνυμα ότι στάλθηκε ;;;

Εγώ δεν έχω λάβει ούτε κάποιο email ούτε κάποιο μήνυμα από DHL .... ακόμα ....

:(

 

Οχι δεν εχω λαβει καποιο mail.Μονο στην παραγγελια αλλαξε η κατασταση απο pending shipping εγινε processing.Μην σε προβληματιζει ομως θα ειναι εδω στην ωρα του

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 823
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οχι δεν εχω λαβει καποιο mail.Μονο στην παραγγελια αλλαξε η κατασταση απο pending shipping εγινε processing.Μην σε προβληματιζει ομως θα ειναι εδω στην ωρα του

 

Πριν ένα λεπτό μου ήρθε email από OnePlus !!:yahoo:

Σε ευχαριστώ !

Link to comment
Share on other sites

Πριν ένα λεπτό μου ήρθε email από OnePlus !!:yahoo:

Σε ευχαριστώ !

 

Και εμενα το ιδιο.Μου δειχνει απο πολονια ερχετε θεσσαλονικη.Αντε μαζι ερχονται

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε με το ταχυδρομείο ένα tempered glass curved από την oneplus.

Και το 3T που περιμένω αύριο μεθαύριο με το ταχυδρομείο θα έρθει?

Με ελτα δηλαδή? Η με κάποια κουριερ που συνεργάζεται με την dhl που δεν υπάρχει στην περιοχή μου?

Είχα πληρώσει και έξτρα δέκα ευρώ για να έρθει ποιο γρήγορα.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε με το ταχυδρομείο ένα tempered glass curved από την oneplus.

Και το 3T που περιμένω αύριο μεθαύριο με το ταχυδρομείο θα έρθει?

Με ελτα δηλαδή? Η με κάποια κουριερ που συνεργάζεται με την dhl που δεν υπάρχει στην περιοχή μου?

Είχα πληρώσει και έξτρα δέκα ευρώ για να έρθει ποιο γρήγορα.

Με dhl έρχεται εκτός αν είσαι σε περιοχή που δεν εξυπηρετεί άμεσα αλλα με συνεργάτη της. Δεν νομίζω με ΕΛΤΑ στην χειρότερη με ΕΛΤΑ courrier. Αποκλείεται το τηλέφωνο να έρθει με ΕΛΤΑ, απλό ταχυδρομείο.

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σκέφτομαι και εγώ να παραγγείλω το κινητό.

 

Μια ερώτηση, αξίζει η επέκταση εγγύησης?

 

Αν καλύπτει ότι κατάλαβα χωρίς (??) παιρετέρω έξοδα ίσως αξίζει το 40άρι να πάει εκεί και όχι σε θήκη + tempered glass..

Link to comment
Share on other sites

Με dhl έρχεται εκτός αν είσαι σε περιοχή που δεν εξυπηρετεί άμεσα αλλα με συνεργάτη της. Δεν νομίζω με ΕΛΤΑ στην χειρότερη με ΕΛΤΑ courrier. Αποκλείεται το τηλέφωνο να έρθει με ΕΛΤΑ, απλό ταχυδρομείο.

 

Έβαλα παραγγελία το Σάββατο 14 - 1 - 2017.

Σήμερα 18-3-2017 με πήραν τηλέφωνο από γενική ταχυδρομική να μου πουν ότι ήρθε.

Την Τρίτη εργάσιμη ήρθε δηλαδή με το δεκαρικο παραπάνω που έδωσα.

Το μεσημέρι θα πάω να το πάρω επιτέλους.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Όχι εφόσον πωλείται το 3Τ πλέον δεν υπάρχει νόημα να πουλάνε και το 3... Ασε που δεν είχαν και στοκ ούτως ή άλλως...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έφθασε σε εμένα, παραγγελία 5-1-2017 βράδυ και 18 μεσημέρι Λάρισα, 5 ημέρες πιο νωρις απο την ημερομηνία που μου είχαν δώσει!!! Το κινητό παει μπάλα και πολύ ποιοτικό :D:D:D:D:D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Βρίσκομαι κι εγώ σε αναμονή του OnePlus 3T. Η παραγγελία μου έγινε στις 13/1 με ημερομηνία παράδοσης στις 23/1. Είναι η πρώτη μου επαφή με την OnePlus, αλλά κάτι μου λέει οτι θα υπάρξει και συνέχεια!
Link to comment
Share on other sites

Ελλας στο μεγαλειο σου.:X:cry::mad::hypno:

Η αποστολη ξεκινησε την δευτερα το απογευμα,απλη αποστολη χωρις το 10ευρω.Μεσα σε μιαμιση μερα αλλαξε τρεις χωρες με 3-5 ωρες ειχε αλλαγη στο status της εταιριας.Απο τοτε που εφτασε ελλαδα δεν υπαρχει κανενα σημαδι ζωης.(Πως φενεται ο ελληνας) :lol::lol: Η θα το δω κατευθειαν στον βολο η καπου εχει κολλησει εκει στην παραλαβη.Ειδωμεν

Edited by tsipis1
Link to comment
Share on other sites

Μπα, θα καθυστερήσει λίγο, αλλά θα δεις τις κινήσεις.

Εμένα έφτασε χθες Αθήνα στις 5 τα χαράματα, αλλά έγινε Processed και departed στις 7 το απόγευμα.

Πήγα περιχαρής να τον παραλάβω στην speedex της πόλης μου, αλλά δεν υπήρχε τίποτα.

Πριν από μία ώρα, είδα ότι τον έβαλε Forwarded for delivery στο site της dhl, οπότε πάει από αύριο πλέον...

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα κατι.Ενω στο site μου δινει εκτιμωμενο χρονο παραδοσης 23/1 στην σελιδα της κουριερ γραφει 24/1.Παιζει να ειμαι ο μονος που θα το παρει αργοτερα απο την αναγραφωμενη ημερομηνια.Το πρωι αλλαξε το status και απλα εφτασε ελλαδα,ακομη δεν εχει περασει απο τελωνειο απο οσο λεει στο site τουλαχιστον
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα κατι.Ενω στο site μου δινει εκτιμωμενο χρονο παραδοσης 23/1 στην σελιδα της κουριερ γραφει 24/1.Παιζει να ειμαι ο μονος που θα το παρει αργοτερα απο την αναγραφωμενη ημερομηνια.Το πρωι αλλαξε το status και απλα εφτασε ελλαδα,ακομη δεν εχει περασει απο τελωνειο απο οσο λεει στο site τουλαχιστον

 

Εμένα εκτιμώμενο χρόνω το έχει 23/1 και στην DHL το εχει 26/1

Υπομονή δεν πειράζει :)

Link to comment
Share on other sites

Βιαστηκα να τους κακολογησω.Μολις παρελαβα :p :) :) :p

 

Με το καλό να το παραλάβεις κι εσύ φίλε μου

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βιαστηκα να τους κακολογησω.Μολις παρελαβα :p :) :) :p

 

Με το καλό να το παραλάβεις κι εσύ φίλε μου

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μου ήρθε και εμένα σήμερα το μεσημέρι, δεν το περίμενα για κανένα λόγο σήμερα

Το tracking number λέει ότι είναι ακόμα Αθήνα ενώ έχει ήδη έρθει Κυκλάδες !!!

Link to comment
Share on other sites

Sorry για το off topic αρχικά, δε βρήκα να ρωτήσω κάπου αλλού. Με τις παραγγελίες από το oneplus store δεν υπάρχει θέμα τελωνείου σωστά?

Θέλω να παραγγείλω τα oneplus bullets v2. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Sorry για το off topic αρχικά, δε βρήκα να ρωτήσω κάπου αλλού. Με τις παραγγελίες από το oneplus store δεν υπάρχει θέμα τελωνείου σωστά?

Θέλω να παραγγείλω τα oneplus bullets v2. Ευχαριστώ

Κανένα θέμα, αγοράζεις από Ευρώπη

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια.επειδη θελω και γω να αγορασω το κινητο μπορει να μου πει καποιος αν δεχονται mastercard χρεωστικη καρτα της εθνικης?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει καποιος αν δεχονται mastercard χρεωστικη καρτα της εθνικης?ευχαριστω

Αν το PayPal μπορεί να "τραβήξει" χρήματα απ αυτή την καρτα, τοτε η συναλλαγή θα προχωρήσει...!

Δοκίμασε να κάνεις μια μικρη αγορα (1-2-3 ευρώ) πχ από ebay να βεβαιωθείς...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...