Jump to content

[OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο σημερα και εγω στο club παιδες,εριξα κι ετω την παραγγελια μου και ειμαι στο περιμενε :lol::p:D:w00t::lost:

 

Έχουμε ακριβός το ίδιο Dispatch και Delivery Date! Για να δούμε... Ελπίζω να έρθει γρήγορα γιατί μένω Κυκλάδες που σίγουρα θα αργήσει περισσότερο και θέλω να πάω με OnePlus στις διακοπές μου τέλος του μήνα ....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 823
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχουμε ακριβός το ίδιο Dispatch και Delivery Date! Για να δούμε... Ελπίζω να έρθει γρήγορα γιατί μένω Κυκλάδες που σίγουρα θα αργήσει περισσότερο και θέλω να πάω με OnePlus στις διακοπές μου τέλος του μήνα ....

 

Πιστευω ως την αλλη παρασκευη θα το εχουμε στα χερια μας.Εγω ειμαι απο βολο.Εσενα το πολυ να κανει 1-2 ημερες πιστευω

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που το Quick Charge 4 θα υποστηριζει πληρως το αλλο προτυπο φορτισης USB-PD, λετε να επιμεινουν με το dash charge για να πουλανε καλωδια και φορτιστες?

 

Τι κακο πραγμα αυτο. Ο καθενας να κανει τα δικα του και να πρεπει να εχεις ενα σωρο φορτιστες. Ευτυχως που QC 4 / USB PD "συγχωνευτηκαν" μετα το κατσαδιασμα της Google.

 

Edit: Παρακαλω το ποστ να διαγραφει. Ηθελα να το γραψω στο αλλο thread

Edited by ardi21
Link to comment
Share on other sites

Η τιμη του ειναι 474,50€ έως 563,82€. Εχει 5 options αλλα δεν καταλαβα τι δίνει στο καθένα.

 

Όλες οι κριτικές που εχει ειναι θετικές. Δεν ξερω πως να το ψάξω αλλιώς.

Η αλήθεια ειναι οτι εχω παραγγείλει διαφορα απο το AliExpress αλλα ποτέ κινητό.

 

Ελπίζω να λαμβάνεις υπόψιν σου ότι είναι άλλο κινητό στο aliexpress δεν είναι η ευρωπαϊκή έκδοση

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε ακριβός το ίδιο Dispatch και Delivery Date! Για να δούμε... Ελπίζω να έρθει γρήγορα γιατί μένω Κυκλάδες που σίγουρα θα αργήσει περισσότερο και θέλω να πάω με OnePlus στις διακοπές μου τέλος του μήνα ....

 

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα παιδιά, μετα απο πολύ ψάξιμο το παρείγγειλα (5/1/2017 στις 20.29) και εγω και εχω το ίδιο Delivery Date με εσσας. Εμενα μου στάλθηκε μύνημα απο τη ΟP ότι έγινε Shiping χθες το πρωί, ακομη βεβαια δεν πηρα ακόμη μήν απο DHL. Λογικά απο τον εκτιμώμενο χρόνο θα έρθει πιο νωρίς :D

Link to comment
Share on other sites

σήμερα μου έστειλε μήνυμα η DHL για παραλαβή την επομένη τρίτη ....άντε με το καλό να έρθει...:):):)

Phone: Iphone 13 pro - Samsung s21 fe 5G

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα παιδιά, μετα απο πολύ ψάξιμο το παρείγγειλα (5/1/2017 στις 20.29) και εγω και εχω το ίδιο Delivery Date με εσσας. Εμενα μου στάλθηκε μύνημα απο τη ΟP ότι έγινε Shiping χθες το πρωί, ακομη βεβαια δεν πηρα ακόμη μήν απο DHL. Λογικά απο τον εκτιμώμενο χρόνο θα έρθει πιο νωρίς :D

 

Σιγουρα θα σου ερθει νωριτερα γιατι εγω χθες εκανα την παραγγελια και δεν εχω παρει μηνυμα ακομη!!! Καλως να το δεχτεις :w00t::w00t:

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα θα σου ερθει νωριτερα γιατι εγω χθες εκανα την παραγγελια και δεν εχω παρει μηνυμα ακομη!!! Καλως να το δεχτεις :w00t::w00t:

 

Ευχαριστώ πολύ, πρώτη φορά παω σε OP, αν και εχω εμπειρία χρήσης :cool::cool::cool:

Link to comment
Share on other sites

Που είπαμε οτι βρίσκουμε τον αριθμο αποστολής στην απλή αποστολή με dhl;

 

Διάβασε το πρώτο ποστ του θέματος

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Το 128 gb είναι τώρα διαθέσιμο με 8 μέρες shipping!

Είσαι σίγουρος; Τώρα το κοιτάω και δεν εμφανίζει διαθεσιμότητα

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος; Τώρα το κοιτάω και δεν εμφανίζει διαθεσιμότητα

Όντως... Το πρωί που το είδα είχε όμως! Τι να πω πέσαν όλοι μαζί και τα πήρανε.

Είχε 8 μέρες shiping, ενώ το 64αρι όπως και τώρα 4!

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Όντως... Το πρωί που το είδα είχε όμως! Τι να πω πέσαν όλοι μαζί και τα πήρανε.

Είχε 8 μέρες shiping, ενώ το 64αρι όπως και τώρα 4!

Αν επιλέξω από το site τους, United Kingdom τότε μου το εμφανίζει αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να το παραγγείλω χωρίς να έχω επιλέξει στην χώρα την Ελλάδα. Γνωρίζει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Όχι γιατί η Ελλάδα εξυπηρετείται από διαφορετική αποθήκη σε σχέση με το Ηνωμένο Βασίλειο....
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Χθες έβαλα παραγγελία και εγώ στο επίσημο site για το 64gb που έγραφε αποστολή αμέσως.

Όσο και να ήθελα να αποφύγω την αναμονή οι τιμές στις αγγελίες μου το επέβαλαν.

Έβαλα και το 10 ευρώ για να έρθει ποιο γρήγορα.

Στην ημερομηνία παράδοσης πέφτουν μέσα?

Στην περιοχή μου δεν έχουμε DHL.

Θα μου το φέρουν από διπλανή πόλη που έχει η κάποια άλλη κουριερ που συνεργάζεται με DHL?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Όχι γιατί η Ελλάδα εξυπηρετείται από διαφορετική αποθήκη σε σχέση με το Ηνωμένο Βασίλειο....

Ναι όντως έτσι είναι. Μου το επιβεβαίωσαν και οι ίδιοι μέσω Live Chat.

Link to comment
Share on other sites

Χθες έβαλα παραγγελία και εγώ στο επίσημο site για το 64gb που έγραφε αποστολή αμέσως.

Όσο και να ήθελα να αποφύγω την αναμονή οι τιμές στις αγγελίες μου το επέβαλαν.

Έβαλα και το 10 ευρώ για να έρθει ποιο γρήγορα.

Στην ημερομηνία παράδοσης πέφτουν μέσα?

Στην περιοχή μου δεν έχουμε DHL.

Θα μου το φέρουν από διπλανή πόλη που έχει η κάποια άλλη κουριερ που συνεργάζεται με DHL?

 

Θα σου το φερει κουριερ που συνεργαζεται με την dhl,πιθανον η speedex

Link to comment
Share on other sites

Θα σου το φερει κουριερ που συνεργαζεται με την dhl,πιθανον η speedex

 

Ευχαριστώ.

Στην ημερομηνία παράδοσης πέφτουν μέσα?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.

Στην ημερομηνία παράδοσης πέφτουν μέσα?

Συνήθως νωρίτερα έρχονται. Αργότερα δεν έχω ακούσει κάποιον να παραλαμβάνει.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα και εγω στο club παιδες,εριξα κι ετω την παραγγελια μου και ειμαι στο περιμενε :lol::p:D:w00t::lost:

Άντε καλορίζικο να είναι. Και εμένα ακριβώς ίδιες ημερομηνίες μου έχουν δώσει.

 

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πέμπτη, Ιανουάριος 12, 2017 Τοποθεσία Ώρα Τεμάχιο

13 Αναχώρησε από τον σταθμό BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 12:24

1 Τεμάχιο

12 Ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες εξαγωγής στην BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 12:24

1 Τεμάχιο

Τετάρτη, Ιανουάριος 11, 2017 Τοποθεσία Ώρα Τεμάχιο

11 Η αποστολή έφτασε στο Κέντρο Διαλογής BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 22:34

1 Τεμάχιο

10 Αναχώρησε από τον σταθμό BRNO - CZECH REPUBLIC, THE BRNO - CZECH REPUBLIC, THE 19:36

1 Τεμάχιο

9 Ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες εξαγωγής στην BRNO - CZECH REPUBLIC, THE BRNO - CZECH REPUBLIC, THE 17:13

1 Τεμάχιο

8 Η αποστολή έφτασε στο Κέντρο Διαλογής BRNO - CZECH REPUBLIC, THE BRNO - CZECH REPUBLIC, THE 15:02

1 Τεμάχιο

7 Αναχώρησε από τον σταθμό KATOWICE - POLAND KATOWICE - POLAND 12:00

1 Τεμάχιο

6 Ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες εξαγωγής στην KATOWICE - POLAND KATOWICE - POLAND 11:39

1 Τεμάχιο

5 Η αποστολή έφτασε στο Κέντρο Διαλογής KATOWICE - POLAND KATOWICE - POLAND 08:52

1 Τεμάχιο

4 Η αποστολή έφτασε στο Κέντρο Διαλογής POZNAN - POLAND POZNAN - POLAND 01:22

1 Τεμάχιο

Τρίτη, Ιανουάριος 10, 2017 Τοποθεσία Ώρα Τεμάχιο

3 Αναχώρησε από τον σταθμό POZNAN - POLAND POZNAN - POLAND 21:50

1 Τεμάχιο

2 Αναχώρησε από τον σταθμό SZCZECIN - POLAND SZCZECIN - POLAND 17:55

1 Τεμάχιο

1 Παραλαβή αποστολής SZCZECIN - POLAND 11:39

ακομα ουγγαρια???

Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα και εγω στο club παιδες,εριξα κι ετω την παραγγελια μου και ειμαι στο περιμενε :lol::p:D:w00t::lost:

 

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα παιδιά, μετα απο πολύ ψάξιμο το παρείγγειλα (5/1/2017 στις 20.29) και εγω και εχω το ίδιο Delivery Date με εσσας. Εμενα μου στάλθηκε μύνημα απο τη ΟP ότι έγινε Shiping χθες το πρωί, ακομη βεβαια δεν πηρα ακόμη μήν απο DHL. Λογικά απο τον εκτιμώμενο χρόνο θα έρθει πιο νωρίς :D

 

Συγνώμη παιδιά αλλά σας έχει έρθει κάποιο μήνυμα ότι στάλθηκε ;;;

Εγώ δεν έχω λάβει ούτε κάποιο email ούτε κάποιο μήνυμα από DHL .... ακόμα ....

:(

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...