Jump to content

OnePlus 3


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρυθμίσεις λογισμικού....τα χρώματα είναι λίγο υπερκορεσμενα....

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

δλδ οντως θα το διορθωσουν με το update που λενε?

Link to comment
Share on other sites

δλδ οντως θα το διορθωσουν με το update που λενε?

Δεν είναι κάτι τρομερό....είπαν ότι το έχουν διορθώσει.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δλδ οντως θα το διορθωσουν με το update που λενε?

χωρις να το εχω δει μετα ματια μου αλλα ψαχνω φουλ ονλαιν γιατι θα το παραγγειλω, ειδα οτι λενε οτι εβγαλε ηδη update που διορθωνει την εικονα , δινει επιλογη για sRBG και φτιαχνει το ram management.. αν καποιο τσακαλι απο εδω μεσα μπορει να μας διαφωτισει ας το κανει!

Link to comment
Share on other sites

χωρις να το εχω δει μετα ματια μου αλλα ψαχνω φουλ ονλαιν γιατι θα το παραγγειλω, ειδα οτι λενε οτι εβγαλε ηδη update που διορθωνει την εικονα , δινει επιλογη για sRBG και φτιαχνει το ram management.. αν καποιο τσακαλι απο εδω μεσα μπορει να μας διαφωτισει ας το κανει!

Παιδιά το κινητό είναι διαμάντι...αγοράστε άφοβα...αν δεν το έγραφαν τα φόρουμ δεν θα γκρίνιαζε κανείς για την οθόνη.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό είναι διαμάντι...αγοράστε άφοβα...αν δεν το έγραφαν τα φόρουμ δεν θα γκρίνιαζε κανείς για την οθόνη.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

οντως. οι πρωτες κριτικες του μολις βγηκε λεγανε τα καλυτερα για την οθονη και τα χρωματα. τωρα οποιος θελει να γκρινιαξει θα βρει κατι να γκρινιαξει αλλα το θεμα ειναι οτι στα λεφτα του ΔΕΝ υπαρχει καλυτερη επιλογη

Link to comment
Share on other sites

Προσυπογράφω με τους απο πανω...Είναι κινητάρα...είχα και το 2..Καλό ήταν αλλά τίποτα το ιδιαίτερο...Το 3 είναι απλά σουπερ...

 

send from my cave using smoke signals

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες ώρες έχει ένα θέμα η σελίδα της oneplus δεν μπορώ να συνδεθώ στο προφίλ μου να δω τις παραγγελίες μου,έχει και άλλος το πρόβλημα αυτό;

 

image.png

Edited by tigreos
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
χωρις να το εχω δει μετα ματια μου αλλα ψαχνω φουλ ονλαιν γιατι θα το παραγγειλω, ειδα οτι λενε οτι εβγαλε ηδη update που διορθωνει την εικονα , δινει επιλογη για sRBG και φτιαχνει το ram management.. αν καποιο τσακαλι απο εδω μεσα μπορει να μας διαφωτισει ας το κανει!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=437826

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Cat 6 LTE ?

Ο snapdragon 820 δεν έρχεται σύμφωνα με την Qualcomm με x12(cat12/13) LTE modem?

Εδώ να προσθεσω επίσης ότι με την ac μπάντα που είναι θεωρητικά gigabyte σύνδεση πιάνει με το Asus max 433 Mbps.

Κάποιος άλλος έχει καταφέρει να συνδέεται σε περισσότερα Mbps ασύρματα ?

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες ώρες έχει ένα θέμα η σελίδα της oneplus δεν μπορώ να συνδεθώ στο προφίλ μου να δω τις παραγγελίες μου,έχει και άλλος το πρόβλημα αυτό;

 

image.png

Ναι έτσι φαίνεται και σε μένα. Αλλά στις παραγγελίες μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες ώρες έχει ένα θέμα η σελίδα της oneplus δεν μπορώ να συνδεθώ στο προφίλ μου να δω τις παραγγελίες μου,έχει και άλλος το πρόβλημα αυτό;

 

image.png

.

Ισχύει αδερφέ.

Προσπαθούσα κι εγώ πριν και δεν τα κατάφερα.

.

''... Να είσαι καλός με τους ανθρώπους ανεβαίνοντας γιατί θα τους χρειαστείς κατεβαίνοντας ...''
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Μια ερώτηση προς τους κατόχους της συσκευής. Από σήμα πως πάει; όλα καλά; γιατί με ενδιαφέρει να μην χανω κλήσεις.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Μια ερώτηση προς τους κατόχους της συσκευής. Από σήμα πως πάει; όλα καλά; γιατί με ενδιαφέρει να μην χανω κλήσεις.

Όντως τώρα που το πρόσεξα έχω φουλ μέσα στο σπίτι, που πριν ποτέ δεν είχε φουλ. Τώρα δεν ξέρω αν είναι εικονικό, πάντως δείχνει φουλ.

Link to comment
Share on other sites

Με την εγγύηση τι ισχύει? Εχει 2 χρόνια? Και αν χρειαστεί κάτι που απεθυνομαστε? Υπάρχει καποιο σέρβις εδω, το στελνουμε κάπου στη Ευρώπη ή πίσω στην Κίνα?

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Με την εγγύηση τι ισχύει? Εχει 2 χρόνια? Και αν χρειαστεί κάτι που απεθυνομαστε? Υπάρχει καποιο σέρβις εδω, το στελνουμε κάπου στη Ευρώπη ή πίσω στην Κίνα?

Το νημα εχει "ζωή" περίπου 10 ημερες - μονο 400 ποστς... καντε ένα κόπο και πάρτε το απ την αρχή, οι ερωτήσεις επαναλαμβανονται ξανα και ξανα...!

Ποστ #80

Edited by asot

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Το νημα εχει "ζωή" περίπου 10 ημερες - μονο 400 ποστς... καντε ένα κόπο και πάρτε το απ την αρχή, οι ερωτήσεις επαναλαμβανονται ξανα και ξανα...!

Ποστ #80

30 σελίδες δεν τις λες και λίγες. Και προσωπικά έχοντας πανω από 400 ποστ στο φόρουμ (σαφώς πολύ λιγότερα από τα δικά σου)και εχοντας βοηθήσει όσους μπόρεσα οποτε μπόρεσα, θεωρώ οτι απαντησεις τύπου ξέρω αλλά δεν σου λέω - βρες το μονος σου, θεωρω οτι το υποβαθμιζουν.

Ευχαριστώ πολύ πάντως.

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

λεγοντας φτιαξιμο στην οθονη,εννουν το φτιαξιμο των χρωματων?η και αυτη την ανομοιομορφια που καποιοι λενε?

εχει διαβασει επισης κανεις σε αλλα forum τιποτα θεματα με την οθονη?προβληματα?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Μια ερώτηση προς τους κατόχους της συσκευής. Από σήμα πως πάει; όλα καλά; γιατί με ενδιαφέρει να μην χανω κλήσεις.

 

Εγω για καποιο περίεργο λογο εχω ενα θεματάκι. 2 φορές τωρα ενω μου δείχνει οτι έχω φουλ σημα βγαίνει τηλεφωνητής σε αυτους που με πέρνουν και τους λέει πως το κινητό μου ειναι απενεργοποιημένο. Μου το λενε οτι έχω κλείστο το κινητο ενω δεν το εχω. Προσπαθώ να τους καλέσω και μου λέει οτι το δίκτυο δεν ειναι διαθέσιμο. Πάω στις ρυθμίσεις και παρατηρώ οτι οταν βάζω χειροκίνητα το δίκτυο μου βγάζει σφάλμα. Παταω να μπει αυτόματα το κάνω και ένα ρεσταρτ και μετα απο λιγα δευτερόλεπτα ολα κάλως πλέον δουλευει. Δυο φορες το εχω πάθει και δεν ξέρω τι φταιει. Αν δεν με ενημερώσουν οσοι με καλουν αυτο το προβλημα δεν φτιάχνεται. Δεν ξέρω αν καποιος αλλος το εχει πάθει.

Edited by LordKorter
Link to comment
Share on other sites

Παίζει καμία νυχτερινή φωτογραφία να δούμε πως τα πάει; :p

Δεν ενθουσιάζει στις νυχτερινές και καλύτερα μην μπουν συγκρίσεις,είναι πίσω στον τομέα νυχτερινής λήψης.κι οχι με μικρή διαφορά.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εγω για καποιο περίεργο λογο εχω ενα θεματάκι. 2 φορές τωρα ενω μου δείχνει οτι έχω φουλ σημα βγαίνει τηλεφωνητής σε αυτους που με πέρνουν και τους λέει πως το κινητό μου ειναι απενεργοποιημένο. Μου το λενε οτι έχω κλείστο το κινητο ενω δεν το εχω. Προσπαθώ να τους καλέσω και μου λέει οτι το δίκτυο δεν ειναι διαθέσιμο. Πάω στις ρυθμίσεις και παρατηρώ οτι οταν βάζω χειροκίνητα το δίκτυο μου βγάζει σφάλμα. Παταω να μπει αυτόματα το κάνω και ένα ρεσταρτ και μετα απο λιγα δευτερόλεπτα ολα κάλως πλέον δουλευει. Δυο φορες το εχω πάθει και δεν ξέρω τι φταιει. Αν δεν με ενημερώσουν οσοι με καλουν αυτο το προβλημα δεν φτιάχνεται. Δεν ξέρω αν καποιος αλλος το εχει πάθει.

 

πρωτη φορα ακουω να επιλεγεις χειροκινητα δικτυο...για ποιο λογο να το κανεις?αστο στο αυτοματο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Θέλω να ρωτήσω κάτι.

Η συσκευασία όταν το αγοράσατε περιείχε το dash charger με καλώδιο και ανταπτοράκι ή είχε απλό φορτιστή?

Με βάση αυτά που γράφει στο site καταλαβαίνω πως ναι ωστόσο μου κάνει εντύπωση πως στο πλάι μου εμφανίζει για αγορά κάτι που λέγεται dash charger bundle και λίγο έχω κολλήσει.

Μόνο θήκη δεν χρειάζεται??

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Θέλω να ρωτήσω κάτι.

Η συσκευασία όταν το αγοράσατε περιείχε το dash charger με καλώδιο και ανταπτοράκι ή είχε απλό φορτιστή?

Με βάση αυτά που γράφει στο site καταλαβαίνω πως ναι ωστόσο μου κάνει εντύπωση πως στο πλάι μου εμφανίζει για αγορά κάτι που λέγεται dash charger bundle και λίγο έχω κολλήσει.

Μόνο θήκη δεν χρειάζεται??

 

μονο θηκη χρειαζεσαι....κανονικα εχει τον dash charger

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Θέλω να ρωτήσω κάτι.

Η συσκευασία όταν το αγοράσατε περιείχε το dash charger με καλώδιο και ανταπτοράκι ή είχε απλό φορτιστή?

Με βάση αυτά που γράφει στο site καταλαβαίνω πως ναι ωστόσο μου κάνει εντύπωση πως στο πλάι μου εμφανίζει για αγορά κάτι που λέγεται dash charger bundle και λίγο έχω κολλήσει.

Μόνο θήκη δεν χρειάζεται??

 

Yποθέτω πως αυτό είναι για κάποιον που θέλει έναν δεύτερο ή που έχασε αυτόν που είχε η συσκευασία.

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...