Jump to content

Huawei P9 Lite


madman099
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πιθανότατα ναι, αν και δε μπορώ να καταλάβω ποιος ο λόγος να μην το έχουν και στην έκδοση των 2GB.

Anyway, αυτό το mode της κάμερας πως είναι? είναι όντως απώλεια που δεν το έχω?

 

δεν εβγαλα ακομα νυχτα φωτο αλλα μεσα στο σπιτι που βγαζω...θελει τριποδο λεει ,δεν νομιζω να χανεις κατι .

ΙΣως για τους πολυ γνωστες να ειναι κατι σοβαρο - αν κατσει και βγαλω νυχτα φωτο ισως καταλαβω διαφορα. :)

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θυμάσαι μήπως πια έκδοση λογισμικού είχες πριν περάσεις την B120?

 

την B110 είχα! Με διαφορετικό CUSTC (φαντάζομαι είναι το sales code) μεν, αλλά δεν επηρέασε κάπου τη διαδικασία.

 

δεν εβγαλα ακομα νυχτα φωτο αλλα μεσα στο σπιτι που βγαζω...θελει τριποδο λεει ,δεν νομιζω να χανεις κατι .

ΙΣως για τους πολυ γνωστες να ειναι κατι σοβαρο - αν κατσει και βγαλω νυχτα φωτο ισως καταλαβω διαφορα. :)

 

ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες

Link to comment
Share on other sites

μεταξύ HUAWEI P9 LITE ΚΑΙ SAMSUNG GALAXY J5 (2016) ποιο προτείνετε? Θέλω πολύ καλή κάμερα, να τρέχει ολες τις εφαρμογές απροβλημάτιστα,και να μην έχει λαγκ. Επίσης να υπαρχει η επιλογή να χρησιμοποιηθεί η sd card σαν εσωτερικη μνημη

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Link to comment
Share on other sites

Είσαι εκτός θέματος. Εδώ γίνονται συζητήσεις μόνο για την συσκευή του τίτλου.

Υπάρχει ξεχωριστό μέρος για επιλογή συσκευής.

Link to comment
Share on other sites

εκανα μολις επαναφορά και εξαφανηστικε στα θεματα το κατεβασμα νέων θεματων, γνωριζετε κατι περι συτου?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η κάμερα του μπροστινή και πίσω πως σας φαίνεται? Σε χαμηλό φως ειναι καλές? Αξίζει η κάμερα του?

Μια χαρά είναι οι κάμερες του για την κατηγορία του. Δεν είναι στα κορυφαία (που όμως στοιχίζουν το διπλάσιο) αλλά βγάζει ευπρεπέστατες φωτογραφίες.

Δείγματα υπάρχουν και στο παρόν θέμα αν το διαβάσεις από την αρχή ή χρησιμοποιήσεις την "Αναζήτηση".

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τελικα μπορουμε να χρησιμοποιησουμε την sd card ως εσωτερικο χωρο αποθηκευσης? Επειδη αυτό δε γινεται σε ολα τα κινητα με το marshmallow
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

κάτοχος P9 Lite από σήμερα, αλλά πριν ανοίκω το κουτί να κάνω μια ερώτηση:

Ποτέ μου δεν είχα συσκευή με υποδοχή sim και sd όπως του P9 Lite (και άλλων) που πρέπει να χρησιμοποιήσεις το ειδικό εξάρτημα.

Για να μην κάνω λοιπόν καμιά ζημιά... όταν πιέζεις με το εργαλείο αυτό, η υποδοχή βγαίνει ολόκληρη έξω ή ανοιγει ας πούμε σαν συρταράκι;

Σε βίντεο που ειδα στο YouTube βγαίνει ολόκληρη και μετά την ξανατοποθετείς μέσα.

Τα φώτα σας! :)

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να το τσιμπησω. Μια γρηγορη ερωτηση: τα branded που ειναι μονοκαρτα γινονται με καποιο τροπο δικαρτα? Οπως το περσινο p8 lite? Υπαρχει κανενας οδηγος? Ευχαριστω

ΥΓ το κινητο φοραει εργοστασιακη ζελατινα μηπως;

Edited by xetasa

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Τα ακουστικά που έχει η συσκευασία είναι καλά; Γιατί στο p8 lite είναι μέτρια.

Μια χαρά είναι τα ακουστικά του.

Καλησπέρα,

 

κάτοχος P9 Lite από σήμερα, αλλά πριν ανοίκω το κουτί να κάνω μια ερώτηση:

Ποτέ μου δεν είχα συσκευή με υποδοχή sim και sd όπως του P9 Lite (και άλλων) που πρέπει να χρησιμοποιήσεις το ειδικό εξάρτημα.

Για να μην κάνω λοιπόν καμιά ζημιά... όταν πιέζεις με το εργαλείο αυτό, η υποδοχή βγαίνει ολόκληρη έξω ή ανοιγει ας πούμε σαν συρταράκι;

Σε βίντεο που ειδα στο YouTube βγαίνει ολόκληρη και μετά την ξανατοποθετείς μέσα.

Τα φώτα σας! :)

Η υποδοχή βγαίνει ολόκληρη έξω. Και μένα την πρώτη φορά με προβλημάτισε λίγο και φοβόμουν μήπως κάνω ζημιά. Απλά θέλει να βάλεις στην τρυπούλα την "καρφίτσα" και να την σπρώξεις ευθεία. Μετά θα βγει όλο το συρταράκι.

Μια δυο φορές αν το κάνεις μετά δεν θα φοβάσαι!

Link to comment
Share on other sites

Ανοίγοντάς το διαπίστωσα ότι φοράει εργοστασιακή ζελατίνα.

Και στα δικά σας έτσι ήταν;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ανοίγοντάς το διαπίστωσα ότι φοράει εργοστασιακή ζελατίνα.

Και στα δικά σας έτσι ήταν;

 

Ναι, έτσι είναι σε όλα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, έτσι είναι σε όλα.

Δεκατρία χρόνια μέλος, αυτή ήταν η πιο γρήγορη απάντηση!!! :)

Σ' ευχαριστώ φίλε μου!

Να την αφήσω σκέφτομαι, σωστά;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ανοίγοντάς το διαπίστωσα ότι φοράει εργοστασιακή ζελατίνα.

Και στα δικά σας έτσι ήταν;

 

Ηταν τοποθετημενη και σε εμενα...εκδοση 3GB .

 

----- προσθήκη μηνύματος 77 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχω ενα θεμα μαγκες...οταν ερχεται μηνυμα και γενικα κατι δεν ανοιγει η οθονη,στο P8 lite αυτο γινοταν, εδω πως το κανω ;;;;

Καιω αδικα μπαταρια ανοιξε-κλεισε.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Ηταν τοποθετημενη και σε εμενα...εκδοση 3GB .

 

----- προσθήκη μηνύματος 77 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχω ενα θεμα μαγκες...οταν ερχεται μηνυμα και γενικα κατι δεν ανοιγει η οθονη,στο P8 lite αυτο γινοταν, εδω πως το κανω ;;;;

Καιω αδικα μπαταρια ανοιξε-κλεισε.

 

Ωραία φίλε μου, την κράτησες τη ζελατίνα ή την έβγαλες;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεκατρία χρόνια μέλος, αυτή ήταν η πιο γρήγορη απάντηση!!! :)

Σ' ευχαριστώ φίλε μου!

Να την αφήσω σκέφτομαι, σωστά;

 

Κι εγω δεν την είχα αφαιρέσει οσο το ειχα, εκτος αν θες να βάλεις βέβαια tempered glass για περισσότερη ασφάλεια αλλά και καλύτερη αίσθηση στο άγγιγμα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή φθείρεται με τον χρόνο;

Επειδή ποτε δεν βαζω, γι' αυτό ρωταω. Τα προσέχω πολύ.

Αυτην τη φορα θα την κρατησω, ανα πάσα στιγμή όμως μπορώ να τη βγάλω εαν θελήσω, σωστα;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Συσκευή bootloader unlocked και frp locked σε bootloop

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...