Jump to content

Huawei P9 Lite


madman099
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια ποιο μου προτεινεται το p9 lite 3 Gb 2016 ή το p8 lite 2017?

Επισης υπαρχει διαφορα αναμεσα p8 lite 2017 που το δειχνουν καποια μαγαζια και καποια αλλα p9 lite 2017 ή προκετιαι για το ιδιο κινητο?

Edited by chrisfis
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια ποιο μου προτεινεται το p9 lite 3 Gb 2016 ή το p8 lite 2017?

Επισης υπαρχει διαφορα αναμεσα p8 lite 2017 που το δειχνουν καποια μαγαζια και καποια αλλα p9 lite 2017 ή προκετιαι για το ιδιο κινητο?

 

Προφανώς και είναι άλλο το P8 και άλλο το P9. Αυτή τη στιγμή καλύτερη επιλογή είναι το P9 lite με τα 3gb ram.

Link to comment
Share on other sites

Καμία σχέση η οθόνη του P8 lite με του P9 lite. Το P9 lite είναι σαφώς ανώτερο.

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είπαμε του κώ..ου μας να μαγειρέψει, σκ...α μας έφτιαξε.
Link to comment
Share on other sites

Καμία σχέση η οθόνη του P8 lite με του P9 lite. Το P9 lite είναι σαφώς ανώτερο.

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ίδια οθόνη έχουν, μιλάμε για το p8 lite 2017και όχι το p8 lite που βγήκε το 2015

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε η αναβάθμιση πρώτα για την Β125 και μετά την Β329 για συσκευή αγορασμένη από Vodafone.

Είναι branded μονοκαρτο?

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμενα σημερα μου ηρθε και εμενα η αναβάθμιση ποιο μετα θα εχω νέα a50e2cb8ff889f6421ffb71e9cf0db66.jpg

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

PANAGIOTIS
Link to comment
Share on other sites

Branded vodafone εδώ

 

Μόλις τσέκαρα, δεν ήρθε τίποτα :lol:

 

Πείτε καμια γνώμη όσοι το κάνετε με Branded

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Εχω φιλο με το p9 lite 2gb του εχει ερθει αναβαθμιση στην 7αρα, αλλα δεν το ψηνει καθολου να κανει hard reset και να το στησει απο την αρχη οπως του προτεινα σαν καλυτερο τροπο αναβαθμισης. Οσοι την εχετε περασει πανω απο την αλλη εκδοση χωρις hard reset σας εβγαλε μετα καπιο θεμα η ολα κομπλε?

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Εχω φιλο με το p9 lite 2gb του εχει ερθει αναβαθμιση στην 7αρα, αλλα δεν το ψηνει καθολου να κανει hard reset και να το στησει απο την αρχη οπως του προτεινα σαν καλυτερο τροπο αναβαθμισης. Οσοι την εχετε περασει πανω απο την αλλη εκδοση χωρις hard reset σας εβγαλε μετα καπιο θεμα η ολα κομπλε?

Ευχαριστω!

 

κανενα προβλημα μεχρι τωρα.την εχω περασει και δεν εχω κανει hard reset.ολα δουλευουν ρολοι.γενικα σε κανενα κινητο που ειχα και εκανα αναβαθμιση δεν ασχοληθηκα να το κανω hard reset

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

κανενα προβλημα μεχρι τωρα.την εχω περασει και δεν εχω κανει hard reset.ολα δουλευουν ρολοι.γενικα σε κανενα κινητο που ειχα και εκανα αναβαθμιση δεν ασχοληθηκα να το κανω hard reset

 

+1024 :):):):)

Αντώνης

 

:: www.moschatoweather.eu ::

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μια ερώτηση. Έχω το δικαρτο και χρησιμοποιώ 2 σιμ. Υπάρχει τρόπος να δω σε ποιον από τους δύο αριθμούς ήρθε ένα SMS που μου έστειλαν?
Link to comment
Share on other sites

δεν με ικανοποιει καθολου η πισω καμερα ειδικα τα βραδια οταν παω να βγαλω φωτο με φλας φαινεται ολο το φλας και ασπριζει ολη η φωτο.
Link to comment
Share on other sites

δεν με ικανοποιει καθολου η πισω καμερα ειδικα τα βραδια οταν παω να βγαλω φωτο με φλας φαινεται ολο το φλας και ασπριζει ολη η φωτο.

Αν εχεις θηκη και μαλιστα διάφανη ισως σου δημιουργεί θεμα.Εγω με το που την εβγαλα μου λυθηκε αυτο το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εχω ενα P9 lite voda. Το κινητο φορουσε vns-l21c02b123. Προσπαθησα να περασω καποια αλλη εκδοση, πλεον το κινητο βγαζει "your device has been unlocked and cant be trusted" και φτανει μεχρι την φωτογραφια με το σημα της voda κολλαει εκει. επισης το hisuite στον υπολογιστη δεν αναγνωριζει το πλεον το κινητο. Καμια ιδεα?

ευχαριστω εκ των προτερων

kOstAkhS
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο μου κάνει και εμένα απλώς δεν είναι κάποιου παροχου και ξεκινάει και σταματάει στο 5τοις εκατό και μου λέει ότι δεν βρίσκει το firmware ενώ το έχει κατεβάσει δεν ξέρω τα έχω δοκιμάσει όλα αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει πως να περασω το nougat υπόψιν ότι έχω και ξεκλείδωτο bootloader. Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εχω ενα P9 lite voda. Το κινητο φορουσε vns-l21c02b123. Προσπαθησα να περασω καποια αλλη εκδοση, πλεον το κινητο βγαζει "your device has been unlocked and cant be trusted" και φτανει μεχρι την φωτογραφια με το σημα της voda κολλαει εκει. επισης το hisuite στον υπολογιστη δεν αναγνωριζει το πλεον το κινητο. Καμια ιδεα?

ευχαριστω εκ των προτερων

 

Λυθηκε με DLOAD σε SD και VNS-L21C900B161 και μεθοδο τριων κουμπιων

Edited by kostakhs
kOstAkhS
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Συσκευή bootloader unlocked και frp locked σε bootloop

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...