Jump to content

Huawei P9 Lite


madman099
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε εισαι λαθος. Σε μεγαλες αναβαθμισεις ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ να κανει καποιος εργοστασιακες. Δεν ειναι τυχαιο που τοσα παιδια λενε οτι προβληματα που ειχαν μετα την αναβαθμιση λυθηκαν οταν εκαναν εργοστασιακες. Εχω παραδειγμα και φιλο που καναμε μαζι εργοστασιακες και το τηλεφωνο εστρωσε μιας και ειχε αρκετα προβληματα πριν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Κανε εργοστασιακες να δεις σχεδον διπλασιασμο μπαταριας.

Εχω παθει πλακα με το ποσο κραταει η μπαταρια στην Nougat.

 

Αγαπητε μου δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα σε καμμια συσκευη μου οποιαδηποτε μάρκας και οποιαδηποτε αναβαθμιση μεγαλου η μικρου μεγεθους.

Και ναι η μπαταρια με νουγκατ κρατάει πιο πολυ και ειδικα στην αναμονη. :)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αγαπητε μου δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα σε καμμια συσκευη μου οποιαδηποτε μάρκας και οποιαδηποτε αναβαθμιση μεγαλου η μικρου μεγεθους.

Και ναι η μπαταρια με νουγκατ κρατάει πιο πολυ και ειδικα στην αναμονη. :)

 

Φίλε μου βλέπω τη συζήτησή σας και διαφωνώ με αυτά που λες. Δεν είναι τυχαίο που και οι κατασκευαστές αλλά και οι reviewers συνιστούν factory reset μετά από μεγάλες αναβαθμίσεις. Δεν λέω από την 6.0 στην 6.0.1 αλλά από την 6 στην 7 επιβάλλεται. Φυσικά υπάρχουν και περιπτώσεις που ίσως και να μην χρειάζεται, όπως ίσως στη δική σου, αλλά αυτές είναι η εξάιρεση στον κανόνα... τώρα κανείς δεν σε πιέζει να κάνεις, αν εσύ είσαι ευχαριστημένος με το πως τρέχει το κινητό σου είσαι μια χαρά :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, στο fb ενώ επιλέγω στις ειδοποιήσεις κάποιο συγκεκριμένο ήχο μετά από λίγο ο ήχος αυτός ξετικαρετε και αν ήχο ειδοποιησης είναι αυτός της συσκευής. Είναι πρόβλημα της εφαρμογής η της συσκευής?
Link to comment
Share on other sites

Έχω firmware

VNS-L21C900B170

(2GB - 1 Sim)

 

Ποια έκδοση Nougat θα μπορούσα να περάσω με τη μέθοδο dload ή με τη μέθοδο Update From SD ; Δε θέλω να μπλέξω με rollback κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο συμβαινει και σε μενα.Συμβαινει και σε αλλους: Υπαρχει λυση!!!!!

Λίγο που το πάλεψα σε όσες επαφές, έκανα επεξεργασία στην φωτογραφία μιας - μιας επαφής, οσο ήμουν συνδεδεμένος στο HiSuite και αποθήκευα την υποτιθέμενη αλλαγή είχε σαν αποτέλεσμα να εμφανίζει έστω και σε μικρό κύκλο την καλούμενη επαφή με τα λοιπά στοιχεία αυτής οταν έκανα κλήση. Το ίδιο κάνει και όταν καλεί (μικρό κύκλο με την φωτο) . Αν ξαναρυθμίσεις την φωτογραφία μέσω της συσκευής γυρνάει πάλι στο ίδιο, θολή όταν καλείς και full όταν σε καλεί.Δουλεύτε το και εσείς και κάτι περισσότερο θα βρούμε όλοι μαζί.

Edited by m_ziko
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα...Εχω vns-l21c150b106 branded cosmote...Πεμπτη βραδυ ξεκινησε με την πρωτη ενημερωση...Μετα εκανε αλλες 2 και το Σαββατο περασε το nougat,μεσω OTA ολα...το τηλεφωνο ξεκινησε απο κει που ηταν πριν,με ολες τις ρυθμισεις και λειτουργιες που ειχα πριν,ακομα και ο ηχος κλησης...Ολα λειτουργουν αψογα και απροβληματιστα,το κινητο υπεργρηγορο και σταθερο,πολλη περισσοτερη ram ελευθερη και το δαχτυλικο αισθητα πθι γρηγορο...Να ενημερωσω πως πριν ξεκινησω τις ενημερωσεις,ειχα τηλεφωνικη επικοινωνια με το επισημο service στη Μιχαλακοπουλου,οι οποιοι με ενημερωσαν να μην κανω την αναβαθμιση καθως πολλοι χρηστες αντιμετωπιζουν προβληματα και οτι προτεινεται απο την εταιρεια να περιμενουν για διορθωσεις...Κατοπιν τους ενημερωσα οτι το δικο μου ειναι branded και τοτε μου ειπαν να προχωρησω αφοβα σε ενημερωση καθως οι εκδοσεις για το λειτουργικο μου ειναι απολυτα ελεγμενες και ασφαλεις χωρις προβληματα...Οποτε το συμπερασμα ειναι οτι καλως επραξα και δεν προχωρησα σε unbranding...Ο λογος που ηθελα να το κανω αυτο παλιοτερα ηταν για να παιρνω αναβαθμισεις,αλλα απ οτι φανηκε μια χαρα λειτουργει το OTA και σε μενα και χωρις καθυστερηση σε σχεση με unbranded...η μονη διαφορα ειναι οτι δεν πηρα εγκαιρα τις προηγουμενες ενημερωσεις αλλα τις πηρα μαζεμενες πριν το τελικο Nougat...Στα αρνητικα τωρα...Εξακολουθει να μην υπαρχει η διαδικασια να κανεις internal storage την καρτα μνημης οπως σε αλλες συσκευες,με χαλαει λιγο το πολυ ασπρο και η ελλειψη διαφανειας του καινουριου emui και με χαλαει πολυ το καινουριο notification panel...ειναι πολυ μαυρο,αδιαφανες και δεν εχει ξεχωριστα τις ειδοποιησεις και τις συντομευσεις οπως πριν,κατι το οποιο ειχα λατρεψει σε προηγουμενη εκδοση...Κατι αλλο που μου εχει κανει εντυπωση ειναι οτι υπαρχουν 2 hicare και δεν ξερω ποιο να κρατησω,το παλιο ή το καινουριο???κ επισης ξερει καποιος τι κανει το κουμπι play/pause στο panel της οθονης κλειδωματος,αυτο που σηκωνεις απο κατω σαν το ios???

 

Play pause είναι για να ξεκινάει και να σταματά το slideshow του background wallpaper στη lock screen.

billaros.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

πρώτον δεν είμαι φίλος , αλλά φίλη .δεύτερων εργοστασιακές ρυθμίσεις ότι καλύτερο για κάθε κινητό.

οι κατασκευαστές συνιστούν εργοστασιακές ρυθμίσεις πόσο ποιο απλά να το πούμε .

τώρα αν εσύ δεν θέλεις να κάνεις δεν σε πιέζει κανένας .

απλά μην παρασύρεις τους άλλους και καλά ότι δεν χρειάζεται ,αλλά ούτε και να επιμένεις.

 

απλά τα πράγματα .

 

μήπως ξέρει να μου πει κάποιος εδώ μέσα όσο αφορά τα μηνύματα πως γίνεται να έχω περισσότερους χαρακτήρες για την αποστολή μηνυμάτων?

γιατί βγάζει μόνο 70 . υπάρχει κάποια ρύθμιση?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου βλέπω τη συζήτησή σας και διαφωνώ με αυτά που λες. Δεν είναι τυχαίο που και οι κατασκευαστές αλλά και οι reviewers συνιστούν factory reset μετά από μεγάλες αναβαθμίσεις. Δεν λέω από την 6.0 στην 6.0.1 αλλά από την 6 στην 7 επιβάλλεται. Φυσικά υπάρχουν και περιπτώσεις που ίσως και να μην χρειάζεται, όπως ίσως στη δική σου, αλλά αυτές είναι η εξάιρεση στον κανόνα... τώρα κανείς δεν σε πιέζει να κάνεις, αν εσύ είσαι ευχαριστημένος με το πως τρέχει το κινητό σου είσαι μια χαρά :)

Τους ριβιουερς να σου πω τους εχω να μη πω. Το μονο που εχω να πω οτι απο 4 σε 5 απο 5 σε 6 κλπ εχω κανει σε παμπολα κινητα μου χωρις εγοστασιακο μηδενισμο και ολα δουλευαν ρολοϊ. Και πιστεψε με δεν εχω λογο να πω ψεματα η ανακριβειες παρα μονο γεγονοτα και ξαναλεω παντα σε ελληνικα κινητα καινουργια και απειραχτα στο οτιδηποτε..

Φιλικα παντα και μονο. :)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα από ένα νέο χρήστη της συσκευής. Την πήρα για την γυναίκα μου και ενεργοποίησα τον έλεγχο δεδομένων κινητής αλλά το υπολογίζει από την 1η του μήνα και δεν κατάφερα να το αλλάξω ώστε να το υπολογίζει από τις 22 που γίνεται η ανανέωσή της. Επίσης διαπιστώνω ότι δεν με αφήνει και να το απενεργοποιήσω. Μήπως υπάρχει τρόπος και εγώ το χάνω κάπου; Τρέχει την τελευταία έκδοση.
Link to comment
Share on other sites

πρώτον δεν είμαι φίλος , αλλά φίλη .δεύτερων εργοστασιακές ρυθμίσεις ότι καλύτερο για κάθε κινητό.

οι κατασκευαστές συνιστούν εργοστασιακές ρυθμίσεις πόσο ποιο απλά να το πούμε .

τώρα αν εσύ δεν θέλεις να κάνεις δεν σε πιέζει κανένας .

απλά μην παρασύρεις τους άλλους και καλά ότι δεν χρειάζεται ,αλλά ούτε και να επιμένεις.

 

Αν ήταν απαραίτητο να κάνεις wipe το κινητό, φαντάζομαι ότι η Huawei θα το έκανε ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ή έστω θα σου έβγαζε popup και θα σου έλεγε "Πστ, μπας και να κάνουμε factory reset?".

 

Από τη στιγμή που ΔΕΝ το κάνει, πάει να πει ότι ΔΕΝ χρειάζεται.

 

Αν διαβάσεις το μήνυμα που βγάζει η ΙΔΙΑ η Huawei όταν αναβαθμίζεις, σου λέει ότι ΔΕΝ θα χαθούν δεδομένα κλπ. Δεν σου λέει "Εντάξει μωρέ, αλλά κάνε καλού κακού ένα factory reset".

 

Εκτός αν ο οποιοσδήποτε τρίτος γνωρίζει περισσότερα από την ίδια την Huawei, εκεί πάω πάσο, καθώς αυτό με ξεπερνά...

 

Θέλεις να κάνεις factory reset; Κάνε. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ όμως. Ούτε καν προτεινόμενο!

Αντώνης

 

:: www.moschatoweather.eu ::

Link to comment
Share on other sites

Αν ήταν απαραίτητο να κάνεις wipe το κινητό, φαντάζομαι ότι η Huawei θα το έκανε ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ή έστω θα σου έβγαζε popup και θα σου έλεγε "Πστ, μπας και να κάνουμε factory reset?".

 

Από τη στιγμή που ΔΕΝ το κάνει, πάει να πει ότι ΔΕΝ χρειάζεται.

 

Αν διαβάσεις το μήνυμα που βγάζει η ΙΔΙΑ η Huawei όταν αναβαθμίζεις, σου λέει ότι ΔΕΝ θα χαθούν δεδομένα κλπ. Δεν σου λέει "Εντάξει μωρέ, αλλά κάνε καλού κακού ένα factory reset".

 

Εκτός αν ο οποιοσδήποτε τρίτος γνωρίζει περισσότερα από την ίδια την Huawei, εκεί πάω πάσο, καθώς αυτό με ξεπερνά...

 

Θέλεις να κάνεις factory reset; Κάνε. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ όμως. Ούτε καν προτεινόμενο!

 

Σε όλα τα λειτουργικά είτε είναι Android, είτε Windows, είτε δεν ξέρω και εγώ τι, ειδικά όταν αλλάζει η έκδοση (πχ από την 6.1 σε 7.0, από Win 7 σε 10 κλπ) είναι καλό να γίνεται format (επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων) ώστε να "κάτσει" απροβλημάτιστα και χωρίς conflicts το νέο λειτουργικό. Αν θέλεις δηλαδή να έχεις την καλύτερη δυνατή εμπειρία. Δεν είναι απαραίτητο αλλά είναι καλό και έχει σημαντική διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Οταν πηρα το κινητό ηταν branded με c02b122.Το εκανα unbrand και γυρισε σε c900b160.Αν του περασω παλι την ιδια ρομ που φορουσε στην αρχη,θα γυρισει σε c02 ή θα παραμείνει c900;Γνωριζει κανείς;
Link to comment
Share on other sites

Αν ήταν απαραίτητο να κάνεις wipe το κινητό, φαντάζομαι ότι η Huawei θα το έκανε ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ή έστω θα σου έβγαζε popup και θα σου έλεγε "Πστ, μπας και να κάνουμε factory reset?".

 

Από τη στιγμή που ΔΕΝ το κάνει, πάει να πει ότι ΔΕΝ χρειάζεται.

 

Αν διαβάσεις το μήνυμα που βγάζει η ΙΔΙΑ η Huawei όταν αναβαθμίζεις, σου λέει ότι ΔΕΝ θα χαθούν δεδομένα κλπ. Δεν σου λέει "Εντάξει μωρέ, αλλά κάνε καλού κακού ένα factory reset".

 

Εκτός αν ο οποιοσδήποτε τρίτος γνωρίζει περισσότερα από την ίδια την Huawei, εκεί πάω πάσο, καθώς αυτό με ξεπερνά...

 

Θέλεις να κάνεις factory reset; Κάνε. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ όμως. Ούτε καν προτεινόμενο!

Ναι αλλά σου λέει να πάρεις backup γιατί ενδέχεται κάτι να πάει στραβά και να είναι υποχρεωτική η αποκατάσταση εργοστασιακών ρυθμίσεων.

Όπως και να έχει είναι επιλογή του χρήστη αν θα επαναφέρει τις εργοστασιακές ρυθμίσεις και θα αρχίσει από την αρχή ή αν θα παραμείνει με τις ρυθμίσεις πριν την αναβάθμιση. Ορισμένες εταιρίες π.χ. vernee σε αλλαγή έκδοσης ζητούν (δεν απαιτούν) την επαναφορά των εργοστασιακών ρυθμίσεων έτσι ώστε να αναγνωρίζονται σωστά ήχοι, backgrounds, fingerprint και νέα μενού. Τέλος όπως θα γνωρίζετε οι διαφορές Android 6.0 με android 7.0 είναι πολύ μεγάλες τουλάχιστον σε επίπεδο ασφάλειας, οπότε είναι πολύ πιθανό κάτι που απαιτεί επιπλέον ή διαφορετικά δικαιώματα να μην ενημερώσει / ενημερωθεί από την καινούργια έκδοση με αποτέλεσμα να μην λειτουργεί σωστά.

Όπως και να έχει πιστεύω ότι το θέμα upgrade (όχι update) είναι περισσότερο trial and see. Κάνεις την αναβάθμιση και σου παίζουν όλα κανονικά; Μένεις έτσι, αν κάτι δεν σου παίζει όπως πριν (πληρωμή με NFC, γεννήτρια κωδικών για τράπεζες κ.α.) πας για factory reset. Αυτό πιστεύω, ταπεινά και ευλογημένα πάντα :)

billaros.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

Προς φίλους και φίλες που έχουν γεμίσει με posts αν πρέπει ή όχι να κάνεις wipe μετά από update , μία είναι η λύση

αν

δουλεύει καλά το αφήνεις όπως είναι

δεν δουλεύει καλά ε! κάνεις wipe και βλέπεις πως πάει αν δουλεύει καλά το αφήνεις όπως είναι

δεν δουλεύει καλά ξαναπερνάς την rom

δουλεύει καλά την αφήνεις όπως είναι

δεν δουλεύει καλά πας στην προηγούμενη rom (αν σε αφήνει το κινητό)

αν δεν σε αφήνει να πας στην προηγούμενη το πας στο service

αν δεν δουλεύει καλά με όλα τα παραπάνω το πας στο service

τέλος .

δεν χρειάζεται με τι παραμικρό να τσακωνόμαστε και να προσπαθούμε να περάσουμε το δικό μας , εδώ για να δώσουμε και να πάρουμε βοήθεια ή γνώμες είμαστε.

και μην ξεχνάτε την μικρή μεγάλη λεπτομέρεια , ένα πρόγραμμα διαφορετικό να έχουμε περασμένο το οποίο για α,β λόγους δεν δουλευέι στο νέο λειτουργικό μπορεί να μας κάνει μπάχαλο το κινητό ή την συσκευή γενικά .

Edited by lost

Οι τρανοί άντρες είναι σφυρηλατημένοι στη φωτιά.

Προνόμιο των κατωτέρων είναι το άναμμα της φωτιάς.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω τοσα χρονια δεν εκανα factory reset μετα απο updates. Εαν δουλευει καλα, δεν το πειραζω.. Η 7 μου δουλευει καλα προς το παρων οποτε δεν το πειραζω. Αν αργοτερα κανει κονξες θα το φαει το reset.

 

Εγω ηθελα να ρωτησω κατι αλλο, του εχει ''στραβωσει'' κανενος αλλου το κινητο? Παρ ολο που δεν το κακομεταχειριζομαι και το εχω παντα σε θηκη, παρατηρησα προχτες οτι bendαρε λιγο, και φαινοταν πολυ κατω αριστερα. Το λυγισα λιγο απο την αλλη και ηρθε στα ισια του. Ισως φταιει βεβαια που καμια φορα το βαζω στην μπροστα τσεπη του τζιν. Το ειχα φοβο γενικα γιατι και λεπτο ειναι, και δεν ξερουμε και ποσο δυνατο ειναι το μεταλλο που εχει.

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα και εγώ την αναβάθμιση σε δίκαρτο wind. Χωρίς wipe ούτε επαναφορά εργοστασιακών.

 

Ενώ πρίν την αναβάθμιση αρκετές φορές με εκνεύριζε από κάποια lag που είχε και η μπαταρία είχε χάσει την αίγλη της από όταν το είχα πάρει, φαίνεται ότι με το update έχει γίνει πιο σταθερό το κινητό και η μπαταρία σα να κρατάει περισσότερο.

 

Μπορεί να είναι και η ιδέα μου δεν ξέρω! Θα δείξει!

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να μην φαίνεται στην οθόνη όταν είναι κλειδωμένο το τηλέφωνο ότι έχω μήνυμα;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να μην φαίνεται στην οθόνη όταν είναι κλειδωμένο το τηλέφωνο ότι έχω μήνυμα;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

θα μπεις ρυθμίσεις - εφαρμογές - μηνύματα και πας εκεί που λέει ειδοποιήσεις και θα ξετικαρεις την εμφάνιση στην οθόνη κλειδωματος.και αυτό ισχύει για όλες τις εφαρμογες

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

θα μπεις ρυθμίσεις - εφαρμογές - μηνύματα και πας εκεί που λέει ειδοποιήσεις και θα ξετικαρεις την εμφάνιση στην οθόνη κλειδωματος.και αυτό ισχύει για όλες τις εφαρμογες

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Περί Nougat:

 

Είχα την VNS-L21C150B130

 

Έβαλα την VNS-L21C432B170 (με dload) και η έκδοση άλλαξε σε VNS-L21C900B170

 

Πώς μπορώ να κάνω update σε Nougat και σε ποια έκδοση;

 

Δοκίμασα C432B381 & C150B361 αλλά βγάζει μήνυμα ότι είναι λάθος version.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως για τα δικαρτα ειναι αυτα που τελειωνουν σε 0 και οχι σε 1
κοντος μεν αλλα οχι χαζος!!!!!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Περί Nougat:

 

Είχα την VNS-L21C150B130

 

Έβαλα την VNS-L21C432B170 (με dload) και η έκδοση άλλαξε σε VNS-L21C900B170

 

Πώς μπορώ να κάνω update σε Nougat και σε ποια έκδοση;

 

Δοκίμασα C432B381 & C150B361 αλλά βγάζει μήνυμα ότι είναι λάθος version.

Την ιδια εχω και εγω και περασα μια ρομ αλλα ηταν test keys και ηταν μιση.εκανα rollback σε 6.Ακόμα δεν εχω βρει πια πρεπει να βαλω.Αν το βρω θα σου πω.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως για τα δικαρτα ειναι αυτα που τελειωνουν σε 0 και οχι σε 1

 

Μονόκαρτο έχω. Δοκίμασα βεβαια και Β360-Β361 χωρίς αποτέλεσμα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Την ιδια εχω και εγω και περασα μια ρομ αλλα ηταν test keys και ηταν μιση.εκανα rollback σε 6.Ακόμα δεν εχω βρει πια πρεπει να βαλω.Αν το βρω θα σου πω.

 

Λογικά πέρασες κάποια rom που δεν ήταν πλήρης (FullOTA - MF-PV) αλλά κάποιο update. Θυμάσαι την έκδοση και πόσα GB ήταν;

 

Στην περίπτωσή μας έχει αλλάξει το Region (το Cxxx πχ C900 αντί για C150).

Νομίζω ότι μόνο με ξεκλείδωμα bootloader και TWRP θα γίνει δουλειά, αλλά προσπαθώ να το αποφύγω.

Link to comment
Share on other sites

Αναλυτικός οδηγός στα ελληνικά για να κάνουμε root το τηλέφωνο υπάρχει;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Εχω αναφερθει πολλες φορες αλλα δυστυχως δεν εχω παρει απαντηση.Μετα απο την αναβαθμηση δεν εχει ""κατσει"" καλα το twitter.Μια δεν λαμβανω ηχο στις ειδοποιησεις,μια λαμβανω τον μισο ηχο.Κουφο τελειως.Τι πρεπει να κανω;Σε ολες τις αλλες εφαρμογες δεν εχω κανενα θεμα.Συγνωμη αμα κουρασα αλλα δεν εχω παρει απαντηση καμια.Σημειωση:εχω κανει απεγκατασταση και ξανα εγκατασταση πολλες φορες.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Συσκευή bootloader unlocked και frp locked σε bootloop

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...