Jump to content

Honor 8


ovelix5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ευχαριστώ φίλε. Τελικά ήταν κουλό τι έφταιξε. Δεν είχα βάλει την sim μέχρι να το "στήσω". Την είχα σε άλλο τηλ γιατί οι αναβαθμίσεις παίρνουν ώρα και περίμενα τηλ. μόλις την τοποθέτησα στο καπάκι ηρθε

 

Ειχε αναφερθεί αυτο νομίζω και παλαιότερα.. ήθελε ενα μέλος να αναβαθμίσει και δεν του ερχόταν το update. Με το που έβαλε κάρτα σιμ του εμφανίστηκε κατευθειαν

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ειχε αναφερθεί αυτο νομίζω και παλαιότερα.. ήθελε ενα μέλος να αναβαθμίσει και δεν του ερχόταν το update. Με το που έβαλε κάρτα σιμ του εμφανίστηκε κατευθειαν

 

yep. εγω. και το ξεχασα...

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Εγω πηγα στη wind κ μου εβαλαν τα παιδια τζαμακι το οποιο ειναι σουπερ.καλυπτει πολυ καλα την οθονη..το μονο "αρνητικο" ειναι η τιμη του.δηλ στα 10 ευρω.
!!!
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε γιατί υπάρχει αυτή η έλλειψη στα μαγαζιά στο skroutz και η αύξηση τιμής του; Ειδικά το μπλε δεν υπάρχει πουθενά.
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αγοράσω το κινητό. Υπάρχει κάτι να φοβάμαι; Είναι συμβατό με το δίκτυο της cosmote; Παίρνει micro sim ή όχι; Πόσα giga είναι ελεύθερα από τα 32;

Τι περιέχει μέσα η συσκευασία; Περιλαμβάνει και θήκη;

Edited by Christos21417
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αγοράσω το κινητό. Υπάρχει κάτι να φοβάμαι; Είναι συμβατό με το δίκτυο της cosmote; Παίρνει micro sim ή όχι; Πόσα giga είναι ελεύθερα από τα 32;

Τι περιέχει μέσα η συσκευασία; Περιλαμβάνει και θήκη;

 

μη φοβάσαι τιποτα

είναι συμβατό με ολα τα δίκτυα

παίρνει νανο σιμ

26 περίπου ελεύθερα

φορτιστή, καλώδιο και το κινητό περιέχει η συσκευασία.. θήκη οχι

Link to comment
Share on other sites

μη φοβάσαι τιποτα

είναι συμβατό με ολα τα δίκτυα

παίρνει νανο σιμ

26 περίπου ελεύθερα

φορτιστή, καλώδιο και το κινητό περιέχει η συσκευασία.. θήκη οχι

 

Ωραίος ευχαριστώ πολύ. Ακουστικά δηλαδή δεν έχει;

Link to comment
Share on other sites

Αν το παρεις από σκρουτζομαγαζο εξαρτάται από ποια χωρα το χουν φερει.Το δικο μου που ηταν από Ολλανδια ειχε κανονικα.

Στις μεγαλες αλυσιδες στανταρ δεν εχει.

nokia3310,nokia3330,nokia3200,nokia7610,nokia7370,sonyerricsonk800i:w00t:,samsung s8300,nokiaN82,lg viewty,htc hero,s2, xiaomi Mi3,LgG4,Honor 8,Htc U11
Link to comment
Share on other sites

Αν το παρεις από σκρουτζομαγαζο εξαρτάται από ποια χωρα το χουν φερει.Το δικο μου που ηταν από Ολλανδια ειχε κανονικα.

Στις μεγαλες αλυσιδες στανταρ δεν εχει.

 

Από skroutz θα το παραγγείλω λογικά αύριο. Θα πάρω να ρωτήσω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπρα, γνωριζει κανεις τα honor 8 που κυκλοφορουν απο Κινα (ΚΝΤ-AL10 & KNT-AL20) ή Ευρώπη ειναι διαφορετικός ο κωδικός του κινητού?

Πρόκεται για την ίδια συσκευή?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπρα, γνωριζει κανεις τα honor 8 που κυκλοφορουν απο Κινα (ΚΝΤ-AL10 & KNT-AL20) ή Ευρώπη ειναι διαφορετικός ο κωδικός του κινητού?

Πρόκεται για την ίδια συσκευή?

 

Δες εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε γιατί υπάρχει αυτή η έλλειψη στα μαγαζιά στο skroutz και η αύξηση τιμής του;

 

+35 ευρα πανω πηγε μετα απο 3 μηνες αντι να πεσει με την ελευση νεων μοντελων!

Ενω το sammy S7 επεσε στα 400 ευρα!!! Ποτς γκενεν ατο?

 

Η Β380 δεν ακουστηκε σε καποιον μεσω ΟΤΑ ακομα να φανταστω ε?

 

Παντως μετα απο μηνες, μπορω να πω οτι ειμαι εξισου ευχαριστημενος με το κινητο. Γρηγορη φορτιση, καλες φωτο, μπαταρια μια χαρα (αν δε θες 10 εφαρμογες online ολη την ωρα) και το EMUI μου κατσε μια χαρα. Ειναι το 1ο τηλεφωνο που ουτε καν Νοβα του εβαλα, ολα μεσα απ την αρχη λειτουργουν κομπλε.

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς φίλε μου.

Και εγώ απο το προηγούμενο honor που είχα , για λίγο πήγα να δουλέψω τον nova και τελικά τον έβγαλα .

Δεν μου κολλούσε στην emui

Link to comment
Share on other sites

Γιατί αυτό και όχι ένα Ρ9 την ίδια τιμή έχουν πλέον...στα χαρακτηριστικά το Ρ9 έχει λίγο πιο γρήγορο επεξεργαστή και φαίνεται να είναι πιο καλό στο θέμα φωτογραφία.... little help !!
Link to comment
Share on other sites

Οι διαφορές για εμένα είναι μιδαμινες αν Δεις σε βιντεακια το honor τρέχει και πιο γρήγορα σε μερικες εφαρμογές αλλά και παλι οριακα. Πιο πολύ είναι το ντιζάιν σου αρέσει το ένα είναι αλουμινίο το άλλο γυαλι

 

Link to comment
Share on other sites

Μου έσκασε η B381 μόλις για όσους ενδιαφέρονται.

 

OTA η με Firmware finder; ;

Τι αλλάζει γενικά;

Από που είναι το κινητο σου (χώρα προέλευσης?)

 

Εαν περάσουμε με Firmware finder update σβήνει τα πάντα η απλά περνάει πάνω από τα προσωπικά δεδομένα σου;

Edited by john74
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

OTA η με Firmware finder; ;

Εαν περάσεις με Firmware finder update σβήνει τα πάντα η απλά περνάει πάνω από τα προσωπικά δεδομένα σου;

ota μου ηρθε . κοιταξα για πλάκα και μου έβγαλε το update.

Edited by Del_sol
Link to comment
Share on other sites

Μου έσκασε η B381 μόλις για όσους ενδιαφέρονται.

 

εμενα τιποτα,ακομα Β360, και στο xDA forum μιλανε ηδη για την Β385 lol! επισης περιμενουν απαντηση για τον αν θα παρουμε emui 5.1 ...

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Απ ότι λένε παίζει να μην πάρουμε και πότε.. Και όσο για το update ήξερα ότι είχε ακυρωθεί η 380 αλλά δεν περίμενα την 381 η αληθεια ειναι.
Link to comment
Share on other sites

Απ ότι λένε παίζει να μην πάρουμε και πότε.. Και όσο για το update ήξερα ότι είχε ακυρωθεί η 380 αλλά δεν περίμενα την 381 η αληθεια ειναι.

 

Τι χώρα προέλευσης είναι το honor 8 σου??

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...