Jump to content

Honor 8


ovelix5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από ότι βλέπω ξεκίνησε η πώληση του...

 

http://www.gizok.com/huawei-honor-8.html

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160502/e3dc936aa25e45c354280343a3ecce7d.jpg

 

---------------------------------------------------------------------

Χρήσιμα links:

Οδηγός υποβάθμισης σε Android 6.O

Edited by ZZW30

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

είσαι λάθος δεν εχει ανακοινωθεί τπτ ακόμα πόσο άλλο να πουλιέται ήδη όπως υποστηρίζεις
Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

είσαι λάθος δεν εχει ανακοινωθεί τπτ ακόμα πόσο άλλο να πουλιέται ήδη όπως υποστηρίζεις

Εννοείς ότι εγώ είμαι λάθος;; :eek:

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Το site είναι spam. Αναφέρει ότι το πουλάει πάνω από ένα μήνα, ενώ δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα από τη huawei. Προσοχή.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Τότε καλό θα ήταν να διαγραφεί από τους Mod....

Και ταπεινά συγνώμη για την αναστάτωση...

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς ότι εγώ είμαι λάθος;; :eek:

 

φυσικά εσύ... ποιος εγώ :)

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Οκ το δέχομαι αφού "εγώ" έχω το side και το προωθώ... :p

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Άλλο είναι το 8 και άλλο το V8?

 

Στάλθηκε από το ONE A2003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
υπαρχει κανενα σαιτ εκτος του αρενα που να επιβεβαιωνει οτι εχει δεκτη FM η συσκευη ? παντως εαν ερθει επισημα στην χωρα μας ειναι μια αξιολογη προταση και ας "προφερεται" δυσκολα η μαρκα της συσκευης :D
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά όχι από το μαγαζί αυτό...

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα σ εολους τους φιλους

εχουμε κανενα νεο ποτε θα κυκλοφορησειη εαν εχει καποιο λινκ να το δουμε?

Huawei Mate 10 Pro [bLA-L29]
Link to comment
Share on other sites

σε καποια site γραφουν μεσα αυγουστου για Αμερικη και τελη αυγουστου αρχες σεπτεμβρη για Ευρωπη....δεν παραθετω καποιο Link γιατι εχω χασει λιγο την μπαλα και δεν θελω να παραπληροφορησω....παντως σε διαφορα βιντεο review ξενων απο Κινα μεχρι Ιταλια στο γιουτιουμπ που εχω κανει κανει ερωτηση για το ραδιο μεχρι στιγμης εχω λαβει 4 οχι και 2 ναι....δεν ξερω τι παιζει.....αναμενουμε λοιπον :)
Link to comment
Share on other sites

Εγινε η παρουσιαση στην αλλη ακρη του Ατλαντικου....αναμενουμε λιαν συντομως και Eυρωπη...εν ολιγοις ενα φανταχτερο p9 με Ir blaster και δυστυχως χωρις Fm radio σε αντιθεση με το προηγουμενο μοντελο honor 7 :(....ας ελπισουμε να το δουμε και στην χωρα μας σε λογικη τιμη http://www.phonearena.com/news/The-new-Honor-8-is-announced_id84190
Link to comment
Share on other sites

Νεα video reviews….

 

Στο arena αναφέρει amoled οθονη αλλα μάλλον είναι λαθος.

http://www.gsmarena.com/huawei_honor_8-8195.php

 

 

Το μπλεδάκι παντως είναι ομορφο αν και πολύ φιλικό στις δακτυλιες

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω ειναι οτι πιο value η σειρα honor. Την παρακολουθω απο το honor 7 και μετα και ειναι εντυπωσιακα τηλεφωνα. Πηρε κανεις το 8 μηπως; Το vopmart.com εχει το 3gb ram με 309€! Αν εχετε καμια αλλη trusted και value πηγη αναφερτε την!
Link to comment
Share on other sites

Εχω την αίσθηση πως φέτος θα είναι πιο ακριβή η σειρά αρα πιο κοντά τιμολογιακα με την σειρά P.

Αν τελικά γίνει έτσι και η διαφορά είναι μικρή τότε για κάποιον που θα θέλει καλύτερη κάμερα η πλάστιγγα θα γείρει προς το P9.

Από την άλλη στο honor δώσανε περισσότερες λειτουργίες στο fingerprint.

Προς το παρόν το βλέπω σε αρκετούς πωλητές στο Ali αλλά δεν ξέρω τι παίζει με τις εκδόσεις και διστάζω να κάνω κίνηση

Link to comment
Share on other sites

24 Αυγούστου η επίσημη παρουσίαση του σε ευρωπη και αμερική αν δεν κάνω λάθος οπότε περιμένουμε να δούμε σε τι τιμές θα παίξει στην Ευρώπη...άσε που είναι νωρίς η αγορά του από κίνα διότι τα γνωστά μαγαζιά δεν το έχουν ακόμα, οπότε αναμένουμε
Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά .τυγχανω προσφατα να είμαι ένας ευτυχής κάτοχος honor 8 64gb 4 gb ram...ήμουν τυχερός καθώς ή κοπέλα μου ταξίδεψε στην κινα για σπουδές και της ανεθεσα να μου αγοράσει το πολυπόθητο...λοιπον οι πρώτες εντυπώσεις είναι πολύ καλές αν και υπήρχε μία δυσκολία μέχρι να βρω μία άκρη οστε να κάνω το κινητό πλήρως λειτουργικό,γιατι οι κινέζοι είχαν φροντίσει να το φορτώσουν με ένα σωρό άχρηστες κινεζικες εφαρμογές.το κινητό ζηταγε απαραίτητη εγγραφή σε huawei λογαριασμό και ή huawei δεν έδινε επιλογή εγγραφής με ελληνικό αριθμό.κατα κάποιο τρόπο ξεπεράστηκαν όλα τα προβλήματα.εχουμε και λέμε λοιπόν ...ή κάμερα ει αι σε ένα πολύ αξιοπρεπές σημείο και κοντραρει στα ισα την κάμερα s6 edge +(αυτό έχω ως μέτρο συγκρίσης γιατί το έχει ή κοπέλα μου) η ταχύτητα των εφαρμογών είναι εξωπραγματική και αφήνει πολύ πισο την παλιά ναυαρχίδα της σαμ...ενω ή οθόνη που δεν περίμενα να είναι τίποτα το αξιόλογο δείχνει πολύ καλή .ένα (αρνητικό) που βρίσκω είναι ότι ο σχεδιασμος του κινητού μοιάζει αρκετά με iphone από κοντά αλλά ή ποιότητα των υλικών δείχνει πολύ καλή αν κινεζικο.για την μπαταρία δεν μπορώ να σας πω πολλά καθώς συνεχώς προκαλώ το κινητό με πολλές βαριές εφαρμογές ώστε να βρω τα όρια του .πράγμα που δεν έχω καταφέρει ακόμα.κατι ακόμα που δυσκολεύει την κατάσταση είναι ότι το λογισμικό είναι κάπ ς διαφορετικό από τα προηγούμενα android και ζητάει συνεχώς επιβεβαιώσεις σε σημείο που γίνεται λίγο εκνευριστικο....αν χρειαζόταν να το βαθμολογίσω σίγουρα θα επερνε εύκολα 9/10 .ελπίζω και ή αξιοπιστία του να αποδειχθεί εξίσου καλή.το υπέρ ατού του είναι λήψη νυχτερινών φωτογραφιών που πραγματικά άμα ξέρεις λίγα πράγματα από επαγγελματικές φωτογραφικές μηχανές μπορεις πραγματικά να κάνεις την νύχτα μέρα. Αυτό που μου μένει μονο ως απορία

είναι ο λόγος ύπαρξης δύο φακών καθώς δεν Έχει επιλογή fish eye ...

Huawei honor 8
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...