Jump to content

Honor 8


ovelix5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.kimovil.com/el/khoro-agora-huawei-honor-8-64gb

 

Μπορει καποιος να μου εξηγησει παρακαλω τι σημαινουν αυτα τα AL00 - DL00 - EU μπροστα απο την εκδοση του κινητου?

Xiaomi Mi 13 Pro 🆒

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν δεν κάνω λάθος AL είναι ή κινεζική ξεκλειδωτη έκδοση DL ή κινεζική κλειδωμένη σε πάροχο και EU ή ευρωπαϊκή έκδοση

 

sent from my Dinosaur

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Τιποτα ακομη μεχρι στιγμης! Αν δεν απαντησουν μεχρι αυριο θα τους ξαναστειλω

Να θεωρησουμε ότι δεν σου απάντησαν...;

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Να θεωρησουμε ότι δεν σου απάντησαν...;

Με εγραψαν κανονικα...τι να πω,κριμα

Xiaomi Mi 13 Pro 🆒

Link to comment
Share on other sites

Με εγραψαν κανονικα...τι να πω,κριμα

Ή θα σου έστελναν ένα τυποποιημένο email μυριζοντας τα νυχια σου το τι θέλουν να πουν!!

 

Για αυτό είμαστε 400 χρόνια πίσω... :mad:

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Να θεωρησουμε ότι δεν σου απάντησαν...;

Η απαντηση τους: Καλησπέρα Απόστολε και απολογούμαι για την καθυστερημένη απάντηση. Δεν γνωρίζουμε πότε ακριβώς θα έρθει το Honor 8 στην Ελλάδα. Για να το υποστηρίζει το σερβις θα πρέπει η συσκευή να προορίζεται για Κεντρική Ανατολική Ευρώπη και Σκανδιναβία. Μπορούμε να μάθουμε για ποια αγορά προορίζεται μια συσκευή από το ΙΜΕΙ της. Καλό απόγευμα

Xiaomi Mi 13 Pro 🆒

Link to comment
Share on other sites

Η απαντηση τους: Καλησπέρα Απόστολε και απολογούμαι για την καθυστερημένη απάντηση. Δεν γνωρίζουμε πότε ακριβώς θα έρθει το Honor 8 στην Ελλάδα. Για να το υποστηρίζει το σερβις θα πρέπει η συσκευή να προορίζεται για Κεντρική Ανατολική Ευρώπη και Σκανδιναβία. Μπορούμε να μάθουμε για ποια αγορά προορίζεται μια συσκευή από το ΙΜΕΙ της. Καλό απόγευμα

Χαχαχαχχ όπως στα έλεγα!!!

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Η απαντηση τους: Καλησπέρα Απόστολε και απολογούμαι για την καθυστερημένη απάντηση. Δεν γνωρίζουμε πότε ακριβώς θα έρθει το Honor 8 στην Ελλάδα. Για να το υποστηρίζει το σερβις θα πρέπει η συσκευή να προορίζεται για Κεντρική Ανατολική Ευρώπη και Σκανδιναβία. Μπορούμε να μάθουμε για ποια αγορά προορίζεται μια συσκευή από το ΙΜΕΙ της. Καλό απόγευμα

 

Οτι ναναι corporation.

Δηλαδή τα κινητά που θα πηγαίνουν ανατολική ευρώπη έχουν άλλη εγγυηση από όσα πηγαίνουν δυτική ευρώπη; Με ποιο κριτήριο γίνεται ο διαχωρισμός;

Link to comment
Share on other sites

Το περιμενω. Οταν μετα απο 3-6 μηνες πεσει εκει που θελω θα το χρυπησω. Το μπλε ειναι υπεροχο!

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

επομενως t0lias συμφωνα με την απαντηση τους αν παραγγειλει καποιος απο το γερμανικο vmall πχ , που σαν χωρα πιο κεντρικη Ευρωπη δεν γινεται , η ελληνικη αντιπροσωπεια θα καλυψει την εγγυηση ? :p Edited by Lensman
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εγώ πάντως περιμένω το to2c.com να το βγάλει για να το παραγγείλω από'κει μιας καο έχω κάνει αρκετές παραγγελίες από το συγκεκριμένο και είναι απολύτως αξιόπιστο.
Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε μου,έχω παραγγείλει 6κινητά από το συγκεκριμένο site αλλά ποτέ δε χρειάστηκε κανένα από αυτά κάποιο service.Εσύ έχεις καμιά δυσάρεστη εμπειρία με το συγκεκριμένο site;

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης,γνωρίζει κάποιος κανένα αξιόπιστο site από Κίνα που να πουλάει αυτή τη στιγμή το honor 8;Χρειάζομαι άμεσα κινητό...

Link to comment
Share on other sites

Στο σκρουτζ η τιμη του ξεκιναει απο 425€ ενα το p9 445€ που δεν ειναι και πολυ μεγαλη η διαφορα τους. Καλα τι κανανε εκει στην honor το φτασανε στην τιμη του p9? υποτιθεται το ανταγωνιστικο τους πλεονεκτημα ηταν η αρκετα χαμηλοτερα τιμη τους. Απο oppomart κανει 315€. Ξερει κανεις αλλος τα υπολοιπα value και εμπιστα διεθνη sites για παραγγελια; Επισης θα υπαρχει θεμα στην χρηση του στην Ε.Ε αν ειναι η κινεζικη εκδοση της συσκευης;
Link to comment
Share on other sites

Μεταξύ P9 και Honor8 ποιό θα διαλέγατε ανεξαρτήτου χρημάτων;

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πάντως το honor 6 που το είχα πάρει στην κινέζικη έκδοση 2 χρόνια τώρα παίζει απροβλημάτιστα και συνεχίζουμε....

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν υπηρχε το μπλε χρωμα του Honor 8 θα ελεγα P9! Αλλα με το μπλε εχω παθει πλακα!

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το χρώμα είναι το μόνο που δεν με απασχολεί.Μιλάω καθαρά για το τι δυνατότητες έχει το κάθε κινητό.
Link to comment
Share on other sites

Στο σκρουτζ η τιμη του ξεκιναει απο 425€ ενα το p9 445€ που δεν ειναι και πολυ μεγαλη η διαφορα τους. Καλα τι κανανε εκει στην honor το φτασανε στην τιμη του p9? υποτιθεται το ανταγωνιστικο τους πλεονεκτημα ηταν η αρκετα χαμηλοτερα τιμη τους. Απο oppomart κανει 315€. Ξερει κανεις αλλος τα υπολοιπα value και εμπιστα διεθνη sites για παραγγελια; Επισης θα υπαρχει θεμα στην χρηση του στην Ε.Ε αν ειναι η κινεζικη εκδοση της συσκευης;

 

τα μαγαζια στο σκρουτζ πουλάνε την έκδοση με τα 4 γιγα ενω το oppomart με τα 3 και με τα 4 γιγα ειναι +50 παραπάνω

επίσης στο επίσημο ευρωπαικό καταστημα κάνει 399 με τα 4 γιγα αλλά τα μεταφορικά που ζητάνε για Ελλάδα είναι τραγικό

σε άλλα ιντερνετικα καταστήματα στην Ευρωπή έχει πέσει στα 380-370 και λογικα σε 1-2 μήνες θα παίζει στα 350 ευρω

Edited by koystado
Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

τα μαγαζια στο σκρουτζ πουλάνε την έκδοση με τα 4 γιγα ενω το oppomart με τα 3 και με τα 4 γιγα ειναι +50 παραπάνω

επίσης στο επίσημο ευρωπαικό καταστημα κάνει 399 με τα 4 γιγα αλλά τα μεταφορικά που ζητάνε για Ελλάδα είναι τραγικό

σε άλλα ιντερνετικα καταστήματα στην Ευρωπή έχει πέσει στα 380-370 και λογικα σε 1-2 μήνες θα παίζει στα 350 ευρω

 

Μπορεις να αναφερεις ποια ειναι αυτα τα καταστηματα; Εγω μονο τα κινεζικα ξερω :(

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από 10 Οκτώβρη επίσημα στην Ελλάδα....

10 Απριλη το εχω παρει!!! Τοτε θα κανει καμια 300αρα και τοτε το Α5 2016 θα εχει κλεισει χρονο.

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τα μαγαζια στο σκρουτζ πουλάνε την έκδοση με τα 4 γιγα ενω το oppomart με τα 3 και με τα 4 γιγα ειναι +50 παραπάνω

επίσης στο επίσημο ευρωπαικό καταστημα κάνει 399 με τα 4 γιγα αλλά τα μεταφορικά που ζητάνε για Ελλάδα είναι τραγικό

σε άλλα ιντερνετικα καταστήματα στην Ευρωπή έχει πέσει στα 380-370 και λογικα σε 1-2 μήνες θα παίζει στα 350 ευρω

 

ειμαι 100% σιγουρος οτι υπαρχει μονο 4 γιγα εκδοση. τουλαχιστον εδω στην αγλλια 3 γιγα δεν ειδα πουθενα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...