Jump to content

Honor 8


ovelix5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μαύρο άσπρο , μαύρο άσπρο.... κανένα μπλε θα φέρουν στην χώρα μας η τζάμπα περιμένω;

 

βασικά θα φέρουν και θα το πουλάνε περισσότερο από τα αλλά ενω τώρα τα βρισκεις με 354 ευρώ

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

βασικά θα φέρουν και θα το πουλάνε περισσότερο από τα αλλά ενω τώρα τα βρισκεις με 354 ευρώ

Αυτό από που προκύπτει;

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Αυτό από που προκύπτει;

 

Προσφορά και ζήτηση είναι για κάποιο λόγο η πλειοψηφία θέλει το μπλε άρα θα το πουλάνε και ακριβότερο

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Οπως και να εχει δεν θα αργησει να πεσει κατω απο 300 το κινητο!!

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτα στο skroutz ειναι απο τη Huawei Hellas σαν αυτα στο public ας πουμε, ή απο αλλον εισαγωγεα;
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

.................

............................................................Στην τιμή του δεν εχει αντίπαλο,ούτε καν το op3,ναι καλά διαβάσατε.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το έχεις τσεκάρει σε σχέση με το 1+3 εκτενώς ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Οπως και να εχει δεν θα αργησει να πεσει κατω απο 300 το κινητο!!

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

κάτω από 300 γρήγορα δεν πιστεύω αλλά ένα 300 μέχρι τα Χριστούγεννα λογικά θα πάει

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Παίδες τι διαφορά έχει η κάμερα του από του Ρ9 ? Είναι ίδιες ή απλά ίδια ΜΡ? Μέγεθος αισθητήρα και διάφραγμα ?? Είμαι ανάμεσα σε αυτό και το G5 λόγω της τιμής τους. Για το Ρ9 δεν ξέρω μιας και είναι πιο ακριβό
Link to comment
Share on other sites

Για την κάμερα τη άποψη έχεις μιας και έχεις και το s7 edge γιατί τα αποτελέσματα που βλέπω δεν μου έχουν αφήσει και τις καλύτερες εντυπώσεις ???

Φίλε μου,σαν το s7 απλά κανένα.

Καλά τραβάει βέβαια και το honor,απλά είναι κατώτερη η κάμερα του.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου,σαν το s7 απλά κανένα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω, θεωρώ τα LG λίγο καλύτερα στην κάμερα, ειδικά στο θέμα λεπτομέρεια.

 

Στο υπόλοιπο θα συμφωνήσω, απλώς καλές βγάζει το honor 8

Huawei Honor 8 32GB
Link to comment
Share on other sites

Όποιος το έχει από μπαταρία πως τα πάει;; η οθόνη πόσες ώρες βγάζει αναμμένη;;
Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Όποιος το έχει από μπαταρία πως τα πάει;; η οθόνη πόσες ώρες βγάζει αναμμένη;;

 

Μια μέρα βγάζει άνετα με αρκετό Facebook viber ειδήσεις , επειδή κάθομαι στο μαγαζί 9-9 και συνήθως όλα τα κάνω απο το κινητό.

Τώρα για το πόση ώρα είναι αναμμένη η οθόνη εδω έχει να κάνει και με το αν παίζεις και παιχνίδια.

 

Το G4 το φόρτιζα 3 φορές την μέρα , το honor αν παίξω και παιχνίδι πολύ ώρα το απόγευμα θα μου ζητήσει φόρτιση

Huawei Honor 8 32GB
Link to comment
Share on other sites

Συγκριτικό μεταξύ δύο κινητών που κοστίζουν πάνω από τα διπλάσια χρήματα s7 και iPhone.

 

 

Κλασικά τα κινητά της Huawei δεν κερδίσουν σχεδόν σε κανένα benchmark test αλλά στην πραγματική χρήση δείχνουν τα δόντια τους.

 

Δεν ξέρω τι ψάρια πιάνει η κάμερα του αλλά για μένα που σημαντικότερο λόγο παίζει η ταχύτητα και η αυτονομία συν φυσικά και το κόστος απόκτησης , το honor είναι νικητής

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι και εγω για το κινητο απλα με ανησυχει λιγο το SAR του.

Το επισημο εγχειριδιο της Honor αναφερει "The highest SAR value reported for this device type when tested at

the ear is 1.50 W/kg, and when properly worn on the body is 1.69 W/kg" την στιγμη που αλλα κινητα εχουν πολυ πιο κατω απο 1...

Επειδη δεν σκοπευω να το χρησιμοποιησω ποτε σαν dual-sim γνωριζει καποιος κατα ποσο και αν μειωνεται το sar?

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι και εγω για το κινητο απλα με ανησυχει λιγο το SAR του.

Το επισημο εγχειριδιο της Honor αναφερει "The highest SAR value reported for this device type when tested at

the ear is 1.50 W/kg, and when properly worn on the body is 1.69 W/kg" την στιγμη που αλλα κινητα εχουν πολυ πιο κατω απο 1...

Επειδη δεν σκοπευω να το χρησιμοποιησω ποτε σαν dual-sim γνωριζει καποιος κατα ποσο και αν μειωνεται το sar?

 

Τόσα χρόνια που το iphone είχε και έχει τα υψηλότερα sar ούτε κουβέντα, δεν υπήρχε λόγος φυσικά επειδή είναι "iphone"

Στο θέμα μας τώρα όντως ισχύει αυτο το νούμερο 1,50W/KG αλλά όταν τα έχεις όλα ανοιχτά όταν είναι σε νορμαλ χρήση έχω διαβάσει ότι το sar είναι 0.56W/KG.

Edited by koystado
Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

...έχω διαβάσει ότι το sar είναι 0.56W/KG.

 

Στο Πλαίσιο αναγράφει την ίδια τιμή SAR στο ταμπελάκι του εκθεσιακού της λευκού Honor 8...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η 64gb έκδοση που κυκλοφορεί στο σκρούτζ είναι πολύ πιο ακριβή λόγω μη αρκετής διαθεσιμότητας; Θα έρθει επίσημα στην Ελλάδα αυτή η έκδοση; Επίσης άν το πάρω απο κίνα πιο μοντέλο να προτιμίσω; Δεν βρήκα κάπου λίστα με τα διαθέσιμα μοντέλα και τις διαφορές τους.

 

Ευχαριστώ πολύ,

Νικόλας

Link to comment
Share on other sites

Να πω την αλήθεια τους κωδικούς μοντέλων από την Κίνα δεν τους εχω καταλάβει.

Πχ το μονοκαρτο των 32gb με nfc ποιο κωδικό έχει;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η 64gb έκδοση που κυκλοφορεί στο σκρούτζ είναι πολύ πιο ακριβή λόγω μη αρκετής διαθεσιμότητας; Θα έρθει επίσημα στην Ελλάδα αυτή η έκδοση; Επίσης άν το πάρω απο κίνα πιο μοντέλο να προτιμίσω; Δεν βρήκα κάπου λίστα με τα διαθέσιμα μοντέλα και τις διαφορές τους.

 

Ευχαριστώ πολύ,

Νικόλας

 

Αν δεν κάνω λάθος το κινέζικο δεν υποστηρίζει το band 20 (800 mhz) για 4g σε αντίθεση με το ευρωπαϊκό, αλλά δεν ξέρω αν είναι αναγκαία αυτή η συχνότητα στην Ελλάδα (από Κύπρο είμαι).

πιθανό να υπάρχουν κι άλλες διαφορές ή να συναντήσεις κάποια θέματα με τα google services, καλύτερα ψάξε στο xda για περισσότερες πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...