Jump to content

Honor 8


ovelix5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@vastegial_74

Απο αγγλια το εχω παρει, ολα τα honor εδω ειναι με ακουστικα.

Τα ακουστικα ειναι οντως τα ιδια που εχουν τα p8, p9 και mate 8.

 

FRD-L09 ειναι η ευρωπαικη εκδοση. Μπορεις να δεις την εκδοση στις ρυθμισεις, about phone.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά τα ακουστικά είναι θέμα αγοράς. Το ίδιο και η MS, που ενώ σε αρκετές χώρες (μέσα και η Ελλάδα) δεν δίνει ακουστικά, στη Γαλλία και στην Αγγλικά δίνει!

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

FRD-L09 ειναι η ευρωπαικη εκδοση. Μπορεις να δεις την εκδοση στις ρυθμισεις, about phone.

 

Την ίδια και γώ λογικά έχει δίκιο ο @Dihnekis300

 

@Dihnekis300

Τι εννοείς MS;

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια και γώ λογικά έχει δίκιο ο @Dihnekis300

 

@Dihnekis300

Τι εννοείς MS;

Microsoft εννοεί ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

και απο public ακουστικά γιοκ.

κατα τα αλλα το ραδιο που λείπει δεν με ενδιαφέρει και γενικά είμαι ευχαριστημενος με την αγορά

προερχόμενος απο lg g2

Link to comment
Share on other sites

Μιας και το lg g2 με άφησε ξαφνικά... αγόρασα και εγω το honor 8 .

Μιας και βιαζόμουν ήθελα και άτοκες δόσεις το πήρα απο public.

 

Απο λιγη εμπειρια που χα με ενα p9 (φανταζομαι ιδια αποδοση στη καμερα), ενω φτανει iso 6400 υπο νορμαλ συνθηκες, οταν ειναι ακομα χαμηλοτερος φωτισμος δεν δουλευε ο δευτερος αισθητηρας και επεφτε στο 3200. Ως αποτελεσμα ηταν σχεδον 1 στοπ λιγοτερο φωτισμο απο το g2 και τελικα δεν το ψαξα παραπανω (δεν το πηρα) και το τεσταρα μονο σε χαμηλο φωτισμο.

 

Τωρα ομως γλυκοκοιταζω το honor 8 λογω τιμης. Η καμερα σε σχεση με το g2 πως ειναι γενικα; Νορμαλ συνθηκες; Χαμηλο φωτισμο; Για τα υπολοιπα (ταχυτητα, fingerprint κλπ) δεν ρωταω μιας και φαινονται και στα βιντεο ποσο θηριο ειναι.

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

το honor 8 είναι λιγο μεγαλύτερο σε διαστάσεις απο το g2.

από κάμερα μπορώ να πω οτι εινα αισθητά καλύτερη του honor 8.

αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι ποια λειτουργιά δουλεύετε μιας και τα 12m είναι 4:3

ενω σε 16:9 ειναι 9m?

Link to comment
Share on other sites

το honor 8 είναι λιγο μεγαλύτερο σε διαστάσεις απο το g2.

από κάμερα μπορώ να πω οτι εινα αισθητά καλύτερη του honor 8.

αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι ποια λειτουργιά δουλεύετε μιας και τα 12m είναι 4:3

ενω σε 16:9 ειναι 9m?

 

Προφανως ειναι αισθητηρας 4:3 οποτε για να χεις 16:9 κροπαρει τις ακρες. Στη θεση σου θα το αφηνα 4:3 εκτος εαν θες οπωσδηποτε να κανει φιτ στην οθονη του κινητου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες, εχω το G5 για 2ο και ελεγα να χτυπησω το honor 8 για αλλαγη..

Αξιζει η μεταβαση για μπαταρια και καμερα?

Η χρηση που κανω ειναι μονο καμερα ουσιαστικα αφου ειναι 2η συσκευη και θελω να δινει το κατι διαφορετικο απο το s7 edge που εχω ως βασικο. Πχ με το G5 εχω την wide οπου παιρνω πλανα που δεν μπορεις να εχεις με αλλη καμερα.

Εδω η διπλη κανει τιποτα το βραδυ? (γιατι ειναι ασπρομαυρη για το βραδυ αν καταλαβα καλα, δεν ειναι wide).

To οτι δεν εχει OIS μου εχει κακοφανει αλλιως θα το ειχα παρει.

Επισης μπαταρια μοιαζει να εχει μεγαλη αλλα αποδιδει ή το λογισμικο την τρωει?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες, εχω το G5 για 2ο και ελεγα να χτυπησω το honor 8 για αλλαγη..

Αξιζει η μεταβαση για μπαταρια και καμερα?

Η χρηση που κανω ειναι μονο καμερα ουσιαστικα αφου ειναι 2η συσκευη και θελω να δινει το κατι διαφορετικο απο το s7 edge που εχω ως βασικο. Πχ με το G5 εχω την wide οπου παιρνω πλανα που δεν μπορεις να εχεις με αλλη καμερα.

Εδω η διπλη κανει τιποτα το βραδυ? (γιατι ειναι ασπρομαυρη για το βραδυ αν καταλαβα καλα, δεν ειναι wide).

To οτι δεν εχει OIS μου εχει κακοφανει αλλιως θα το ειχα παρει.

Επισης μπαταρια μοιαζει να εχει μεγαλη αλλα αποδιδει ή το λογισμικο την τρωει?

 

Αν και fan της Huawei θεωρω πως το να πας απο το G5 σε Honnor 8 ειναι υποβαθμιση, διαφορετικο μεν αλλα θποβαμιση.

Γνωμη μου.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Αποψη του καθενος. Υποβαθμιση παντως δεν ειναι. Πολυ ποιο ομορφο το Honor με καλυτερη οθονη απο τα αθλια χρωματα του G5 και αλαγκαριστο. Εχει σημεια που υπερεχει το G5; Φυσικα.... Οπως εχει σημεια που υπερεχει το Honor.

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Αν και fan της Huawei θεωρω πως το να πας απο το G5 σε Honnor 8 ειναι υποβαθμιση, διαφορετικο μεν αλλα θποβαμιση.

Γνωμη μου.

 

Αποψη του καθενος. Υποβαθμιση παντως δεν ειναι. Πολυ ποιο ομορφο το Honor με καλυτερη οθονη απο τα αθλια χρωματα του G5 και αλαγκαριστο. Εχει σημεια που υπερεχει το G5; Φυσικα.... Οπως εχει σημεια που υπερεχει το Honor.

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

το να κοιτας ενα σημειο που υπερεχει το ενα και να λες υποβαθμιση, ειναι λογικο..

Αλλα το να λες υποβαθμιση χωρις να το αναλυεις δεν ξερω αν στεκει.

Το να εχουν συν και πλην ειναι αυτονοητο, το θεμα ειναι τι χανεις και τι κερδιζεις.

Αυτο που θελω να μαθω βασικα ειναι πως τα παει με την καμερα, καθως αυτο θα χασω, στα αλλα δε με απασχολει τοσο, συν οτι ειναι πολυ ομορφο το κινητο αυτο και πιο μαζεμενο σε μπεζελ νομιζω.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα πάλι χτες.αυτή την φορά σε μαύρο.

Εχω γράψει ήδη την γνώμη μου για την συσκευή οπότε δε θα χρειαστεί να το κάνω ξανά.

Και τώρα στα δύσκολα,root χωρίς χάσιμο εγγύησης έχουμε?

 

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που θελω να μαθω βασικα ειναι πως τα παει με την καμερα, καθως αυτο θα χασω, στα αλλα δε με απασχολει τοσο, συν οτι ειναι πολυ ομορφο το κινητο αυτο και πιο μαζεμενο σε μπεζελ νομιζω.

 

Από μπαταρία μπορώ να σου πω πως είναι πολύ καλή, έχει καλή διαχείριση δεν έχει απότομες πτώσεις ξες το κλασικό από 80 στο 70% σε αναμονή από 7 το πρωί μέχρι τώρα από 33% πήγε στο 31% με ανοιχτώ wifi.

8 ώρες τηλεφωνική κλήση μέσω Bluetooth από 100% στα 51%

2 ώρες κλήσεις σε viber ή skype με cam από 100% στα 40%

 

Τώρα η κάμερα σε σχέση με το G5 είναι καλύτερη (δική μου άποψη) δεν έχει OIS κάτι που τσούζει πολύ άσχημα και αν θα γίνεις κάτοχος θα κλαις με μαύρο δάκρυ.

Στο σκοτάδι τα πάει καλά αν μπει το φλας τραβάς τρελές φωτο αν πάλι γίνει χωρίς φλας το κεντρικό πλάνο θα είναι φωτισμένο τα τριγύρω σκοτεινά.

Τώρα τα άλλα είναι γνωστά πετάει σε ταχύτητες βάζει κάτω το Samsung edge S7 σε γκάζια και ας βγάζει το anTuTu μεγαλύτερες βαθμολογίες γιατί κάνει προώθηση προϊόντων.

 

ΣΧΕΤΙΚΟ ΒΙΝΤΕΟ:

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Από μπαταρία μπορώ να σου πω πως είναι πολύ καλή, έχει καλή διαχείριση δεν έχει απότομες πτώσεις ξες το κλασικό από 80 στο 70% σε αναμονή από 7 το πρωί μέχρι τώρα από 33% πήγε στο 31% με ανοιχτώ wifi.

8 ώρες τηλεφωνική κλήση μέσω Bluetooth από 100% στα 51%

2 ώρες κλήσεις σε viber ή skype με cam από 100% στα 40%

 

Τώρα η κάμερα σε σχέση με το G5 είναι καλύτερη (δική μου άποψη) δεν έχει OIS κάτι που τσούζει πολύ άσχημα και αν θα γίνεις κάτοχος θα κλαις με μαύρο δάκρυ.

Στο σκοτάδι τα πάει καλά αν μπει το φλας τραβάς τρελές φωτο αν πάλι γίνει χωρίς φλας το κεντρικό πλάνο θα είναι φωτισμένο τα τριγύρω σκοτεινά.

Τώρα τα άλλα είναι γνωστά πετάει σε ταχύτητες βάζει κάτω το Samsung edge S7 σε γκάζια και ας βγάζει το anTuTu μεγαλύτερες βαθμολογίες γιατί κάνει προώθηση προϊόντων.

 

ΣΧΕΤΙΚΟ ΒΙΝΤΕΟ:

 

 

Με μπερδεψες λιγο, λες οτι η καμερα σε σχεση με το G5 ειναι καλυτερη αλλα δεν εχει OIS και θα κλαιω με μαυρο δακρυ..

Μηπως εννοεις οτι του G5 ειναι καλυτερη?

Γιατι αν το honor 8 εχει καλυτερη καμερα, τοτε δε νομιζω οτι υστερει σε κατι αλλο..

Οσο για ταχυτητα κτλ, ολα τα κινητα σημερα γρηγορα ειναι, δεν ασχολουμαι με χιλιοστα δευτερολεπτου. Η μπαταρια παλι ειναι αρκετα μεγαλη και πιστευω οτι θα με καλυψει, αλλα για την καμερα πιστευω οτι θα ειναι μετρια, ομως δεν εχω δει δειγματα και συγκριτικα δυστυχως.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Όχι εννοώ ότι η κάμερα του Honor σε λήψεις είναι καλύτερη στο φωτογραφικό κομμάτι.

Στο βίντεο υστερεί γιατί δεν έχει OIS κάτι που θα σε δυσαρεστήσει στην πράξη.

Σε σύνολο το Honor έχει καλύτερη cam από το G5 με μόνο αρνητικό το OIS.

Δήγμα από φωτογραφίες μπορείς να δεις σε αυτό το βίντεο, στο δικό μου μάτι το Honor έχει καλύτερη απόδοση σε σύγκρισή το G5 που έχει όπως και το One plus 3 το άλλο είναι αδιάφορο.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Με μπερδεψες λιγο, λες οτι η καμερα σε σχεση με το G5 ειναι καλυτερη αλλα δεν εχει OIS και θα κλαιω με μαυρο δακρυ..

Μηπως εννοεις οτι του G5 ειναι καλυτερη?

Γιατι αν το honor 8 εχει καλυτερη καμερα, τοτε δε νομιζω οτι υστερει σε κατι αλλο..

Οσο για ταχυτητα κτλ, ολα τα κινητα σημερα γρηγορα ειναι, δεν ασχολουμαι με χιλιοστα δευτερολεπτου. Η μπαταρια παλι ειναι αρκετα μεγαλη και πιστευω οτι θα με καλυψει, αλλα για την καμερα πιστευω οτι θα ειναι μετρια, ομως δεν εχω δει δειγματα και συγκριτικα δυστυχως.

 

Μια ματια εδω Cámara trasera - Comparativa LG G5 vs Huawei P9 θα σου λυσει τις αποριες σου οπου το p9 ειναι ιδια καμερα απλα με καποια features παραπανω (πχ αληθινα ασπρομαυρες, καποια presets leica κλπ).

 

Αν σε νοιαζει αποκλειστικα και μονο η καμερα, κρατα το g5 ή κοιτα προς nexus 5x/6p

Link to comment
Share on other sites

Μια ματια εδω Cámara trasera - Comparativa LG G5 vs Huawei P9 θα σου λυσει τις αποριες σου οπου το p9 ειναι ιδια καμερα απλα με καποια features παραπανω (πχ αληθινα ασπρομαυρες, καποια presets leica κλπ).

 

Αν σε νοιαζει αποκλειστικα και μονο η καμερα, κρατα το g5 ή κοιτα προς nexus 5x/6p

 

Μόλις πήρα στα χέρια μου την μπλε έκδοση του κινητού... Από πρώην χρήστης Iphone, Z1 xperia, μπορώ να πω ότι έχω μείνει άναυδος σε ότι μου έχει προσφέρει έως τώρα το κινητό... Εξαιρετικές πρώτες εντυπώσεις και χαλάλι τις 10 ημέρες καθυστέρηση για το χρώμα που απλά... είναι άπαιχτο...

Link to comment
Share on other sites

Στο θέμα κάμερας είναι κατώτερό από s7,g5.

Βγάζει καλές φωτογραφίες και το honor,απλά δεν είναι στο top πού ανήκουν τα άλλα 2.

 

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Όχι εννοώ ότι η κάμερα του Honor σε λήψεις είναι καλύτερη στο φωτογραφικό κομμάτι.

Στο βίντεο υστερεί γιατί δεν έχει OIS κάτι που θα σε δυσαρεστήσει στην πράξη.

Σε σύνολο το Honor έχει καλύτερη cam από το G5 με μόνο αρνητικό το OIS.

Δήγμα από φωτογραφίες μπορείς να δεις σε αυτό το βίντεο, στο δικό μου μάτι το Honor έχει καλύτερη απόδοση σε σύγκρισή το G5 που έχει όπως και το One plus 3 το άλλο είναι αδιάφορο.

 

Μια ματια εδω Cámara trasera - Comparativa LG G5 vs Huawei P9 θα σου λυσει τις αποριες σου οπου το p9 ειναι ιδια καμερα απλα με καποια features παραπανω (πχ αληθινα ασπρομαυρες, καποια presets leica κλπ).

 

Αν σε νοιαζει αποκλειστικα και μονο η καμερα, κρατα το g5 ή κοιτα προς nexus 5x/6p

 

Στο θέμα κάμερας είναι κατώτερό από s7,g5.

Βγάζει καλές φωτογραφίες και το honor,απλά δεν είναι στο top πού ανήκουν τα άλλα 2.

 

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μεσα σε 3 ποστ μπορω να πω οτι βρισκομαι στο σημειο 0..

Απο τη μια ο rackal λεει οτι εχει καλυτερη καμερα, και ο Antretng μου δινει και λινκ με το Ρ9 το οποιο Ρ9 εχει OIS που σημαινει καλυτερες φωτο (οχι μονο βιντεο) ειδικα σε δυσκολες συνθηκες (δυσκολες εναι και μεσα στο σπιτι ή το σουρουπο, δεν ειναι αναγκη να θες να βγαλεις το φεγγαρι φωτο..

Απο την αλλη ο ταξιδιωτης με προσγειωνει ανωμαλα λεγοντας αυτο που θεωρητικα πιστευω και εγω βεβαια..

Ο λογος που θελω καλη καμερα απο το honor ειναι οτι μπορει να δωσω και το S7 edge καποια στιγμη και να μεινω για 2-3 μηνες μονο με αυτο μεχρι να παρω αλλο, οποτε δε θαθελα να μην μπορω να βγαλω πραγματα που με ενδιαφερουν ,προσωπα κτλ μες το σπιτι..

 

Ισως τελικα κανω μια τραμπα το G5 αν και το φοβαμαι να πω την αληθεια μιας και εχει καλη καμερα αντικειμενικα..και το honor 8 χανει γρηγορα την αξια του απο ο,τι βλεπω..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Απο τη μια ο rackal λεει οτι εχει καλυτερη καμερα, και ο Antretng μου δινει και λινκ με το Ρ9 το οποιο Ρ9 εχει OIS που σημαινει καλυτερες φωτο (οχι μονο βιντεο) ειδικα σε δυσκολες συνθηκες (δυσκολες εναι και μεσα στο σπιτι ή το σουρουπο, δεν ειναι αναγκη να θες να βγαλεις το φεγγαρι φωτο..

 

Ουτε το p9 εχει OIS. Ιδια αποδοση εχουν στις φωτογραφιες (δεν πεφτει το shutter κατω απο 1/17). Αμα ψαξεις κανενα p9 vs honor 8 θα δεις οτι ειναι ιδια. Οποτε αμα σου αρεσουν οι φωτος του p9 τοτε θα σου αρεσουν και του Honor 8. Αν και τη θεωρω κατωτερη τη καμερα του p9/honor8 αφου οπως βλεπεις σε χαμηλο φωτισμο χανει πολυ σε λεπτομερια (ή σε κατραμι σκοταδια θα βγαινει και σκοτεινοτερη απο g5)

 

Ο μονος λογος να προτιμησεις τη καμερα του honor 8 απο το g5 ειναι το artificial bokeh.

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Ουτε το p9 εχει OIS. Ιδια αποδοση εχουν στις φωτογραφιες (δεν πεφτει το shutter κατω απο 1/17). Αμα ψαξεις κανενα p9 vs honor 8 θα δεις οτι ειναι ιδια. Οποτε αμα σου αρεσουν οι φωτος του p9 τοτε θα σου αρεσουν και του Honor 8. Αν και τη θεωρω κατωτερη τη καμερα του p9/honor8 αφου οπως βλεπεις σε χαμηλο φωτισμο χανει πολυ σε λεπτομερια (ή σε κατραμι σκοταδια θα βγαινει και σκοτεινοτερη απο g5)

 

Ο μονος λογος να προτιμησεις τη καμερα του honor 8 απο το g5 ειναι το artificial bokeh.

 

ναι ε? πως ημουν σιγουρος οτι εχει OIS? λες να το μπερδεψα με το μεγαλο Ρ9? μπορει..

Το artificial bokeh τι ειναι? μια φορα ειχα κατσει να διαβασω αλλα βαρεθηκα :p

Το honor η αληθεια ειναι οτι το θελω επειδη μου αρεσει πολυ περισσοτερο απο το LG και επειδη τα βαριεμαι ευκολα τα κινητα γενικως, αυτος ειναι ο λογος που με τρωει, απλα αν ειναι πολυ χειροτερη η καμερα θα ξενερωσω γιατι θα χασω και την ευρεια που σε δυσκολες στιγμες που θες πανοραμικη κανει τρομερη δουλεια..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα δεν είναι χάλια.

Απλά στις νυχτερινές η σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού υπολείπεται κάπως έναντι των g5,s7.

 

 

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Και να συμπληρώσω πως ο OIS δεν βελτιώνει κάτι στη ποιότητα των φωτογραφιών.

Η αξια του βρίσκεται στην λήψη βίντεο.

Επίσης από όσο γνωρίζω είναι δύσκολο για να μην.πω αδύνατον να μπει OIS σε διπλό φακό αρα ούτε το plus έχει σταθεροποιητη.

Edited by telmusic
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...