Jump to content

Honor 8


ovelix5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το 8 είναι σαφώς καλύτερο αλλά πιστεύω και με το lite η σύζυγος σου δεν θα έχει παράπονο.

Η δική μου τουλάχιστον δεν έχει

 

Τώρα έχει ένα z3 compact γι αυτό ρωτάω βέβαια είναι και η τιμή των δύο,που έχουν διαφορά,το θέμα είναι να την καλύψει 2 χρόνια γιατί δεν αλλάζει συχνά.ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το honor 8 είναι πολύ ανώτερο σε κάμερα, δεν τίθεται καν θέμα σύγκρισης.. είναι στην κατηγορία του P9 του κανονικού
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω για το nexus 5x που το είχα. Είχε την καλύτερη κάμερα point and shoot από όλα τα κινητά όταν έχεις βάλει το hdr+. Εννοώ από όλα, και ας γκρινιάζουν οι κάτοχοι του s7. Οπότε δεν τίθενται θέμα σύγκρισης με το honor σε αυτό τον τομέα
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι θα γκρινιάζει κανένας χρήστης S7 αλλά και οποιαδήποτε άλλης συσκευής το 5x και το 6p είναι όπως τα λες οι κορυφαίες κάμερες σε smartphone

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έχω λίγες μέρες που έβαλα την β380 σίγουρα έχει βελτιωθεί προς το καλύτερο η μπαταρία ελπίζω να την βελτιώσουν και να την φέρουν σε επίπεδα προ nougat
Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

σου ηρθε ενημερωση η χρησιμοποιησες firm?

 

το firmware finder

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

εχει καποιος να μου προτεινει καποιο tempred glass που το δοκημασε και ειναι ευχαριστημενος:happy::happy: ?

 

Nillkin Amazing H plus pro 0.2mm τσιμπημενο μεν (16 ευρα στο eshop) αλλα εκατσε τελεια και καλυπτει γυρω γυρω την καμερα και τον αισθητηρα.

 

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

εχει καποιος να μου προτεινει καποιο tempred glass που το δοκημασε και ειναι ευχαριστημενος:happy::happy: ?

Look at this on eBay http://www.ebay.co.uk/itm/152465018317

 

Την έχω εδώ και 5 μέρες και το θετικό σε σύγκριση με ότι άλλο κυκλοφορεί σε tempered glass είναι ότι καλύπτει πλήρως την οθόνη.

Έρχεται με επιλογή χρώματος αφού καλύπτει και τα μπροστινά πλαίσια της οθόνης.

Το μόνο αρνητικό απο θέμα εμφάνισης είναι το τετράγωνο παραθυράκι με το logo honor .

Θα προτιμούσα να το κάλυπτε η να ήταν τυπωμένο πάνω στο τζάμι.

Link to comment
Share on other sites

εχει καποιος να μου προτεινει καποιο tempred glass που το δοκημασε και ειναι ευχαριστημενος:happy::happy: ?

 

εγω πήρα απο το stoucky.gr και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος, πιάνει όλη την οθόνη.. είναι όπως του φίλου stxio που παρέθεσε παραπάνω απλά έχει μονοκόμματη εγκοπή πάνω, αφήνει ακάλυπτο δηλαδή απο αριστερά της μπροστινής κάμερας μέχρι δεξιά του ακουστικού

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sos . Είχα το honor 8 σε λευκό και τώρα το έχει η κοπέλα μου. Όταν το είχα πάρει πήρε κατευθείαν την 7αρα . Σήμερα το αγόρασα σε μαύρο για δικό μου και δεν την βρίσκει με τίποτα έκανε μόνο μία μικρή 325mb αλλα μενει στην 6. Ούτε με το hicare βγάζει ενημέρωση,λέει έχω την τελευταία
Link to comment
Share on other sites

μηπως εδωσες ιδια στοιχεια στο huawei account για το 2ο κινητο και τα μπερδευει?

 

εχω την εντυπωση οτι κατι δε παει καλα με τις ενημερωσεις της Huawei... διαβασα καπου οτι για να βαλουν την 381 και να δουλεψει επρεπε να γυρισουν πρωτα σε 6ρα... μαλλον τα χουν κανει λιγο σκ :X ...

εν τω μεταξυ σε πολλες χωρες πηραν την 380, αλλες ακομα στο περιμενε (μαζι και εμεις) ...

προς ωρας δε βαζω τιποτα απο firmware finder , περιμενω να δω τι θα γινει με τα updates...

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

μηπως εδωσες ιδια στοιχεια στο huawei account για το 2ο κινητο και τα μπερδευει?

 

εχω την εντυπωση οτι κατι δε παει καλα με τις ενημερωσεις της Huawei... διαβασα καπου οτι για να βαλουν την 381 και να δουλεψει επρεπε να γυρισουν πρωτα σε 6ρα... μαλλον τα χουν κανει λιγο σκ :X ...

εν τω μεταξυ σε πολλες χωρες πηραν την 380, αλλες ακομα στο περιμενε (μαζι και εμεις) ...

προς ωρας δε βαζω τιποτα απο firmware finder , περιμενω να δω τι θα γινει με τα updates...

 

που διάβασες ότι έβαλαν την 381?

Link to comment
Share on other sites

που διάβασες ότι έβαλαν την 381?

 

δε θυμαμαι μεσω google εψαχνα απ δω κι απο κει...

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Το έχω βάλει άλλο χρήστη στο καινούργιο αλλά τίποτα. Αν έφταιγε αυτό δεν θα μου έκανε ούτε την μικρή. Με το firm finder μου τις βρίσκει όλες μέχρι την. 381. Λέτε να κάτσω με την 6αρα μέχρι να ξεκαθαρίσει το τοπίο
Link to comment
Share on other sites

Ξανά πέρνα την 6ρα απο πάνω. Λογικά το κινητό το πήρες απο Σκρουτζ. Μη τρελαίνεσαι, πάνε πρώτη σελίδα μπες στον οδηγό μου και κατέβασε μόνο την 6ρα οχι και το ρολμπακ. Πέρνα την απο πάνω και στα καπάκια θα σου βγάλει το νέο απντειτ

 

* απο το βήμα 4 και κάτω...

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ φίλε. Τελικά ήταν κουλό τι έφταιξε. Δεν είχα βάλει την sim μέχρι να το "στήσω". Την είχα σε άλλο τηλ γιατί οι αναβαθμίσεις παίρνουν ώρα και περίμενα τηλ. μόλις την τοποθέτησα στο καπάκι ηρθε
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...