Jump to content

Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410


jimmiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου ήρθε το εξής sms: "3GB δώρο από το f2g! Στείλε 1 στο 12410 έως 30/9 και πάρε τώρα 1GB για 30 μέρες και άλλο 1GB το μήνα για τους επόμενους 2 μήνες!"
Ήρθε και σε μια γνωστή μου...και το έβαλε

 

Φυσικά και δεν είναι για όλους

 

Μόνο σε όποιον έχει έρθει το μήνυμα.

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε το εξής sms: "3GB δώρο από το f2g! Στείλε 1 στο 12410 έως 30/9 και πάρε τώρα 1GB για 30 μέρες και άλλο 1GB το μήνα για τους επόμενους 2 μήνες!"

 

Κι εγώ το έχω λάβει, αλλά όταν κάνω τη διαδικασία μου λέει ότι δεν έχω επαρκές υπόλοιπο. Έχω ήδη 5,91ευρώ μέσα, είναι χρεώσιμη υπηρεσία; γιατί το μήνυμα δεν αναφέρει κάτι. Μήπως επειδή έχω καιρό να βάλω κάρτα;

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το έχω λάβει, αλλά όταν κάνω τη διαδικασία μου λέει ότι δεν έχω επαρκές υπόλοιπο. Έχω ήδη 5,91ευρώ μέσα, είναι χρεώσιμη υπηρεσία; γιατί το μήνυμα δεν αναφέρει κάτι. Μήπως επειδή έχω καιρό να βάλω κάρτα;

 

Δεν γίνεται να έχεις 5,91€ και να έχεις "καιρό να βάλεις κάρτα". Η προσφορά δεν είναι χρεώσιμη. Μήπως έχει μηδενιστεί το υπόλοιπό σου; Έλεγξέ το!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μόλις ήρθε:

 

400Λ ΠPOΣ OΛOYΣ & 1GB ΓIA 30 MEPEΣ, MONO ME 5€! ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH ΣTEIΛE 47 ΣTO 12410 EΩΣ 8/10!

 

Έχουν προσθέσει 100' και αφαιρέσαν 2€ σε σχέση με την παλιότερη προσφορά του 47.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

viber-image.jpg

 

Θα την τιμήσω σε λίγες ημέρες :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

2GB MONO ME 2€ ΓIA 7 HMEPEΣ! ΣTEIΛE 63 ΣTO 12410 KAI ENEPΓOΠOIHΣE TO SUPER DATA ΠAKETO MEXPI KAI...

 

Τελευταία μου έχουν χαλάσει τις "ειδικές" προσφορές. Τα countdown είναι πιο ενδιαφέροντα...

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε αυτό σε Q :

15GB ΓIA 60 HMEPEΣ MONO ME 10€! ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH ΣTEIΛE 66 ΣTO 12410 EΩΣ 14/11 KAI KAΛO ΣEPΦAPIΣMA! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-de

 

Καλή προσφορά μόνο που δεν έχει δίκτυο, ειδικά εδώ για να την εκμεταλλευτώ. Διαφορετικά θα τα έδινα για να έχω να παίζω για 2 μήνες.

 

Sent from my XT1580

Link to comment
Share on other sites

41 αν θυμάμαι καλά δίνει 120' προς Βουλγαρία με 4,44€

Και 61 500' προς Βουλγαρία και 2GB με 5€ .

Μόλις τα δοκίμασα στην τύχη από F2G.

Όλα στα 12000

 

Sent from my MotoE2

 

"Στέλνοντας SMS 61 στο 12000 παίρνεις 2G και 400 λεπτά προς Βουλγαρία. ΧΡΈΩΣΗ 5 ευρώ και διάρκεια 1 μήνας".

 

Ένα παλικάρι μου είπε ότι ισχύει το παραπάνω. Ξέρει κάποιος;

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει. 5.30 κάνει πλέον νομίζω. Σε κάποιους παίζει το 60 στο 12000 με λεπτά προς Ρουμανία αντί για Βουλγαρία.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Με 6€ εκείνο νομίζω. Τα mb τα δίνει κανονικά.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

60 στο 12000

 

2 GB και 400 προς Βουλγαρία

 

61 στο 12000

 

2GB και 400 προς Ρουμανία

 

κόστος 5.30€ το καθένα.

 

 

Για F2G και Q

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

60 στο 12000

 

2 GB και 400 προς Βουλγαρία

 

61 στο 12000

 

2GB και 400 προς Ρουμανία

 

κόστος 5.30€ το καθένα.

 

 

Για F2G και Q

Άρα και τα 2 ίδια τιμή έχουν,τελικά. :music:

Link to comment
Share on other sites

60 στο 12000

 

2 GB και 400 προς Βουλγαρία

 

61 στο 12000

 

2GB και 400 προς Ρουμανία

 

κόστος 5.30€ το καθένα.

 

 

Για F2G και Q

 

Αυτά ισχύουν και για όλη την ΕΕ?

Θα μπορέσω να τα χρησιμοποιήσω στην Ουγγαρία;

Link to comment
Share on other sites

Αυτά ισχύουν και για όλη την ΕΕ?

Θα μπορέσω να τα χρησιμοποιήσω στην Ουγγαρία;

Μέχρι πριν κάτι μήνες ναι ( δοκιμασμενο στην Ρουμανία) δηλαδή στην ΕΕ λογικά και τώρα το ίδιο είναι μόνο με δοκιμη θα ξέρουμε σίγουρα όμως.

 

 

Wind είναι αυτή το χέρι μου στην φωτιά δεν το βάζω.

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Και εντελώς ξαφνικά άρχισα (επιτέλους) να λαμβάνω προσφορές για το 12410!

 

15GB ΓIA 30 MEPEΣ MONO ME 10€! ΣTEIΛE 150 ΣTO 12410 ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH EΩΣ KAI 4/12!

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Πείραξες τις επιλογές επικοινωνίας στην εφαρμογή ή στο site;
Link to comment
Share on other sites

Πείραξες τις επιλογές επικοινωνίας στην εφαρμογή ή στο site;

 

Εγώ που τις πείραξα δέχτηκα 2 SMS ένα στο F2G και ένα στο Q χωρίς να είναι προσφορές απλά είναι ήδη υπάρχοντα πακέτα.Ισως να μου τα έστελναν και αν δεν πείραζα τις ρυθμίσεις,ποιος ξερει...

Link to comment
Share on other sites

Πείραξες τις επιλογές επικοινωνίας στην εφαρμογή ή στο site;

 

Τις είχα πειράξει περίπου ένα χρόνο πριν μέσα από το app! Από το 12410 λαμβάνω ΠΡΩΤΗ φορά μήνυμα στα 5 χρόνια που είμαι στο F2G!

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

τελευταια ειχαν κανει reset στο συστημα απ'οτι φαινεται και εχουν διορθωσει τα προβληματα που ειχαν οι εν λογω ρυθμισεις και πολλοι ξεκινησαν να λαμβανουν παλι μηνυματα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...