Jump to content

Σχέση εξ' αποστάσεως!


johner
 Κοινοποίηση

Μπορεί να υπάρξει σχέση εξ'αποστάσεως;  

268 members have voted

  1. 1. Μπορεί να υπάρξει σχέση εξ'αποστάσεως;

    • Ναί
      130
    • Όχι
      138


Recommended Posts

δεν ξερω αλλα για μενα ειναι μεγαλη υποθεση η σχεση εκ αποστασης.πολυ δυσκολο κι οχι γιατι θα κανω κατι με καμια κοπελα,οχι δεν παιζει κατι τετοιο ομως δεν ξερω αν μπορω να το αντεξω.η αποσταση ειναι κατι δυσκολο ενω η αποσταση του <<μαζι>> ειναι κατι πιο ευκολο και πιο γλυκο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 261
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εσυ, γιατι τους χαλας...:p Αν ομως σε πειραξε το παιρνω πισω...:rolleyes:

 

Θέλω να πιστεύω οτι δεν εχω δώσει τέτοια δείγματα, εκτός αν αυτή η στάση μου από μόνη της είναι ικανή να με χαρακτηρίσει έτσι.

Εγώ δε νομιζω οτι χαλάω κανέναν, την άποψη μου λέω,

τώρα αν κάποιοι παρασύρονται, είναι δικό τους πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αλλα για μενα ειναι μεγαλη υποθεση η σχεση εκ αποστασης.πολυ δυσκολο κι οχι γιατι θα κανω κατι με καμια κοπελα,οχι δεν παιζει κατι τετοιο ομως δεν ξερω αν μπορω να το αντεξω.η αποσταση ειναι κατι δυσκολο ενω η αποσταση του <<μαζι>> ειναι κατι πιο ευκολο και πιο γλυκο.

το θεμα ειναι φιλε μου να ανταποκρινεται κιολας..

αν ειναι να πηγαινεις μονο εσυ να την βλεπεις...το χεις χαμενο...οσο και να την αγαπας οσο και να υπομενεις..σε καποια φαση νοιωθεις κοροιδο

Θέλω να πιστεύω οτι δεν εχω δώσει τέτοια δείγματα, εκτός αν αυτή η στάση μου από μόνη της είναι ικανή να με χαρακτηρίσει έτσι.

Εγώ δε νομιζω οτι χαλάω κανέναν, την άποψη μου λέω,

τώρα αν κάποιοι παρασύρονται, είναι δικό τους πρόβλημα.

πλακιτσα σου εκανε ρε Αντρικο!

μη το τραβας!:p

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι φιλε μου να ανταποκρινεται κιολας..

αν ειναι να πηγαινεις μονο εσυ να την βλεπεις...το χεις χαμενο...οσο και να την αγαπας οσο και να υπομενεις..σε καποια φαση νοιωθεις κοροιδο

 

πλακιτσα σου εκανε ρε Αντρικο!

μη το τραβας!:p

 

Οχι οχι δεν το τραβάω, αν το είπε χαριτολογώντας κανένα πρόβλημα...

 

Εσυ, γιατι τους χαλας...:p Αν ομως σε πειραξε το παιρνω πισω...:rolleyes:

 

 

Ισως το οτι δεν τον εχεις διπλα σου οποτε τον θες να σε κανει να τον εκτιμας περισσοτερο, και να εκτιμας τις στιγμες που περνατε μαζι καλυτερα!;) :)

 

Συγγνωμη αλλα μονο απο κοντα μαθαινεις τον αλλον; Και 8 ωρες να εισαι μαζι με καποιον , αμα απλα φιλιεστε δηλαδη τον μαθαινεις καλυτερα; Υπαρχουν τηλεφωνα, μηνυματα, ιντερνετ, ρε παιδια...

 

Mα εγώ δεν θέλω να την μάθω.......

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι φιλε μου να ανταποκρινεται κιολας..

αν ειναι να πηγαινεις μονο εσυ να την βλεπεις...το χεις χαμενο...οσο και να την αγαπας οσο και να υπομενεις..σε καποια φαση νοιωθεις κοροιδο

δεν εχω βρεθει ακομα σε τετοια θεση και να πω την αληθεια δεν θελω να βρεθω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Οχι οχι δεν το τραβάω, αν το είπε χαριτολογώντας κανένα πρόβλημα...

ε προφανως ετσι το πε. καλαμακι κοτοπουλο ειναι αυτο:p

αν ειναι να πηγαινεις μονο εσυ να την βλεπεις...το χεις χαμενο...οσο και να την αγαπας οσο και να υπομενεις..σε καποια φαση νοιωθεις κοροιδο

δεν εχω βρεθει ακομα σε τετοια θεση και να πω την αληθεια δεν θελω να βρεθω.

κι εγω δεν το χω ζησει και ελπιζω να μη το ζησω. :(

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ε προφανως ετσι το πε. καλαμακι κοτοπουλο ειναι αυτο:p

Ναι, χαριτολογωντας το ειπα...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Μα καλα ειναι ποτε δυνατον να αγαπησεις καποιον απο αποσταση??? Τι θα αγαπησεις ?? Αφου δεν τον ξερεις!!!

 

 

Μα δεν μιλαμε για περιπτωσεις που δεν γνωριζεις τον αλλον :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν μιλαμε για περιπτωσεις που δεν γνωριζεις τον αλλον :wacko:

 

Συγνωμη δηλαδη αλλα εσυ μπορεις να γνωριζεις τον αλλο απο αποσταση 500 χλμ και με το νατον βλεπεις καθε Σαββατο βραδυ???

 

Ακομα και πριν να τον ηξερες... ο χρονος που παιρναει αλλαζει τους ανθρωπους!!! Απλα θα εχεις 1 εικονα και αισθημα που θα ειχες 1 στιγμη που συναντηθηκατε!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι αναλογα τη περιπτωση ρε συ...μπορει να εισαι με καποια για 6 μηνες μερα νυχτα μαζι και μετα να πρεπει να ειστε μακρια για ενα διαστημα.Δε σημαινει οτι δεν θα ξερεις τον αλλον!
Link to comment
Share on other sites

Ειναι αναλογα τη περιπτωση ρε συ...μπορει να εισαι με καποια για 6 μηνες μερα νυχτα μαζι και μετα να πρεπει να ειστε μακρια για ενα διαστημα.Δε σημαινει οτι δεν θα ξερεις τον αλλον!

 

6 μήνες μέρα νύχτα μαζί με την ίδια γυναίκα;;;;

Τιμωρία σε έιχανε;

Link to comment
Share on other sites

6 μήνες μέρα νύχτα μαζί με την ίδια γυναίκα;;;;

Τιμωρία σε έιχανε;

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :p :p

 

Συγνωμη για το ανουσιο post μου αλλα αυτο που εγραψε ο Αντρεας ηταν ολα τα λεφτα!!!!!!!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη δηλαδη αλλα εσυ μπορεις να γνωριζεις τον αλλο απο αποσταση 500 χλμ και με το νατον βλεπεις καθε Σαββατο βραδυ???

 

Ακομα και πριν να τον ηξερες... ο χρονος που παιρναει αλλαζει τους ανθρωπους!!! Απλα θα εχεις 1 εικονα και αισθημα που θα ειχες 1 στιγμη που συναντηθηκατε!

Ειπαμε, εχουν εφευρεθει και αλλοι τροποι επικοινωνιας περαν του "φατσα με φατσα"! Και δεν ειπαμε οτι θα κανεις 1 χρονο να δεις τον αλλον...Δεν αλλαζει ο αλλος σε 2 βδομαδες, ουτε σε εναν μηνα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε, εχουν εφευρεθει και αλλοι τροποι επικοινωνιας περαν του "φατσα με φατσα"! Και δεν ειπαμε οτι θα κανεις 1 χρονο να δεις τον αλλον...Δεν αλλαζει ο αλλος σε 2 βδομαδες, ουτε σε εναν μηνα...

υπαρχει και το 3G! μη ξεχνιομαστε!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο εμενα...

ναι και εγω ιδιο-παθω(!) γι αυτο και σας γραφω...:p :lol: :X :cool:

εχω σχεση εδω και αρκετο καιρο απο αποσταση και ακομα δεν ειπα ''ειναι δυσκολα''...ειναι προσωρινο και λεω ''κανω υπομονη''...;)

ειναι και καλο ομως...

μας δινει χρονο και χωρο να δουμε τι ακριβως θελουμε...

καποιος ο οποιος σε καλυπτει και σε γεμιζει ακομα και αν ''δεν ειναι εκει'', ειναι πολυ καλυτερος απο καποιοιν που ''ειναι εκει απλα για να ειναι'':rolleyes:

βρε σεις ο ειπε και ο ΜΑχαιριτσας και εκανε επιτυχια :lol: κατι παραπανω θα ξερει!

της Αγαπης την ουσια την μετρω στην απουσια

οταν θελεις ολα τα μπορεις.

Τωρα Αντρεα μου εσυ εισαι σε αλλη κατηγορια...

ασε εμας να ειμαστε μονο μαμικοι και ολα τα υπολοιπα δικα σου.;)

Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε, εχουν εφευρεθει και αλλοι τροποι επικοινωνιας περαν του "φατσα με φατσα"! Και δεν ειπαμε οτι θα κανεις 1 χρονο να δεις τον αλλον...Δεν αλλαζει ο αλλος σε 2 βδομαδες, ουτε σε εναν μηνα...

 

Και για;τί να τα κάνεις όλα αυτά;;;;:cool:

 

καλημερα και απο εμενα...

ναι και εγω ιδιο-παθω(!) γι αυτο και σας γραφω...:p :cool:

εχω σχεση εδω και αρκετο καιρο απο αποσταση και ακομα δεν ειπα ''ειναι δυσκολα''...ειναι προσωρινο και λεω ''κανω υπομονη''...;)

ειναι και καλο ομως...

μας δινει χρονο και χωρο να δουμε τι ακριβως θελουμε...

καποιος ο οποιος σε καλυπτει και σε γεμιζει ακομα και αν ''δεν ειναι εκει'', ειναι πολυ καλυτερος απο καποιοιν που ''ειναι εκει απλα για να ειναι'':rolleyes:

βρε σεις ο ειπε και ο ΜΑχαιριτσας και εκανε επιτυχια :lol: κατι παραπανω θα ξερει!

της Αγαπης την ουσια την μετρω στην απουσια

οταν θελεις ολα τα μπορεις.

Τωρα Αντρεα μου εσυ εισαι σε αλλη κατηγορια...

ασε εμας να ειμαστε μονο μαμικοι και ολα τα υπολοιπα δικα σου.;)

 

Εγώ πάλι προτιμώ να την έχω δίπλα μου όποτε και όταν θέλω εγώ...

Δεν έχω κενά για να χρειάζονται γέμισμα.

Είναι το αναφαίρετο δικαίωμα της επιλογής.:shifty: :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε, εχουν εφευρεθει και αλλοι τροποι επικοινωνιας περαν του "φατσα με φατσα"! Και δεν ειπαμε οτι θα κανεις 1 χρονο να δεις τον αλλον...Δεν αλλαζει ο αλλος σε 2 βδομαδες, ουτε σε εναν μηνα...

 

 

Καλημέρα και απο εμένα...

Πολύ σωστά αν ο άλλος είναι να αλλάξει μέσα σε λίγο χρονικό διάστημα τότε δεν είναι γιατί το θέλει μαζί σου αλλά απο "ανάγκη" :confused:

 

 

υπαρχει και το 3G! μη ξεχνιομαστε!

 

Πάλι διαφήμιση κάνεις βρε συ?:p

Λες να το τιμήσουμε...?:rolleyes:

 

 

καλημερα και απο εμενα...

ναι και εγω ιδιο-παθω(!) γι αυτο και σας γραφω...:p

εχω σχεση εδω και αρκετο καιρο απο αποσταση και ακομα δεν ειπα ''ειναι δυσκολα''...ειναι προσωρινο και λεω ''κανω υπομονη''...;)

ειναι και καλο ομως...

μας δινει χρονο και χωρο να δουμε τι ακριβως θελουμε...

καποιος ο οποιος σε καλυπτει και σε γεμιζει ακομα και αν ''δεν ειναι εκει'', ειναι πολυ καλυτερος απο καποιοιν που ''ειναι εκει απλα για να ειναι'':rolleyes:

βρε σεις ο ειπε και ο ΜΑχαιριτσας και εκανε επιτυχια :lol: κατι παραπανω θα ξερει!

της Αγαπης την ουσια την μετρω στην απουσια

οταν θελεις ολα τα μπορεις.

Τωρα Αντρεα μου εσυ εισαι σε αλλη κατηγορια...

ασε εμας να ειμαστε μονο μαμικοι και ολα τα υπολοιπα δικα σου.;)

 

Sorry που σου "τσεκούρεψα" μερικά emoticons αλλά ήταν αρκετά και δεν μπορούσα να postάρω

 

Πολύ σωστά άρα είσαι κάπου γιατί ΑΓΑΠΑΣ και το θες και όχι όπως προανέφερα απο "ανάγκη" για να λέμε πως "ξέρεις εγώ είμαι κάπου..."

 

 

Εγώ πάλι προτιμώ να την έχω δίπλα μου όποτε και όταν θέλω εγώ...

Δεν έχω κενά για να χρειάζονται γέμισμα.

Είναι το αναφαίρετο δικαίωμα της επιλογής... :shifty:

 

Χμμμμ....βρε συ γυναίκα ζητάς η σκύλο...:confused:

*χαριτολογώντας το λέω έτσι μην παρεξηγηθώ...

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή μου ζητάς κάθε φορά που ανοίγει μια συζήτηση, να μη λέω τη γνώμη μου;

Δεν προκάλεσα κανέναν......:confused: :confused:

Και στο τέλος τέλος γιατί το λες σε μένα και όχι στο φίλο συνομιλητή;

Κι άλλοι συμφωνούν μαζί μου και διαφωνούν μαζί του, χωρίς αυτό να σημαίνει οτι κάποιος απο τους 2 μας είναι σωστός ενώ ο άλλος δεν είναι.

Ξέρω να σέβομαι όλες τις διαφορετικές απόψεις χωρίς να προκαλώ κανέναν, ακόμα κι αν προκληθώ από κάποιον.

Δες λίγο παραπάνω και θα καταλάβεις τι εννοώ.

Δυο φορές προκλήθηκα και δεν ανταπέδωσα, δεν είναι του χαρακτήρα μου....

 

Μην παίζουμε με τις λέξεις.Νομίζω κατάλαβες τι εννοώ.Δεν είναι απαραίτητο σε κάθε post να γράφεις την αντίθεσή σου ενώ όλοι ξέρουμε/έχουμε καταλάβει την γνώμη σου για τις γυναίκες :shifty:

Το πολύ το κύριε ελέησον το βαριέται και ο Θεός ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι προτιμώ να την έχω δίπλα μου όποτε και όταν θέλω εγώ...

Δεν έχω κενά για να χρειάζονται γέμισμα.

Είναι το αναφαίρετο δικαίωμα της επιλογής.:shifty: :shifty:

 

Να κι ενας ανδρας με Α κεφαλαιο!!! ;)

Μπραβο..ακουσα και κατι σωστο σε αυτο το thread :devil:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μιραντουλα welcome to the club!

εχω σχεση εδω και αρκετο καιρο απο αποσταση και ακομα δεν ειπα ''ειναι δυσκολα''...ειναι προσωρινο και λεω ''κανω υπομονη''...

ειναι και καλο ομως...

μας δινει χρονο και χωρο να δουμε τι ακριβως θελουμε...

καποιος ο οποιος σε καλυπτει και σε γεμιζει ακομα και αν ''δεν ειναι εκει'', ειναι πολυ καλυτερος απο καποιοιν που ''ειναι εκει απλα για να ειναι''

βρε σεις ο ειπε και ο ΜΑχαιριτσας και εκανε επιτυχια κατι παραπανω θα ξερει!

της Αγαπης την ουσια την μετρω στην απουσια

Συμφωνω απολυτα!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μην παίζουμε με τις λέξεις.Νομίζω κατάλαβες τι εννοώ.Δεν είναι απαραίτητο σε κάθε post να γράφεις την αντίθεσή σου ενώ όλοι ξέρουμε/έχουμε καταλάβει την γνώμη σου για τις γυναίκες :shifty:

Το πολύ το κύριε ελέησον το βαριέται και ο Θεός ;)

 

καλα αυτο να λεγεται!

οκ εγω σεβομαι την αποψη του Αντρεα αλλα γενικα καποιοι που το παιζουνε και καλα εγω δεν ειμαι ετσι και ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ οκ...

απλα μην ποσταρετε:wacko:

ποιος ο λογος?

εγω θα ειμαι διπλη και εσεις στον ασσο...

ολα επιλογες ειναι!

Link to comment
Share on other sites

Μιραντουλα welcome to the club!

 

Συμφωνω απολυτα!:)

 

Να εισαι καλα κουκλα...απλα καποιοι που το παιζουνε και καλα...

αυτοι ειναι τελικα που το εχουνε περισσοτερο αναγκη τελικα...ας ειμαστε εμεις καλα και εχει για ολους ο Θεος!

Link to comment
Share on other sites

Να εισαι καλα κουκλα...απλα καποιοι που το παιζουνε και καλα...

αυτοι ειναι τελικα που το εχουνε περισσοτερο αναγκη τελικα...ας ειμαστε εμεις καλα και εχει για ολους ο Θεος!

Κοιτα κι εγω σεβομαι την αποψη του καθενα, αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι ποσταρει σε θεματα με σχεσεις καποιος που θεωρει τις σχεσεις "τιμωρια"...Κι εμενα δεν μ'αρεσουν οι αποκριες αλλα δεν το διατυμπανιζω στο σχετικο θεμα, δεν ποσταρω καν...:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα κι εγω σεβομαι την αποψη του καθενα, αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι ποσταρει σε θεματα με σχεσεις καποιος που θεωρει τις σχεσεις "τιμωρια"...Κι εμενα δεν μ'αρεσουν οι αποκριες αλλα δεν το διατυμπανιζω στο σχετικο θεμα, δεν ποσταρω καν...:rolleyes:

 

Ποστάρει διότι:

α)έχει δικαίωμα να postάρει όπου θέλει, επειδή έχουμε Δημοκρατία

β)αν σε ένα θέμα postάρουν όλοι με την ίδια άποψη, τότε δεν υπάρχει θέμα συζήτησης

 

ΥΓ (offtopic). Αν έχεις διαφορετική άποψη για κάποιο θέμα (πχ. για τις Απόκριες) θα ήταν ενδιαφέρον να την ακούσουν και αυτοί που γίνονται σαρδέλες μέσα στα τρένα για να πάνε στην Πάτρα. Μη τις κρατάς για τον εαυτό σου!:D Και για μένα το καρναβάλι της Πάτρας ας πούμε δεν είναι παρά μια ηλίθια, μαζική διασκέδαση, που βρίσκει ευκαιρία ο κάθε πικραμένος κάτω από τη μάσκα να κάνει ότι του κατέβει στο μυαλό (μιλάω για τις μεγαλύτερες ηλικίες, όχι τα παιδάκια).Μακάρι οι (κατά τα άλλα συμπαθείς) μαυρούλιδες που πουλάνε τις σφυρίχτρες να τις βάλουν εκεί που ξέρουν:lol: :X :ninja:

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...