Jump to content

Σχέση εξ' αποστάσεως!


johner
 Κοινοποίηση

Μπορεί να υπάρξει σχέση εξ'αποστάσεως;  

268 members have voted

  1. 1. Μπορεί να υπάρξει σχέση εξ'αποστάσεως;

    • Ναί
      130
    • Όχι
      138


Recommended Posts

Τι σε κανει να το πιστευεις?

ellie μου παιζει ρολο καθε ποτε θα τον βλεπεις....καθε ποτε ερχεται στην πολη σου? και αν τα εχετε καιρο...παιζει και αυτο ρολο....ειστε καιρο μαζι?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 261
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι να την κανεις τι σχεση αν με τον αλλο δεν κανεις καθημερινα πραγματακια μαζι.

Να δειτε DVD αγκαλια,να πατε βολτα το ΣΚ,να την δεις επειδη ετσι σου γουσταρει ρε αδερφε.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Γινεται και φυσικα ειναι σχεση, αρκει να εχουν κι οι 2 θεληση κι οχι να βρισκονται π.χ. μια φορα το διμηνο ή να στελνουν ενα τυπικο μηνυμα την μερα...αυτο προφανως και δεν ειναι σχεση. Προσωπικα το εχω κανει και το προσπαθουσα να μην φθαρει η σχεση λογω της αποστασης. Βεβαια εξαρταται απο πολλες παραμετρους οπως π.χ. απο το αν η αποσταση ειναι κατι μονιμο ή οχι κ.α.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτο το thread είναι σαν να ξεθάφτηκε επίτηδες τώρα απο το 2003 για να μου υπενθυμίσει την κατάσταση στην οποία βρίσκομαι αυτές τις 3 τελευταίες μέρες...τουλάχιστον με παρηγορεί οτι οι περισσότεροι θεωρούν,πιστεύω απο εμπειρία, πως μια τέτοια σχέση είναι καταδικασμένη.Σχέση που κυριολεκτικά θα κρατιώταν απο μία-δύο συναντήσεις το δίμηνο και μηνύματα στο κινητό
Link to comment
Share on other sites

Όχι.. Αν τους χωρίζουν εκατοντάδες χιλιόμετρα τότε τί να το κάνεις?

Βασικά είναι πολύ γενικό το ερώτημα.. είναι ανάλογα τις περιστάσεις, την απόσταση το πώς ήταν τα πράγματα, τί προοπτικές υπάρχουν κλπ.....

Link to comment
Share on other sites

Η απόσταση στην αγάπη είναι σαν τον άνεμο στη φωτιά: τη μικρή φωτιά τη σβήνει, τη μεγάλη τη δυναμώνει.
:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα δεν γινεται να υπαρξει σοβαρη και πραγματικη σχεση απο αποσταση.Δεν γινεται καποια στιμη ενας απο τους δυο θα κερατωσει τον αλλον,γιατι απλα δεν αντεχεις να βλεπεις τους παντες να ειναι ζευγαρια και η δικια σου κοπελα παραδειγμα να ειναι χιλιομετρα μακρια.Δεν υπαρχει εμπιστοσυνη.Εγω το περασα αυτο για 11μηνες και κατι και ηταν οτι χειροτερο....

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

δεν θυμαμαι αν το εχω ξαναπει,αλλα υπαρχει μια σημαντικη λεπτομερεια

για ποσο καιρο θα υφισταται η αποσταση

αν ειναι παντοτινη,τοτε οκ,δεν μπορω να πω κατι γιατι δεν μου εχει τυχει.αλλα δυσκολα τα πραγματα

 

αν ειναι προσωρινη η αποσταση(πχ.λογω σπουδων ή εστω το φανταρικο) τοτε ειναι προσπελασιμο εμποδιο.εκτος αν καποια/ος απο εδω με το που παει φανταρος ο νεος,χωριζει.(κι αυτο αποσταση ειναι)

 

ειχα προσωρινη αποσταση σε σχεση μου.εκανα υπομονη κι εγω κι αυτος και τωρα ειμαστε μια χαρα!

 

 

υγ.περιμενω τον μαριο φιτ να επιβεβαιωσει τα οσα λεω περι αποστασης κτλ

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω ότι δεν έχει σημασία, πόσο καιρό θα είναι το ζευγάρι σε απόσταση!

 

Τα πάντα εξαρτώνται από το ίδιο το ζευγάρι!

 

Στον στρατό, που λες FREAK είχα μια σειρούλα που (η δικιά του, τον) χώρισε γι' αυτό τον λόγο!

 

Δεν ήθελε να τον περιμένει!

 

Το παλικάρι ήταν χάλια, γιατί την σχέση τους την έβλεπε σοβαρά και είχε κάτι σχέδια για όταν θα απολυόταν...

:(

 

Αλλά η κοπελιά δεν ήθελε να περιμένει...

 

Γι' αυτό λέω ότι δεν έχει σημασία η διάρκεια!

 

Άλλες σχέσεις αντέχουν χρόνια μακρυά.

Άλλες δεν αντέχουν ούτε μήνες (εβδομάδες, μέρες)...

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει σχεση εξ αποστασεως. Αυτο δεν ειναι σχεση. Ειναι η συνηθεια να μιλανε συνεχεια στο τηλεφωνο.

Οι ολοκληρωμενες σχεσεις ειναι απο κοντα παντα. Οταν ζεις τον αλλο σε ολες του τις φασεις και τον "πονας", τοτε ειναι σχεση.

 

+1 Δε θα μπορουσα να το εκφρασω καλυτερα! :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...