Jump to content

Σχέση εξ' αποστάσεως!


johner
 Κοινοποίηση

Μπορεί να υπάρξει σχέση εξ'αποστάσεως;  

268 members have voted

  1. 1. Μπορεί να υπάρξει σχέση εξ'αποστάσεως;

    • Ναί
      130
    • Όχι
      138


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 261
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

telika eixate xorisei prin 2 mhnes opos leei to sms h xtes?kai ayth de kserei pou fainetai pote se ksegrapse..taktikh ths kabatzas moirizomai...makriaaaa
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

5 Χρονια Κομοτηνη-Θεσσαλονικη!!!

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

eixame pei freak na meinei moni na skeftei prin apo enamisi mina peripou,giati den eimaste kala tsakwmoi ktl.etsi sto ksafniko.

telos pantwn.milisame simera kai fanike eilikrinis oti den exei allon.kai eimai sigouros oti tin apofasi na xwrisoume tha tin metaniwsei.

exei den exei allo me peirakse oti ferthike poly skarta k egwistika apenanti se emena pou imoun kyrios.tis ksekatharisa oti teleiwse gia mena k ekei pistevw den to perimene.epese poly fanike.den mporw pleon na tin empisteftw.

thelw na pw kati.paraklisi:

kapoios,den lew poios,mou esteile pm me to sxolio tou k tin apokalese ...argiola

kaneis den exei dikaiwma tetoio edw mesa kai thelw na vgei kai na zitisei mesa edw dimosia sygnwmi.

antio sas apo emena se afto to topic.xarika pou me akousate

Link to comment
Share on other sites

agaphte skatzivas me olo to 8arros pou sou exo alla ....ta "8elo na meino na skefto","de ftaies esu,ego 8elo na vro ton eyauto mou" ktl ktl kltl de sou xtypane kanena kampanaki?

sxesh me apostash eixate?ti na meinei monh ths h8ele?afou olo monh ths htan!!

sa na po ego ston kalo mou "8elo na meino monh na skefto"..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

η λεξη που ειπες <<αυτη για μενα δεν υπαρχει>> φροντησε να την τηρησεις,φιλε μου αν η κοπελα παθει καμια πλακα με καποιον αλλον να εισαι σχεδον σιγουρος οτι θα ξαναεπιστρεψει σε σενα,τοτε ελπιζω οτι εσυ θα την πληρωσεις με το ιδιο νομισμα που πληρωσε αυτη εσενα κι εννοω να μην δεχτεις να ειστε ξανα μαζι.

το θεμα κανει μπαμ οτι η κοπελα επαιζε με αυτον τον τυπο αρκετο καιρο πριν χωρισετε και ξερεις ποιο ειναι το θεμα?οτι δεν μενει μονο στα μηνυματα και στην επικοινωνια,ημαστε σε εναν κοσμο που αν σου ερθει η ευκαιρια θα την κανεις,τα παιχνιδια και καποια αλλα πραγματα ανηκουν στο παρελθον,τωρα πια παει αμεσως στο ψητο το θεμα.

κοιταξε να συνεχισεις την ζωη σου φιλε μου,κριμα τα χρονια που πηγαν χαμενα,ευτυχως τουλαχιστον που εισαι νεος και εχεις ολη τη ζωη ευθεια μπροστα σου,κοιταξε να την εκκμεταλευτεις καταλληλα,καθε λεπτο η δευτερολεπτο ειναι χρονος απο τη ζωη μας που περναει και χανεται,βουρ λοιπον....

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

eixame pei freak na meinei moni na skeftei prin apo enamisi mina peripou,giati den eimaste kala tsakwmoi ktl.etsi sto ksafniko.

telos pantwn.milisame simera kai fanike eilikrinis oti den exei allon.kai eimai sigouros oti tin apofasi na xwrisoume tha tin metaniwsei.

exei den exei allo me peirakse oti ferthike poly skarta k egwistika apenanti se emena pou imoun kyrios.tis ksekatharisa oti teleiwse gia mena k ekei pistevw den to perimene.epese poly fanike.den mporw pleon na tin empisteftw.

thelw na pw kati.paraklisi:

kapoios,den lew poios,mou esteile pm me to sxolio tou k tin apokalese ...argiola

kaneis den exei dikaiwma tetoio edw mesa kai thelw na vgei kai na zitisei mesa edw dimosia sygnwmi.

antio sas apo emena se afto to topic.xarika pou me akousate

 

File mou skatzivas parolo pou den exei shmasia an symfono h oxi me to xaraktirismo pou esteile o agnwstos sto pm,to dikawma omws to exei o ka8enas na pei thn gnwmh tou opoia kai an einai auth,apo thn wra pou dimosoiopoieis to 8ema,gia auto kata thn gnwmh mou den prepei na zhthsei sygnwmh epeidi eipe thn apopsh tou lan8asmenh h swsth,filika 8anashs.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου να ξερεις οτι αν δεν τα παει καλα με τον νεαρο που ειναι μαζι του (με καποιον ειναι ) θα ξαναγυρισει παλι κοντα σου γιατι ξερει οτι την θες !

Το θεμα ειναι αν μπορεις να κρατηθεις εσυ μακρυα της .

Το πιο σωστο ειναι να ψαξεις να βρεις κατι αλλο για να τη ξεχασεις

Ξαναζεσταμενο φαγητο δεν ειναι ωραιο

Τα λεω ωμα , αλλα ετσι ειναι

 

φιλικα

Link to comment
Share on other sites

gorgonsa to oti imoun xalia kai dimosiopoiisa to thema den simainei oti exei dikaiwma na vrisei.exei dikaiwma na pei tin gnwmi tou.oxi na vrisei.stin ellada-genika-mperdevoume tin eleftheria me tin asydosia.den to lew gia sena,genika.

telospantwn to thema lythike me to paidi kai zitise sygnwmi kai ola kala.

filika andreas

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Παιδιά το ξεθαβω γιατι πρεπει...

 

θεσσαλονικη - Καστοριά (200 χλμ ). Επαφή κάθε Σαββατοκυριακο στο περιπου. Τηλεφωνική επικοινωνια σε καθημερινη βαση χωρις πολλα πολλα σαλιαρισματα, γενικά μια επικοινωνια μεστη και ουσιαστική με αρκετες ανακαταταξεις στις συμπεριφορες μας αλλα χωρις να θελω να γινω γραφικος, υπαρχει στην συμπεριφορα μας μια σιγουρια απροσδιοριστη που δεν μπορω να καταλαβω απο που πηγαζει. Δεν υπαρχει ζηλια ουτε απο τις 2 πλευρες και νομιζω πως ειναι η πρωτη φορα που μπορω να πω με σιγουρια πως δεν σκεφτομαι καθολου αρνητικά οταν βγαινει ή βγαινω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το ξεθαβω γιατι πρεπει...

 

θεσσαλονικη - Καστοριά (200 χλμ ). Επαφή κάθε Σαββατοκυριακο στο περιπου. Τηλεφωνική επικοινωνια σε καθημερινη βαση χωρις πολλα πολλα σαλιαρισματα, γενικά μια επικοινωνια μεστη και ουσιαστική με αρκετες ανακαταταξεις στις συμπεριφορες μας αλλα χωρις να θελω να γινω γραφικος, υπαρχει στην συμπεριφορα μας μια σιγουρια απροσδιοριστη που δεν μπορω να καταλαβω απο που πηγαζει. Δεν υπαρχει ζηλια ουτε απο τις 2 πλευρες και νομιζω πως ειναι η πρωτη φορα που μπορω να πω με σιγουρια πως δεν σκεφτομαι καθολου αρνητικά οταν βγαινει ή βγαινω.

 

Αν και δεν πολυκατάλαβα...:O

Ένα μπορώ να σου πω μόνο

Δεν υπάρχει δεν μπορώ αλλά ΔΕΝ ΘΕΛΩ :!: :!: :!:

 

 

Πάρε μια γέυση αν θες και απο το παρακάτω θέμα υπάρχουν πολλά ενδιαφέροντα post :O

 

Θέμα: Ερωτευμένοι του myphone...ενωθείτε ! :love:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα μπορει να υπαρξει σχεση εξ'αποστασεως...Μαλιστα πολλες φορες ξεκαθαριζει και το αν αυτο που υπαρχει ειναι αληθινο ή αν δεν ειναι(οποτε και ερχεται συντομα ο χωρισμος)...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αποσταση 3.210km εδω και 3.5 χρονια που φετος μειωθηκε στα 2800km. Η πιο κοντινη αποσταση που βρισκομαστε ειναι ειτε 80km ειτε 40km ειπατε κατι; :p Οπως καταλαβενετε, ειμαι η χαρα του βενζινα!
Link to comment
Share on other sites

Αποσταση 3.210km εδω και 3.5 χρονια που φετος μειωθηκε στα 2800km. Η πιο κοντινη αποσταση που βρισκομαστε ειναι ειτε 80km ειτε 40km ειπατε κατι; :p Οπως καταλαβενετε, ειμαι η χαρα του βενζινα!

 

Καλημέρα...

Αυτό δείχνει...:rolleyes: μάλλον επιβεβαιώνει ότι την αγαπάς και σε αγαπάει άρα χάνεται εικονικά η απόσταση σας...:O

Μπράβο σας πάντως...:)

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Αποσταση 3.210km εδω και 3.5 χρονια που φετος μειωθηκε στα 2800km. Η πιο κοντινη αποσταση που βρισκομαστε ειναι ειτε 80km ειτε 40km ειπατε κατι; :p Οπως καταλαβενετε, ειμαι η χαρα του βενζινα!

χαιρομαι φιλε μου για σενα! :)

εισαι παραδειγμα των ακρων! και να υποθεσω οτι και οι 2 εισασταν πιστοι ε? ή υπηρχαν τετοια προβληματα ?

 

ακομα και μια σχεση που δεν ειναι εξ αποστασεως...μπορει να σου φανει τοσο μακρινη...

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Kατά την άποψη μου δε γίνεται να υπάρξει κάτι τέτοιο!

 

Αυτο το λες επειδη εισαι 15 και σιγουρα δεν εχεις τη δυνατοτητα να παρεις το αεροπλανο/αυτοκινητο να πας να τη δεις. Λιγο αργοτερα μπορει να το κανεις και εσυ :)

Link to comment
Share on other sites

Αποσταση 3.210km εδω και 3.5 χρονια που φετος μειωθηκε στα 2800km. Η πιο κοντινη αποσταση που βρισκομαστε ειναι ειτε 80km ειτε 40km ειπατε κατι; :p Οπως καταλαβενετε, ειμαι η χαρα του βενζινα!

 

3210Km... Αυτό θα πει ακριβές post! Εύγε! :D

 

Πάντως χαράς το κουράγιο σου. Ελπίζω να αξίζει :)

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε πει ότι αν θέλετε να προσθέσετε κάτι που ξεχάσατε σε post που έχετε ήδη κάνει,να χρησιμοποιήτε την Τροποποίηση.Επίσης όταν θέλετε να κάνετε quote σε παραπάνω από 1 posts,την πολλαπλή παράθεση.Μάθετε πως δουλεύει εδώ

 

Υ.Γ.andreasarc πάνω κάτω όλοι έχουμε καταλάβει την θέση σου στο συγκεκριμένο θέμα.Δεν υπάρχει λόγος όποτε ανοίγει μια συζητήση να τονίζεις κάθε φορά την αντίθεσή σου προκαλώντας μάλιστα όπως θα έχεις καταλάβει και συ έντονες αντιδράσεις στους συνομιλητές σου.. :)

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ.andreasarc πάνω κάτω όλοι έχουμε καταλάβει την θέση σου στο συγκεκριμένο θέμα.Δεν υπάρχει λόγος όποτε ανοίγει μια συζητήση να τονίζεις κάθε φορά την αντίθεσή σου προκαλώντας μάλιστα όπως θα έχεις καταλάβει και συ έντονες αντιδράσεις στους συνομιλητές σου.. :)

+1...Παει να χαλασει τους υπολοιπους αντρες ο αλητης...:p :p :p

 

Αν αγαπας τον αλλον, το να φας την ταλαιπωρια του ταξιδιου περα δωθε δεν σου φαινεται ουτε Ομονοια-Συνταγμα...

Και real life δεν ειναι μονο το να ειστε κοντα σωματικα αλλα και το να ειστε κοντα ψυχικα με τον αλλον,κυριως αυτο. Σιγουρα μια σχεση απο αποσταση εχει πολλες διαφορες απο μια κανονικη, δεν μπορεις να βλεπεις τον αλλον καθε μερα, δεν μπορεις να τον παρεις τηλ. και να του πεις "Στις 8 στο σπιτι μου για φαγητο" π.χ. Επισης, μαθαινεις να εμπιστευεσαι τον αλλον, δεν ζηλευεις τοσο, κραταει ο καθενας την ελευθερια κινησεων του(να βγει με τους φιλους/ες του/της κ.τ.λ.)...

 

Ολα αυτα σε περιπτωση που αγαπας τον αλλον πραγματικα, αξιζουν τον κοπο, αλλιως χωριζεις και βρισκεις καποιον στο διπλανο τετραγωνο...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

+1...Παει να χαλασει τους υπολοιπους αντρες ο αλητης...:p :p :p

 

Αν αγαπας τον αλλον, το να φας την ταλαιπωρια του ταξιδιου περα δωθε δεν σου φαινεται ουτε Ομονοια-Συνταγμα...

Και real life δεν ειναι μονο το να ειστε κοντα σωματικα αλλα και το να ειστε κοντα ψυχικα με τον αλλον,κυριως αυτο. Σιγουρα μια σχεση απο αποσταση εχει πολλες διαφορες απο μια κανονικη, δεν μπορεις να βλεπεις τον αλλον καθε μερα, δεν μπορεις να τον παρεις τηλ. και να του πεις "Στις 8 στο σπιτι μου για φαγητο" π.χ. Επισης, μαθαινεις να εμπιστευεσαι τον αλλον, δεν ζηλευεις τοσο, κραταει ο καθενας την ελευθερια κινησεων του(να βγει με τους φιλους/ες του/της κ.τ.λ.)...

 

Ολα αυτα σε περιπτωση που αγαπας τον αλλον πραγματικα, αξιζουν τον κοπο, αλλιως χωριζεις και βρισκεις καποιον στο διπλανο τετραγωνο...:p

 

Αμα δεν εχεις τον αλλον/η διπλα σου οποτε τον θες να τα βρασω τα υπολοιπα.

 

Μα καλα ειναι ποτε δυνατον να αγαπησεις καποιον απο αποσταση??? Τι θα αγαπησεις ?? Αφου δεν τον ξερεις!!!

 

Ο αντρεας εχει δικιο!!! Η αποψη του ειναι πιο λογικη μου φαινεται! Προτιμω τις λιγες ωρες χωρις πολλα πολλα παρα τις ψευδεαισθησεις τις αποστασης!

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα η σχέση από απόσταση είναι δύσκολη αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να υπάρξει!

Δυστυχώς, όσο και να μην το θέλουμε, λόγω δουλειάς, πρέπει για κάποιο διάστημα να μείνουμε μακρυά! Τι να κάνουμε δηλαδή να χωρίσουμε??? Ε όχι!

Αθήνα - Θεσσαλονίκη...:love: :love: Αυτή η γέφυρα που λέγαμε ακόμα να γίνει βρε παιδιά???

Βέβαια σε σχέση με τον Nrg μια χαρά είμαι :)

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ωραία άποψη έχεις για τη ζωή σου...:rolleyes:

 

Ξέρω να ζω φίλε μου, τίποτα παραπάνω....:cool:

 

Έχουμε πει ότι αν θέλετε να προσθέσετε κάτι που ξεχάσατε σε post που έχετε ήδη κάνει,να χρησιμοποιήτε την Τροποποίηση.Επίσης όταν θέλετε να κάνετε quote σε παραπάνω από 1 posts,την πολλαπλή παράθεση.Μάθετε πως δουλεύει εδώ

 

Υ.Γ.andreasarc πάνω κάτω όλοι έχουμε καταλάβει την θέση σου στο συγκεκριμένο θέμα.Δεν υπάρχει λόγος όποτε ανοίγει μια συζητήση να τονίζεις κάθε φορά την αντίθεσή σου προκαλώντας μάλιστα όπως θα έχεις καταλάβει και συ έντονες αντιδράσεις στους συνομιλητές σου.. :)

 

Δηλαδή μου ζητάς κάθε φορά που ανοίγει μια συζήτηση, να μη λέω τη γνώμη μου;

Δεν προκάλεσα κανέναν......:confused:

Και στο τέλος τέλος γιατί το λες σε μένα και όχι στο φίλο συνομιλητή;

Κι άλλοι συμφωνούν μαζί μου και διαφωνούν μαζί του, χωρίς αυτό να σημαίνει οτι κάποιος απο τους 2 μας είναι σωστός ενώ ο άλλος δεν είναι.

Ξέρω να σέβομαι όλες τις διαφορετικές απόψεις χωρίς να προκαλώ κανέναν, ακόμα κι αν προκληθώ από κάποιον.

Δες λίγο παραπάνω και θα καταλάβεις τι εννοώ.

Δυο φορές προκλήθηκα και δεν ανταπέδωσα, δεν είναι του χαρακτήρα μου....

 

+1...Παει να χαλασει τους υπολοιπους αντρες ο αλητης...:p :p :p

 

Ο αλήτης είμαι εγώ; :confused: :confused:

Link to comment
Share on other sites

Ο αλήτης είμαι εγώ; :confused: :confused:

Εσυ, γιατι τους χαλας...:p Αν ομως σε πειραξε το παιρνω πισω...:rolleyes:

 

Αμα δεν εχεις τον αλλον/η διπλα σου οποτε τον θες να τα βρασω τα υπολοιπα.

 

Μα καλα ειναι ποτε δυνατον να αγαπησεις καποιον απο αποσταση??? Τι θα αγαπησεις ?? Αφου δεν τον ξερεις!!!

Ισως το οτι δεν τον εχεις διπλα σου οποτε τον θες να σε κανει να τον εκτιμας περισσοτερο, και να εκτιμας τις στιγμες που περνατε μαζι καλυτερα!;) :)

 

Συγγνωμη αλλα μονο απο κοντα μαθαινεις τον αλλον; Και 8 ωρες να εισαι μαζι με καποιον , αμα απλα φιλιεστε δηλαδη τον μαθαινεις καλυτερα; Υπαρχουν τηλεφωνα, μηνυματα, ιντερνετ, ρε παιδια...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...