Jump to content

iPhone SE (2016)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την άλλη εβδομάδα μου είπε πως θα έχει καινούργιες παραλαβές και κατά 99% θα είναι διαθέσιμη ξανά η συγκεκριμένη θήκη! Πως σας φαίνεται; Υπερβολικό;

 

https://thikishop.gr/thikes-kinitwn/thiki-iphone-5-5s-se-tpu-mayro-13219/

 

Αντιγραφή της Spigen που δίνω πιο πάνω και μάλιστα στο ίδιο price range. Εκτός και αν σου αρέσει η τρύπα για να φαίνεται το μήλο στην πλάτη.

 

Ή 9€ χωρίς το λογότυπο της Spigen.... https://www.ebnb.gr/el-Θήκες/el-Θήκες-iPhone/iphone-se/31015-θήκη-tpu-carbon-brushed-για-iphone-5-5s-se-μαύρο.html

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Την άλλη εβδομάδα μου είπε πως θα έχει καινούργιες παραλαβές και κατά 99% θα είναι διαθέσιμη ξανά η συγκεκριμένη θήκη! Πως σας φαίνεται; Υπερβολικό;

 

https://thikishop.gr/thikes-kinitwn/thiki-iphone-5-5s-se-tpu-mayro-13219/

 

Επειδή έχω πάρει την συγκεκριμένη θήκη για S7, δεν θα την συνιστούσα καθώς το χείλος περιμετρικά του πλαισίου - οθόνης είναι μηδενικό και ποιοτικά δείχνει πολύ ψεύτικη και κακής ποιότητας. Εψαχνα μια rugged armor σε μπλε σκούρο χρώμα και επειδή δεν έβγαινε κατέληξα τελικά στην ringke onyx midnight navy που πραγματικά αξίζει τα λεφτά της.

Edited by Alexpag
Link to comment
Share on other sites

ποση ωρα σας κανει να φορτισει το κινητο;;

 

Με το μαμά καλώδιο και φορτιστή από 10-100% περίπου σε 2h & 15min....

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

 

Εκτιμώ ότι είναι πολύ μικρή η διαφορά για να πάρεις απομίμηση η οποία δεν φτάνει και την ποιότητα της Spigen.

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όπως αναφέρθηκε και από πάνω είναι ανάλογα τι θα σου τύχει

Πόσο καιρό έχει στο ράφι το κατάστημα την συσκευή

Δεν μπορείς να ξέρεις πριν το ανοίξεις και το ενεργοποιήσεις

Όλα τα SE έρχονται με την 11

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Link to comment
Share on other sites

75000 έπιασα στο Antutu...Τα θερμά μου συγχαρητήρια στην Apple!!!! Καλές γιορτές να έχουμε!

Τους πήρα τηλέφωνο και λένε πως αυτές τις μέρες διαπιστώθηκαν αρκετά παρόμοια περιστατικά οπότε θα ήταν καλό να τους παραδώσω το κινητό από την καινούργια χρονιά...ακόμα δεν θα πω κουβέντες που θα τις μετανιώσω αργότερα.

Edited by SpyrStavr
Link to comment
Share on other sites

επειδή δεν έχω ασχοληθεί με Antutu και παρόμοια τεστ, πόσο είναι ένα καλό σκορ για το SE; Μόλις το έτρεξα και έβγαλε 120277 Edited by matersci
Link to comment
Share on other sites

επειδή δεν έχω ασχοληθεί με Antutu και παρόμοια τεστ, πόσο είναι ένα καλό σκορ για το SE; Μόλις το έτρεξα και έβγαλε 120277

 

Εγώ 120 χιλιάδες έπιανα.Σε λίγο θα κλείσω 5 μήνες που το έχω στην κατοχή μου και θα είναι η 3η φορά που του κάνω εργοστασιακή επανεκκίνηση για να έρθει στα συγκαλά του!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ 120 χιλιάδες έπιανα.Σε λίγο θα κλείσω 5 μήνες που το έχω στην κατοχή μου και θα είναι η 3η φορά που του κάνω εργοστασιακή επανεκκίνηση για να έρθει στα συγκαλά του!
Ακραίο οι 3 επαναφορές. 5 μήνες καινούριο; Η μπαταρία άμα εγκαταστήσεις το battery life τί δείχνει;

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ 120 χιλιάδες έπιανα.Σε λίγο θα κλείσω 5 μήνες που το έχω στην κατοχή μου και θα είναι η 3η φορά που του κάνω εργοστασιακή επανεκκίνηση για να έρθει στα συγκαλά του!

 

122089 μετά από άδειασμα μνήμης. Μικρές διαφορές.

Και εγώ από τον Απρίλιο το έχω και δεν έχω κάνει ποτέ επαναφορά.

Link to comment
Share on other sites

Ακραίο οι 3 επαναφορές. 5 μήνες καινούριο; Η μπαταρία άμα εγκαταστήσεις το battery life τί δείχνει;

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

92% Στα 1500mah

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Καλησπερα παιδια και απο μενα!

Ειμαι λιγο ασχετος, οποτε θα ηθελα μια μικρη διαφωτιση.

 

Σκοπευω να παρω το iphone SE απο καποιο e-shop. Τωρα εχω το iphone 4. Η καρτα απο οσο ξερω πρεπει να αλλαξει σε μεγεθος, να κοπει? Το κανουν σε ολα τα καταστηματα τα γνωστα πχ cosmote (που εχω συνδεση), γερμανος, public ? Περιμενουμε για καποιο λογο να πεσει κ αλλο η τιμη του SE τους προσεχεις 1-2 μηνες?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και απο μενα!

Ειμαι λιγο ασχετος, οποτε θα ηθελα μια μικρη διαφωτιση.

 

Σκοπευω να παρω το iphone SE απο καποιο e-shop. Τωρα εχω το iphone 4. Η καρτα απο οσο ξερω πρεπει να αλλαξει σε μεγεθος, να κοπει? Το κανουν σε ολα τα καταστηματα τα γνωστα πχ cosmote (που εχω συνδεση), γερμανος, public ? Περιμενουμε για καποιο λογο να πεσει κ αλλο η τιμη του SE τους προσεχεις 1-2 μηνες?

Μπορεις να την κοψεις την καρτα.αλλα γνωμη μου ειναι να βγαλεις μια καινουργια ετοιμη για το κινητο σου (κοστος 5 ευρο) να'ναι και 4g και να εκμεταλευθεις πληρως τις δυνατοτητες του κινητου.τωρα οσον αφορα την τιμη..πριν 4 μηνες επαιζε στα 290 ευρο.αυτη η τιμη που παιζει τωρα..ειναι καλη.τσαμπα θα περιμενεις 2 μηνες για να πεσει κανα 20 ευρο,αν και το βλεπω χλωμο για το κινητο αυτο.γιατι πουλαει καλα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να την κοψεις την καρτα.αλλα γνωμη μου ειναι να βγαλεις μια καινουργια ετοιμη για το κινητο σου (κοστος 5 ευρο) να'ναι και 4g και να εκμεταλευθεις πληρως τις δυνατοτητες του κινητου.τωρα οσον αφορα την τιμη..πριν 4 μηνες επαιζε στα 290 ευρο.αυτη η τιμη που παιζει τωρα..ειναι καλη.τσαμπα θα περιμενεις 2 μηνες για να πεσει κανα 20 ευρο,αν και το βλεπω χλωμο για το κινητο αυτο.γιατι πουλαει καλα.

 

Θα έλεγα ομως να πάρει έκδοση με 32gb μνήμη

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,δυστυχώς η αλλαγή κάρτας sim πήγε στα 7,90 ευρώ(Γερμανός).

Άλλαξα τέλος Νοεμβρίου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και απο μενα!

Ειμαι λιγο ασχετος, οποτε θα ηθελα μια μικρη διαφωτιση.

 

Σκοπευω να παρω το iphone SE απο καποιο e-shop. Τωρα εχω το iphone 4. Η καρτα απο οσο ξερω πρεπει να αλλαξει σε μεγεθος, να κοπει? Το κανουν σε ολα τα καταστηματα τα γνωστα πχ cosmote (που εχω συνδεση), γερμανος, public ? Περιμενουμε για καποιο λογο να πεσει κ αλλο η τιμη του SE τους προσεχεις 1-2 μηνες?

 

Οσον αφορα την καρτα προτεινω να την αλλαξεις γιατι η καρτα σου ειναι πολυ παλια και ενδεχεται οι καινουργιες να εχουν διαφορετικα τεχνικα χαρακτηριστικα χωρις τα οποια ισως π.χ. να μην μπορεις να χρησιμοποιησεις 4g.

 

Τωρα για την τιμη, δεν την βλεπω να πεφτει. Παρ'το δεν θα το μετανιωσεις. Σε καθε περιπτωση μην παρεις τιποτα μικροτερο απο 32 GB.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone SE (2016)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...