Jump to content

iPhone SE (2016)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι αξιόπιστο πρόγραμμα το Battery Life;
Γιατί, τί σου δείχνει;

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Το ibackupbot είναι το πιο αξιόπιστο

Αλλιώς μιλάς με apple support τρέχουν ένα εργαλείο ασύρματα δίνοντας την συγκατάθεση από την συσκευή και απλά σου λένε αν είναι εντάξει η χρειάζεται αλλαγή

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Γιατί, τί σου δείχνει;

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

Αρχικά βλέπω η μπαταρια να πέφτει πιο γρήγορα από το φυσιολογικό χρησιμοποιώντας το YouTube. (3-8%) Μετα μπήκα στο Battery Life και μου έβγαζε 80%. Το έκανα επανεκκίνηση και μου έβγαλε 92% όπως ήταν πριν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 101 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το ibackupbot είναι το πιο αξιόπιστο

Αλλιώς μιλάς με apple support τρέχουν ένα εργαλείο ασύρματα δίνοντας την συγκατάθεση από την συσκευή και απλά σου λένε αν είναι εντάξει η χρειάζεται αλλαγή

 

Ωραία σε ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

92% ποσο καιρο το εχεις??εγω το εχω 11 μηνες και ακομα η μπαταρια ειναι στο 98% με 365 κυκλους φορτισης...

 

Από 1η Αυγούστου πάνω κάτω 3 μήνες

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

92% ποσο καιρο το εχεις??εγω το εχω 11 μηνες και ακομα η μπαταρια ειναι στο 98% με 365 κυκλους φορτισης...

 

Με 95 κύκλους φόρτισης

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Η μπαταρία με την 11.1 έχει βελτιωθεί πάρα πολύ. Με την 11.0.3. κοκκίνιζα το μεσημέρι της 2ης μέρας ενώ τώρα μπαίνω χαλαρά στην 3η μέρα πάντα με την ίδια δικιά μου χρήση...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Η μπαταρία με την 11.1 έχει βελτιωθεί πάρα πολύ. Με την 11.0.3. κοκκίνιζα το μεσημέρι της 2ης μέρας ενώ τώρα μπαίνω χαλαρά στην 3η μέρα πάντα με την ίδια δικιά μου χρήση...

 

2η μέρα;

Εγώ στο iPhone 7 έβγαζα με οικονομία μισή μέρα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

2η μέρα;

Εγώ στο iPhone 7 έβγαζα με οικονομία μισή μέρα

 

?????? Μισή μέρα? Πολύ λίγο είναι Τάσο...

Link to comment
Share on other sites

?????? Μισή μέρα? Πολύ λίγο είναι Τάσο...

 

Κι όμως τόσο έβγαζα

Αρχίζω να πιστεύω όμως ότι και η μπαταρια μου ήταν λίγο πεσμένη επάνω στους 11 μήνες οπότε όλα μαζί συντελούν σε αυτό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

Επειδή ειχαμε ένα ατύχημα με ένα iPhone se που διαθέτουμε... Θα είχατε την καλοσύνη να μας ανάφερε κάποιο ενδεδειγμένο κατάστημα για αλλαγή οθόνης...? Αν δεν επιτρέπεται δημόσια και σε πμ.

 

Σας ευχαριστώ θερμά εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

Επειδή ειχαμε ένα ατύχημα με ένα iPhone se που διαθέτουμε... Θα είχατε την καλοσύνη να μας ανάφερε κάποιο ενδεδειγμένο κατάστημα για αλλαγή οθόνης...? Αν δεν επιτρέπεται δημόσια και σε πμ.

 

Σας ευχαριστώ θερμά εκ των προτέρων

 

isystem επίσημα αντιπροσωπεία

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Μετα απο 4.5 χρονια με iPhone 4s, περασα εδω και ενα μηνα στο 5 SE, για ολους τους προφανεις λογους!

Ειμαι παραπανω απο ευχαριστημενος και ευτυχως ως τωρα εχει ολα τα στοιχεια που ηθελα.

Μου πηρε λιγες μερες να συνηθισω την πιο ευρεια καμερα,σε σχεση με το 4s.

 

Aυτο που με εχει προβληματισει και ισως ειναι και το μονο αρνητικο ως τωρα,ειναι στη λειτουργια του πανοραματος.

Με το 4s κλειδωνα την ᾽ἑκθεση᾽ και δεν αλλαζε οταν τραβουσα τη φωτογραφια. Με το 5 SE, δυστυχως βλεπω οτι ενω κλειδωνω την ἑκθεση, απο μονο του αυξομειωνει το ποσοστο,με αποτελεσμα η φωτογραφια να μην ειναι ομοιομορφη!

 

Μηπως καποιος απο εσας εχει συναντησει το ιδιο προβλημα? Aν ναι,εχετε βρει λυση?

Βαζω και 2 φωτο για να καταλαβετε τι εννοω.Ειναι ορατη η αλλαγη φωτεινοτητας σε διαφορα σημεια της φωτογραφιας,γεγονος που θα ηταν αποδεκτο,μονο αν δεν ειχα κλειδωσει την εκθεση.Οι φωτογραφιες ειναι οπως τραβηχτηκαν χωρις εφε,απλα μειωσα τα πιξελ.

Δεν ξερω ποσοι απο εσας ασχολουνται με την καμερα και αν εχουν γνωσεις,αλλα εγω τη χρησιμοποιω πολυ. Αν ξερετε που αλλου να ρωτησω,ευπροσδεκτη η βοηθεια!

 

Ευχαριστω!

 

 

https://postimg.org/gallery/2osnrrn58/ Το λινκ

Edited by Thanos9
Link to comment
Share on other sites

Απο την 11.01 κ μετα οποτε ανοιγω με δαχτυλικο, ανοιγει η οθονη κ ψηλα πανω στην οθονη φαινεται σαν φλας,σαν φως ,ειναι το εφε; λαγκαρει; bug; το εχει κανεις αλλος;
Link to comment
Share on other sites

Απο την 11.01 κ μετα οποτε ανοιγω με δαχτυλικο, ανοιγει η οθονη κ ψηλα πανω στην οθονη φαινεται σαν φλας,σαν φως ,ειναι το εφε; λαγκαρει; bug; το εχει κανεις αλλος;

 

Ισχύει.Το έχω προσέξει και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Απο την 11.01 κ μετα οποτε ανοιγω με δαχτυλικο, ανοιγει η οθονη κ ψηλα πανω στην οθονη φαινεται σαν φλας,σαν φως ,ειναι το εφε; λαγκαρει; bug; το εχει κανεις αλλος;

 

Είναι lag δεν έχει διορθωθεί απόλυτα ακόμα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Είναι lag δεν έχει διορθωθεί απόλυτα ακόμα

 

Στην 11.01 δν το ειχα νομιζω...φτιαχνουν το ενα ,χαλανε το αλλο.....εχει παει κανεις σε beta 11.2 να μας πει;

Link to comment
Share on other sites

Στην 11.01 δν το ειχα νομιζω...φτιαχνουν το ενα ,χαλανε το αλλο.....εχει παει κανεις σε beta 11.2 να μας πει;

 

Υπήρχε και στις άλλες 11.0.χ.

Μπορεί να μην το πρόσεξες

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε όλους! Φίλος με iPhone SE αγορασμένο από istorm και είχε πληρώσει και έξτρα για εγγύηση κλοπής νομίζω ή κάτι τέτοιο! Τέλος πάντων μετά την αναβάθμιση του iOS 11 το Touch ID σταμάτησε να λειτουργεί και η μπαταρία ήταν σε τραγική κατάσταση!

Το κινητό το έχει 1 χρόνο και κάτι και το πήγε στο istorm για να του το φτιάξουν!

Και του απάντησαν ότι η μπαταρία δεν έχει πρόβλημα και το Touch ID που έχει θέμα δεν υπάρχει συμβατό ανταλλακτικό, όποτε πρέπει να προχωρήσουν σε αντικατάσταση! Και μετά του λένε ότι επειδή έχει η συσκευή μικρό χτυπήματα δεν ισχύει η εγγύηση όποτε πρέπει να πληρώσει! Επειδή έχω δει τη συσκευή από κοντά και επειδή κι εγώ είμαι ψειρας με τις συσκευές οκ η συσκευή έχει κάποιες γρατσουνιές περιμετρικά αλλά όχι τπτ τραγικό έλεος! Είναι με θήκη και με προστασία οθόνης επίσης ! Μπορεί να κάνει κάτι;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε όλους! Φίλος με iPhone SE αγορασμένο από istorm και είχε πληρώσει και έξτρα για εγγύηση κλοπής νομίζω ή κάτι τέτοιο! Τέλος πάντων μετά την αναβάθμιση του iOS 11 το Touch ID σταμάτησε να λειτουργεί και η μπαταρία ήταν σε τραγική κατάσταση!

Το κινητό το έχει 1 χρόνο και κάτι και το πήγε στο istorm για να του το φτιάξουν!

Και του απάντησαν ότι η μπαταρία δεν έχει πρόβλημα και το Touch ID που έχει θέμα δεν υπάρχει συμβατό ανταλλακτικό, όποτε πρέπει να προχωρήσουν σε αντικατάσταση! Και μετά του λένε ότι επειδή έχει η συσκευή μικρό χτυπήματα δεν ισχύει η εγγύηση όποτε πρέπει να πληρώσει! Επειδή έχω δει τη συσκευή από κοντά και επειδή κι εγώ είμαι ψειρας με τις συσκευές οκ η συσκευή έχει κάποιες γρατσουνιές περιμετρικά αλλά όχι τπτ τραγικό έλεος! Είναι με θήκη και με προστασία οθόνης επίσης ! Μπορεί να κάνει κάτι;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Τι γίνεται τελευταία με την υποστήριξη των Apple συσκευών;

Ολοι παράπονα έχουν

Για το touch id καλά του είπε ότι πηγαίνει μαζί με την μητρική είναι ζευγάρι

Για την μπαταρία καλά του είπε

 

Τώρα όμως για τις γρατζουνιές που το βγάζουν εκτός εγγύησης δεν μπορώ να το χωνέψω

Πρέπει να πάει ξανά και ξανά να κάνει φασαρία μέχρι να βρει δίκιο

Τι πράγματα είναι αυτά δηλαδή τόσα λεφτά πληρώνουμε και είναι μιας χρήσης; Αν χαλάσει η το πετάμε η πληρώνουμε;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται τελευταία με την υποστήριξη των Apple συσκευών;

Ολοι παράπονα έχουν

Για το touch id καλά του είπε ότι πηγαίνει μαζί με την μητρική είναι ζευγάρι

Για την μπαταρία καλά του είπε

 

Τώρα όμως για τις γρατζουνιές που το βγάζουν εκτός εγγύησης δεν μπορώ να το χωνέψω

Πρέπει να πάει ξανά και ξανά να κάνει φασαρία μέχρι να βρει δίκιο

Τι πράγματα είναι αυτά δηλαδή τόσα λεφτά πληρώνουμε και είναι μιας χρήσης; Αν χαλάσει η το πετάμε η πληρώνουμε;

 

Αυτο ειναιη αρχη.....η apple παιρνει την κατηφορα....οπως και η blackberry....η htc.... android one καλωςηρθες...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone SE (2016)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...