Jump to content

Huawei Mate 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια ερωτηση και απο μενα και αν μπορει καποιος ας βοηθησει μιας και δεν εχω διαβασει ολο το τοπικ.Εχει καποια ρυθμιση στο μενου οπως στο mate 7, honor 6 να κρυβονται τα πληκτρα που ειναι μεσα στην οθονη? Το εχει ενας φιλος και βλεποντας απο το δικο μου πιστευε οτι θα το εχει και το mate 8 αλλα ειπε οτι δεν το εχει.Θα το βαλουν πιστευετε σε καποια μελλοντικη αναβαθμιση η υπαρχει καποιος τροπος να κανουμε κατι?
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση και απο μενα και αν μπορει καποιος ας βοηθησει μιας και δεν εχω διαβασει ολο το τοπικ.Εχει καποια ρυθμιση στο μενου οπως στο mate 7, honor 6 να κρυβονται τα πληκτρα που ειναι μεσα στην οθονη? Το εχει ενας φιλος και βλεποντας απο το δικο μου πιστευε οτι θα το εχει και το mate 8 αλλα ειπε οτι δεν το εχει.Θα το βαλουν πιστευετε σε καποια μελλοντικη αναβαθμιση η υπαρχει καποιος τροπος να κανουμε κατι?

Φυσικά και υπάρχει...

Αν θυμάμαι καλα είναι... Ρυθμίσεις- Έξυπνη βοήθεια- Γραμμή πλοήγησης .

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα θελω να σας ρωτησω αξιζει η μετάβαση απο το lg g5 στο mate;μ αρεσει λογο της μεγαλης οθόνης,και αλλη μια ερώτηση,στην συσκευασια εχει και flip case οπως το mate s?

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα θελω να σας ρωτησω αξιζει η μετάβαση απο το lg g5 στο mate;μ αρεσει λογο της μεγαλης οθόνης,και αλλη μια ερώτηση,στην συσκευασια εχει και flip case οπως το mate s?

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν θέλεις καλή κάμερα μένεις στο G5 , αν θέλεις μεγάλη οθόνη και καλή μπαταρια πας σε Mate 8 , ναι στην συσκευασία εχει Flip case .

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την απάντηση σου.ναι όντος εχει τελεια καμερα το g5 μα μ αρεσει το στιλ του mate8 και η μεγάλη οθονη του.η καμερα του δεν ειναι καλη;

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

.........ναι στην συσκευασία εχει Flip case .

 

Έχει μόνο το 4/64 _ 4/128!

Το Ευρωπαϊκό 3/32 έχει μόνο θήκη πλάτης.

Και όλες οι εκδόσεις έχουν από το εργοστάσιο περασμένο screen protector.

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την απάντηση σου.ναι όντος εχει τελεια καμερα το g5 μα μ αρεσει το στιλ του mate8 και η μεγάλη οθονη του.η καμερα του δεν ειναι καλη;

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Flip case έχει μόνο στις εκδόσεις 64-128gb που όμως δεν κυκλοφορούν στην Ευρώπη... Η κάμερα του είναι απλά καλή και όχι σχεδόν τέλεια όπως είναι του και g5-s7...

 

----- προσθήκη μηνύματος 115 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μια ερωτηση και απο μενα και αν μπορει καποιος ας βοηθησει μιας και δεν εχω διαβασει ολο το τοπικ.Εχει καποια ρυθμιση στο μενου οπως στο mate 7, honor 6 να κρυβονται τα πληκτρα που ειναι μεσα στην οθονη? Το εχει ενας φιλος και βλεποντας απο το δικο μου πιστευε οτι θα το εχει και το mate 8 αλλα ειπε οτι δεν το εχει.Θα το βαλουν πιστευετε σε καποια μελλοντικη αναβαθμιση η υπαρχει καποιος τροπος να κανουμε κατι?

 

Τα ευρωπαϊκά & international μοντέλα δεν το έχουν ενώ η κινεζική έκδοση το εχει

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση, για τα κινεζικα μοντελα το ηξερα αλλα πιστευα οτι θα υπηρχε και στα ευρωπαικα.Ας ελπισουμε οτι σε μια μελλοντικη αναβαθμιση να το προσθεσουν
Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά και ρεαλιστικά Θέλω την γνώμη σας. Δουλεύω το κινητό καθαρά επαγγελματικά ,πολλές εφαρμογές μέηλ πολλά αρχεία και συνεχόμενη χρήση.... Προέρχομαι από note 4 που είναι πολύ αξιόπιστο !!! Να κάνω την αγορά του mate 8 η' οχι ; παρακαλώ Θέλω την γνώμη σας.
Link to comment
Share on other sites

Το mate 8 είναι πολύ καλή συσκευή αλλα δεν νομίζω αν πας απο το note 4 στο mate 8 θα δεις τρομερή διαφορά στην καθημερινή χρήση που κανείς .Θα σου έλεγα να πας σε note 7 οταν βγει που θα είναι και πιο κοντά στο note 4 πανάκι και το ui που απο οτι κατάλαβα σε έχει βολέψει αυτό το πακέτο που δίνει η samsung στα note .
Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά και ρεαλιστικά Θέλω την γνώμη σας. Δουλεύω το κινητό καθαρά επαγγελματικά ,πολλές εφαρμογές μέηλ πολλά αρχεία και συνεχόμενη χρήση.... Προέρχομαι από note 4 που είναι πολύ αξιόπιστο !!! Να κάνω την αγορά του mate 8 η' οχι ; παρακαλώ Θέλω την γνώμη σας.

Θα συμφωνησω εν μέρει με τον προλαλησαντα αν στην καθημερινότητα σου χρειάζεται το πενάκι τοτε μην πας σε mate 8 σε κάθε άλλη περίπτωση είναι μία μεγάλη αναβάθμιση από οποία οπτική και να το δείς

 

sent from my Dinosaur

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Μόνο το πενάκι μου λείπει ώρες ώρες.

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπενθυμίζω ότι εδώ συζητάμε ή πέρνουμε γνώμη για το Mate 8.

Για σύγκριση με άλλα κινητά υπάρχει ειδική ενότητα: Επιλογή Συσκευής, στην οποία μπορείτε να έχετε και την άποψη από μέλη που έχουν/είχαν στην κατοχή τους τα κινητά που σας ενδιαφέρουν!;)

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά και ρεαλιστικά Θέλω την γνώμη σας. Δουλεύω το κινητό καθαρά επαγγελματικά ,πολλές εφαρμογές μέηλ πολλά αρχεία και συνεχόμενη χρήση.... Προέρχομαι από note 4 που είναι πολύ αξιόπιστο !!! Να κάνω την αγορά του mate 8 η' οχι ; παρακαλώ Θέλω την γνώμη σας.

Ειλικρινα και επειδη το ειχα το Note 4 νομίζω οτι εαν εξαιρέσεις το πενακι και τις λειτουργίες του το Mate 8 ειναι εξισου καλο για να μην σου πω πολυ καλυτερο του σε ολα εκτος ισως απο τις βραδυνες ληψεις με τη κάμερα,γνωμη μου

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Guys, όσον αφορά στην μπαταρία, το λογισμικό τι νούμερα σας δείχνει συνήθως και τι το υλικό;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μενα! Σας δινει ορισμενες φορες την αισθηση οτι η οθονη δεν ανταποκρινεται στο πατημα?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τώρα στην 320 το παρατήρησα αλλα πρέπει να ειναι πρόβλημα software σε μια απο της εφαρμογές που έχει το play store για touch test δεν ειχα κάποιο θέμα η μπορεί να φταίει η μαμά προστασία.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δύο φορές (το πρωί μια και τώρα το απόγευμα) έκανε κλήση από μόνο του όπως το κρατούσα στο χέρι σε δυο αριθμούς από τον κατάλογο με οθόνη σβηστεί.

Τι κόλπα είναι αυτά, καμία ιδέα!?....

Έχω 320 περασμένη.

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δύο φορές (το πρωί μια και τώρα το απόγευμα) έκανε κλήση από μόνο του όπως το κρατούσα στο χέρι σε δυο αριθμούς από τον κατάλογο με οθόνη σβηστεί.

Τι κόλπα είναι αυτά, καμία ιδέα!?....

Έχω 320 περασμένη.

Την ιδια εχω εδω και τρείς βδομάδες περίπου,δεν εχω αντιμετωπίσει τέτοιο πρόβλημα.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δύο φορές (το πρωί μια και τώρα το απόγευμα) έκανε κλήση από μόνο του όπως το κρατούσα στο χέρι σε δυο αριθμούς από τον κατάλογο με οθόνη σβηστεί.

Τι κόλπα είναι αυτά, καμία ιδέα!?....

Έχω 320 περασμένη.

 

Μήπως πατήθηκε κανένα κουμπί από bluetooth;

 

Μήπως ξέρει κανείς αν από κάποιο σημείο απενεργοποιείται η δυνατότητα επανάκλησης από το ακουστικό;

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα ενεργό Bluetooth, γι'αυτό μου φάνηκε πολύ κουλό.

Πριν κάνει τις κλήσεις έκανε ένα περίεργο τόνο.

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...