Jump to content

Huawei Mate 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Έχω ένα θέμα με τις ειδοποιήσεις. Ενώ όλες μου εμφανίζονται, δεν έχω τίποτα για τις αναπάντητες κλήσεις. Πρέπει να ανοίξω τον dialer για να τις δω.

Κανένα τέτοιο πρόβλημα δεν έχει αναφερθεί σε καμία από τις αναβαθμίσεις.

Μήπως έχεις παγώσει κάτι που δεν πρέπει;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια απεκτησα σημερα ελαφρως μεταχειρισμενο το κινητο αλλα εχω μια απορια σχετικα με την φορτιση...

Το εβαλα να φορτιση ενω ηταν στο 17% και οταν εφτασε στο 96% ειδα οτι σταματησε η φορτιση. Εβγαλα το ορτιστη απο πισω και τον ξαναεβαλα και ξανααρχισε να φορτιζει. Παιζει να ειναι κανα προβλημα του τηλεφωνου η μηπως διακοπτει ο φορτιστης, γιατι απο οτι ειδα ζεσταινουν το τηλεφωνο αυτα τα quick charge.

Oλα καλα τελικα, το ξαναφορτισα και φορτισε ομαλα μεχρι τελος χωρις να ζεσταθει...καποιο κολημα της στιγμης φαινεται ηταν.

Link to comment
Share on other sites

Κανένα τέτοιο πρόβλημα δεν έχει αναφερθεί σε καμία από τις αναβαθμίσεις.

Μήπως έχεις παγώσει κάτι που δεν πρέπει;

 

Υπάρχει περίπτωση να φταίει το truecaller.

Χθες για λίγη ώρα έφτιαξε, αλλά σήμερα πάλι τις έχασα. Μυστήριο αυτή η συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Δωθηκε η παραγγελια σημερα. Σε 2-3 εργασιμες ελπιζω να το εχω... Ευχαριστω πολυ το φιλο araditsas για την πολυτιμη βοηθεια του!!! Edited by aenaos15

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Δωθηκε η παραγγελια σημερα. Σε 2-3 εργασιμες ελπιζω να το εχω... Ευχαριστω πολυ το φιλο araditsa για την πολυτιμη βοηθεια του!!!

 

Φίλε μου το έχω παραγγείλει και γω από σκουτζομάγαζο την Δευτέρα όπου έγραφε 1-3 εργάσιμες άλλα σήμερα με πήραν τηλέφωνο και με ενημέρωσαν ότι έχει έλλειψη ο προμηθευτής τους και θα δούνε από εβδομάδα. ¨Έχω τηλεφωνήσει και σε΄άλλα καταστήματα και γενικώς υπάρχει έλλειψη. Αν μπορέις στείλε μου σε πμ το παρήγγειλες και αν σε έχουν ενημερώσει για διαθεσιμότητα, ευχαριστώ.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αν μπορεί να βοηθήσεις κάποιος είμαι νέο κάτοχος του mate 8 64gb 4gb είναι από την Κίνα μοντέλο ΝΧΤ-AL10

και έχει λογισμικό NXT-AL10C00B368 πώς μπορώ να περάσω την ευρωπαϊκή ρομ ..έχω διαβάσει πολλά από το φόρουμ αλλά έχω μπερδευτεί

Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει με απλά λόγια θα είναι μεγάλη χαρα μου ευχαριστώ εκ τον προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αν μπορεί να βοηθήσεις κάποιος είμαι νέο κάτοχος του mate 8 64gb 4gb είναι από την Κίνα μοντέλο ΝΧΤ-AL10

και έχει λογισμικό NXT-AL10C00B368 πώς μπορώ να περάσω την ευρωπαϊκή ρομ ..έχω διαβάσει πολλά από το φόρουμ αλλά έχω μπερδευτεί

Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει με απλά λόγια θα είναι μεγάλη χαρα μου ευχαριστώ εκ τον προτέρων

 

Πηγαινε στο xda εχει ξεχωριστο thread για την περιπτωση σου.

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αν μπορεί να βοηθήσεις κάποιος είμαι νέο κάτοχος του mate 8 64gb 4gb είναι από την Κίνα μοντέλο ΝΧΤ-AL10

και έχει λογισμικό NXT-AL10C00B368 πώς μπορώ να περάσω την ευρωπαϊκή ρομ ..έχω διαβάσει πολλά από το φόρουμ αλλά έχω μπερδευτεί

Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει με απλά λόγια θα είναι μεγάλη χαρα μου ευχαριστώ εκ τον προτέρων

 

Εδώ και 3 βδομάδες έχω στα χέρια μου ακριβώς το ίδιο μοντέλο. Γιατί θες να βάλεις την ευρωπαϊκή rom?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,να ρωτήσω από που το έχετε αγοράσει? Ενα λινκ please..

Σας ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Είμαι κάτοχος ενός Samsung Note 3. Ήθελα να ρωτήσω προηγούμενους κατόχους του note 3 και τωρινούς του mate 8 εάν υπάρχουν να μου πουν εάν αξίζει η αλλαγή.

Επίσης με ενδιαφέρει και η γνώμη των υπολοίπων.

Ευχαριστώ πολύ

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα Note 4 μετά Nexus 6P και τώρα Mate 8.... μακράν καλύτερο του Note και καλύτερο απο Nexus σε μπαταρία κ οθόνη. Ναι καλύτερο και σε οθόνη, εγώ σε oled δεν ξαναπάω... είχα s3, Note 2, Note 4, Nexus 6P όλα μα όλα μετά απο 5 μήνες είχαν σοβαρό burn in !

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ειχα note 2-3-4 και τώρα mate 8. Δεν το μετάνιωσα !!

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απο αυριο θα ειναι στα χερια μου!!!

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα. Μετά απο όσα διάβασα λέω να γίνω και εγώ κάτοχος τώρα που έχει πέσει η τιμή, σήμερα το είδα και απο κοντά και σιγουρεύτηκα. Σκέφτομαι για Κινέζικο λόγω του οτι έχω υπερβεί ήδη το budget. Πιστεύετε θα πέσει κι άλλο η τιμή στο προσεχές μέλλον ?
Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου είναι πως για τον λόγο ότι το Mate9 θα είναι αρκετά ακριβότερο και γύρο στα 700με 750€ δεν υπάρχει λογος να πέσει η τιμή του για τα μαγαζιά του σκρουτς λέω γιατί στα μεγάλα που έχει 599 θα πέσει σίγουρα αλλά δεν πιστεύω πως θα κατέβει κάτω από τα 430 αφού είναι πολύ καλύτερο από πάρα μα πάρα πολλά κινητά ακόμα και με άξια 600+€.

 

Δεν θέλω να νομίζεις ότι τα γράφω αυτά λόγο του προσωπικού μας μηνύματος.

Να Διευκρινίσω για να καταλάβουν όλοι.

Του έστειλα πμ ότι πουλάω το κινητό μου.

 

Μηπως ξερει καποιος ποτε θα ερθει η αναβαθμιση για Andriid 7;

 

Αντε να δούμε περιμένω πως και πως.

Edited by araditsas
Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου είναι πως για τον λόγο ότι το Mate9 θα είναι αρκετά ακριβότερο και γύρο στα 700με 750€ δεν υπάρχει λογος να πέσει η τιμή του για τα μαγαζιά του σκρουτς λέω γιατί στα μεγάλα που έχει 599 θα πέσει σίγουρα αλλά δεν πιστεύω πως θα κατέβει κάτω από τα 430 αφού είναι πολύ καλύτερο από πάρα μα πάρα πολλά κινητά ακόμα και με άξια 600+€.

 

Δεν θέλω να νομίζεις ότι τα γράφω αυτά λόγο του προσωπικού μας μηνύματος.

Να Διευκρινίσω για να καταλάβουν όλοι.

Του έστειλα πμ ότι πουλάω το κινητό μου.

 

 

 

Αντε να δούμε περιμένω πως και πως.

 

Γιατι ετσι? Θα πας στο 9αρι?

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Γιατι ετσι? Θα πας στο 9αρι?

Ναι θα πάω με το που έρθεις Ελλάδα θα το πάρω είμαι απόλυτα ευχαριστημένος με το 8 αλλά έχω μπει στο τρυπακι (αν και πιστεύω πως δεν αξίζει τόσο η μετάβαση αλλά τρυπακι είναι αυτό)

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα πάω με το που έρθεις Ελλάδα θα το πάρω είμαι απόλυτα ευχαριστημένος με το 8 αλλά έχω μπει στο τρυπακι (αν και πιστεύω πως δεν αξίζει τόσο η μετάβαση αλλά τρυπακι είναι αυτό)

 

Μην βιαζεστε, η διαρκεια μπαταριας του 9 δεν εχει καμια σχεση με το 8. Του 8 ειναι πολυ καλυτερη

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει καποιος ποτε θα ερθει η αναβαθμιση για Andriid 7;

 

http://www.gsmarena.com/huawei_announces_nougat_update_plans-news-21939.php

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό νέο. Με βλέπω να παίρνω το mate 8 Στην μισή τιμή ....

 

Send by Lenovo Phab Plus 6.8" (PB1-770M) using Tapatalk.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Απο σήμερα και εγώ μέλος της παρέας μιας και αγόρασα το Μate του συμφορουμίτη araditsas. Πρέπει να μετατρέψω τις sim μου σε nano για αρχή ώστε να αρχίσω να εξερευνώ το θηριάκι :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...