Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)


spaka
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μία χαρά ui έχει το j5 με ελάχιστο bloatware, καλή κάμερα, καλη μπαταρία κ flash στην μπροστινή κάμερα για να βγάζει selfies...:D

 

Τις αναβαθμίσεις ο μπαμπάς τι να τις κάνει?? :blink: :wacko:

 

Αν ενδιαφεροσουν για τo moto με τα 2gb ram, τότε να το συζητούσαμε...;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εδώ και κάνα μήνα κοιτάω για νέο κινητό βλέπώ το Apollo lite και μπορώ να πω πως το έχω ερωτευτεί αλλά δεν το έχω πιάσει στα χέρια μου και δεν ξέρω αν είναι ποιοτικό κινητό ! Το έχει κάποιος που να έχει πάρει αλλά κινέζικα και αν αξίζει τώρα στα 180€ ?
Link to comment
Share on other sites

To j5 είναι καλό τώρα, δεν ξέρω πως θα είναι όμως μετά από 3 χρόνια, γιατί όλοι ξέρουμε πως η σαμμυ δεν έχει το πιο ελαφρύ λογισμικο

Ενώ η μότορολα έχει πολύ καλό λειτουργικό

Όσο για τις αναβαθμισεις δεν τον νοιαζουν, θέλει απλά κάτι που θα μπορεί να είναι λειτουργικό και να εκτελεί τα βασικά μετά από κάποια χρονια

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω το παλιο 3ds το χω κανα 4αρι χρονια , ολα καλα και εχεθ φαει και ενα σωρο τουμπες. Σκυλι. Εσυ θα παρεις αν θες να με ακουσεις το new 3ds xlarge , και οχι το κανονικο, εχει σημασια η μεγαλυτερη οθονη, παιζεις πιο ανετα. Αλλα το new 3ds, οχι το παλιο, εχει καποιες ουσιωδης διαφορες. Οσο αφορα τα παιχνιδια, εχω ηδη κανα 7-8 αλλα υπαρχουν πολλα καλα παιχνιδια. Καμια σχεση με το psv. Στα φορητα η nintendo ειναι κατι χρονια μπροστα, στις κονσολες χανει λαδια...

 

----- προσθήκη μηνύματος 91 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ειμαι 37 εγω. Βλεπω οτι δεν μασαμε εμεις οι "γεροι" :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, ποιο από τα 3 ?

 

 

Το Μ3 ποιο ειναι;

 

 

 

 

via tapatalk...

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

το παρήγγειλα από blackpeach.

Νομίζω αξίζει το τηλέφωνο.

 

Μου αρέσει πάρα πολύ και η official flip case που έχει κυκλοφορήσει.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνει φίλος γύρω στα 150 ευρω από Κίνα κινητό 5,5 - 6 ιντσες, να έχει φλας και μπροστα (??) με μπαταρία τουλάχιστον 3.000 αμπερ.. Υπάρχει κατι στην αγορά να του προτείνουμε???
Lenovo A630 -----> Cubot S200 -----> Xiaomi Redmi 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

Επεσε πρόταση για Asus Selfie 5,5'' και ψάχνω και εναλλακτικές...Μπορεί κάποιος γνωστης να προτείνει???
Lenovo A630 -----> Cubot S200 -----> Xiaomi Redmi 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

το meizu m3 θα εννοει

 

Γιατι κυκλοφορεί;

 

 

via tapatalk...

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Το ένα έχει πληκτρολόγιο και το άλλο όχι. Αυτή είναι σημαντική διαφορά.

 

Εγώ αν αποφάσιζα να πάρω ΒΒ (υπόψιν ότι το λειτουργικό δεν αναπτύσσεται πια, άντε μια ενημέρωση να πάρουμε ακόμη) θα κοιτούσα μεταξύ του Q10 (γιατί το classic είναι ακριβό) και μεταξύ του Z30.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αναλογα τι προτιμας εσυ φυσικο πληκτρολογιο ή αφης.Παντως το z30 εχει πιο δυνατα χαρακτηριστικα.Θα συμφωνησω με τον φιλο απο πανω αν θελεις πληκτρολογιο πηγαινε στο στοQ10 ή στο Q20.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τη βοήθεια. Τελικά η επιλογή είναι το v10 καθώς πιστεύω ότι είναι πιο πλήρης σαν συσκευή & απροβλημάτιστο.
Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα..

ενδιαφερομαι για αγορα κινητου για την γυναικα μου....

θελει το κινητο να μην κολαει και το θελει για φωτο και βιντεο και λιγο ιντερνετ (facebook )

εχει το samsung galaxy mini 4..κολαει πολυ και φωτο μαπα!

δεν θελω αγορα απο εξωτερικο.

ειδα ετσι προχειρα στο σκρουτζ το zte blade a570 και samsung j5 ... εχουν καλη καμερα?

εχετε καπιο αλλο να προτεινεται? τιμη εως 150 ευρω..

 

https://www.skroutz.gr/s/7932088/LG-Zero-16GB.html

Link to comment
Share on other sites

στο σκρουτζ υπάρχει απ οτι βλεπω

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

 

Υπάρχει σε κινεζομαγαζο;

 

 

via tapatalk...

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν ισάξιο το lg zero με το samsung J5, αλλά έχει μόλις 2050 mah μπαταρία...προσοχή προσοχή...:D :!: :!: :D

 

Όσο καλή διαχείριση κ να κάνει η συσκευή/λειτουργικο, πόσο ν αντεξουν τα ταλαιπωρα τα 2050 mah?? :blink:

 

Θα αγκομαχανε μόλις αρχίσουν οι μικρές "ανηφοριτσες"..:lol:

 

Πόσο μάλλον που το εξαιρετικό λειτουργικό του J5, με το ελάχιστο bloatware, κάνει πολύ καλή διαχείριση του φορτίου των 2.600mah...:up:

 

Κυρια Κάμερα επίσης καλή, έχει το j5, όπως κ μπροστινή με flash για selfies...:D

Link to comment
Share on other sites

σκέφτομαι να πάρω κινητό στην κοπέλα μου και θα ήθελα κάποιο που να παίρνει 2 sim και να έχει και ξεχωριστή slot για sd card. αυτή τη στιγμή έχει το coolpad f1 αλλά άρχισε να τα φτηνει τώρα τελευταία. μπατζετ δεν βάζω όριο αλλά όσο πιο φθηνό τόσο καλύτερο. εγώ έχω το redmi note 2 που κάνει γι αυτή τη δουλειά αλλά λέω μήπως υπάρχει και κάτι άλλο.
Link to comment
Share on other sites

Στα 117$ το zte blade s6 από minideal με international rom ή το lenovo vibe shot στα 200$ από το ίδιο μαγαζί.

Το πρώτο το πήρα για ξάδερφο μου. Ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Huawei honor 5x με 2 ή 3GB ram. Με 2 υπάρχει και Ελλάδα σε λογική τιμή. Το δουλεύει out of the box.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...