Jump to content

Sony Xperia Z5


konstantinoslp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως δεν ειναι καθαυτό μαύρο μαύρο αλλα gratify ενα πράγμα που σε σχέση με pure μαύρο κάθεται καλυτερα στο μάτι :p

 

αν σου πω οτι στο dummy δε μαρεσε, ηταν πολυ ανοιχτο για γκρι..θα το ηθελα ανθρακι σκουρο. μακαρι να μην ειναι ακριβες το χρωμα και στο κανονικο να ειναι καλυτερο. Αν και μιλαω για το compact αλλα νομιζω ιδιο χρωμα παιζει

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπραβο ρε Megatron που το πηρες! Καλοδουλευτο!

 

Εχω την εντυπωση, απο βιντεακια που εχω δει, οτι το sw ειναι ανετοιμο ακομα. Αυτο σημαινει οτι θα βελτιωθει και η καμερα και η αποδοση.

 

Θερμοκρασιες - μπαταρια - καμερα ειναι τα σημεια που περιμενουμε διευκρινισεις.

 

Ευχαριστω Γιαννη!

Λοιπον, θερμοκρασιες (δεν παιζω intensive games) ειναι μια χαρα, καμια απολυτως υπερθερμανση. Βεβαια ο καιρος εχει κρυωσει!

Μπαταρια-καμερα θα σας πω σε καμια βδομαδα.

Καποια μικρο-glitches υπαρχουν στο software.

 

Πανω κατω ενώ ξέρω τι να περιμενω,αλλα εως τωρα δεν εχω δει αναφορά για την οθονη αυτή καθ αυτή αν εχει γίνει προς πιο θερμό επίπεδο απο το πολυ ψυχρό του z3 και πιο πίστη αναπαραγωγή των χρωμάτων.

 

Αναμένω και το review του notebookcheck που τα βάζει κατω απο πολυ αναλυτικό και διεξοδικό έλεγχο τα των οθονών για έλεγχο πιστότητας χρωμάτων και ποσο καλύπτει σε RGB profile.

 

Πως το βλεπεις σε σχέση με το z3 σε αυτο το τομεα,έχουμε βελτιώσει η στα ίδια επιπεδα.

Επίσης τα volume button πως σου κάθονται στο χέρι διοτι σε αρκετα review που διάβασα τους έκανε κακη εντύπωση η θέση που τοποθετήθηκαν.

 

Οθονη: εξαιρετικο λευκο, καλυτερο απο Ζ3 και G4. Πιστοτητα χρωματων επισης καλυτερη απο Ζ3, το μαυρο ειναι κι αυτο μια χαρα, απο φωτεινοτητα απλα καλη αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο (π.χ. iPhone). Γενικα η οθονη ειναι καλη, δε θα απογητευσει κανεναν. Την ωρα που το χαζευα στο μαγαζι, ηταν διπλα ενα HTC ONE M9, του οποιου η οθονη ηταν απλα για γελια.

Για μενα την καλυτερη οθονη την εχει το Note 5.

 

Ηχεια: θεωρω οτι ειναι χειροτερα απο Ζ3. Πρωτα απο ολα εχουν παρομοια (αν οχι μικροτερη) ενταση και απο S6, iPhone 6S, G4. Aπο ποιοτητα ειναι καλα αλλα οχι καλυτερα απο τα εν λογω κινητα.

Το καλυτερο ηχειο (αν και μονο ενα) το εχει φυσικα το LG G4.

 

αλεξ ,απο το dummy που ειδα, οντως τα volume buttons δεν βολευουν πολυ..

Επειδη ειμαι αριστεροχειρας, το volume rocker δε μου δημιουργει προβληματα, αν και με ξενιζει το σημειο που το εβαλαν.

Το κουμπι της καμερας εχει αρκετο τζογο, δεν ξερω αν ειναι μονο στη δικη μου συσκευη.

Γενικα δε θεωρω κορυφαια την εργονομια του σε αυτο το κομματι. Βολικοτερο ολων το S6.

 

Οποιος θελει να το τσεκαρει απο κοντα, ας μου πει να παμε για ενα καφεδακι εδω Αθηνα.

Επισης, επειδη οταν βγει το BB Priv θα το παρω, μαλλον θα δωσω το Z5. Πειτε μου αν θελετε να το κρατησω για καποιον!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραία που βλεπουμε μια πρόοδο στην πιστότητα των χρωμάτων.

Διοτι πολυ ψυχρό τόνο χρωμάτων είχε το z3 εστω που εντυπωσιακά ήταν στο μάτι και ουδέποτε με ενοχλούσαν αλλα η βελτίωση ειναι παντα καλοδεχούμενο οταν και ο ανταγωνισμός βελτιώνεται.

Ειναι θετική ένδειξη εν όψει και z6,όποτε βγει.

 

Μπαταρια ειναι νωρίς όπως είπες αλλα πανω κατω στα επιπεδα του edge το κόβω και ενα κλικ ελαφρώς παραπάνω.

Z3 με τίποτα δεν θα πιάνει.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλομίλητο megatr0n! Εκανες την έκπληξη και το τσίμπησες τελικά. :)

Αυτό για το καφεδάκι που λες θα με έψηνε, να μαζευτούμε όσοι θέλουμε να το δούμε από κοντά, να πιούμε και ένα καφεδάκι και να τα πούμε!

Οποιοι θέλετε στείλετε μου pm να το κανονίσω.

 

Πλέον το θέμα γίνεται "επίσημο".

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το πανω και κατω μερος καπως μεγαλα? η ετσι φαινονται?

 

Ιδιαίτερα αν ειναι λευκο κανει πολυ πιο μπαμ.

Προτιμότερο τα αλλα 3 χρωματα που δείχνει πιο μαζεμένο.

Αν Προέρχεσαι απο G3 εννοείται ειναι μεγαλη διαφορά,αλλα μονο εκεί υπερτερεί το G3.

Οπουδήποτε αλλου το z5 ειναι απο αρκετα εως πολυ ανώτερη συσκευή.

 

Και η τιμή εξίσου ειναι απαγορευτική στο z5.

Σε κανα τρίμηνο στα 450-500 τρώγεται και έρχεται στα ίσια του.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κων/νε σου εστειλα π.μ. για το καφεδακι!

Θελω και ddr2 για να αναψει και η κουβεντα!! :D

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Κων/νε σου εστειλα π.μ. για το καφεδακι!

Θελω και ddr2 για να αναψει και η κουβεντα!! :D

 

Εχω στειλει και εγω pm . :)

Θα φερω και το κρανος μου ατιμε!!! :lol::lol::lol:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Σας ζηλεύω ρε ****το, τώρα που έφυγα από Αθήνα χάνω τα καλύτερα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

 

Στο παραπάνω βίντεο ο Κινέζος αναδεικνύει το πρόβλημα του superior auto στις νυχτερινές λήψεις, έναντι του night scene.

 

Αυτό το είχαμε πει και στο Ζ3 ότι οι σκηνές που έχει κάνουν δουλειά, ειδικά η νυχτερινή. .

Εγώ τις δούλευα πολύ, 2 κλικ μου κόστιζε μόνο για την 10 φώτο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

 

Στο παραπάνω βίντεο ο Κινέζος αναδεικνύει το πρόβλημα του superior auto στις νυχτερινές λήψεις, έναντι του night scene.

 

Εγω εχω το Ζ3 Compact και οταν το βαζω στο Αυτοματο σε νυχτερινο σκηνικο κοιταω να γραφει κατω δεξιά "Χαμηλό φως" ή "Νυχτερινό σκηνικό" και μετα τραβάω τη φωτογραφία. Ο κινεζος όταν το έβαλε στο αυτόματο τράβηξε τη φωτογραφία χωρις να του εμφανίσει το μήνυμα.

 

Μερικοι Youtubers παριστάνουν τους επαγγελματίες αλλα δεν ξέρουν ουτε το αυτόματο να χρησιμοποιήσουν...

Edited by joe-4
Link to comment
Share on other sites

Εχει φοβερο παντως. Τελικα δεν ειχε αδικο ο dxomark.

 

Εδώ Βασίλη παραθέτω το αναλυτικό review

http://connect.dpreview.com/post/6254840659/dxomark-mobile-report-sony-xperia-z5

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες παιδια!

Επανερχομαι με το θεμα της μπαταριας/αυτονομιας. Το Ζ5 βρισκεται στα ιδια επιπεδα με Note 5. Με τη δικη μου χρηση (και με το κακο σημα που εχω σχεδον ολη την ημερα) βγαζω 3 ωρες οθονης με 3G/Wifi εναλλαξ.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες παιδια!

Επανερχομαι με το θεμα της μπαταριας/αυτονομιας. Το Ζ5 βρισκεται στα ιδια επιπεδα με Note 5. Με τη δικη μου χρηση (και με το κακο σημα που εχω σχεδον ολη την ημερα) βγαζω 3 ωρες οθονης με 3G/Wifi εναλλαξ.

 

Αυτο ειναι καλο ή κακο? Γιατι ΜΕ το S6 edge τρομαξα να βγαλω τη μερα χθες. Το Note πρεπει ναναι πολυ καλυτερο λογικα.

Απο θεμα χρησης ειδες πτωση? Στην αναμονη οκ δεν εχει, αλλα σε χρηση, πχ να μιλας viber κτλ, το ειδες να πεφτει ευκολα?

Επισης σε φωτογραφιση που τα Ζ3 ειχαν γερη πτωση αν εβγαζες 30-40 φωτο, ειδες κατι αναλογο?

Κατα τα αλλα πως το βλεπεις απο θεμα ταχυτητας, υπαρχει ιχνος λαγκ ή κομπιασματος?

Στο νερο το εβαλες?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι καλο ή κακο? Γιατι ΜΕ το S6 edge τρομαξα να βγαλω τη μερα χθες. Το Note πρεπει ναναι πολυ καλυτερο λογικα.

Απο θεμα χρησης ειδες πτωση? Στην αναμονη οκ δεν εχει, αλλα σε χρηση, πχ να μιλας viber κτλ, το ειδες να πεφτει ευκολα?

Επισης σε φωτογραφιση που τα Ζ3 ειχαν γερη πτωση αν εβγαζες 30-40 φωτο, ειδες κατι αναλογο?

Κατα τα αλλα πως το βλεπεις απο θεμα ταχυτητας, υπαρχει ιχνος λαγκ ή κομπιασματος?

Στο νερο το εβαλες?

 

Tο s6 edge με το τελευταιο firmware ειναι λιγο χειροτερο απο το Note 5 στην αυτονομια! Καν'του μια επαναφορα και θα στρωσει.

 

Οσον αφορα στο Ζ5, η πτωση στην μπαταρια ειναι προοδευτικη, δε βγαζω 40 φωτο την ημερα, αντε να βγαλω την εβδομαδα καμια 10αρια! Το βραδυ με τα παντα κλειστα και με κακο σημα χανει 2%, δηλαδη φυσιολογικα πραματα. Παντως ξεχαστε την αυτονομια που ξερατε με Ζ2 και Ζ3!

 

Απο θεμα ταχυτητας και multitasking ειναι αψογο, καποια μικρα κομπιασματα στο animation υπαρχουν καποιες φορες, π.χ. οταν ενεργοποιησεις τα data και πας πολυ γρηγορα να κανεις εναλλαγη στη home screen θα δεις οτι το animation δεν ειναι smooth. Αυτα δεν ενοχλουν ομως σε καμια περιπτωση και με ενα update λογικα θα λυθουν. Το αξιοσημειωτο ειναι οτι το Ζ5 αργει περισσοτερο να μπει στις επαφες και τα call logs απο το Galaxy. Οχι τρομακτικη διαφορά, αλλα δεν περιμανα ποτέ οτι ο TW θα εχει βελτιωθει τοσο. Βεβαια το skin της Sony παραμενει ομορφοτερο (προσωσικη αποψη) απο της samsung.

 

Κατα τα αλλα υπαρχει τεραστια διαφορά στην ποιοτητα της καμερας αναμεσα σε Ζ3 και Ζ5 και σε ημερησιες φωτο και σε δυσκολες συνθηκες με χαμηλο φωτισμο. Εδω η Sony επιτελους εκανε δουλεια!

Στο νερο δεν το εχω βαλει ακομα, αλλα μιας που μου το θυμισες θα του κανω ενα μπανακι σημερα!

Με χει αφησει παρα πολυ ευχαριστημενο η συγκεκριμενη συσκευη. Φυσικα δεν εχει τοσο καλη οθονη και καμερα οσο ενα S6 edge ή Note 5 (φυσικα εχει αλλα καλα), αλλα η ψαλιδα εχει κλεισει αρκετα.

 

Bravo Sony!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που το λες αυτό γιατί αν έχει βελτιώσει αρκετά την κάμερα δεν υπάρχει κάτι που να λείπει. .και το μικρό που θα βγάζει 2 ημέρες θα είναι κομπλέ.

Στο edge δεν είχα κάνει αναβάθμιση, την έκανα και είναι άλλο τηλέφωνο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που το λες αυτό γιατί αν έχει βελτιώσει αρκετά την κάμερα δεν υπάρχει κάτι που να λείπει. .και το μικρό που θα βγάζει 2 ημέρες θα είναι κομπλέ.

Στο edge δεν είχα κάνει αναβάθμιση, την έκανα και είναι άλλο τηλέφωνο.

 

Αφού σου είχα πει οτι κανεις αναβάθμιση,hard reset και μετα το δουλεύεις,αφού οι αρχικές εκδόσεις ψιλό άθλιες ήταν.

 

Στα του z5 αναμενόμενο να δείχνει τα δόντια του μιας και για πρώτη φορά απο το z1 η Sony έδωσε επιτέλους την υψιστη βαρύτητα και στον τομεα κάμερα.

 

Αλλα βράχος εγω θα περιμενω το z6 και να ελπίζω σε σχεδιαστικές αλλαγές και προπάντων αυτονομια z3 με περαιτερω βελτίωση οπου θα φέρνουν το android 6/820.

 

Και να αλλάξουν τη θέση των volume button.

Σαν δεξιόχειρας θα με ενοχλεί στανταρ εκει που ειναι τωρα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Αλλα βράχος εγω θα περιμενω το z6 και να ελπίζω σε σχεδιαστικές αλλαγές και προπάντων αυτονομια z3 με περαιτερω βελτίωση οπου θα φέρνουν το android 6/820.

 

Και να αλλάξουν τη θέση των volume button.

Σαν δεξιόχειρας θα με ενοχλεί στανταρ εκει που ειναι τωρα.

 

Αlex μην περιμενεις βελτιωση στην αυτονομια. Ολοι οι επωνυμοι πλεον το πανε ωστε να χρειαζονται φορτιση καθε βραδυ με μετρια χρηση οι συσκευες. Εγω χτες καταφερα να βγαλω 2 μερες, δηλαδη να μην το φορτισω το βραδυ της πρωτης μερας.

Αποτελεσμα; Να εχω 4% μπαταρια στις 8 το βραδυ της δευτερης μερας με 3:40 screen on time και με την ψυχη στο στομα.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Αlex μην περιμενεις βελτιωση στην αυτονομια. Ολοι οι επωνυμοι πλεον το πανε ωστε να χρειαζονται φορτιση καθε βραδυ με μετρια χρηση οι συσκευες. Εγω χτες καταφερα να βγαλω 2 μερες, δηλαδη να μην το φορτισω το βραδυ της πρωτης μερας.

Αποτελεσμα; Να εχω 4% μπαταρια στις 8 το βραδυ της δευτερης μερας με 3:40 screen on time και με την ψυχη στο στομα.

 

Βρε ας βάλει ενα πιο αποδοτικο επεξεργαστή σε διαχείρηση αυτονομίας και πιο battery friendly panel και τα 2900 μπαταρια θα αρκούν για 2 ημέρες αλλα z3.

Ετσι κι αλλιως σε software το κατέχει,σε hardware θελει δουλεια και απο την στιγμή που δεν παράγει η ίδια τα under the hood μονο σε τρίτους μπορεί να ελπίζει να έχουν κανει σωστή δουλεια όπως πχ η Qualcomm.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλά δε θα μας χαλάσει αν δώσει και 3100.

Όσο για το edge νόμιζα πως είχε την τελευταία έκδοση γιατι πάτησα μέσω WiFi να δω. Δεν το έβαλα στο pc. Η διαφορά τώρα είναι μεγάλη. Μάλλον ήταν λοιπόν θέμα του Android και όχι της Sony και θεωρώ ότι αντίστοιχα το Ζ5θα έχει καλύτερες επιδόσεις απ τα νούμερα που είδαμε στο gsmarena.. με νεότερη έκδοση λογισμικού.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ας μην συνεχίσουμε να εμπλέκουμε στην κουβέντα το edge. Μένουμε στα της Sony παρακαλώ.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να με κανει να γυρισω με Ζ6 η σονυ..προς το παρον θα παρακολουθω το Ζ5 και που ξερεις, ισως την κανω νωριτερα.. (περα απο γκομενοπαγιδα δεν ειναι κατι τρομερο συνολικα παντως το edge)

 

προς το παρον μεινε με το s6 edge.το z5 ειναι περισσοτερο θερμο απο το s6.2 μερες εμεινε στα χερια μας και πηρε ποδι γρηγορα,παρολο που ηταν συμπαθητικο και ως κατασκευη αλλα και σαν γρηγοραδα.ας ελπισουμε οτι το z6 θα ειναι ανωτερο στα παντα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

προς το παρον μεινε με το s6 edge.το z5 ειναι περισσοτερο θερμο απο το s6.2 μερες εμεινε στα χερια μας και πηρε ποδι γρηγορα,παρολο που ηταν συμπαθητικο και ως κατασκευη αλλα και σαν γρηγοραδα.ας ελπισουμε οτι το z6 θα ειναι ανωτερο στα παντα.

 

Και το S6/edge μια χαρα ζεσταινεται. Δεν ειναι λογος μη αγορας ή μη συμβιωσης με το Ζ5 η θερμοκρασια λειτουργιας του, μη λεμε ο,τι θελουμε.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...