Jump to content

Sony Xperia Z5


konstantinoslp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σαφως πολυ καλυτερα τα αποτελεσματα στο z5.

τα z3 στο auto ηταν για κλαμματα.

ενα θεματακι που θα διορθωθει ειναι το manual focus στο z5.κατα τα αλλα πολυ ανωτερο.

 

Παντως εμενα μου εκαναν εντυπωση οι φωτογραφιες σε ενα site, ξενο, που κανει συγκριτικο με αλλα 3 και το Ζ5 ειναι το μονο που σε φωτογραφιες εξω καιει τον ουρανο. Δηλαδη βγαζει εναν δρομο με κτιριο και πανω ουρανο..δεν ξερω πως εχει εστιασει (γιαυτο περιμενω να το δοκιμασω εγω ή απο εσας) αλλα ενω εβγαζε ωραια τα κτιρια κτλ, ο ουρανος ηταν καμενος, λευκος, ενω τα αλλα εδειχναν συνεφα και γαλαζιο. Μακαρι να μην ειναι κακη εστιαση και φωτομετρηση του Ζ5 γιατι υποτιθεται οτι εχει και 192 σημεια εστιασης ο νεος αισθητηρας.

 

----- προσθήκη μηνύματος 83 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στο Ζ5 υπάρχει optical image stabilization ?

 

μονο ψηφιακη σταθεροποιηση αλλα λενε τα καλυτερα.. Τωρα εμενα η λογικη μου λεει οτι η μηχανικη θα κανει καλυτερη δουλεια γιατι θα τρωει και λιγοτερη επεξεργασια, αλλα μου κανει εντυπωση ποσο την εκθιαζουν τα sites εξω.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξέρει κανείς το sar της συσκευής?

http://www-support-downloads.sonymobile.com/e6603/sar_E6603_E6653_1.pdf

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

 

Η υψηλότερη τιμή του SAR για το συγκεκριμένο μοντέλο κινητού

τηλεφώνου όταν υποβλήθηκε σε δοκιμές από τη Sony για χρήση στο αφτί

είναι 0.751 W/κιλό (10 γραμμάρια). Στην περίπτωση που το κινητό

τηλέφωνο έρχεται σε άμεση επαφή με το σώμα, η υψηλότερη δοκιμασμένη

τιμή του SAR είναι 0.781 W/κιλό (10 γραμμάρια).

Link to comment
Share on other sites

Στο Ζ5 υπάρχει optical image stabilization ?

 

Ειναι Hybrid Image Stabilization. Αντι να μετακινεί τον φακό οπως κανει το OIS αυτό μετακινεί τον αισθητήρα της κάμερας με βάση το γυροσκόπιο (gyro) και τον επιταχυντή (acceleration) του τηλεφώνου.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι Hybrid Image Stabilization. Αντι να μετακινεί τον φακό οπως κανει το OIS αυτό μετακινεί τον αισθητήρα της κάμερας με βάση το γυροσκόπιο (gyro) και τον επιταχυντή (acceleration) του τηλεφώνου.

 

Δηλαδη ειναι μηχανικο και αυτο? Απλα στον αισθητηρα αντι τον φακο? λιγο δυσκολο μου φαινεται βεβαια αλλα αν ειναι ετσι τοτε εξηγειται γιατι εχει τοσο καλα αποτελεσματα οσο λενε. Βεβαια αυτο που νομιζω εγω ειναι οτι απλα με βαση το γυροσκοπιο εχουν φτιαξει κωδικα και μαζευει τα γειτονικα πιξελ ας το πουμε ετσι ωστε να δημιουργει μια πιο σταθερη εικονα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

10 Xperia Z5 tips and tricks

Get the most out of Sony's latest flagship

http://www.techradar.com/how-to/phone-and-communications/mobile-phones/10-xperia-z5-tips-and-tricks-1308116

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,μετά από 9 μήνες με το αγαπημένο Ζ3 και ύστερα από ένα πολύ σύντομο πέρασμα από G4,ξανά γύρισα στην οικογένεια Ζ με το Ζ5!

Επιτέλους λευκά αλλά λευκά και μπαταρία.Μόλις ήρθε μια αναβάθμιση λογισμικού και την περνάω.

 

Άσχετο:avatar για Ζ5 δεν παίζει ακόμα παρά μόνο για το premium.....λέει κάτι αυτό;Στην πρίζα για την μετάβαση;:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,μετά από 9 μήνες με το αγαπημένο Ζ3 και ύστερα από ένα πολύ σύντομο πέρασμα από G4,ξανά γύρισα στην οικογένεια Ζ με το Ζ5!

Επιτέλους λευκά αλλά λευκά και μπαταρία.Μόλις ήρθε μια αναβάθμιση λογισμικού και την περνάω.

 

Άσχετο:avatar για Ζ5 δεν παίζει ακόμα παρά μόνο για το premium.....λέει κάτι αυτό;Στην πρίζα για την μετάβαση;:D

 

Καλοριζικο και καλομιλητο!

αναμενουμε εντυπωσεις απο καμερα, καθως πολλοι λενε οτι το G4 ειναι το κορυφαιο του 2015, οποτε θα θελαμε τη γνωμη σου για τη βελτιωση που εχει γινει, σε τι επιπεδα φτανει και αν ειναι στα επιπεδα των αλλων ή πιο κοντα στο Ζ3 πχ. Επισης και για μπαταρια, αφου ειχες Ζ3 θα μπορεις να μας πεις μολις στρωσει..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ειναι μηχανικο και αυτο? Απλα στον αισθητηρα αντι τον φακο? λιγο δυσκολο μου φαινεται βεβαια αλλα αν ειναι ετσι τοτε εξηγειται γιατι εχει τοσο καλα αποτελεσματα οσο λενε. Βεβαια αυτο που νομιζω εγω ειναι οτι απλα με βαση το γυροσκοπιο εχουν φτιαξει κωδικα και μαζευει τα γειτονικα πιξελ ας το πουμε ετσι ωστε να δημιουργει μια πιο σταθερη εικονα.

 

Ετσι λένε απο οτι εχω διαβάσει και στο xperiablog. Πάντως το ιδιο κανει η Sony και στις επαγγελματικές φωτογραφικές μηχανές που βγάζει. Μονο οι Canon & Nikkon επιμένουν να χρησιμοποιούν το OIS.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άσχετο:avatar για Ζ5 δεν παίζει ακόμα παρά μόνο για το premium.....λέει κάτι αυτό;Στην πρίζα για την μετάβαση;:D

 

Καλομίλητο. Και εγω αν κανω μετάβαση μονο για Premium σκέφτομαι αλλα ακούω για τιμή 900 ευρώ και μάλλον θα περιμένω λιγάκι :p

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά.

Όντως η κάμερα του G4 αυτές τις λίγες μέρες που το είχα,ήταν εξαιρετική και φυσικά ανώτερη ειδικά στο χαμηλό φωτισμό σε σχέση με το Ζ3.

Εδώ θα δούμε αφού δεν έχω προλάβει ακόμα.

Η μπαταρία του με την χθεσινοβραδυνή φόρτιση μου έβγαλε 3.30 περίπου οθόνη σήμερα και 38% υπόλοιπο.Με την δική μου καθημερινή χρήση,αρκετά ενθαρρυντικό αφού θα πρέπει να στρώσει κιόλας.Πάντως με το καλημέρα εκεί υπερέχει από το G4.

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από οθόνη τι άλλο είχες ψηλά? Πχ ομιλία καμιά ώρα? 3g χρήση? Ανοιχτά όλα? Αν ναι τότε μιλάμε και για 2 ημέρες αυτονομία με κανονική χρήση

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Από τις 10 το πρωί ανοιχτό 4G και ενδιάμεσα wifi,20% play store 10% chrome,17 λεπτά ομιλίας.

Εμένα με ενδιαφέρει μέχρι το βράδυ αργά με όλα ανοιχτά ψιλό βαριά χρήση με facebook/messenger να με βγάζει,πιστεύω πως θα τα καταφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Από τις 10 το πρωί ανοιχτό 4G και ενδιάμεσα wifi,20% play store 10% chrome,17 λεπτά ομιλίας.

Εμένα με ενδιαφέρει μέχρι το βράδυ αργά με όλα ανοιχτά ψιλό βαριά χρήση με facebook/messenger να με βγάζει,πιστεύω πως θα τα καταφέρει.

 

Νομίζω ότι με αυτά που λες είναι κοντά στο Ζ3 πάρα στα υπόλοιπα του ανταγωνισμού. Μακαρι να αποδειχθεί καλό στη διαχείριση. Αν στο compact δηλαδή δεν έχουν κάνει καμία πατάτα θα πρέπει να δούμε πολύ καλύτερα νούμερα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

To είδα σήμερα στα media του περιστερίου.

Με μία πρώτη ματιά & ένα σχετικά επιφανειακό ψάξιμο:

 

-Με εντυπωσιάσε η ματ πλάτη, η συσκευή ήταν σε μάυρο/γκρι, πολύ έξυπνη ιδέα, θα ήθελα να τη δώ και στα μελλοντικά samsuung.

Γενικά όμορφη συσκευή, στα κλασσικά σχεδιαστικά πρότυπα των Ζ φυσικά, κορυφαία ποιότητα κατασκευής, πολύ premium υλοποίηση.

 

-Δεν μου άρεσαν τα bezel, δεν θα τα έλεγα μεγάλα, αλλά τεράστια, δεν γίνεται να έχει το ίδιο ύψος με το g3, απλά δεν γίνεται.

 

-Επίσης, δεν μπορώ να κατάλαβω αυτήν την εμμονή της sony να κρατάει την μπροστινή επιφάνεια κατάμαυρη, ανεξαρτήτως χρώματως.

Η συσκευή ήταν σε μια πολύ ωραία απόχρωση mat γκρι & μπροστά κατάμαυρη.:down:

(Παίρνω π.χ. κόκκινη συσκευή, ε τη θέλω όλη κόκκινη, φυσικά αρκετοί πιθανόν να προτιμούν την τωρινή υλοποίηση της sony)

 

-Η οθόνη δεν με εντυπωσιάσε, αν κάποιος προέρχεται από κάποια φετινή κορεάτικη ναυαρχίδα στην καλύτερη δεν θα εντυπωσιαστεί.

 

-Μου έκανε εντύπωση ότι έκαιγε, φυσικά η συσκευή είναι για επίδειξη και ξέρω ότι δεν αποτελεί ασφαλές δείγμα αλλά και όλες οι γύρω συσκευές επίδειξης ήταν & καμία δεν ήταν σ'αυτήν την κατάσταση από άποψη θερμοκρασιών.(Ξαναλέω ότι δεν το θεωρώ ασφαλές δείγμα, δεν κρίνω τη συσκευή απ'αυτό, απλά το επισημαίνω ως γεγονός)

 

-Δεν έχω άποψη για μπαταρία(Αν και πιστεύω ότι θα είναι μπροστά από τις φετινές κορέατικες μετριότητες) ή κάμερα, ενώ ρόλαρε άψογα(Λογικό & αυτονόητο για ναυαρχίδα του 15')

 

Εν ολίγοις, πιστεύω ότι σύντομα(~Χριστούγεννα) θα παίζει στα 400, σ'αυτήν την τιμή το θεωρώ μια αξιοπρέπεστατη εναλλακτική του G4

(Σε αρκετά σημεία άλλωστε υπερτερεί.)

Link to comment
Share on other sites

Μονο στο λευκο χρωμα βάζει λευκο μπροστά(που δεν το προτιμω διοτι τονίζει τα bezel,άσε που θα λερώνει πιο εύκολα και θα φαινεται άσχημο)

Στα αλλα χρωματα μαύρο ανεξάρτητα του κυρίως χρώματος της συσκευής.

Να σου πω εγω το προτιμω ετσι :p

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω οτι θα ηταν ωραιο ολο κοκκινο μπροστα. Νομιζω οτι το μαυρο κανει ωραια αντιθεση, ακομα και το λευκο, θα το ηθελα μαυρο μπροστα, κοβει απο μπεζελ, δειχνουν μικροτερα. (αν δεις Ζ1c με Z3c σε λευκο θα καλαβεις.).

Απο εκει και περα, τα μπεζελ δεν ειναι μεγαλα, ειναι απο τις καλυτερες αναλογιες του 2015, απλα δινουν την αισθηση των μεγαλων.ΠΧ το Ζ3c ειχε μικροτερο ration απο το Ζ3, αλλα στο ματι το Ζ3 φαινοταν με μεγαλυτερα μπεζελ. Ομοιως και εδω, το σχεδιο δεν βοηθαει αλλα δεν ειναι μεγαλα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Περι ορεξεως...

Αναμενω να δω γραμμενες εντυπωσεις εδω απο ddr2 και konstantinoslp μετα το χτεσινοβραδινο καφεδακι!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το εμπρός χρώμα είναι τελείως υποκειμενικό, όπως έγραψα και πριν

φυσικά αρκετοί πιθανόν να προτιμούν την τωρινή υλοποίηση της sony)
.

Προσωπικά θα προτιμούσα όλη τη συσκευή στο ίδιο χρώμα. :)

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που βρήκα λίγο χρόνο ας γράψω για την σύντομη επαφή μου με ένα πανέμορφο Ζ5 γραφίτη. Καταρχήν ο megatr0n είναι καλό παιδί, μην τον βλέπετε έτσι. :p

Εντάξει, η συσκευή είναι κόσμημα πραγματικό. Στιβαρό, premium και από πάχος-βάρος για μένα ιδανικές αναλογίες.

Για ταχύτητες και λοιπά δεν θα πω καθώς όλες οι συσκευές απο το 13 και μετά (ναυαρχίδες) αφήνουν ικανοποιημένο το 90% των χρηστών.

Η οθόνη του είναι μια εξαιρετική IPS με σωστή απεικόνιση των χρωμάτων.

Στα της κάμερας, να πω σίγουρα ότι είναι πολύ καλύτερο από το Ζ3c που είχε ο έτερος φίλος ddr2 στην παρέα τουλάχιστον σε χαμηλό φωτισμό. Αν και όταν καθάρισε τον φακό με το πανάκι, τα πράγματα ήταν πολύ καλύτερα. :p

Πάντως φαίνεται ότι τα sites που το κατατάσσουν στα καλύτερα καμεροκινητά, έχουν δίκιο αν και θα ήθελα να δω και αλλά δείγματα. Σίγουρα καλύτερη η κάμερα από την Ζ3 σειρά.

Από κει και πέρα θέλω να σταθώ στο σύνολο του ως smartphone. Είναι μία συσκευή που είναι απλά ολοκληρωμένη. Μπαταρία (σύμφωνα με τα λόγια του megatr0n :p ), αίσθηση, ποιότητα, οθόνη... Μέχρι και ο αισθητήρας αποτυπωμάτων είναι μια πολύ όμορφη, αν και ανούσια για πολλούς, προσθήκη με εξαιρετική υλοποίηση.

Μόνο αρνητικό, η ένταση των ηχείων. Σε θορυβώδες περιβάλλον δεν ακούγονται δυνατά.

Εν αναμονή για το Premium. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν ο megatr0n είναι καλό παιδί, μην τον βλέπετε έτσι. :p

[...]

Μπαταρία (σύμφωνα με τα λόγια του megatr0n :p ), αίσθηση, ποιότητα, οθόνη... Μέχρι και ο αισθητήρας αποτυπωμάτων είναι μια πολύ όμορφη, αν και ανούσια για πολλούς, προσθήκη με εξαιρετική υλοποίηση.

Μόνο αρνητικό, η ένταση των ηχείων. Σε θορυβώδες περιβάλλον δεν ακούγονται δυνατά.

 

Τι καλος που εισαι! :grin:

Το ειχα γραψει κι εδω για τα ηχεια!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που βρήκα λίγο χρόνο ας γράψω για την σύντομη επαφή μου με ένα πανέμορφο Ζ5 γραφίτη. Καταρχήν ο megatr0n είναι καλό παιδί, μην τον βλέπετε έτσι. :p

Εντάξει, η συσκευή είναι κόσμημα πραγματικό. Στιβαρό, premium και από πάχος-βάρος για μένα ιδανικές αναλογίες.

Για ταχύτητες και λοιπά δεν θα πω καθώς όλες οι συσκευές απο το 13 και μετά (ναυαρχίδες) αφήνουν ικανοποιημένο το 90% των χρηστών.

Η οθόνη του είναι μια εξαιρετική IPS με σωστή απεικόνιση των χρωμάτων.

Στα της κάμερας, να πω σίγουρα ότι είναι πολύ καλύτερο από το Ζ3c που είχε ο έτερος φίλος ddr2 στην παρέα τουλάχιστον σε χαμηλό φωτισμό. Αν και όταν καθάρισε τον φακό με το πανάκι, τα πράγματα ήταν πολύ καλύτερα. :p

Πάντως φαίνεται ότι τα sites που το κατατάσσουν στα καλύτερα καμεροκινητά, έχουν δίκιο αν και θα ήθελα να δω και αλλά δείγματα. Σίγουρα καλύτερη η κάμερα από την Ζ3 σειρά.

Από κει και πέρα θέλω να σταθώ στο σύνολο του ως smartphone. Είναι μία συσκευή που είναι απλά ολοκληρωμένη. Μπαταρία (σύμφωνα με τα λόγια του megatr0n :p ), αίσθηση, ποιότητα, οθόνη... Μέχρι και ο αισθητήρας αποτυπωμάτων είναι μια πολύ όμορφη, αν και ανούσια για πολλούς, προσθήκη με εξαιρετική υλοποίηση.

Μόνο αρνητικό, η ένταση των ηχείων. Σε θορυβώδες περιβάλλον δεν ακούγονται δυνατά.

Εν αναμονή για το Premium. ;)

Να σου πώ την αλήθεια, ελάχιστα είδαμε τη συσκευή, όλη την ώρα να μας είχε πιάσει στο "μπούρου - μπούρου" ο Σωτήρης!! :p

Σε γενικές γραμμές συμφωνώ.Δυνατή συσκευή. Δεν μου άρεσε η ένταση των ηχείων - ένα κλικ πιο κάτω από το Ζ3c και η αίσθηση του πλαινού κουμπιού (fingerprint). Κατά τα άλλα, κόσμημα!!!

 

Παιδιά, περάσαμε πολύ ωραία χθές! :)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Review:

http://www.androidcentral.com/sony-xperia-z5-and-xperia-z5-compact-review

 

Σε γενικές γραμμές πολύ θετικό. Οι φωτογραφίες....χωρίς λόγια... αλλού...

Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

Review:

http://www.androidcentral.com/sony-xperia-z5-and-xperia-z5-compact-review

 

Σε γενικές γραμμές πολύ θετικό. Οι φωτογραφίες....χωρίς λόγια... αλλού...

 

το μονο αρθρο που εχει το ιδιο το κινητο τοσες φωτο που σε κανει να το λιγουρευτεις..μακαρι να ειναι οπως τα λεει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να μου πει κάποιος αν παρατηρεί αύξηση θερμοκρασίας. Μόνο αυτό. Σε όλη τη σειρά ζ (εκτός του ταμπλετ ζ4)εχω δει αναφορές μετά από έντονη χρήση
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...