Jump to content

Sony Xperia Z5


konstantinoslp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ως κάτοχος Ζ3 θέλω να πω ότι στην φωτομετρηση πάσχει αρκετά και βλέπω και για το Ζ5 το ίδιο, γενιά απ όταν έφυγα απ το iPhone δεν έχω δει αντίστοιχη φωτομετρηση...
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βρε οτι και να λέμε το 80% του κόσμου που βγάζει φωτό για Facebook,Twitter και selfies ακόμα και κινητά των 200-250 ευρω θα το καλύψουν απόλυτα.

 

Οποίος θελει να βγάλει οικογενειακές φωτό,γάμους,βαπτίσια,ταξίδια η ειναι χομπίστας θα χρησιμοποιήσει την φωτογραφική κακά τα ψέμματα η σε manual mode για να πάρει το μέγιστο που κσι εκει ζητημα 10-20% του κόσμου να ξέρει κατι παραπάνω απο τα βασικά για να πάρει το μέγιστο απο το κινητό.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι τα δειγματα της Sony? Πολυ ευχαριστως να τα δω...εχιες Link?

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

To ειδα το αλμπουμ με το Link...λοιπον

1.οι ημερησιες ειναι ολες καμμενες.

2.οι βραδυνες(με το αμαξι) ειναι τραγικες απλα.

3.αυτες που αξιζουν καπως, καπως...ειναι εκεινες μεσα στο μετρο.

Γενικα η καμερα ειναι κατω του μετριου.

 

Συμφωνω στο οτι δεν ειναι καλες αυτες εδω αλλα εχω δει και απο αλλα site τρομερες φωτο και εχω βαρεθει με τα site. Θα το δουλεψω εγω ο ιδιος και τοτε θα πω τη γνωμη μου, και θα το κανω ταυτοχρονα με το edge για να εχω και ενα μετρο συγκρισης...

 

Όντως δεν είναι καλές...

 

συμφωνουμε απλα προτιμω να το δω απο κοντα εγω και να το χρησιμοποιησω πριν το αποριψω.

 

Ως κάτοχος Ζ3 θέλω να πω ότι στην φωτομετρηση πάσχει αρκετά και βλέπω και για το Ζ5 το ίδιο, γενιά απ όταν έφυγα απ το iPhone δεν έχω δει αντίστοιχη φωτομετρηση...

 

Ισχυει, εγω απλα εστιαζα λιγο πιο ψηλα-χαμηλα (αναλογα τι ηθελα) και το εφτιαχνα ή δουλευα Manual, δεν ειναι δυσκολο αλλα στο αυτοματο σιγουρα εχουν θεμα. Δεν ειναι κακη η φωτογραφια, ομως θελει να βαλεις λιγο το χερι σου για να πετυχεις καλυτερο αποτελεσμα απο το ξερο αυτοματο. ΠΧ και την εκθεση να κατεβασεις λιγο φτιαχνει το αποτελεσμα αμεσως..ΚΑι αν με μικρες παρεμβασεις παιρνεις πολυ καλο αποτελεσμα, για μενα αξιζει η συσκευη.

 

Βρε οτι και να λέμε το 80% του κόσμου που βγάζει φωτό για Facebook,Twitter και selfies ακόμα και κινητά των 200-250 ευρω θα το καλύψουν απόλυτα.

 

Οποίος θελει να βγάλει οικογενειακές φωτό,γάμους,βαπτίσια,ταξίδια η ειναι χομπίστας θα χρησιμοποιήσει την φωτογραφική κακά τα ψέμματα η σε manual mode για να πάρει το μέγιστο που κσι εκει ζητημα 10-20% του κόσμου να ξέρει κατι παραπάνω απο τα βασικά για να πάρει το μέγιστο απο το κινητό.

 

Αλεξ, διαφωνω. Σημερα τα κινητα βγαζουν αρκετα καλες φωτογραφιες. Οταν πας μια εκδρομη, μια βολτα κτλ, θες να το χρησιμοποιησεις να εχεις και 10-20-50 φωτο που θα σου μεινουν, ασχετως αν ολοι τις ανεβαζουν στο FB, Η καμμενη φωτο λογω κακης φωτομετρησης φαινεται και εκει, δεν ειναι θεμα αναλυσης μονο..Οποτε προσωπικα αν δω οτι το Ζ5 τις καιει και γενικα εχει προβλημα θα ξενερωσω και δε θα ειναι στις επιλογες μου, αν παλι δω οτι το δειγμα που βλεπω εδω στο review ειναι απλα κακες ληψεις και δεν φταιει το κινητο, γιατι και με αλλα κινητα καις ουρανο αν δεν βαλεις HDR, δεν ειναι μονο το σονυ ετσι, απλα ενα αλλο θα μπορουσε να σκοτεινιασει λιγο παραπανω να μην καψει ουρανο πχ ή να εχει μονιμα ενεργο το HDR Που το σονυ δεν εχει..

 

Γιαυτο το συμπερασμα ειναι οτι και για καφε να παμε, θελουμε καλες φωτο, αλλα το καλες ειναι σχετικο, καθως αν δεν ξερεις να τραβας και το καλυτερο να εχεις δε θα βγαλεις. και το εχω ξανα πει, εχω φιλη με S6 και στις 100 οι 80 της ειναι για διαγραφη. Θεωρω οτι στη συγκεκριμενη φωτο που ανεφερα αν ειχες HDR δε θαχε προβλημα το Ζ5, απλα το HDR δεν το εχει ενεργο by default...οποτε πρεπει να περιμενεις στο αυτοματο να δεις να αναγνωρισει τον ηλιο κοντρα και να βγαλεις τη φωτο..και θα βαλει HDR μονο του (οπισθιο φωτισμο το λεει. τωρα εκει ποιος ξερει με τι αναγνωριση σκηνης δουλεψε?)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Βρε οτι και να λέμε το 80% του κόσμου που βγάζει φωτό για Facebook,Twitter και selfies ακόμα και κινητά των 200-250 ευρω θα το καλύψουν απόλυτα.

 

Οποίος θελει να βγάλει οικογενειακές φωτό,γάμους,βαπτίσια,ταξίδια η ειναι χομπίστας θα χρησιμοποιήσει την φωτογραφική κακά τα ψέμματα η σε manual mode για να πάρει το μέγιστο που κσι εκει ζητημα 10-20% του κόσμου να ξέρει κατι παραπάνω απο τα βασικά για να πάρει το μέγιστο απο το κινητό.

Θα συμφωνήσω αλλά ακόμα και ο άσχετος θέλει να έχει στο αυτόματο μια καλή φώτο από ένα κινητό που κάνει τόσα χρήματα. Σίγουρα το συγκεκριμένο θα το πάρει ο περισσότερος κόσμος για τα mp και για το καλό όνομα της σονυ... Με βάση αυτό που έχω δει από 1 φιλο που το έχει στο γραφείο που εργάζομαι αυτά που προσφέρει δεν αξίζουν όσο κάνει τώρα. Όταν πέσεικοντά στα 400 θα είναι μια καλή αγορά

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω αλλά ακόμα και ο άσχετος θέλει να έχει στο αυτόματο μια καλή φώτο από ένα κινητό που κάνει τόσα χρήματα. Σίγουρα το συγκεκριμένο θα το πάρει ο περισσότερος κόσμος για τα mp και για το καλό όνομα της σονυ... Με βάση αυτό που έχω δει από 1 φιλο που το έχει στο γραφείο που εργάζομαι αυτά που προσφέρει δεν αξίζουν όσο κάνει τώρα. Όταν πέσεικοντά στα 400 θα είναι μια καλή αγορά

Βασικά καμία συσκευή δεν αξίζει πανω απο 400-450 ευρω και παπάδες να κανει που τα πιο πολλά δεν κάνουν.

Η και να κάνουν σε εναν τομεα υστερούν σε άλλον.

Το καλυτερο στους 5-6 μήνες απο την κυκλοφορία αφού θα έχουν πέσει μεχρι το ποσο που ανέφερα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Βασικά καμία συσκευή δεν αξίζει πανω απο 400-450 ευρω και παπάδες να κανει που τα πιο πολλά δεν κάνουν.

Η και να κάνουν σε εναν τομεα υστερούν σε άλλον.

Το καλυτερο στους 5-6 μήνες απο την κυκλοφορία αφού θα έχουν πέσει μεχρι το ποσο που ανέφερα.

Αυτό που μου κάνει εντύπωση με το δεδομένο ότι οι Κινέζοι είναι πια ανταγωνιστικοι τουλάχιστον στα specs, ότι το ξεκινάνε από πολύ ψηλά.700 -800 είναι τιμή κοροϊδια...η τακτική της apple που παίζει έτσι έχει να κάνει καθαρά με την αμερικανική αγορά.νομίζω ότι είναι λογική αρπαχτης... Όπου σε βρω.... Πάντως μόλις οι Κινέζοι μπουν σε μεγάλα μαγαζιά θα τους εξαφανίσουν

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που μου κάνει εντύπωση με το δεδομένο ότι οι Κινέζοι είναι πια ανταγωνιστικοι τουλάχιστον στα specs, ότι το ξεκινάνε από πολύ ψηλά.700 -800 είναι τιμή κοροϊδια...η τακτική της apple που παίζει έτσι έχει να κάνει καθαρά με την αμερικανική αγορά.νομίζω ότι είναι λογική αρπαχτης... Όπου σε βρω.... Πάντως μόλις οι Κινέζοι μπουν σε μεγάλα μαγαζιά θα τους εξαφανίσουν

 

Καλα,αυτο ειναι αληθεια..Αν οι κινεζοι διαθεσουν ευρεως στην αγορα τα κινητα τους,θα κλαψουν πολλες μανουλες...:lol:

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

το ειδα σημερα στο mediamarkt. πολυ ομορφη κατασκευη, χρωμα το γραφιτη. λεπτο ωραια αισθηση το ειδικα επεξεργασμενο γυαλι.

πολυ καλη οθονη. η καμερα σιγουρα καλυτερη απο του ζ3 κομπακτ που ειχα. και στο αυτοματο βγαζει μια χαρα φωτο.

Link to comment
Share on other sites

Το απέκτησα, λοιπόν το κινητό είναι το ΤΟΥΜΠΑΝΟ αλλά δυστυχώς έχει ένα σοβαρότατο θέμα και για αυτό θέλω να το αναφέρω. Κατα την διάρκεια της κλήσης η οθόνη βγαίνει εκτός και ΔΕΝ γίνεται να επανέλθει παρά μόνο με την έντονη πίεση στις πάνω άκρες του ή μετά απο καθάρισμα του σένσορα. Απο ότι έψαξα αυτό οφείλετε στο ότι αποκολλάτε ελαφρά η οθόνη και επηρεάζει τον Proximity sensor.

https://talk.sonymobile.com/t5/Xperia-Z3-Compact/Screen-goes-black-when-making-a-call/td-p/924315/page/3

Edited by savdown

Από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύονται οι υπογραφές εκτός των κανονισμών. Παρακαλώ προς συμμόρφωση σύμφωνα με τα ανωτέρω.

Link to comment
Share on other sites

Το απέκτησα, λοιπόν το κινητό είναι το ΤΟΥΜΠΑΝΟ αλλά δυστυχώς έχει ένα σοβαρότατο θέμα και για αυτό θέλω να το αναφέρω. Κατα την διάρκεια της κλήσης η οθόνη βγαίνει εκτός και ΔΕΝ γίνεται να επανέλθει παρά μόνο με την έντονη πίεση στις πάνω άκρες του ή μετά απο καθάρισμα του σένσορα. Απο ότι έψαξα αυτό οφείλετε στο ότι αποκολλάτε ελαφρά η οθόνη και επηρεάζει τον Proximity sensor.

https://talk.sonymobile.com/t5/Xperia-Z3-Compact/Screen-goes-black-when-making-a-call/td-p/924315/page/3

 

Μήπως είναι θέμα του android; Αντίστοιχο θέμα έχει το nexus5.

Link to comment
Share on other sites

Το απέκτησα, λοιπόν το κινητό είναι το ΤΟΥΜΠΑΝΟ αλλά δυστυχώς έχει ένα σοβαρότατο θέμα και για αυτό θέλω να το αναφέρω. Κατα την διάρκεια της κλήσης η οθόνη βγαίνει εκτός και ΔΕΝ γίνεται να επανέλθει παρά μόνο με την έντονη πίεση στις πάνω άκρες του ή μετά απο καθάρισμα του σένσορα. Απο ότι έψαξα αυτό οφείλετε στο ότι αποκολλάτε ελαφρά η οθόνη και επηρεάζει τον Proximity sensor.

https://talk.sonymobile.com/t5/Xperia-Z3-Compact/Screen-goes-black-when-making-a-call/td-p/924315/page/3

 

Για εμένα ειναι φυσιολογική συμπεριφορά αυτο.

Για ποιο λογο η οθονη να ειναι ανοιχτή ενώ μιλάς;;;;;

 

Εδω και με bt η handsfree ειναι προτιμότερο να ειναι η οθονη κλειστεί.

 

Μονο στην αρχή της ομιλίας και στο τέλος εχει νόημα να ανάψει που μαλιστα το κανει αυτόματα αφού κλείσει η συνομιλία.

 

Παίρνω τηλέφωνο ανοίγω η οθονη,στην διάρκεια που μιλάω σβήνει και αφού ολοκληρώσω την συνομιλία ανοίγει για 2-3 δευτερόλεπτα και ξανακλείσει.

 

Αυτο ειναι το φυσιολογικό.

 

Θες παρ όλα αυτα να ανάψεις την οθονη για κάποιο λογο ενώ μιλάς πατάς το power button στην τελική.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Για εμένα ειναι φυσιολογική συμπεριφορά αυτο.

Για ποιο λογο η οθονη να ειναι ανοιχτή ενώ μιλάς;;;;;

 

Εδω και με bt η handsfree ειναι προτιμότερο να ειναι η οθονη κλειστεί.

 

Μονο στην αρχή της ομιλίας και στο τέλος εχει νόημα να ανάψει που μαλιστα το κανει αυτόματα αφού κλείσει η συνομιλία.

 

Παίρνω τηλέφωνο ανοίγω η οθονη,στην διάρκεια που μιλάω σβήνει και αφού ολοκληρώσω την συνομιλία ανοίγει για 2-3 δευτερόλεπτα και ξανακλείσει.

 

Αυτο ειναι το φυσιολογικό.

 

Θες παρ όλα αυτα να ανάψεις την οθονη για κάποιο λογο ενώ μιλάς πατάς το power button στην τελική.

 

Εγω καταλαβα οτι η οθονη δεν επανερχεται ακομα και οταν απομακρυνει το κινητο απο το αφτι του.

Μηπως ειναι ελαττωματικη συσκευγ?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εγω καταλαβα οτι η οθονη δεν επανερχεται ακομα και οταν απομακρυνει το κινητο απο το αφτι του.

Μηπως ειναι ελαττωματικη συσκευγ?

 

Ας γίνει πιο ξεκάθαρος τι ακριβώς εννοεί διοτι εγω φυσιολογικό το θεωρω οπως το κατάλαβα και εξήγησα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ας γίνει πιο ξεκάθαρος τι ακριβώς εννοεί διοτι εγω φυσιολογικό το θεωρω οπως το κατάλαβα και εξήγησα.

 

Επισης, στο τηλεφωνο του megatron που καναμε και κληση, δεν παρατηρησα τιποτα περιεργο. Αφου μιλαει για αποκολληση οθονης ο φιλος ειναι σαφες οτι προκειται για προβληματικη μοναδα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Επισης, στο τηλεφωνο του megatron που καναμε και κληση, δεν παρατηρησα τιποτα περιεργο. Αφου μιλαει για αποκολληση οθονης ο φιλος ειναι σαφες οτι προκειται για προβληματικη μοναδα.

Ας το παει πίσω,μην ψάχνεται παραπάνω τότε.

Αν υπαρχει αποκόλληση DOA απλά και καινούργια συσκευή,αν και δεν μας το αναφέρει αυτο ξεκάθαρα οτι εχει αποκολληςη η οθονη του,απλά αναφορά κάνει σε σχόλια άλλων στο link που παρέθεσε ως πιθανή αιτία.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Η αποκόλληση αναφέρθηκε απο άλλους χρήστες που έχουν το ίδιο πρόβλημα, εμένα φτιάχνει με πίεση στο πάνω μέρος της οθόνης και όχι δεν είναι ελαττωματική η συσκευή. Για να το διευκρινίσω αν και το αναφέρουν και στο λινκ όταν ξεκινάει η κλήση η οθόνη σβήνει και πρέπει να επανέλθει μετά την ολοκλήρωσή της όταν απομακρύνεται απο το αυτί, ε αυτό δεν συμβαίνει! Με αποτέλεσμα αν θέλεις να κλείσεις την κλήση να μην μπορείς, επιπλέον αν θέλεις να πληκτρολογήσεις αριθμούς όπως χρειάζεται με τα ηχογραφημένα μνμ εταιριών πάλι να μην μπορείς. Τέλος πάντως εμένα λύνεται με τους παραπάνω τρόπους όπως ανέφερα αλλά ΔΕΝ είναι και φυσιολογικό να συμβαίνει, έχω κάνει calibration τον σένσορα ο οποίος δείχνει να ανταποκρίνεται κανονικά αλλά όπως προείπα δεν είμαι μόνο εγώ.

Από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύονται οι υπογραφές εκτός των κανονισμών. Παρακαλώ προς συμμόρφωση σύμφωνα με τα ανωτέρω.

Link to comment
Share on other sites

Η αποκόλληση αναφέρθηκε απο άλλους χρήστες που έχουν το ίδιο πρόβλημα, εμένα φτιάχνει με πίεση στο πάνω μέρος της οθόνης και όχι δεν είναι ελαττωματική η συσκευή. Για να το διευκρινίσω αν και το αναφέρουν και στο λινκ όταν ξεκινάει η κλήση η οθόνη σβήνει και πρέπει να επανέλθει μετά την ολοκλήρωσή της όταν απομακρύνεται απο το αυτί, ε αυτό δεν συμβαίνει! Με αποτέλεσμα αν θέλεις να κλείσεις την κλήση να μην μπορείς, επιπλέον αν θέλεις να πληκτρολογήσεις αριθμούς όπως χρειάζεται με τα ηχογραφημένα μνμ εταιριών πάλι να μην μπορείς. Τέλος πάντως εμένα λύνεται με τους παραπάνω τρόπους όπως ανέφερα αλλά ΔΕΝ είναι και φυσιολογικό να συμβαίνει, έχω κάνει calibration τον σένσορα ο οποίος δείχνει να ανταποκρίνεται κανονικά αλλά όπως προείπα δεν είμαι μόνο εγώ.

Αυτο μονο διπλα διπλα αν δουλέψεις 2 ίδιες συσκευες μπορείς να εξακριβώσεις αν ειναι θέμα software η hardware.

Πήγαινε σε κατάστημα να τεσταρεις το δικό σου με κανα demo παρουσία υπαλλήλου ετσι ώστε να σε αφήσει να βάλεις μια sim μέσα.

Ετσι θα βγάλεις πιο ασφαλές συμπέρασμα.

 

Αν πάντως σε τρώει η αμφιβολία γυρνά το πίσω να ελαχιστοποίησεις να σου έκατσε προβληματική παρτίδα.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Να μας πει και καποιος αλλος κατοχος για να βγαλου,ε συμπερασμα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά διορθώθηκε με καθαρισμό του σένσορα απο την σκόνη (αν και με το μάτι φαινόταν καθαρός) αλλά απο ότι διάβασα στο λινκ που έγραψα παρουσιάζεται και σε όσους έχουν πλαστική προστασία στην οθόνη τους που καλύπτει το "μάτι" του σένσορα, δεν είναι και ότι καλύτερο θέλει λίγο προσοχή αλλά ίσως να το διορθώσει με την ευαισθησία του proximity sensor σε κάποιο Software update.

Από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύονται οι υπογραφές εκτός των κανονισμών. Παρακαλώ προς συμμόρφωση σύμφωνα με τα ανωτέρω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά διορθώθηκε με καθαρισμό του σένσορα απο την σκόνη (αν και με το μάτι φαινόταν καθαρός) αλλά απο ότι διάβασα στο λινκ που έγραψα παρουσιάζεται και σε όσους έχουν πλαστική προστασία στην οθόνη τους που καλύπτει το "μάτι" του σένσορα, δεν είναι και ότι καλύτερο θέλει λίγο προσοχή αλλά ίσως να το διορθώσει με την ευαισθησία του proximity sensor σε κάποιο Software update.

Μια χαρα τοτε!! Αντε να το χαρεις το τουμπανο σου!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο θελει προσοχή οταν ειναι να βάζουμε glass protector πανω στην οθονη.

Απο εκει μπορεί να εμφανιστούν θέματα απο το πουθενά.

Αλλα παντα μπορεί και με software update να διορθωθεί που αυτο με το proximity sensor σε πολλές συσκευες εμφανίζεται ειτε πολυ ευαίσθητο ειτε δεν υπακούει και θελει το κατάλληλο balance να βρεθεί η χρυσή τομή.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα τοτε!! Αντε να το χαρεις το τουμπανο σου!!

Ευχαριστώ :)

Από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύονται οι υπογραφές εκτός των κανονισμών. Παρακαλώ προς συμμόρφωση σύμφωνα με τα ανωτέρω.

Link to comment
Share on other sites

Κλασικό πρόβλημα αυτό με το γυαλάκι και τον σένσορα σε πάρα πολλές συσκευές.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως σε 5 συσκευές με καλά tempered δεν είχα θέμα. Μηπως φταίει και η ποιότητα του γυαλιού ή της ζελατίνας?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως σε 5 συσκευές με καλά tempered δεν είχα θέμα. Μηπως φταίει και η ποιότητα του γυαλιού ή της ζελατίνας?

Εγώ δεν χρησιμοποιώ ΑΛΛΑ έχω την "κακή" συνήθεια όταν μιλάω στο τηλέφωνο να το κολλάω/πιέζω στο αυτί μου και τότε εμφανίζεται το πρόβλημα τώρα μετά απο δοκιμές που απλός το τηλέφωνο ακουμπάει στο αυτί δεν βλέπω να έχω πρόβλημα, αλλά είναι πολύ νωρίς ακόμα να βγάλω συμπέρασμα μια και έχω καθαρίσει και τον σένσονρα και μπορεί να έφταιγε αυτό. Βλέπουμε, απλώς προς ενημέρωση όσων παρατηρήσουν το ίδιο πρόβλημα ;)

Από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύονται οι υπογραφές εκτός των κανονισμών. Παρακαλώ προς συμμόρφωση σύμφωνα με τα ανωτέρω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...