Jump to content

Sony Xperia Z5


konstantinoslp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ειχα αυτο το προβλημα με το z ultra και το ειχα ψαξει. Γινοταν χαμος τοτε στο ίντερνετ. Συνεβαινε σε παρα πολλα xperia. Και σε z1,z2,αλλοι ελεγαν οτι ειναι βλαβη,αλλοι οτι εφταιγε η lolipop,αλλοι το γυαλι,παντως ηταν μεγαλη επιδημια.

Ακρη δεν εβγαλα,ειχα βαλει γυαλι,στην αρχη με πιεση ή φυσημα στον proximity εστρωνε, μεχρι που απλα κολλησε. Μεσα απο το τεστ μενου πρεπει να ξεκαθαριστει καταρχην αν δουλευει ο αισθητηρας.

Επειδη δεν ήθελα να βγαλω το γυαλί, παταγα δυο φορες το power κουμπι και η οθονη αναβε και έτσι το δουλευα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόνο εγώ δε μπορώ να χωνέψω αυτό το αποκολληθηκε η οθόνη και επανέρχεται με πίεση στο πάνω μέρος; Είναι δυνατόν να ξεκολλαει η οθόνη και να μην έχεις πάει για αντικατάσταση;
Link to comment
Share on other sites

5-6 διαφορετικα μοντελα σονυ το χουν εδω και χρονια το προβλημα,διαφορετικες συσκευες να εχουν αποκολλημενη οθονη,αλλα και μοντελα;

Το προβλημα ειναι στον proximity,δεν ξερω αν είναι hardware ή software ,απλα επειδη σε καποιους φτιαχνει προσωρινα με πιεση εκει ,νομιζουν οτι φταιει η οθονη.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εγώ δε μπορώ να χωνέψω αυτό το αποκολληθηκε η οθόνη και επανέρχεται με πίεση στο πάνω μέρος; Είναι δυνατόν να ξεκολλαει η οθόνη και να μην έχεις πάει για αντικατάσταση;

 

Δεν έχει ξεκολλήσει σε εμένα η οθόνη , αυτό το αναφέρει κάποιος άλλος που έχει το ίδιο πρόβλημα στο λίνκ που έδωσα στο πρώτο μήνυμα.

Από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύονται οι υπογραφές εκτός των κανονισμών. Παρακαλώ προς συμμόρφωση σύμφωνα με τα ανωτέρω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν χρησιμοποιώ ΑΛΛΑ έχω την "κακή" συνήθεια όταν μιλάω στο τηλέφωνο να το κολλάω/πιέζω στο αυτί μου και τότε εμφανίζεται το πρόβλημα τώρα μετά απο δοκιμές που απλός το τηλέφωνο ακουμπάει στο αυτί δεν βλέπω να έχω πρόβλημα, αλλά είναι πολύ νωρίς ακόμα να βγάλω συμπέρασμα μια και έχω καθαρίσει και τον σένσονρα και μπορεί να έφταιγε αυτό. Βλέπουμε, απλώς προς ενημέρωση όσων παρατηρήσουν το ίδιο πρόβλημα ;)

Αυτό που κανω εγω αν δεν ανάψει η οθόνη είναι να πατάω το κουμπί του κλειδωματος και απλά ανοίγει και κάνω δουλειά. Δοκίμασε το

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κανω εγω αν δεν ανάψει η οθόνη είναι να πατάω το κουμπί του κλειδωματος και απλά ανοίγει και κάνω δουλειά. Δοκίμασε το

 

Γιατι να μην ανοιγει η οθονη ομως? Θα επρεπε να ανοιγει, τελος!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κανω εγω αν δεν ανάψει η οθόνη είναι να πατάω το κουμπί του κλειδωματος και απλά ανοίγει και κάνω δουλειά. Δοκίμασε το

Σε εμένα δεν δουλεύει , αλλά δεν ξαναεμφανίστηκε την τελευταία μέρα οπότε πιστεύω όλα καλά. Κατα τα άλλα το κινητό είναι κορυφή δεν έχω ξαναδεί ποιο όμορφο μαζί με το Galaxy S6 Edge , κάμερα σε σχέση με την φωτογραφική μου κατα πολύ ανώτερη άλλωστε και για αντικαταστάτη φωτογραφική το πήρα + αδιαβροχοποίηση. Έχει και το καλό ότι η μετάβαση απο το παλιό κινητό γίνεται πανεύκολα μέσω μιας εφαρμογής που μεταφέρει τα πάντα επαφές, sms κλπ απο το ένα κινητό στο άλλο. Γενικά πολύ ευχαριστημένος.

Από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύονται οι υπογραφές εκτός των κανονισμών. Παρακαλώ προς συμμόρφωση σύμφωνα με τα ανωτέρω.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να μην ανοιγει η οθονη ομως? Θα επρεπε να ανοιγει, τελος!

 

δεν το συζηταμε αλλα αν εχει πιασει σκονη ή "λαδιλα" απο το δερμα μας, και δεν λειτουργει σωστα ο αισθητηρας, τοτε με το κουμπι κλειδωματος το πατας 1-2 φορες και ανοιγει. ΕΙναι στανταρ.

 

Σε εμένα δεν δουλεύει , αλλά δεν ξαναεμφανίστηκε την τελευταία μέρα οπότε πιστεύω όλα καλά. Κατα τα άλλα το κινητό είναι κορυφή δεν έχω ξαναδεί ποιο όμορφο μαζί με το Galaxy S6 Edge , κάμερα σε σχέση με την φωτογραφική μου κατα πολύ ανώτερη άλλωστε και για αντικαταστάτη φωτογραφική το πήρα + αδιαβροχοποίηση. Έχει και το καλό ότι η μετάβαση απο το παλιό κινητό γίνεται πανεύκολα μέσω μιας εφαρμογής που μεταφέρει τα πάντα επαφές, sms κλπ απο το ένα κινητό στο άλλο. Γενικά πολύ ευχαριστημένος.

 

Δεν δουλευει εννοεις το ξεκλειδωμα? δεν ξερω για το Ζ5 καθως αυτο το διαπιστωσα στα προηγουμενα μοντελα αλλα οποτε δεν λειτουργησε σωστα το πατησα και αναψα οθονη. Απο εκει και περα αν σου κανα τυχει δοκιμασε το. Προσωπικα το ιδιο φαινομενο το εχω δει πολλες φορες σε πολλα κινητα, κυριως γυναικων οπου βαφονται και μπουκωνουν οι αισθητηρες..και με ενα καθαρισμα με αζαξ δουλευουν αριστα..

Οσο για το Ζ5, για να ειναι καλυτερη απο ψηφιακη προφανως ειχες καποια απλη μικρη. Δεν συγκρινω κινητα με ψηφιακες αλλα σιγουρα με μια απλη και λιγο παλια μπορει να συγκριθει.

Πριν απο το Ζ5 ποιο ειχες?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα το ιδιο φαινομενο το εχω δει πολλες φορες σε πολλα κινητα, κυριως γυναικων οπου βαφονται και μπουκωνουν οι αισθητηρες..και με ενα καθαρισμα με αζαξ δουλευουν αριστα..

Καλά ρε φίλε αν είναι να μας βγει το όνομα ας το :lol:

Οσο για το Ζ5, για να ειναι καλυτερη απο ψηφιακη προφανως ειχες καποια απλη μικρη. Δεν συγκρινω κινητα με ψηφιακες αλλα σιγουρα με μια απλη και λιγο παλια μπορει να συγκριθει.

Πριν απο το Ζ5 ποιο ειχες?

Το Lg optimus g και φωτογραφική μια sony cybershot 2 ετών.

Για το διπλό πάτημα πρόλαβα να το δοκιμάσω μια φορά αλλά δεν δούλεψε χωρίς να είμαι και 100% σίγουρος γιατί δεν του έδωσα δεύτερη ευκαιρία.

Από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύονται οι υπογραφές εκτός των κανονισμών. Παρακαλώ προς συμμόρφωση σύμφωνα με τα ανωτέρω.

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε φίλε αν είναι να μας βγει το όνομα ας το :lol:

 

Το Lg optimus g και φωτογραφική μια sony cybershot 2 ετών.

Για το διπλό πάτημα πρόλαβα να το δοκιμάσω μια φορά αλλά δεν δούλεψε χωρίς να είμαι και 100% σίγουρος γιατί δεν του έδωσα δεύτερη ευκαιρία.

 

Τώρα δουλεύει εντάξει, μετά τον καθαρισμό που έκανες από makeup κλπ ?

:lol::lol::lol: (μη μου παρεξηγηθείς... )

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή της κάμερας μετα πολυ μεγάλο διαστημα δέχτηκε το πρώτο ανασχεδιασμό στο UI διαθέσιμο για την z5 σειρα και με root για τους υπόλοιπους απο z3 και πισω.

http://www.xperiablog.net/2015/11/16/new-sony-camera-app-with-refreshed-ui-rolling-for-xperia-z5-series/

http://www.xperiablog.net/2015/11/16/xperia-z5-camera-2-0-0-ported-to-xperia-z1-z2-and-z3-series-root-required/

 

http://static.xperiablog.net/wp-content/uploads/2015/11/Sony-Camera-2.0-Xperia-Z5_1-315x560.jpg

 

http://static.xperiablog.net/wp-content/uploads/2015/11/Sony-Camera-2.0-Xperia-Z5_2-315x560.jpg

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

επιτελους το νεο app! απο ο,τι ειχα δει στην παρουσιαση ηταν πολυ πρακτικο και στο αυτοματο δινει καποιες επιλογες που βοηθανε στην τελειοποιηση του αποτελεσματος!

Για να δουμε λοιπον..

Οσο για Ζ3, ελπιζω να το παρουν με το ανδροιδ 6 τουλαχιστον.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε το νέο software κάμερας λοιπόν, που από τα promo φαινόταν πολύ πιο πρακτικό, στα της ουσίας έχουμε καμία αλλαγή; ( deep focus, φωτομέτρηση με touch,auto HDR?)
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε το νέο software κάμερας λοιπόν, που από τα promo φαινόταν πολύ πιο πρακτικό, στα της ουσίας έχουμε καμία αλλαγή; ( deep focus, φωτομέτρηση με touch,auto HDR?)

Πάντως αν εχει τα εχέγγυα να μεγιστοποιήσει την εμπειρία χρήσης συνολικά ο συνδυασμός νέας κάμερας και νέας εφαρμογής θα φανεί και τωρα αλλα και μελλοντικά περισσότερο με τα επερχόμενα update.

 

Δείχνει πάντως η Sony πιο ζεστά να εχει πάρει το θέμα κάμερα απο οτι στο πρόσφατο παρελθόν.

Στην πορεία θα φανούν βέβαια στην πράξη.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι εχω διαβάσει στο xda η καμερα δεν σου δινει επιλογή να επιλέξεις το ISO οταν εισαι στο manual πανω απο τα 8mp. Μονο στα 8mp και κατω μπορείς. Το θεωρώ μεγαλη πατάτα οταν στο Ζ3 compact μπορω να επιλεξω ISO ακομα και στα 20mp.

 

Ζ3 Compact για αλλο ενα χρόνο και με τα λεφτα που θα έδινα για κινητό θα αγοράσω κάμερα...

Link to comment
Share on other sites

Μετα το review για το mini ακολουθεί το πολυ αναλυτικό και κατω υπό ιδιαίτερα εξονυχιστικό έλεγχο του notebookcheck για το z5.

http://www.notebookcheck.net/Sony-Xperia-Z5-Smartphone-Review.154360.0.html

 

Pro

 

+ bright, high-contrast IPS display

+ decent resolution and good colors

+ good build quality

+ long battery runtimes

+ comprehensive connectivity

+ good wireless modules

+ great performance

+ intuitive handling

+ very good fingerprint scanner

+ expandable storage

+ App2SD and USB OTG

+ IP65/IP68 certification

+ dedicated camera trigger

+ great main camera

+ clear and rich sound

Cons

 

- CPU and GPU throttling

- location of the volume rocker

- no replaceable battery

- mediocre front camera

- Quick Charger costs extra

- mediocre writing and reading performance

Edited by impreza_sti

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολύ κοντά στην αγορά του.

Είχα το Note 3 με custom rom και πήγαινε σφαίρα (πχ antutu 44.000και κάτι) ώσπου συνάντησε το μάρμαρο και δεν τα κατάφερε.

Ερώτηση:

1) Όταν είναι κλειδωμένο, πρέπει να το ξεκλειδώσεις για να τραβήξει φωτογραφεία?

2) Η μπαταρία του σε σχέση με το Note 3 ? (όποιος ξέρει)

3) Η φωτογραφική αξιοποιείτε πλήρως και με «καλές» εφαρμογές από google play?

4) Στις κλείσεις τηλεφώνου έχει αναζήτηση όταν πατάς ονόματα που είναι γραμμένα στα ελληνικά? Πχ η Samsung δεν έχει ή πρέπει να είναι γραμμένο το όνομα στα αγγλικά ή να πας από την αναζήτηση επαφής. Στο Ζ5?

5) Η μπαταρία αλλάζει πχ σε ένα service ή είναι αδύνατον τελείως να αλλάξει!

6) Το μαύρο χρώμα είναι το μαύρο-γκρί από που λένε του 007? ή υπάρχουν δύο σκούρες αποχρώσεις και άρα να προσέξω πια σκούρα απόχρωση θέλω!.

7) Είμαι ανάμεσα σε Z5 G4 S6 και αυτό που ψάχνω είναι αν αξίζουν τα παραπάνω χρήματα που έχει αυτή τη στιγμή το Ζ5

Κάθε διευκρίνηση από τα παραπάνω δεκτή

Link to comment
Share on other sites

Όταν είναι κλειδωμένο μπορεί να βγάλει φώτο κατευθείαν από το κουμπί κάμερας ή απλά να ενεργοποιησει κάμερα. Εσύ επιλέγεις.

Μπαταρία πιστεύω μια μέρα άνετα 2 με οικονομία με μέση χρήση όλα ανοιχτά και όχι πολύ λιώσιμο. Πχ 3-4 ώρες οθόνη και 1-2 ομιλία. Για αναζήτηση ας μας πει κάποιος.

Έχω το edge και μου λείπει πολύ η αντοχή στο νερό αλλά και η μπαταρία. Επίσης το λευκό χρώμα της amoled δε μου αρέσει αν και λένε ότι είναι πιό σωστό. Αν θες την καλύτερη φώτο από όλα ίσως το Ζ5 δεν είναι αλλά πιστεύω ότι είναι πολύ κοντά στα άλλα και αξίζει η αγορά του λόγω μπαταρίας και αδιάβροχου. Επίσης το μενού του είναι για μένα ο.τι καλύτερο σε ανδροιδ και πολύ πιο πρακτικό από lg & Samsung και σε αυτό είμαι κατηγορηματικος.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Όταν είναι κλειδωμένο μπορεί να βγάλει φώτο κατευθείαν από το κουμπί κάμερας ή απλά να ενεργοποιησει κάμερα. Εσύ επιλέγεις.

Μπαταρία πιστεύω μια μέρα άνετα 2 με οικονομία με μέση χρήση όλα ανοιχτά και όχι πολύ λιώσιμο. Πχ 3-4 ώρες οθόνη και 1-2 ομιλία. Για αναζήτηση ας μας πει κάποιος.

Έχω το edge και μου λείπει πολύ η αντοχή στο νερό αλλά και η μπαταρία. Επίσης το λευκό χρώμα της amoled δε μου αρέσει αν και λένε ότι είναι πιό σωστό. Αν θες την καλύτερη φώτο από όλα ίσως το Ζ5 δεν είναι αλλά πιστεύω ότι είναι πολύ κοντά στα άλλα και αξίζει η αγορά του λόγω μπαταρίας και αδιάβροχου. Επίσης το μενού του είναι για μένα ο.τι καλύτερο σε ανδροιδ και πολύ πιο πρακτικό από lg & Samsung και σε αυτό είμαι κατηγορηματικος.

 

Δηλαδή σε σχέση με το s6 edge που έχεις τι διαφορά έχει στην μπαταρία ;

Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολύ κοντά στην αγορά του.

Είχα το Note 3 με custom rom και πήγαινε σφαίρα (πχ antutu 44.000και κάτι) ώσπου συνάντησε το μάρμαρο και δεν τα κατάφερε.

Ερώτηση:

1) Όταν είναι κλειδωμένο, πρέπει να το ξεκλειδώσεις για να τραβήξει φωτογραφεία?

2) Η μπαταρία του σε σχέση με το Note 3 ? (όποιος ξέρει)

3) Η φωτογραφική αξιοποιείτε πλήρως και με «καλές» εφαρμογές από google play?

4) Στις κλείσεις τηλεφώνου έχει αναζήτηση όταν πατάς ονόματα που είναι γραμμένα στα ελληνικά? Πχ η Samsung δεν έχει ή πρέπει να είναι γραμμένο το όνομα στα αγγλικά ή να πας από την αναζήτηση επαφής. Στο Ζ5?

5) Η μπαταρία αλλάζει πχ σε ένα service ή είναι αδύνατον τελείως να αλλάξει!

6) Το μαύρο χρώμα είναι το μαύρο-γκρί από που λένε του 007? ή υπάρχουν δύο σκούρες αποχρώσεις και άρα να προσέξω πια σκούρα απόχρωση θέλω!.

7) Είμαι ανάμεσα σε Z5 G4 S6 και αυτό που ψάχνω είναι αν αξίζουν τα παραπάνω χρήματα που έχει αυτή τη στιγμή το Ζ5

Κάθε διευκρίνηση από τα παραπάνω δεκτή

Στα λεφτά που ειναι σήμερα δεν αξίζει οπως και καμία συσκευή γενικά σε τέτοιο εύρος χρημάτων.

Οταν πέσει στα 400-450 ευρω εκει σαφώς ναι πολυ πολυ περισσότερο.

Η μπαταρια αλλάζει,αλλα στο service,επίσης 1 χρωμα κυκλοφορεί το μαύρο που περισσότερο ειναι σκούρο ανθρακί και όχι μαύρο μαύρο.

 

Τωρα αυτονομια δεν νομίζω να δεις τόση αξιοσημειωτη διαφορα με το παρόν κινητό.

Βαριά ενα 10-15% maximum παραπάνω ειτε 45 λεπτά με 1 ώρα στην καλυτερη.

 

Δες εδω

http://www.androidcentral.com/sites/androidcentral.com/files/styles/larger/public/article_images/2015/09/black-xperia-z5.jpg?itok=J9cgCCPW

 

Μπροστά ειναι pure μαύρο και πισω σκούρο ανθρακί.

Αυτή ειναι η έκδοση που κυκλοφορεί.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή σε σχέση με το s6 edge που έχεις τι διαφορά έχει στην μπαταρία ;

Όντως χρώμα ένα είναι. Επίσης μπαταρία με το edge μισή μέρα παρακάτω είναι σίγουρα. Οπότε μπορεί να ξεμεινεις πολλά βραδιααν δεν προσέξεις ή αν το παρακάνεις. Με Ζ5 βγαίνει άνετα πιστεύω.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Στο Public έχουν το λευκό που πισω είναι κούκλα!

Από πίσω κούκλα και από μπροστά πανούκλα όμως :lol::lol::p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...