Jump to content

Samsung Galaxy S6 Edge+


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά μια ερώτηση θα ηθελα να κάνω, αν περάσω με odin rom αλλης χώρας θα παίρνω τα upaday της χωρα που θα εχω περάσει η της χώρας που ήταν πριν? Και θα τα παιρνω ΟΤΑ η χειροκίνητα? Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το S6 edge+

Θα παίρνεις κανονικά τα updates της ρομ που θα βάλεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα παίρνεις κανονικά τα updates της ρομ που θα βάλεις.

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου

 

Στάλθηκε από το S6 edge+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση αν θέλω να προσθέσω ήχους μνμ και notification σε πιο φάκελο παω και τα βάζω?

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα αναβαθμιση-ενημέρωση λογισμικού 58 Mb. Αυστριακης προέλευσης το δικό.μου. Έχει ιδέα κανείς τι βελτιώνει? Επίσης βλέπω το τελευταίο διάστημα, η κατανάλωση της μπαταρίας να έχει αυξηθεί με την ίδια νορμάλ χρήση που κάνω, και εκεί που το φορτιζα ανά μιάμιση μέρα, τώρα βγάζει δεν μου βγάζει 24ωρο...
Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις καιρο δοκιμασε ενα hard reset να κανεις!!σε ολους μας ηρθε!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ξαφνικά μου έκανε τρελό battery drain..το παράξενο είναι ότι δεν έβαλα κάποια καινούρια εφαρμογή ούτε κάποια αναβάθμιση λογισμικού..ίσως κάποιο update εφαρμογής μου το κάνει...μάλλον δεν το γλυτώνω το hard reset..

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα. έχει παρατηρήσει κανείς μετά το update να χάνει το σήμα του ίντερνετ και να πρέπει να πατήσει να κάνει σύνδεση μέσα απ το wifi?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σκέφτομαι να αγοράσω το κινητό. Αυτό που σκέφτομαι είναι η μπαταρία του με πλήρη χρήση πόσες ώρες βγάζει; Και ακόμα ωα προσέξω να αγοράσω με τον exynos επεξεργαστή ;
Digital-Doctor.blogspot.gr
Link to comment
Share on other sites

Kανονικη χρηση μια μερα σιγουρα!μονο exynos 7720 ετσι και αλλιως..δεν υπαρχει snap 820 εδω!!αμερικη/κινα!

Tampaman δεν εχω δει κατι μεχρι στιγμης και του εκανα και το update αλλαε hard reset μετα!!εαν παρατηρησω κατι θα το γραψω!standby!!

Ενα αλλο που παρατηρησα ειναι η ram ξανα εφτιαξε..πανω απο 1,2 free .πριν ηταν 700,800 mb!

Edited by ernesto1983
Παρατηρηση
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη σκεφτομαι να παρω το κινητο...το βρηκα απο φιλο μεταχειρισμενο γυρω στα 400 ...θελω να ρωτησω λανγκαρει κτλ? αξιζει γενικα? σας εχει βγαλει θεματα κτλ τι να προσεξω?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη σκεφτομαι να παρω το κινητο...το βρηκα απο φιλο μεταχειρισμενο γυρω στα 400 ...θελω να ρωτησω λανγκαρει κτλ? αξιζει γενικα? σας εχει βγαλει θεματα κτλ τι να προσεξω?

Το κινητό είναι άψογο, δεν νιώθει τίποτα. Όμως, όπως είπε και ο Michael, γιατί να πάρεις μεταχειρισμένο με 400€ ότα στα σκρουτζομάγαζα βγαίνει στα 480€. Δεν αξίζει η διαφορά για το μεταχειρισμένο...

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,

 

Πηρα και εγω το τελευταιο update στην rom και πολυ φοβαμαι οτι εχω battery drain, λογικα πρεπει να κανω ενα factory reset

αλλα βαριεμαι να ξαναστησω απο την αρχη το τηλεφωνο.

Μιας και δεν ειμαι root δεν ξερω καποιο τροπο να παρω backup.

Υπαρχει καποιος ?

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

συνδεσε το με το smart switch και παρε ενα back up!βεβαια θα κανεις hard reset θα δεις καλα αποτελεσματα!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

συνδεσε το με το smart switch και παρε ενα back up!βεβαια θα κανεις hard reset θα δεις καλα αποτελεσματα!

 

Δηλαδη με το smart switch θα κρατησει τις εφαρμογες που εχω εγκαταστησει και θα μπορεσω να τις επαναφερω μετα;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη με το smart switch θα κρατησει τις εφαρμογες που εχω εγκαταστησει και θα μπορεσω να τις επαναφερω μετα;

 

δεν χρειαζεσαι ρεσετ,το προβλημα ειναι γνωστο,απλα θα κλεισεις το google backup,αυτο ποκαλει το drain.

θα πας ρυθμισεις,δημιουργια αντιγραφων ασφαλειας,google ανενεργο

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειναι 380 ευρω και δινει και τα γυαλια μαζι ξεχασα να πω...αξιζει ή μπα? 80 100 παραπανω δεν εχω αυτη τη στιγμη...παιζει να πεσει? τι να κανω?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειναι 380 ευρω και δινει και τα γυαλια μαζι ξεχασα να πω...αξιζει ή μπα? 80 100 παραπανω δεν εχω αυτη τη στιγμη...παιζει να πεσει? τι να κανω?

 

 

 

Καλά είναι στα 380 αρκεί να είναι σε καλη κατάσταση χωρίς χτυπήματα και φθορές .

 

 

Sent from my Nokia 3300

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα το χτυπήσω ξανά το edge plus σε λίγες μέρες. Ψάχνω για silver εδώ στην Γερμανία αλλά δύσκολο να βρω σε καλή κατάσταση. Οπότε ίσως πάω ξανά σε χρυσό. Μετάνιωσα που το πούλησα αλλά έπρεπε μιας και έπεσε κάτω και έκανε σημάδια σε αρκετά σημεία. Το κινητό είναι απλά ΦΟΒΕΡΌ
Link to comment
Share on other sites

Αντικειμενικα ίσως το καλύτερο Samsung μέχρι στιγμής.. Το έδωσα στη γυναίκα μου και ευτυχώς που εμεινε στην οικογένεια. Ήθελα το s7 edge τρομάρα μου. Πρόβλημα με την οθόνη και χωρίς τηλέφωνο για 20 μέρες και βλέπουμε.....

 

Στάλθηκε από το SGP621 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εγω το αποχωρηστηκα παιδες..φοβερο τηλεφωνο.δεν με αφησε καθολου!!ειμαι με ενα 6s plus 64 και κοιταζω για s7 edge silver μερια.δεν τι μπορω το ios!!καλο γρηγορο αλλα μπερδεμα!!(sorry για το offtopic)
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μετά από 1 χρόνο που το αγόρασα μόλις είχε κυκλοφορήσει (Σεπτ.2015), λέω να το ξαναπάρω!!! σε 64gb...!

Θεωρώ ότι είναι το πιό όμορφο κινητό που έχει κυκλοφορήσει ποτέ η samsung!

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος του κινητού από σήμερα....σε Silver Titanium 64gb.....

Το κίνητο σχεδιαστικά είναι από άλλο πλανήτη, πολύ όμορφο και πολύ πιό όμορφο από το s7edge.

 

Γιά τα υπόλοιπα δεν μιλάω καθότι είναι λίγο πολύ γνωστά.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 Edge+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...