Jump to content

Samsung Galaxy S6 Edge+


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομίζω ότι όλη σειρά 6 θα πάρει και το Ν που θα είναι λογικά και η τελευταία αναβάθμιση που θα πάρει.

 

Το S6 edge+ είναι πιο καινούργιο μοντέλο από το S6 οπότε μήπως πάρει καμιά αναβάθμιση ακόμα!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όπως ξέρουμε την Samsung πέρα από την Ν δεν νομίζω να δώσει στο edge plus .Έτσι και αλλιώς από τους τελευταίους θα την πάρετε (θα το έχω πουλήσει ως τοτε) και ήδη κλείνει χρόνο στην αγορά.
Link to comment
Share on other sites

Όπως ξέρουμε την Samsung πέρα από την Ν δεν νομίζω να δώσει στο edge plus .Έτσι και αλλιώς από τους τελευταίους θα την πάρετε (θα το έχω πουλήσει ως τοτε) και ήδη κλείνει χρόνο στην αγορά.

 

Γιατι να μην την δωσει φιλε Γιωργο την Ν σε μας δηλ ;

Μολις τωρα μ ηρθε η ενημερωση ασφαλειας του Αυγουστου.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Την Ν θα την δώσει. Εγώ είπα ότι η Ν θα είναι η τελευταία . Ένα χρόνο έχει που κυκλοφόρησε,πες ότι πριν το Πάσχα θα την πάρει πας στον ενάμιση χρόνο κυκλοφορίας. Και κάπου εκεί σιγά σιγά τελειώνει η υποστήριξη του κινητού από την Samsung. Στο θέμα αναβάθμιση η Samsung δεν είναι και η καλύτερη

 

Ήρθε και αναβάθμιση στα 33MB . Γερμανικό unbranded

Edited by giorgos_dinamik
Link to comment
Share on other sites

Την Ν θα την δώσει. Εγώ είπα ότι η Ν θα είναι η τελευταία . Ένα χρόνο έχει που κυκλοφόρησε,πες ότι πριν το Πάσχα θα την πάρει πας στον ενάμιση χρόνο κυκλοφορίας. Και κάπου εκεί σιγά σιγά τελειώνει η υποστήριξη του κινητού από την Samsung. Στο θέμα αναβάθμιση η Samsung δεν είναι και η καλύτερη

 

Ήρθε και αναβάθμιση στα 33MB . Γερμανικό unbranded

Ναι Γιωργο δυστοιχως και ευχομαι να αλλαξει αυτο.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ,εχω ποσταρει το προβλημα μου και στο τοπικ με τις μπαταριες αλλα μιας και δεν πηρα απαντηση ειπα να το βαλω και εδω.

Παρολο που παντα χρησιμοποιω τον αυθεντικο φορτιστη και εχω ενεργοποιημενη την γρηγορη φορτιση καποιες φορες βλεπω το μηνυμα "φορτιση μεσο καλωδιου"και καποιες αλλες βλεπω κανονικα το " γρηγορη φορτιση" χωρις να κανω κατι διαφορετικο.

Χανω τιποτα;

Εχει κανενας το ιδιο θεμα;

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ,εχω ποσταρει το προβλημα μου και στο τοπικ με τις μπαταριες αλλα μιας και δεν πηρα απαντηση ειπα να το βαλω και εδω.

Παρολο που παντα χρησιμοποιω τον αυθεντικο φορτιστη και εχω ενεργοποιημενη την γρηγορη φορτιση καποιες φορες βλεπω το μηνυμα "φορτιση μεσο καλωδιου"και καποιες αλλες βλεπω κανονικα το " γρηγορη φορτιση" χωρις να κανω κατι διαφορετικο.

Χανω τιποτα;

Εχει κανενας το ιδιο θεμα;

 

Ευχαριστω

Ίσως φταίει το καλώδιό σου. Αν έχεις άλλο για γρήγορη φόρτιση δοκίμασέ το!

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν σκεφτουμε οτι το S5 που βγηκε το Μαρτη του 14 πηρε την 5.0 το S6 edge+ θα παρει και την επομενη μετα την 7.0...dont panic:)

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

κραταω τα κινητα οσο περισσότερο γινεται ξερει κανεις να μου πει αν η γρηγορη φορτιση μειωνει τη ζωη της μπαταριας; σε σχεση παντα με την τυπικη φορτιση
Link to comment
Share on other sites

Αν σκεφτουμε οτι το S5 που βγηκε το Μαρτη του 14 πηρε την 5.0 το S6 edge+ θα παρει και την επομενη μετα την 7.0...dont panic:)

 

Εάν δεν κάνω λάθος στο S5 του αδερφού μου είδα να έχει την 6αρα.

Link to comment
Share on other sites

T-Mobile revealed list of Samsung and HTC phones that will get Android 7.0 Nougat OTA update

 

Την καλημερα μ σε ολους ες σας ευχαριστα τα νεα παιδια !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν κάνω λάθος στο S5 του αδερφού μου είδα να έχει την 6αρα.

 

Οι αναβαθμισεις της σαμσουνγκ στις ναυαρχιδες δεν πανε με ημερομηνια,απλα δινει 2 μεγαλες αναβαθμισεις μετα απο την εκδοση που πρωτοκυκλοφορησε μια συσκευη.στο s6 edge που κυκλοφόρησε με αντροιντ 5,πηρε 6,θα παρει και 7 και μετα μονο αναβαθμισεις ασφαλείας

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

παιδια αξιζει η αγορα του μετα απο ενα χρονι κυκλοφοριας;;απο καμερα κτλ;;ερχομαι απο lg g4 απλα με κουρασαν τα bootloop επαθα 3 ευτυχως το 1 σοβαρο...και το πουλησα..και σκεφτομαι γιαυτο..
Link to comment
Share on other sites

παιδια αξιζει η αγορα του μετα απο ενα χρονι κυκλοφοριας;;απο καμερα κτλ;;ερχομαι απο lg g4 απλα με κουρασαν τα bootloop επαθα 3 ευτυχως το 1 σοβαρο...και το πουλησα..και σκεφτομαι γιαυτο..

 

Αξίζει φίλε, είναι άριστο και ταχύτατο...

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει φίλε, είναι άριστο και ταχύτατο...

 

η καμερα;;γιατι το g4 ειχε ισως την καλυτερη καμερα σε κινητο...απλα το ειδα χτες το edge plus στον κωτσοβολο και επαθα πλακα...ηταν σαν κοσμημα...

Link to comment
Share on other sites

η καμερα;;γιατι το g4 ειχε ισως την καλυτερη καμερα σε κινητο...απλα το ειδα χτες το edge plus στον κωτσοβολο και επαθα πλακα...ηταν σαν κοσμημα...

 

Δεν το έχω συγκρίνει με το G4 αλλά έχει φοβερή κάμερα και βίντεο σε χαμηλό φωτισμό θα μείνεις ικανοποιημενος!

Link to comment
Share on other sites

Στα νυχτερινά είναι ένα κλικ καλύτερο το g4. Σε όλα τα υπόλοιπα δαγκωτό edge plus .η συσκευή αξίζει κάθε €
Link to comment
Share on other sites

απο αναβαθμισεις θα το στηριξει η samsung;;γτ ειναι του 15 μοντεςλο..

 

Πιστεύω η τελευταία να είναι η έκδοση Ν. Παραπάνω να το στηρίξει δεν νομίζω. Μην κολλατε στις αναβαθμίσεις. Σημασία έχει το κινητό να δουλεύει όπως πρέπει

Link to comment
Share on other sites

Επειδη τα εχω και τα δυο το s6 edge plus το κερδιζει κατα κρατος το g4..και στις νυχτερινες,μονο στις μπροστινες λιγο να χανει το s6 edge plus!εχει τρομερη φωτογραφια το plus!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ρώτησα σήμερα στην Samsung Hellas και μου είπαν οτι το S6 edge plus είναι Lte Cat 6 και όχι 9 , εγω εχω διαβάσει οτι είναι Cat 9... έχει πιάσει κάνεις ταχύτητες πάνω απο 300 mbps ? Γιατί εγώ μέχρι 270...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ρώτησα σήμερα στην Samsung Hellas και μου είπαν οτι το S6 edge plus είναι Lte Cat 6 και όχι 9 , εγω εχω διαβάσει οτι είναι Cat 9... έχει πιάσει κάνεις ταχύτητες πάνω απο 300 mbps ? Γιατί εγώ μέχρι 270...

 

Key features

 

5.7" QHD (2560 x 1440 pixels) Super AMOLED display with dual-curve design; 518ppi

64-bit Exynos 7420 chipset with 14nm architecture; octa-core CPU (quad 2.1GHz & quad 1.5GHz), Mali-T760MP8 GPU

4GB of LPDDR4 RAM; 32/64GB of UFS 2.0 flash memory

16MP f/1.9 camera with OIS; Auto HDR; 4K video capture; IR white balance detection

5MP f/1.9 front-facing camera

Cat. 9 LTE network support; WiFi 802.11 a/b/g/n/ac (2.4/5GHz); GPS, GLONASS and Beidou; Bluetooth 4.2; NFC; USB 2.0

NFC and MST mobile payment support

Android 5.1.1 Lollipop with TouchWiz UX

3,000mAh non-removable battery; Qi (WPC) and PMA wireless charging support

Wired and wireless Quick Charging

Fingerprint scanner

Heart-rate monitor

Metal chassis; Corning Gorilla Glass 4 front and back

Link to comment
Share on other sites

Key features

 

5.7" QHD (2560 x 1440 pixels) Super AMOLED display with dual-curve design; 518ppi

64-bit Exynos 7420 chipset with 14nm architecture; octa-core CPU (quad 2.1GHz & quad 1.5GHz), Mali-T760MP8 GPU

4GB of LPDDR4 RAM; 32/64GB of UFS 2.0 flash memory

16MP f/1.9 camera with OIS; Auto HDR; 4K video capture; IR white balance detection

5MP f/1.9 front-facing camera

Cat. 9 LTE network support; WiFi 802.11 a/b/g/n/ac (2.4/5GHz); GPS, GLONASS and Beidou; Bluetooth 4.2; NFC; USB 2.0

NFC and MST mobile payment support

Android 5.1.1 Lollipop with TouchWiz UX

3,000mAh non-removable battery; Qi (WPC) and PMA wireless charging support

Wired and wireless Quick Charging

Fingerprint scanner

Heart-rate monitor

Metal chassis; Corning Gorilla Glass 4 front and back

 

Γιατί όμως σε μερικά sites γράφει και Lte Cat 6 ?

Link to comment
Share on other sites

Πάω να κάνω επαναφορά κι μου ζητάει κωδικό από το Samsung Account,τον βάζω και μετά θέλει σύνδεση WiFi την οποία δεν μπορώ να έχω γιατί είμαι δρομολόγιο με το φορτηγό...παλιά θυμάμαι δεν ζητούσε κάτι τέτοιο
Link to comment
Share on other sites

τεραστιο λαθος τους.ειναι καθαρα cat9(450)το s6 edge plus.1000%!

αυτο εδω ειναι ποιο αξιοπιστο..λεει τα παντα!και φυσικα εδω δεν εχουμε cat9 στην ελλαδα

http://www.devicespecifications.com/en/model/f1f235cb

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 Edge+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...